finansportali.net

BAYİLİK

Banabi Bayilik Şartları – 2022 Bayilik Ücreti Ne Kadar?

Banabi bayilik

Dijital dünyanın market siparişi konusunda getirdiği yeniliklerden biri olan Banabi bayilik şartları ve Banabi bayilik ücreti 2022 yılında girişimcilerin ilgisini çeken başlıklar arasında yer alıyor.

Kendi işini kurmak ve kârlı bir işe yatırım yapmak isteyenler, şimdiden Banabi bayilik almak için sıraya girmiş durumdalar. Yemek Sepeti tarafından yaratılan Banabi ile bayilik alarak siz de kendi işinizi kurabilirsiniz.

Online alışveriş camiasına her geçen yıl yeni soluklar, yaratıcı mobil uygulamalar ve sanal marketler ekleniyor. Ama Banabi farkını ortaya koyarak ön plana çıkmayı başardı!

Sizler de marka bilinirliği ve prestiji yüksek, kendi sektöründe öncü şirketler arasında yer alan Yemek Sepeti Banabi bayilik başvurusu yapmak istiyorsanız, “Banabi bayilik şartları” yazısını sonuna kadar okumanızı öneriyorum!

Advertisement

Banabi Firmasını Kısaca Tanıyalım!

yemeksepeti banabi
yemeksepeti banabi

Peki, Getir bayilik isteyenlerin de sıklıkla alternatif olarak düşündüğü Banabi franchisingleri nerelerde var? Banabi bayilik şartları neler? Yemeksepeti Banabi bayilik için ne kadar sermaye gerekiyor? Gelin, birlikte bakalım.

Banabi bayilik şartları kısmına geçmeden önce, yatırım yapacağınız şirketi tanımak istersiniz diye düşünüyorum. Marka, 2019 yılında Nevzat Aydın tarafından Türkiye merkezli olarak kurulan bir online market alışverişi uygulamasıdır.

Banabi Bayilik Veriyor mu?

Banabi bayilik vermektedir. Banabi her geçen gün bayilik vererek şube sayısını artırmaya devam etmektedir.

2001’den beri faaliyet gösteren Yemek Sepeti şirketinin bir alt kuruluşudur. Günümüzde 2 milyondan fazla kullanıcı olan Banabi’nin bayiliği alabilirsiniz. Zaten, restoranların ve marketlerin dijitalleşmesi ile beraber hayata geçirilmiş olan bu projenin sevilmeme ihtimali ne olabilirdi ki?

Banabi bayilik hizmeti verdiği bölgeleri kuruluşunun ilk yıllarında 8 şehirle sınırlı tutarken; şimdi bütün şehirlerde faaliyet gösteriyor. Her geçen gün giderek büyüyen hem bayiliklerini artıran hem de kullanıcı sayılarını yükselten Banabi bayilik almak isteyen ortaklarının bazı şartları ve koşulları taşımasını önemsiyor.

Banabi bayilik almak
Banabi bayilik almak

Banabi bayiliği alarak bulunduğunuz şehrin teslimat bölgelerinden verilen market siparişlerinin teslimatını sağlayarak yüksek oranda kazanç sağlayabilirsiniz.

Bu arada başlamadan söyleyeyim: Banabi bayilik sistemi, komisyon sistemine dayalıdır. Teslimatı gerçekleşen ürünler üzerinden Banabi bayisi olarak ödeme alırsınız.

Advertisement

Ayrıca Yemeksepeti Banabi kurye olmak iş imkanı ile de bayilerinin performansını ve yeni istihdam olanaklarını düşünen bir firmanın iş ortağı olmak sizce de harika değil mi?

Banabi Kaç İlde Var?

Banabi günümüzde 35’den fazla ilde hizmet veriyor. Her geçen gün bayilik başvurularını değerlendirerek, Türkiye’nin birçok noktasında var olmayı hedefliyor.

Banabi Bayilerinin Aylık Ortalama Kazancı!

BANABİ KAZANCI
BANABİ KAZANCI

Banabi bayilik şartları neden mi bu kadar çok araştırılıyor? Çünkü Banabi bayilik kazancı girişimci adaylarını yeterince tatmin ediyor.

Özellikle şunu söyleyebilirim ki Banabi francihisingi aldıktan sonra yaklaşık olarak 1 yıl içerisinde yatırım tutarınızı amorti etmiş olursunuz. 

Banabi Bayiliği aylık kazancı ne kadar?

Ortalama olarak Banabi bayilik aylık kazancınız 30 Bin TL ile 50 Bin TL civarlarında olacaktır. Ancak elbette ki bu kazanç, bulunduğunuz bölgeye göre de azalıp artabilir.

Banabi Bayilik Şartları ile benzer içerik: Seç Market Bayilik

Advertisement

Banabi Bayilik Ücreti Nedir?

Ücretsiz bayilik veren firmalar olduğu gibi belirli bir sermaye karşılığında franchise vermeyi kabul eden şirketler de bulunuyor. Mesela, Yemek Sepeti ile birlikte çalışan Banabi bayilik ücreti şartı arayan bir firma.

Banabi bayilik bedeli ne kadar?

Aslında isim hakkı için herhangi bir ödeme talep etmeyen Yemeksepeti, Banabi bayilik bedeli için 100 Bin TL ile 500 Bin TL aralığında bir ücret ayrılmasını talep ediyor.

Peki, bu teminatın içerisinde neler var?

Kuruluş giderleri dahil depo, ürün stoku, depo kirası gibi aklınıza gelebilecek tüm giderler dahildir.

Banabi franchise bedeli, sizden girişimde bulunduğunuz bayilik işi için talep edilecek olan sermaye miktarıdır. Yani, aslında bir bayilik ödemesi değil. Bayilik sürecine ilişkin tüm giderler, sizin iş kurmanız için gerekli olan sermaye miktarına dâhildir.

Advertisement

Dolayısıyla yapacağınız başvuru sonrası bayilik almaya hak kazandığınızda depo, ürünler, kira ve isim hakkı gibi birçok önemli faktörün devreye girmesi ile Banabi bayilik ücreti için belirlenebilecek miktarlar değişiklik gösterebilir.

Banabi bayilik almak için belirlediğiniz sermaye ile ilgili bu yüzden başvuru formunda detaylı bir açıklama yazmanız gerektiğini de şimdiden hatırlatmak istiyorum!

Alakalı içerik: Bayilik Veren Marketler

Banabi Bayilik Şartları Nedir?

Banabi Bayilik Şartları
Banabi Bayilik Şartları

Banabi, market alışverişi yapabilmek için sadece dakikalara ihtiyacımızın olduğu bir girişimcilik projesi ürünü. Firmanın bağlı olduğu marka ise Türkiye’nin en büyük ve en güvenilir yemek siparişi firmalarından biri olan Yemeksepeti!

Yemeksepeti tarafından kurulan Banabi güvenilirliği ve başarısı sayesinde şimdiden bayilik almak için en çok girişimde bulunulan markalardan biri hâline gelmiş durumda.

Advertisement

Banabi bayiliği almak isteyenler ise Yemeksepeti tarafından belirlenen Banabi bayilik şartları nelerdir? Aşağıya maddeledim:

 1. Banabi bayilik başvurusu için öncelikli olarak yaklaşık 500 bin TL yatırım bekleniyor.
 2. Sermayenize göre ve Banabi bayilik açmak istediğiniz bölgedeki depo alanı ve kurye ağına göre yatırım tutarı artış da gösterebiliyor.
 3. Daha önce benzer sektörde bir girişimde bulunmanız bayilik başvurusu sırasında sizi bir adım öne çıkartabilir.
 4. Banabi bayilik şartları arasında firmanın hizmet verdiği şehirlerde bulunmanız gereklidir.
 5. Başvuru öncesi bayilik ücretini teminat olarak banka hesabınızda göstermeniz ise oldukça önemli.

İlgili içerik: Levent Börek Bayilik Şartları

Banabi Bayilik Başvurusu Hakkında

Yemeksepeti Banabi başvurusu
Yemeksepeti Banabi başvurusu

Banabi bayilik şartlarını da anlattıktan sonra bir diğer önemli konuya geçiyorum.

2019’un nisan ayında hizmet vermeye başlayan Banabi, Yemeksepeti tarafından organize edilen bir girişimcilik hareketidir. Dolayısıyla Banabi bayilik başvurusu da Yemeksepeti firmasına e-posta, telefon ya da bizzat yapılabiliyor.

Banabi bayilik başvurusu için kimliğiniz ve yapacağınız yatırımla ilgili tüm detayların yer aldığı bir form doldurarak işe başlayabilirsiniz.

Banabi Bayilik Başvuru Formu

Yemeksepeti uygulamasında ve sitesinde, Banabi bayilik başvurusu için doldurabileceğiniz forma, buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz!

Advertisement

Bu formda yer alması gereken en önemli 16 bilgi ise;

 1. Kimliğinizde yazılı olduğu gibi paylaşmanız gereken adınız ve soyadınız,
 2. T.C. kimlik numaranız,
 3. Mesleğiniz,
 4. Daha önceki market alışverişi sektöründeki deneyimleriniz,
 5. Varsa market alışverişi sektöründeki girişimleriniz,
 6. Hâlihazırda hizmete sunulmuş olan ya da askıda olan projeleriniz,
 7. Banabi’nin hizmet verdiği iller arasında olup olmadığınızın doğrulanması için yaşadığınız il,
 8. Banabi bayilik başvurusu için yatırımda kullanabileceğiniz net sermaye miktarı,
 9. Aylık hedeflediğiniz kâr tutarı,
 10. Yıllık hedeflediğiniz kâr tutarı,
 11. Girişim için kendiniz mi yoksa ortağınız ya da ortaklarınızla birlikte mi başvuruda bulunduğunuza dair bilgi,
 12. Depo olarak kullanılabilecek hâlihazırda bir mekâna sahip olup olmadığınıza dair bilgi,
 13. Banabi işletmesi için anlaştığınız bir işletmeci olup olmadığına dair bilgi,
 14. İşi kendiniz işletmek istiyorsanız daha önceki market işletmeciliği deneyimleriniz,
 15. Market ürünlerinin toplu olarak temini için ayırabileceğiniz maksimum sermaye miktarı,
 16. “Neden Banabi bayisi olmak istiyorsunuz?” gibi bir bölümde de yazılmak üzere hedefleriniz, gerçekleştirmek istediğiniz market alışverişi projeleri, ürün tanıtımında yapabileceğiniz öneriler, bayilik aldıktan sonraki iş sürecine ilişkin düşünceleriniz

gibi bilgilerin yer aldığı Banabi bayilik başvuru formu, doğru ve güncel bilgilerle doldurularak gönderilmelidir.  Bütün bunları eksiksiz olarak paylaştığınız bir form, Yemeksepeti tarafından titizlikle değerlendirmeye alınacak ve size dönüş yapılacaktır. Banabi bayilik alırken dikkat edilecek hususlar arasındaki en önemli kısım doğru bilgi paylaşımıdır.

İlgili içerik: Ekomini Market Bayilik Şartları

Banabi Bayilik İletişim Bilgileri

Banabi Bayilik İletişim Bilgileri

Banabi bayilik şartları ile ilgili en güncel bilgileri eksiksiz bir şekilde bu yazımda sizlere anlattım. Ancak aklınıza takılan herhangi bir soru varsa diye, sizlere Yemek Sepeti Banabi bayilik iletişim bilgilerini de vermek istiyorum!

Zaten, bir Yemeksepeti girişimi olan Banabi bayiliği almak için iletişim kurmanız gereken merci Yemek sepetidir. İster telefonla ister e-posta aracılığıyla ister Yemeksepeti mobil uygulaması ya da internet sitesi üzerinden bayilik hakkında bilgi alabilirsiniz. Banabi bayilik başvurusu yapmak için gerekli şartları daha detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

 • Adres: İSTANBUL / ŞİŞLİ
 • Telefon Numarası: +90 212 359 18 00
 • E-posta: info@yemeksepeti.com
 • Banabi sosyal medya: Instagram

Bir önceki yazımız olan Getir Bayilik Şartları – YENİ Kazanç Bilgisi (HEMEN BAŞVUR!) başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

Advertisement

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum yapmak için tıklayn.

BAYİLİK VEREN GIDA FİRMALARI

Dondurma Bayiliği Veren Firmalar 2022 – En Kârlı 15 Şirket!

dondurma bayiliği veren firmalar

Yaz aylarının en çok kazandıran işlerinden olan dondurmacı açma fikrini hiç düşündünüz mü? Sezonda aylık 40 bin TL gelire ulaşan bu sektörün artık kış aylarında da hayatımıza girmesiyle birçok girişimcinin ilgi odağı olmuştur. Eğer siz de marka bilinirliği yüksek bir firmadan dondurma dükkanı frachisingi alarak işinizi kurmak istiyorsanız en çok kazandıran 15 şirket önerim kaçırılmaz […]

Okumaya devam et

BAYİLİK

Getir Bayilik Şartları – YENİ Kazanç Bilgisi (HEMEN BAŞVUR!)

Getir bayilik şartları

Getir markası gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Getir bayilik şartları da son zamanlarda bayilik alarak kendi işini kurmak isteyenler tarafından fazlasıyla merak ediliyor. Getir, bu başarısını kendi kulvarında tek olan iş modeline borçlu. Getir franchise alarak bu büyük aileye katılabilir ve günde ortalama 3.000 TL para kazanabilirsiniz! Bakın, günde diyorum; bu kazancı aya vurduğunuzda ortaya […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.