finansportali.net

YATIRIM

Baby Doge Coin Geleceği – 2022’de Rekor Kıracak Mı?

BABY DOGE COİN GELECEĞİ

Bu yılın en çok merak edilen kripto paraları arasında olan Baby Doge Coin geleceği hakkında birçok kişi fiyat araştırması yapmakta. Baby Doge artacak mı diye soranlar için güncel yorumlar eşliğinde canlı grafikler ve fiyat tahminleri yalnızca bu yazıda!

Uzun vadeli yatırım aracı olarak görülen bu kripto para birimini almak gerçekten mantıklı mı? Son aylarda yaşanan kripto para piyasalarındaki dalgalanma ile birçok alt coin yatırımcılar tarafından şüpheyle karşılanırken Baby Doge neden güvenilir detaylarıyla öğrenebilirsiniz…

baby doge coin geleceği – baby doge coin nedir

Baby Doge Coin Nedir?

Baby Doge Coin, Binance Smart Chain sisteminde inşa edilen bir meme tokendir. 2021 yılında Doge Coin’den esinlenerek çıkan bu kripto paranın kısa sürede popülerliği artmıştır. Mayıs 2022’ye ulaştığında 1,3 milyon Twitter takipçisine ulaşmıştır.

Aynı zamanda Pawz.com’un kurucusu olan Christian Campisi tarafından kurulan proje tabanlı kripto paranın bir yılda yatırımcılara kazandırdığı paralar ile bu yıl dikkatlerine üzerine çekmiştir. Sınırlı sayıda üretilen bu token daha fazla üretilemediği için ileride manipülasyonların da önüne geçilmiştir.

Advertisement

Baby Doge Coin Projesi

Baby Doge Coin projesi adında geçtiği üzere Yavru Köpekler adıyla ortaya çıkmış ve hayırseverlik hizmetlerine de katkı sunan bir platformda kurulmuştur. ABD’nin farklı yerlerindeki hayvan barınaklarında ortak çalışmalar yürütmektedir.

Baby Doge Coin resmi sitesinde de kıyaslamalı tablolar eşliğinde projeyi anlatan platformun elbette asıl hedefi Doge Coin ve Shiba Coin’i geçmektedir. 420 katrilyon adet arzla sınırlandırılan Baby Doge kripto parasının ücretleri düşük olduğu için milyonlarca adet alım kolaylıkla gerçekleşmektedir.

Baby Doge Coin Yakımı

Her ay %1 Baby Doge coin yakımı gerçekleştiği için fiyatları da belirli arayla yükselme eğilimi göstermektedir. Baby Doge’lar hem elle hem de otomatik olarak coin yakımı gerçekleştirerek hiper deflasyonist bir tanıma dahi edilmektedir. Ayrıca her işlemdeki %10’luk bir orandaki ücretin %5’i de bu token sahiplerine hediye olarak verilmektedir.

Diğer coinler hakkında detaylı bilgi edinerek yatırımlarınızı büyütebilir ve güvende tutabilirsiniz. Shiba Coin Geleceği – 2022 Beklentileri Neler? yazısı sizler için iyi bir alternatif göz atmanızı tavsiye ederim…

Baby Doge Coin Avantajları

Yatırım yapmak için Baby Doge Coin güvenilir mi diye araştıranlar için birkaç maddeyle Baby Doge Coin avantajlarını sıraladım;

Advertisement
 • Proje bazlı coin olduğu için kısa sürede çok kişiye ulaşması sağlanmıştır,
 • İsminideki Doge Coin adıyla bilinirliği kısa sürede yayılmıştır,
 • Stake yapan kullanıcılar için ayrıca güvence sağlamıştır,
 • Üçüncü parti denetimleri ile dolandırıcılığın önüne geçilmek amaçlanmış ve şeffaflık ilkesi korunmaya çalışmaktadır,
 • NFT platformunda kendi projelerini yürütmektedir,
 • Coin yakımı ile fiyat yükseltilmesi denenmektedir,
 • İşlem ücretlerinden alınan payın yine coin sahiplerine dağıtılması yapılır,
 • İşlem ücretleri çok düşük ve Doge coine göre işlem hızı 10 kat fazladır.

Bu avantajların haricinde bir de şuan için çok düşük ücretlerde olması Baby Doge Coin’e yatırım yapacaklar için ayrıca avantaj sağlamaktadır.

Son döenmde sıkça tartışılan Tron coin hakkında detaylı bilgi edinmek için Tron Coin Geleceği – TRX Fiyat Analizi yazımıza mutlaka göz atın!

Baby Doge Coin Geleceği 2022 Fiyat Tahminleri

Baby Doge Coin, 18 Mayıs 2022 tarihinde $ 0.000000000926 fiyatındadır. Bu fiyatın gelecek yıl 2023’de bir sıfır silerek değerlenmesi birçok ekonomist tarafından konuşulmaktadır. Baby Doge coin geleceği parlak gözüken ve her yıl artış göstermesi beklenen bir yatırım aracı olarak görüldüğü için önümüzdeki süreçte popüleritesi daha da artacaktır.

Sizler için Baby Doge Coin geleceği 2022 – 2023 fiyat tahminlerine ek olarak 2025, 2030 yıllarına ait beklenen tahmini fiyatları sıraladım;

YılBaby Doge Coin Yıllara Göre Fiyat Tahmini
2022$0.000000000926
2023$0.000000001
2024$0.00000001
2025$0.00000002
2026$0.00000003
2027$0.0000001
2028$0.0000002
2029$0.0000003
2030$0.000001
Baby Doge Coin Geleceği 2022 – 2025 – 2030 Tahmini Fiyatları

Baby Doge Coin beklentileri önümüzdeki yıl $0.000000001 fiyatına ulaşırsa yatırımcıların tepkisi olumlu seyredeceği için analistlerin tahminleri de haklı çıkacaktır Baby Doge 2025 – 2030 bandında analistlerin yorumu gibi kendini 1000 kat büyütürse birçok şanslı yatırımcı milyonlarca lira kazanabilecektir.

Yeni Çıkan Coinler – 17 EN YENİ COİNLER! (2022) yazısı sizler için müthiş bilgiler taşıyor! Hemen oku, hemen öğren…

Baby Doge Coin Fiyatı (CANLI)

Baby Doge Coin 2022 Canlı Fiyat tablosu şu şekildedir;

Advertisement

Baby Doge Coin Grafik (CANLI – DETAYLI)

Baby Doge Coin Grafik – Canlı Veriler Tablo

Metaverse ile para kazanmak yazımı okuyarak siz de yeni dünyanın teknolojilerini kullanarak coinler kazanabilirsiniz…

1 Baby Doge Coin Kaç Dolar?

1 Baby Doge Coin kaç Dolar eder diye araştıran için aşağıya canlı verilerden oluşan hesaplama butonu ekliyorum;

1 Baby Doge Coin Kaç TL?

1 Baby Doge Coin kaç TL eder diye araştıran için aşağıya canlı verilerden oluşan hesaplama butonu ekliyorum;

baby doge coin geleceği ve yorumları

Baby Doge Coin Yorum

Baby Doge Coin yorumları en basit haliyle olumlu bir kanı içermektedir. Bu kripto paranın proje bazlı olması nedeniyle yatırımcıların güvenini daha kolay şekilde sağlamıştır. Bağış odaklı bir yardımlaşma kampanyası yürüten şirket ayrıca NFT projelerinde yer aldığı için günden güne insanların daha çok dikkatini çekmektedir.

Baby Doge şuan için 1 TL karşısında bile milyarda bir değere sahip olduğu için henüz yatırım yapacaklar için büyük şans tanımaktadır. Bu proje için ekonomistlerin yorumlarınca 2022 – 2023 bandında bir 0 kaybetmesi ve gelecek 10 yılda bu rakamın birkaç 0 kaybederek büyümesi yorumu bu coin için beklentileri de arttırmaktadır.

Advertisement

İlginizi çekeceğini düşündüğüm Ada Cardano Geleceği – 2022 Hedef Fiyat yazısını sizler için bu kısma ekliyorum. Siz de sitemizdeki coin yazıları ile kripto para piyasalarını güncel şekilde takip edebilirsiniz.

Baby Doge Coin Nereden Alınır?

Siz de yatırım yapmak için Baby Doge Coin almak istiyorsanız hem bu coinin alım satımının yapıldığı hem de güvenilir olan aracı kurumları merak edeceksinizdir. Baby Doge Coin nereden alınır diyenler için hazırladığım liste şu şekildedir;

 • Mexc
 • Gate.io
 • Binance
 • Coinbase
 • Crypto.com
 • Huobi

Bu platformlar hariç onlarca aracı kurumda bu token için alım satım yapabilirsiniz yalnızca köklü ve güvenilir olanların bazılarını sizler için sıraladım.

Merak ettiğiniz tüm detaylar için yorumlar bölümüne soru ve görüşlerinizi bırakabilirsiniz. Ayrıca bu yazımız bir yatırım tavsiyesi değildir.

Bir önceki yazımız olan Tron Coin Geleceği – TRX Fiyat Analizi başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

Advertisement

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum yapmak için tıklayn.

YATIRIM

Son 5 Yılın Altın Fiyatları – Altının Geleceği Ne Olur?

son 5 yılın altın fiyatları

Gram Altın fiyatları son 5 yılda yaklaşık 6 kat artış göstererek diğer tüm yatırım araçlarını geride bırakacak yükselme trendini yakalamıştır. Peki Altın fiyatlarının geleceği ne olur? 2022-2023 beklenen tahminler nelerdir? Son 5 yılın Altın fiyatları ve grafiklerini detaylı şekilde sizlere sundum. Ayrıca canlı (anlık) fiyat değişim tabloları ve karşılaştırmalı grafikler eşliğinde; Altın yatırımı yapacaklar için […]

Okumaya devam et

YATIRIM

Tron Coin Geleceği – TRX Fiyat Analizi

TRON COİN GELECEĞİ

2017’de projeyle ortaya çıkan Tron coin geleceği 2022 yılında nasıl seyredecek? Son 1 yıldır yaşanan kripto para dünyasındaki krizlere rağmen mevcut değerini koruyan TRX fiyatı önümüzdeki yıllarda hangi fiyatlara ulaşacak? Tron coin haberleriyle ve güncel veriler ışığında derlediğimiz araştırmada ayrıca canlı fiyat tablosu, TL ve Dolar çeviri butonları ile detaylı yorumlar bölümü yer almaktadır. Tron […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.