Ekrem Coşkun Döner Bayilik Şartları ve Ücreti

Ekrem Coşkun Döner Bayilik Şartları ve Ücreti
20.11.2020
A+
A-

Son yıllarda Konya Merkezli olarak faaliyet yürüten Ekrem Coşkun Döner zinciri Türkiye genelinde büyük bir başarı yakalamış ve bayilik açanlara büyük paralar kazandırmıştır. Ekrem Coşkun Döner Bayiliği almak isteyenler için, bayilik nasıl alınır, bayilik ücreti ve bayilik için istenen şartları bu yazımızda belirttik. İşte Ekrem Coşkun Döner Bayiliği hakkında 2020 yılı güncek bilgiler..

Ekrem Coşkun Bayilik İçin İstenen Şartlar

Ekrem Coşkun Döner Bayiliği için istenen şartlar arasında en önemlisi şubenin açılacağı ilde yakın bölgede başka bir Ekrem Coşkun bayisinin olmamasıdır. Eğer il küçükse o zaman il merkezinde başka bir şube açılmasına izin verilmez. İlçe merkezleri yeterli büyüklükte ise ve farklı bir Ekrem Coşkun Döner bayisi yoksa o zaman buna izin verilir.

İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Bursa, Denizli, Eskişehir, Gaziantep gibi büyük şehirlerde bayilik vermek için iki şube arasındaki mesafeye bakılır. Uygunluk verilirse aynı ilçe merkezinde bile gerekli imkanlar tanınır.

Bunu da okumak isteyebilirsiniz: Midyeci Ahmet Bayilik Şartları ve Ücreti (2020 GÜNCEL)

Ekrem Coşkun Döner Bayilik Maliyeti 2020

Ekrem Coşkun Döner bayilik maliyeti 2020 yılı güncel şekli ile 250.000 TL’dir. Bu rakam şube restorasyonu, dükkan giderleri dahil değildir. İstenen konsepte uygun bir şubenin açılması dükkan sahibine bırakılmaktadır. Bu masraflar bayilik harici karşılanmalıdır.

Ekrem Coşkun A.Ş’ye ödenecek olan 250 bin TL bayilik parası haricinde istenmesi durumunda, dükkan bakım ve dizaynı Ekrem Coşkun A.Ş tarafından yapılabilir. Bunun için ortalama olarak 100.000-300.000 TL gider hesaplanmaktadır. Ama standart konsepte uyulması durumunda kişi kendisi daha uyguna bunu yapabilir.

Ortak Şeklinde Ekrem Coşkun Bayiliği Alınabilir

Bu işte iyi para kazanacağını tahmin eden; ama elinde o kadar parası olmayan kişiler 3-4 kişi bir araya gelerek böyle bir bayilik açabilir. Ekrem Coşkun A.Ş böyle bir ortak bayi açılmasına olumlu bakmaktadır. Bulunduğunuz il eğer dükkan için müsaitse o zaman gerekli başvuruları yapıp ortak bayilik için işlemlere başlayabilirsiniz.

Kişi başı ortalama 100 bin TL verilerek iyi bir yerde Ekrem Coşkun Döner şubesi açılabilir. Bayilik açan kişilerin açacağı dükkanın yerine bağlı olarak ayda ortalama en az 20 bin TL net gelir elde etmesi bekleniyor. Bu gelir ile ilgili olarak şirket ortaklarına bir güvence vermiyor;  ama nereye dükkan açılabileceği noktasında bazı önerilerde bulunuyor.

Ekrem Coşkun Döner Bayiliğinin Amorti Süresi 1-2 Sene

Ekrem Coşkun döner bayiliği için ödenen paranın ortalama geri dönüşü 1-2 sene arasında tahmin edilmektedir. Firma her ne kadar 6 ay dese de aslında bu kadar kısa bir süre içinde amorti olması zor olacaktır. Bunun için garantili bir süre olarak 1-2 sene demek daha doğru olacaktır.

Ekrem Coşkun Döner Bayilik Şartları ve Ücreti

İlgili İçerik: Getir Bayilik Şartları – Nasıl Başvurulur? Kazancı Ne Kadar? (BAYİLİK ÜCRETİ)

Ekrem Coşkun Döner Bayiliği İçin İstenen Belgeler

Döner bayiliği için özel bir belge istenmemektedir. Sadece bayilik parasının yatırılması ve şube içi konseptinin, dizaynının doğru yapılması istenmektedir. Aşağıda vereceğimiz link kanalı ile hem başvuru yapabilirsiniz. Hem de direk telefonla arayıp bilgi isteyebilir; hatta şahsen yerinde incelemek için Konya’ya kadar gidebilirsiniz.

Açık Adresi;  MERKEZ OFİS

Fevziçakmak Mahallesi Aslım Caddesi Atiker 1. Sanayi Sitesi No: 38 /AB Karatay / KONYA

Telefon: 0332 355 77 77

Faks: 0332 50315 15

Mail: info@ekremcoskundoner.com.tr

Bayilik için başvuru formuhttp://ekremcoskundoner.com.tr/basvuru/

Ekrem Coşkun Döner Neden Çok Tercih Ediliyor?

Yakın zamanda açılmasına rağmen birçok kişi tarafından tercih edilmesinin birçok nedeni var. Bunlar arasında en çok göze çarpanı çok iyi gramajda et döner konulmasıdır. İşte tüm yönleri ile en çok tercih edilme nedenleri;

  1. Özel ekmeğinin içine en az 60 gram saf et konulması
  2. Et içinde asla kıyma olmaması
  3. 60 gram döner etine göre fiyatının çok az olması ( 6 TL sadece)
  4. Et yanında verilen ayranın ucuz verilmesi
  5. Ekmeğinin özel bir formül ile yapılması ve günlük taze gelmesi
  6. Şube çalışanlarının çok olması ve çok hızlı servis yapılması
  7. Etin helal şekilde hazırlanması ve standart yaprak döner şeklinde olmaması
  8. Kesilen hayvanların belli bazı kriterler dahilinde kesiminin yapılması ve her adımın şirket tarafından takip edilmesi

İlginizi Çekebilir: Banabi Bayilik Şartları 2020 (BAYİLİK ÜCRETİ)

Bu saydığımız özellikler nedeni ile vatandaş yemek yemek için en iyi yer olarak Ekrem Coşkun’u tercih etmektedir. Bulunduğunuz ilde eğer henüz bir Ekrem Coşkun Döner Bayiliği yoksa hemen şube açmak için başvuru yapabilirsiniz. Gider-gelir kalemleri ortalama olarak yazdığımız gibi olmaktadır. Günlük ciro ve müşteri sayısını siz kendiniz hesaplayıp iyi kar getireceğini de kabul ediyorsanız hemen gerekli işlemler için başvurunuzu Ekrem Coşkun A.Ş’ye yapabilirsiniz. Sorularınızı yorum kısmında belirtebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Seç Market Bayilik Şartları (BAYİLİK BEDELİ) başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.