Akbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Yolu (444 25 25)

Akbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Yolu (444 25 25)
21.11.2020
A+
A-

Akbank müşteri hizmetlerine bağlanmada sorun yaşıyorsanız bu yazımızda belirttiğimiz müşteri hizmetlerine direk bağlanma yöntemlerini kullanarak çok fazla bekleme yapmadan gerekli görüşmeleri yapabilirsiniz. Şu anda Bankaların birçoğu gibi Akbank da telefonla bağlantı seçeneğinin yanı sıra Whatsap ile müşteri danışmanı ile görüşme seçeneği eklese de müşteriler daha çok telefonla müşteri temsilcisiyle görüşmek istemektedir. İşte en güncel hali ile Akbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma yolları…

444 25 25 Numaralı Akbank Müşteri Hizmetlerine Hızlı Bağlanma Yolu

Akbank müşteri hizmetleri telefon numarası  444 25 25’tir. Bu telefon numarasını aradığınızda eğer standart yönlendirme talimatlarına uyarsanız uzun bir süre telefonda bekletilebilirsiniz.

Uzun bir süre beklemek istemiyorsanız öncelikle 444 25 25 numarasını aradıktan sonra çıkan sesli yanıt sisteminde, “Bunların Dışında” kelimesini sesli bir şekilde ifade ederek sizi bir üst menüye çıkarmasını beklemelisiniz. Çıkan yeni menüde “0” rakamını tuşlayarak direkt olarak Ak Bank Müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Bunu da okumak isteyebilirsiniz: Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma(30 SANİYE)

Akbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Yolu

Whatsap İle Akbank Müşteri Temsilcisine Bağlanma

Ak Bank’ın müşterilerine hızlı bir şekilde geri dönebilmesi ve onlarla sağlıklı bir iletişim kurabilmesi için yeni hizmet hattı olan Whatsap’ı kullanmaktadır. Birçok banka gibi Ak Bank da Whatsap müşteri danışma hattını kurarak en hızlı şekilde sorunlara çözüm bulabilmektedir. Buradan yapacağınız çağrı ile ;

  • Kredi Kartı Başvurusu
  • İhtiyaç Kredisi Başvurusu
  • Banka Hesap Kartı Başvurusu
  • Ekstre öğrenme
  • Hesap bilgileri öğrenme
  • Şüpheli işlem sorgulama
  • Kredi notu sorgulama

İLGİLİ: Vakıfbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma (444 0 724)

Gibi banka şubesinde ya da telefonla görüşerek yapabileceğiniz işlemleri yapabilirsiniz. En güzel tarafı mesaj attıktan sonra telefonun başında beklemek durumunda kalmıyorsunuz. Karşıdaki kişi mesajınızı görür görmez size cevap vermeye başlıyor. Bu da zamandan tasarruf etmenizi sağlarken aynı zamanda işlemlerinizin de daha hızlı yapılmasına imkan tanır.

Hiç Bekleme Yapmadan Diğer Bağlanma Yöntemleri

Ak Bank müşteri hizmetlerine direk bağlantı yolları dışında, internet bankacılığı ve mail iletişim hattı gibi iki bağlanma seçeneğiniz de vardır. Ak Bank mobil Bankacılık kanalını kullanıyorsanız orada bulunan bize ulaşın seçeneğini kullanarak ister e-mail ister direk telefonla iletişim ile Ak Bank müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan TEB Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma (30 SANİYE) başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.