Ekomini Market Bayilik Şartları (BAYİLİK ÜCRETİ)

Ekomini Market Bayilik Şartları (BAYİLİK ÜCRETİ)
05.10.2020
A+
A-

Kendinize ait bir Ekomini market ister misiniz? Çok kolay adımlar ve şartlarla bayilik işlemlerini yaparak sizde Ekomini bayilik hizmetinden yararlanabilirsiniz. Mesleğiniz ya da diplomanız olmasına gerek kalmadan iş sahibi olabilirsiniz. Lokasyonu güzel ve işlek bir yeri tercih edin. Kazançlı bu Ekomini market bayilik hizmetinden yararlanabilirsiniz. Eğer daha fazla bilgi almak ve Ekomini market açmak istiyorum diyorsanız, yazımızı dikkatli okuyun.

 

Günümüzde ticarete atılmak isteyen kişiler genellikle bayilik alarak daha az risk, daha az masrafla kendi işlerinin patronları olmayı tercih ediyorlar. Birçok firmanın bayiliği alınarak işletmeler açılıyor. Böylece hem o firmaları tercih eden tüketiciler firmalara daha kolay ulaşım sağlıyorlar, hem de bayilik açan girişimciler az masrafla yüksek kazanç elde ediyorlar.

Bayilik veren firmalar arasında ise; Ekomini Market dikkat çekiyor. Ekomini Market bayilik almak isteyenler için hazırladığımız yazımızdan bayilik şartlarını, avantajlarını öğrenebilirsiniz. Böylece Ekomini Market bayilik başvurusu yapmadan önce net bir bilgi sahibi olursunuz.

İlgili İçerik: Bursa’da Evlere Paket İşi Veren Firmalar

Ekomini Market Bayilik Almak için Gerekli Şartlar

 

Ekomini Market bayiliği almak konusunda kararlarınız netleşmeye başladıysa artık Ekomini Market bayilik nasıl alınır? sorusunun yanıtını sizlere verebiliriz:

 • Öncelikle bu markete ait bayilik açabilmek için yaklaşık olarak en az 40 Bin TL sermayenizi hazırlamanız gerekiyor. Aksi takdirde Ekomini Market bayilik başvurusu ret alabilmektedir.
 • Sizinle yapılan sözleşmeler neticesinde bayilik sonucunda elde ettiğiniz karı market sahibiyle bölüşmüyorsunuz. Yani; karınız sadece sizde kalıyor. Sözleşmeye imza atanlar bayiliği alma konusunda önemli bir adımı tamamlamış sayılırlar.
 • Bayilik başvurusu yapabilmek için en az 30 metrekarelik bir dükkan bulmanız gerekiyor. Daha küçük dükkanlara Ekomini Market bayilik onayı
 • Bulduğunuz dükkanın dizaynını Ekomini tamamen kendisi üstlenmektedir. Siz iç dekorasyon ve dizayna karışmamaktasınız.
 • Bulduğunuz dükkana ait kira bedelinin tamamını siz ödemezsiniz. Ancak belli bir kısmına yönelik destek bedeli alabilirsiniz.
 • Kiralamak istediğiniz ve bayilik açmayı düşündüğünüz dükkanın yapı kullanım belgesi bulunması gerekir. Eğer bu şartı sağlamazsanız bulduğunuz dükkan üzerinden bir anlaşma yapılamamaktadır.
 • Dükkanınızı açıp bayiliğinizi aldıktan sonra Ekomini Market bayilik eğitimleri Bu eğitimlere katılmak size büyük avantaj sağlayacaktır.

Ekomini Market Bayilik Fiyatı

İlgili İçerik: Seç Market Bayilik Şartları (BAYİLİK BEDELİ)

Ekomini market bayilik fiyatı, açacağınız bölgeye ve mekânın büyüklüğüne göre değişmektedir. Bunun haricinde Ekomini bayilik fiyatı ortalama ücret 40.000 TL ile 45.000 TL arasında değişiklik gösterir. Marketin dekorasyonuna kadar şirket sahibi yardımcı olurken, kira desteği de verilmektedir. Mağaza açılmadan evvel bayi sahiplerine gerekli eğitimler verilir. Mağaza açıldıktan sonra da destek devam ederken, her ay insert denilen ilan çalışmaları yapılmaktadır. Ekonmini market bayilik ne kadar sorusu merak edilen bir diğer sorulardan bir tanesiydi.

 

Ekomini Market Bayiliği Almanın Avantajları Nelerdir?

 

Ekomini market bayilik açarsam bana ne gibi artısı olacak diye soranlar varsa bu yazıyı okusun. Bayilik veren firmalar alıcılara aslında büyük avantajlar sunmaktadır. Ekomini Market bayiliği almanın avantajları ise; daha fazla karşımıza çıkmaktadır. İşte avantajlar:

 • Öncelikle artık kendinize ait bir dükkanınız olacak. Sizler açtığınız bu dükkanın sahibi konumunda bulunacaksınız. Dolayısıyla az riskle işletme yönetimi hakkında büyük bir deneyim elde edeceksiniz.
 • İkinci olarak; çok büyük bir sermayeye ihtiyaç duymayacaksınız. Ayrıca bu bayiliği aldığınız için Ekomini Market tarafından açılışınızda destek alarak her türlü merak ettiklerinizi de sizinle ilgilenen ekibe sorma fırsatını elde edeceksiniz.
 • Bugüne kadar Türkiye’nin 81 ilinden 76’sında hizmet vererek ülkemizin hemen her yerinde adını duyuran bu market ile profesyonellik için ilk adımı atacaksınız.
 • Ekomini Market ürünlerinin kalitesi ise sorgulanamaz düzeydedir. Tedarik konusunda da bir sıkıntı yaşamayacak yüksek kaliteli ürünleri müşterilerinize sunabileceksiniz.

İlgili İçerik: 10.000 TL Sermaye İle Ne İş Yapabilirim?

Ekomini Market Satış Ürünleri Nelerdir?

2012 yılından beri faaliyet gösteren Ekomini Market, bünyesinde birçok ürün grubunu barındırıyor. Böylece markete giriş yapan tüketiciler aradığı ve ihtiyacı olan pek çok malzemeyi bulabiliyor. Bu da Ekomini Market bayiliği alanlar açısından büyük bir avantaj sağlıyor. Eğer siz de bayilik almayı düşünüyorsanız aldığınız bayilikte satabileceğiniz ürünleri aşağıdan görebilirsiniz.

 • Gıda ürünlerinin neredeyse tamamı bu markete ait bayilerde bulunabiliyor.
 • Yoğurt, peynir gibi süt ürünleri marketin bünyesinde satılmaktadır.
 • Cips, kraker gibi atıştırmalar satılmaktadır.
 • Ayran, meyve suyu gibi gazsız içeceklerin yanı sıra; siyah ve sarı kola gibi gazlı içecek alternatifleri de vardır.
 • Sucuk, salam, et gibi şarküteri ürünleri yer almaktadır.
 • Gerek alkollü, gerekse de alkolsüz içeceklerin büyük kısmı satışa sunulmaktadır.
 • Ev ve işyerlerinde kullanılabilecek temizlik ürünleri vardır.
 • Krem, kolonya, lonsyon gibi kişisel bakım ürünleri de Ekomini Market bünyesinde bulunmaktadır.

İlgili İçerik: Bülent Börekçilik Bayilik ve Şartları (BAYİLİK ÜCRETİ)

Ekomini market bayilik hakkında sormak istediğiniz soruları yorumlardan da belirtebilir, bilenler de bilgi verebilir. Diğer bayilik yazılarımızı Bayilik menümüzden görebilirsiniz. Bülent Börekçilik bayilik yazımızı da okumayı ihmal etmeyin.

Bir önceki yazımız olan Ekrem Coşkun Döner Bayilik Şartları ve Ücreti başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

YORUMLAR

 1. Ahmet Yılmaz dedi ki:

  ekomini market açmak istiyorum. sitenizden başvuru yaptım. dediğiniz şartlar var. ama geri dönen olmadı. ne kadar beklemem gerek???