Bülent Börekçilik Bayilik ve Şartları (BAYİLİK ÜCRETİ)

Bülent Börekçilik Bayilik ve Şartları (BAYİLİK ÜCRETİ)
05.10.2020
A+
A-

İş sahibi olmak ve kendinize ait bir yer açmak mı istiyorsunuz? Bülent börekçilik firmasının en iyi bayisi olacağınıza inanıyor musunuz? Kısa süreliğine franchise bedeli olmadan Bülent börekçilik bayisi olabilirsiniz. Artık Türkiye’nin meşhur börekçisi Bülent börekçilik bayilik açmak çok kolay. Nasıl mı? Yazımızı okuyun. Detayları ve şartları inceleyin.

İlgili İçerik: 10.000 TL Sermaye İle Ne İş Yapabilirim?

Günümüzde edindiğimiz deneyimler ile her zaman ayakta kalmayı başaran sektörler arasında gıda sektörü ilk sırada geliyor. Öyle ki; insan sürekli beslenmek zorunda ve bu ihtiyacını karşılama gereksinimi duyuyor.

 

 

Özellikle pandemi döneminde bir kez daha gıda sektörünün belinin eğilmediğini gördük. Bu çerçevede garantili işe bir girişimcilik adımı atmak isteyenlere gıda sektöründe bayilik veren firmalar konusunda araştırma yapmalarını önermekteyiz.

 

Tabi her firmadan bayilik almayı düşünmek yanlış bir tercih olacaktır. Son zamanların popüler olan ve şube sayısının çokluğuyla dikkat çeken Bülent Börekçilik bayilik doğru bir seçenektir. Bizde sizlere bu konuda doğru bilgiler ile yazımızın devamını okumaya davet ediyoruz.

İlgili İçerik: Büfe Açmak İsteyenler İçin Maliyet Hesaplaması ve Kar Oranları

Bülent Börekçilik Kimdir?

 

Bülent Börekçilik son zamanların en gözde börek firması arasında ilk sırada yerini koruyor. Adana böreği olarak tabir edilen ve kaşarlı su böreği diyebileceğimiz lezzeti sayesinde herkesin gönlünde taht kurmayı başaran firma başarısını gittikçe arttırmaktadır.

 

Türkiye’de bayilik veren firmalar konusunda bir araştırma yapıyorsanız Bülent Börekçilik bayiliği almak için düşünmeye başladıysanız doğru yolda olduğunuzu söyleyebiliriz.

Bülent Börekçilik Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

İlgili İçerik: Param Yok Ama İş Kurmak İstiyorum

Bülent Börekçilik bayilik başvurusu yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 • Öncelikle firmanın resmi web sitesini ziyaret ederek Bayilik sayfasına giriş yapınız. Bu sayfada karşınıza Bülent Börekçilik bayilik başvuru formu çıkacaktır.
 • Başvuru formunda sizden Türkiye içerisinde mi, yoksa yurtdışında mı bayilik açmak istediğiniz sorulmaktadır. Buna göre ilgi alanı işaretleyiniz.
 • Bir sonraki aşamada ad-soyad, size ulaşmak için cep telefonu numaranız, e-posta adresiniz istenmektedir. Bu bilgileri de doğru bir şekilde yazınız.
 • Sonrasında yaptığınız mesleği yazmanız istenmektedir. Özellikle gıda ve pastane sektöründe olanlar bu noktada daha avantajlı durum elde edeceklerdir.
 • Özel Mesajınız kısmında ise; kendinizi tanıtan, firmayı ikna edici cümleler yazarak başvurunuzu gönderebilirsiniz.
 • Son iki kısım aslında başvurunuzun kabul edilmesi için kilit noktalardır. Sermayeniz yeterli ve dükkanınız iyi bir konumda bulunsa bile özellikle Özel Mesajınız kısmını dikkat çekici şekilde doldurmanız kabul edilmeniz için önemli kilit noktasıdır. Deneyiminizden, isteğinizden, hedeflerinizden bahsedebilir ve ilgi çekici cümleler kullanabilirsiniz.

 

Bülent Börekçilik Bayilik Alma Şartları Nelerdir?

Yukarıda sunduğu avantajlarla Türkiye’de bayilik veren firmalar arasında ilk sırada yerini koruyan Bülent Börekçilik, bazı şartlar talep ediyor. Diğer firmalara nazaran daha makul taleplerde ve şartlarda bulunan firmayla iletişime geçmek kolay olduğundan dolayı tercih eden girişimci sayısı bir hayli fazladır.

 • Bülent Börekçilik firmasından bayilik almak isteyenler arasındaysanız öncelik bayiliği açacağınız bir dükkan bulmanız gerekiyor. Bulacağınız dükkanın metrekaresine pek fazla takılmayan firma, dükkanın konumuyla daha fazla ilgileniyor. Ancak siz yine de ne kadar geniş bir dükkan bulursanız dükkanınızda daha fazla vakit geçiren kişiyle karşılayacağınızdan dolayı kar oranınız artacaktır.
 • Firma genellikle bir yerleşim yerinin ana yolu üzerinde, hemen göze çarpabilecek noktalardaki dükkanlara onay vermektedir. Böylece börek kokusuyla beraber eşsiz görselleri kullanarak müşterilerin daha fazla ilgisini çekebileceğine inanmaktadır.
 • Bayilik almak için bulacağınız dükkanın giriş katta bulunması onay almanız açısından büyük bir avantaj sağlayacaktır. Firma üst katlardaki dükkanlara çok fazla onay vermemektedir.
 • Dükkan kriterlerinin ardından sermaye tutarını da sizlere şart olarak sunmaktadır. Bülent Börekçilik bayilik alma bedeli için 150 Bin TL ile 200 Bin TL arasında bir sermayeye sahip olmanız gerekiyor. 150 Bin TL’nin altındaki sermayeli girişimcilere onay vermeyi tercih etmemektedir. Zaten büyük bir firmayla çalışacağınızdan dolayı sermayenizi kısa süre içerisinde katlayabileceksiniz.

İlgili İçerik: İş Kurmak İçin Kredi Veren Bankalar

Bülent Börekçilik Bayilik Fiyatları

 

Bülent börekçilik bayilik fiyatları, bayilik açmak isteyenlerin en çok merak ettiği konulardan bir tanesidir. Bülent Börekçilik firması, ürünleri bayilerine soğuk zincir sayesinde teslim etmektedir. Yatırım tutarı yaklaşık olarak en az 150.000 TL ile 250.000 TL arasında olmaktadır.

Kurulacak bölge, mekânın büyüklüğü ve bu tür benzerliğe göre yatırım miktarı arttığı için fiyat değişikliğine gidilmektedir. Şayet üniversite, iş merkezleri ve benzeri işlek yerlerde dükkan bulur ve yatırıma da sahip olursanız Bülent Börekçilik bayilik ile yüksek kazançlar elde etmeniz mümkün. Bülent Börekçilik bayilik ne kadar olduğu değil, ne kadar kazanacağınız önemlidir.

Bülent Börekçilik Bayiliği Almanın Avantajları Nelerdir? (Bu alt başlık silinebilir)

İlgili İçerik: İş Kurmak İçin Devlet Destekleri

Börekçi Bülent bayilik hizmeti alacağım fakat ne gibi avantajı olur diye soruyorsanız, bu yazı tam size göre. Ülkemizde hizmet veren birçok gıda firması var. Ancak bayilik almak istiyorsanız ve bu sektörde ilerlemeyi tercih ediyorsanız Bülent Börekçilik bayilik almanın avantajları ile diğer gıda firmalarının sunduğu avantajlar arasında büyük fark vardır. Dolayısıyla sizlere bu börekçilik firmasını önerebilmekteyiz. Eğer avantajları öğrenmek istiyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz:

 • Türkiye ve hatta dünya çapında pek çok ülkede firmanın sunduğu lezzet oldukça fazla seviliyor.
 • Kiralayacağınız dükkan için herhangi bir büyüklük sınırlaması koymuyor.
 • Bayiliğini alan dükkan sahiplerine çeşitli eğitimler veriyor.
 • Bayi sahiplerine pazarlama alanında destek vererek dükkanlarının reklamlarını yapma konusunda büyük bir yardım sunuyor.
 • Bayi sayıları her geçen gün artıyor ve daha fazla kişiye hizmet veriyorlar.
 • Bilinirliği arttıkça lezzeti damaklarda tat bırakıyor, böylece özellikle sabah kahvaltılarının vazgeçilmezi haline geliyor.

İlgili İçerik: Ekomini Market Bayilik Şartları (BAYİLİK ÜCRETİ)

Daha fazla bayilik hakkında bilgi almak için yorumlardan sorularınızı belirtebilirsiniz. Diğer bayilik yazılarımızı Bayilik menümüzden de görebilirsiniz. Bayilik konusunda ayrıca Ekomini market bayilik hakkında bilgi almak isterseniz yazımızı okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ekrem Coşkun Döner Bayilik Şartları ve Ücreti başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

YORUMLAR

 1. Yüksel dedi ki:

  gerçekten bülent börekçilik kadar güzel börek yapan yok. paran olsada herkese bayilik vermezler.

 2. Faraz dedi ki:

  bülent börekçinin tüm ürünleri çok leziz güzel her haftasonu aylecek gideriz. bayilik bu kadar ucuz olduğunu bilmezdim bilgi için teşekkrler. yabancılarda bayi olabiliyormu?