Acil Para Lazım Diyenler İçin Aynı Gün Para Bulma Yöntemleri

Acil Para Lazım Diyenler İçin Aynı Gün Para Bulma Yöntemleri
17.11.2020
A+
A-

Parasal ihtiyaçların karşılanması için bankalara başvuru yapıp da kredi çekemeyen kişiler için aynı gün içinde kesin olarak para bulma yollarını yazıyoruz. Siz de acil para lazım diyor ama para bulamıyorsanız bu yazımızın sonunda en azından acil kredi ihtiyacınızı gidermiş olacaksınız. Birçok kişinin bilmediği ve oldukça işe yarayan para bulma yöntemleri. Burada özel bir uyardı bulunmak istiyorum; borç para veriyorum deyip de sizden ön ödeme isteyenlerden, senetle para verilir deyip de sizi dolandırmaya çalışanlardan lütfen uzak durunuz. Biz size yasal yollardan para bulma yollarını sunuyoruz.

Acil Para Bulma Yolları

Aynı Gün İçinde Borç Bulmak Mümkün Mü?

Aynı gün içinde borç bulmak mümkün mü diyenler için hatta 1 saat içinde acil olarak para bulabilirsiniz. Bunun için başvuru yapmanız gereken şahıslar, iş yerleri, kurumsal firmalar bulunmaktadır. Biz size tüm yöntemleri burada tek tek açıklayalım siz artık uygun olan yöntem hangisi ise ona başvuru yaparsanız. Acil parasal ihtiyaçlarınızı en azından giderebilmek adına size bu şekilde yardımcı olmuş oluruz. Aşağıda liste halinde acil para bulma yollarını yazdık.

İLGİLİ: Evden Nasıl Para Kazanılır? (50 FARKLI FİKİR)

2020 Yılına Ait Güncel Acil Para Bulma Yolları

Borç para bulma yolları her geçen gün artmaktadır. Biz de sizin için 2020 yılı en yeni ve kesin sonuç veren para bulma yollarını yazıyoruz.

  1. Senetle Telefon ya da PC alıp Nakde çevirmek
  2. Belli Kuyumculardan senetle altın alıp nakde çevirmek
  3. Senetle direk olarak acil para bulabilirsiniz
  4. Faktöring firmalardan senetle para alabilirsiniz
  5. Çek bozarak para temin edebilirsiniz

Bu yöntemler dışında tefecilerden senetle borç para bulmak da bir seçenek ama kesinlikle yasal olmadığı için önermiyoruz. Bu kişilerden yani tefecilerden mutlaka uzak durmalısınız. Şimdi yukarıda sıraladığımız acil para bulmam lazım yollarının nasıl kullanılacağınız yazıyoruz.

Acil Para Lazım Diyenler İçin Aynı Gün Para Bulma Yöntemleri

Senetle Telefon Alıp Aynı Gün Paraya Çevirebilirsiniz

Şu anda Evkur, Bayraktar Beko, Şanal, Çetinler, Şahlanlar, Çetmen gibi birçok kurumsal beyaz eşya ve elektronik ürün satan mağazalar, senetle cep telefonu satmaktadır. Bu ürünleri senetle satın alınız. Ve başka bir telefoncuda daha ucuza satın. Örneğin bir telefonu senetle 24 ay taksitle 8 bin TL’ye aldıysanız aynı telefonu başka yerde 6 bin TL gibi bozdurabilirsiniz. Zaten vade sayısı 24 olduğu için bu yöntem banka kredisi faizi gibi olacak ve sizi fazla zarar sokmayacaktır. En azından acil para lazım dediğiniz için de işinizi görecektir.

Bunu da okuyabilirsiniz: Senetle Kredi Veren Faktoring Şirketleri (2020 LİSTESİ)

Kuyumculardan Senetle Altın Alıp Bozmak

Şu anda kuyumcuların senetle altın satması çok uygun görülmese de İstanbul Kapalıçarşı kuyumcuları arasında senetle 4 ay vadeli olarak altın satan birçok esnaf bulunmaktadır. Kefil gösterebilen kişilere 4 ay vadeli olarak senetle altın satışı yapılabilmektedir. Bu yerlerde giderek durumunuzu anlatıp senetle altın satın alabilirsiniz. Bu altınları da başka bir kuyumcuda bozabilir ve para temin edebilirsiniz. Bu diğer birçok ilde de yapılan bir işlem olmasına rağmen genelde el altında yapılmaktadır. Bu nedenle direk kuyumcuya gitmek yerine tanıdık vasıtası ile bu işlemi halletmenizi tavsiye ederiz. Zaten geçtiğimiz günlerde artık kuyumcuların senetle altın satabileceklerine dair haberler de çıkmıştı. Bu da artık bu işlemlerin daha kolay şekilde yapılabileceği anlamına gelmektedir.

Acil Nakit İhtiyacınız İçin Çek Bozdurabilirsiniz

Çeklerin günü gelmeden bankadan bozdurulduğunda banka bir komisyon alır. Bu komisyonun kesilmesine razı gösteriyorsanız elinizde varsa bu çekleri bankadan kırdırabilirsiniz. Elinizde çek yoksa tanıdık esnaflardan çek isteyebilirsiniz. Bazı esnaflar da belli komisyon karşılığında bu çek kırdırma işlemi yapabilmektedir. Burada asıl sorun istediğimiz miktarın yazıldığı çeki bulabilmektedir. Bu çeki temin edebilirseniz hem bankalar hem de faktöring firmalar çekleri bozabilir. Hatta normal vatandaşlar bile vade süresine göre çeklerinizi bozabilir. Burada önemli olan çekin vadesiz ve çekin riskli olup olmamasıdır.

Acil Para Lazım Olanlara Borç Veriyorum Diyen Tefecilerden Uzak Durunuz

Zor duruma kalan ve sunduğumuz yöntemleri kullanmayan kişiler işin kolayına kaçıp direk olarak borç para veren şahıslara, faizle senetle kredi veren tefecilere gitmektedir. Ama bu kişilerin vereceği borçların faizini ödemeniz gerçekten çok zor olacağı için asla tefecilerden borç para istemeyin. Acil para lazım diyen kişiler ne olursa olsun borç veriyorum diyen tefecilere bulaşmamalı. Bunun yerine size sunduğumuz diğer aynı gün para bulma yollarını denemelisiniz.

GÜNCEL: Senetle Elden Borç Para Veren Tefeciler

Bir önceki yazımız olan Sivasta Senetle Borç Para Veren Yerler başlıklı makalemizde Sivas’ta Senetle Borç Para Veren Yerler hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.