finansportali.net

YATIRIM

Ada Cardano Geleceği – 2022 Hedef Fiyat

ada cardano coin geleceği

ADA Cardano ertelenen proje planları nedeniyle Eylül 2021’den beri değer kaybetmekte. 2022 yılında hem olumlu hem de olumsuz haberlerle anılan Ada Cardano geleceği hakkındaki yorumlar neler?

Ada Cardano 0,50 Dolar bandından geriye düşecek mi? Beklenen 1,50 Dolar seviyesini kırması için neler gerekli? Canlı grafik eklentileri ve hesaplamalarıyla Cardano (ADA) hakkındaki merak edilen her şey…

ada cardano coin nedir

Ada Cardano Coin Nedir?

2017 yılında İsviçre’de kurulan Cardano,  Ethereum ve Bitshares kurucu ortaklarından olan Charles Hoskinson’un kurduğu şirket tarafından geliştirine bir kripto para birimidir. Kısa adı ADA olan bu kripto para biriminin 45 milyar adetlik arz sınırı yer almaktadır.

Ada Cardano Coin Projesi

Yenilikçi ve alternatif teknoloji fikirlerini araçsal destek ve blok zincirinin güvencesinde toplamak isteyen Ada Cardano projesi rekabeti yüksek bir alanda hizmet vermektedir. Kurulduğu yıldan itibaren popülerliği ve güveni artan projenin 1.3 milyon Twitter takipçisi ile her geçen gün destekçisi de artmaktadır.

Advertisement

Sizler için kripto para kazanabileceğiniz uygulamalar arasındaki Yürüyerek Para Kazanma yazımı buraya ekliyorum, mutlaka göz atın!

ada cardano coin geleceği hakkında detaylar

Ada Cardano Güvenilir Mi?

2017 yılından beri piyasada yer alan ve işlem hacmi en yüksek kirpto paralar arasındaki bu coin gayet güvenilir bir tokendir. Ayrıca Binance Smart Chain blockchain altyapısı ile şifreleme yapan şirket güvenilir kripto paralar arasındadır.

Ada Cardano Coin Hangi Blok Zinciri Kullanıyor?

Ada çift katmanla inşa edilmiş Cardano blok zincirini kullanıyor. Ayrıca bu koin Proof Of Stake protokolü üzerine inşa edilmiş bir merkezi olmayan projedir. 45 milat arz sınırı olan kripto paranın şuan 34 milyarı aşan bir dolaşım miktarı vardır. Ayrıca bu kripto para için madencilik yapılmamaktadır.

Metaverse ile para kazanma yöntemlerini öğrenmek için yeni kazanç yollarını eklediğim yazıma hemen göz atın!

ADA Cardano Coin Geleceği 2022 Tahminleri

Ada Cardano Geleceği 2022 Fiyat Tahminleri

Ada coin hedef fiyatı tüm yatırımcıların merak ettiği bir konu olmakla beraber geçtiğimiz senelerdeki ani ve yüksek trendleri yakalaması bu yıl gerçekleşmedi. Ada Cardano geleceği 2022 fiyat tahminleri arasında ekonomistlerin en büyük öngörüsü 1,50 Dolar seviyesini kırmasıdır. Eğer bu seviyeyi kırmazsa 0,50 Dolar bandına kadar gerileyip bu alt eşiği kırabilir.

Ada Cardano fiyat tahminleri arasında en mantıklı cevap aslında projelerin yürütülmesine bağlıdır. ADA projesinde planlanan projelerin ertelenmesi ve aksaması yatırımcının dikkatinden kaçmamış ve parçalar halinde değer kaybı yaşamıştır. Kısa ve uzun vadeli yorumlarda bu projenin en doğru yorumu yeniden planlanan adımların atılmasına bağlıdır.

Ada Cardano Coin Grafik (CANLI)

Ada Cardano Coin Grafik Tablosu Canlı Veriler

Ada Cardano Coin Fiyat Değişim Tablosu

Ada Cardano Coin Fiyat 2022 Tablosu

Advertisement

1 Ada Cardano Kaç Dolar?

1 Ada Cardano kaç Dolar merak edenler için hesaplama butonunu bu kısma ekliyorum. Veriler güncel olarak kripto para piyasalarından alınmaktadır.

1 Ada Cardano Kaç TL?

1 Ada Cardano kaç TL merak edenler için hesaplama butonunu bu kısma ekliyorum. Veriler güncel olarak kripto para piyasalarından alınmaktadır.

ada cardano coin geleceği – aylık değişim tablosu

Ada Cardano Coin Aylık Değişim Tablosu

Ada Cardano Coin 2021 Ocak tarihinden 2022 Nisan aralığındaki yüzdelik artış ve düşüşleri sizler için sıraladım. Ada Cardano Coin aylık değişim tablosu şu şekildedir;

Ada Cardano Coin 2021 Ocak ayında değeri +90,22%

Ada Cardano Coin 2021 Şubat ayında değeri +279,01%

Advertisement

Ada Cardano Coin 2021 Mart ayında değeri -8,90%

Ada Cardano Coin 2021 Nisan ayında değeri +13,49%

Ada Cardano Coin 2021 Mayıs ayında değeri  +28,69%

Ada Cardano Coin 2021 Haziran ayında değeri -20,47%

Advertisement

Ada Cardano Coin 2021 Temmuz ayında değeri  -4,86%

Ada Cardano Coin 2021 Ağustos ayında değeri  +110,35%

Ada Cardano Coin 2021 Eylül ayında değeri  -23,58%

Ada Cardano Coin 2021 Ekim ayında değeri  -7,16%

Advertisement

Ada Cardano Coin 2021 Kasım ayında değeri -20,95%

Ada Cardano Coin 2021 Aralık ayında değeri -15,73%

Ada Cardano Coin 2022 Ocak ayında değeri  -19,64%

Ada Cardano Coin 2022 Şubat ayında değeri  -8,39%

Advertisement

Ada Cardano Coin 2022 Mart ayında değeri  +25%

Ada Cardano Coin 2022 Nisan ayında değeri -33,73%

Ada Cardano Coin Alımı ve Satımı

Ada Cardano Coin 2021 yılı iribariyle birçok güvenilir kripto para borsası tarafından alım-satım işlemlerine dahi edilmiştir. Bir yıl içinde kripto para piyasalarındaki yerini sağlamlaştıran Cardanı Ada coin almak için güvenilir siteleri listeler halinde sıraladım. Ada Cardano Coin alımı yapılacak siteler şunlardır;

  • Coinbase
  • Binance
  • Bitfinex
  • Gate.io
  • Huobi Global
  • OKEx
  • Kraken
  • KuCoin
  • Crypto.com

Shiba Coin Geleceği yazısına göz atarak diğer kripto para piyasaları hakkında detaylı bilgiler edinebilir ayrıca yatırımlarınızı güvende tutabilirsiniz.

Cardano (ADA Yorumları)

Cardano ADA yorumları arasındaki değişkenlikler birçok yatırımcıyı korkutmaktadır. Fakat bunun nedeni Cardano coin hakkında çıkan haberlere bağlı olarak değişim göstermekedir.

Advertisement

Örneğin Cardano projesine bağlı olarak çıkartılacak Djed stablecoin piyasalarda olumlu hava esmesine neden olurken; eToro kripto para borsası 2022 yılı itibariyle bu piyasa işlemlerin kaldırılacağını açıkladı. Durum böyle olunca piyasalardaki bir olumlu bir olumsuz hava da coin hakkında çıkan haberlere göre değişmektedir.

NFT piyasasındaki işlemlerde de Cardano Blokchain kullanılması ve işlemlerin ucuzluğu nedneiyle yoğun talep almıştır. Ancak yenilenmeden sonra projelerin aksaması Cardano’nun Eylül (2021) ayından beri düşmesine neden olmuştur. Önümüzdeki aylarda bu projelerin hareket geçmesi ADA’ya olan talebi arttıracaktır.

Ayrıca Cardano (Ada) coin yorumları arasında sizler için youtube’da yayınlanan bu videoyu buraya ekliyorum.

Merak ettiğiniz tüm detaylar için yorumlar bölümüne soru ve görüşlerinizi bırakabilirsiniz. Ayrıca bu yazımız bir yatırım tavsiyesi değildir.

Advertisement

Bir önceki yazımız olan Shiba Coin Geleceği – 2022 Beklentileri Neler? başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum yapmak için tıklayn.

YATIRIM

Son 5 Yılın Altın Fiyatları – Altının Geleceği Ne Olur?

son 5 yılın altın fiyatları

Gram Altın fiyatları son 5 yılda yaklaşık 6 kat artış göstererek diğer tüm yatırım araçlarını geride bırakacak yükselme trendini yakalamıştır. Peki Altın fiyatlarının geleceği ne olur? 2022-2023 beklenen tahminler nelerdir? Son 5 yılın Altın fiyatları ve grafiklerini detaylı şekilde sizlere sundum. Ayrıca canlı (anlık) fiyat değişim tabloları ve karşılaştırmalı grafikler eşliğinde; Altın yatırımı yapacaklar için […]

Okumaya devam et

YATIRIM

Baby Doge Coin Geleceği – 2022’de Rekor Kıracak Mı?

BABY DOGE COİN GELECEĞİ

Bu yılın en çok merak edilen kripto paraları arasında olan Baby Doge Coin geleceği hakkında birçok kişi fiyat araştırması yapmakta. Baby Doge artacak mı diye soranlar için güncel yorumlar eşliğinde canlı grafikler ve fiyat tahminleri yalnızca bu yazıda! Uzun vadeli yatırım aracı olarak görülen bu kripto para birimini almak gerçekten mantıklı mı? Son aylarda yaşanan […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.