Ev Hanımları İçin Fazla Bilinmeyen Evde Para Kazanma Yolları

Ev Hanımları İçin Fazla Bilinmeyen Evde Para Kazanma Yolları
21.11.2020
A+
A-

Dar gelirli aileler için en güzel ek gelir kapılarından biri de evde para kazandıran küçük işlerdir. Geliri az görünse de ay sonunda birçok faturanın hatta kiranın bile ödenmesini sağlayacak kadar evde para kazanacak işler yapılabilmektedir. Bu yazımızda özellikle Türkiye’nin birçok ilinde güzel paralar kazandıran ama ev hanımlarınca bilinmediği için az kişi tarafından yapılan evde para kazanma yollarını yazdık. El becerinizi ne yatkınsa o yönde sizin için alternatif iş fikirleri sağlıyoruz. Ev hanımları için para kazanma yolları hakkında bilgi verdik. Az bilinen bu teknikler ile ek gelir kazanabilir, mutfak ve kira masraflarınızı kolaylıkla çıkarabilirsiniz.

Evde Kına Malzemesi Paketleme İşi Yapılabilir

Bayanların en kolay yapabildikleri işlerin başında evde kına paketleme işidir. Düğün ve kına gecelerinde lazım olan kınaların hazır halde paketlenmesi işinde çalışacak bayanlar, bu işi veren dükkanlar ile anlaşıp tane başına hesap yapıp para kazanabilirler. Ne kadar çok paketleme yapılırsa kazanç da o kadar artmaktadır. Eli çok yatkın ve hızlı olan kadınlar çok güzel parala kazanabilmektedir. Bu işi almak için kendiniz dükkan dükkan dolaşıp evde ek iş istediğinizi söylemelisiniz. İnternet ortamında size kimse kına paketleme işi vermeyecektir. En yakın düğün malzemesi satan dükkanlardan iş başvurusu yaparak başlayabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN: Evde Kına Paketleme İşi ile Para Kazanmak

Evde Gömlek Katlama Ve Ütüleme İşi Revaçta

Ev hanımları için para kazanma yolları arasında evde gömlek katlama ve ütüleme işi revaçta diyebiliriz. İstanbul, Denizli, İzmir, Bursa, Antep, Adana, Kocaeli, Uşak gibi tekstil işinin yaygın olduğu herhangi bir ilde oturuyorsanız evde gömlek katlama ve ütüleme işini daha kolay alabilirsiniz. Evde bu iş oldukça basit şekilde yapılabilmektedir. Önce bir çalışma odası ayırmalısınız.

Ev Hanımları İçin Fazla Bilinmeyen Evde Para Kazanma Yolları

Fabrikadan ya da atölyelerden gelen gömlekler önce tek tek ütülenmeli ve arkasından ütülenen gömlekler verilen uygun kalıplara uygun olarak güzel bir şekilde katlanmalıdır. Katlanan gömlekler verilen iğneler yardımı ile ambalajlanıp satışa hazır gele getirilmelidir. Evde yaptığınız gömlek sayısına göre para kazanabilirsiniz. Ne kadar çok gömlek yaparsanız geliriniz de o kadar çok artmaktadır.

Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar İletişim Numaraları için yazımızı ziyaret edebilirsiniz…  

Evde Ayda En Az 1500 TL Karşılığında Çocuk Bakabilirsiniz

Günümüzde birçok bayan artık dışarıda çalıştığı için çocuklarını ya kreşlere bırakıyorlar ya da evde tuttukları bayanlara teslim ediyorlar. Bazı bayanlar çocuğu kendi evinde kabul ederek ona bakmaktadır. Özellikle son yıllarda bu ihtiyaçlar arttığı için evde ek gelir kapısı olarak iyi bir alternatif oluşturmaktadır. Yabancı bebek bakıcıları şu anda 4-5 bin TL para kazanırken Türk bakıcılar ise sertifikalı ve yetkili şirketler tarafından çalıştırılıyorsa en az 3 bin TL maaş alabilmektedir.  Ama sizin sertifikanız yoksa sigortanız yatmasa bile en azından 1000-1500 TL gelir elde edebilirsiniz. Bunun karşılığından bebeklerin tüm bakımlarını zamanında yapmak ve verilen diğer basit görevleri yerine getirmek olacaktır. Bunu sürekli bir gelir kapısı haline getirmek isterseniz de mutlaka bakıcı sertifikası almalısınız.

Network Yaparak Tanıdıklarınıza Ürün Satabilir ve Ek Gelir Elde Edebilirsiniz

Farmasi, Avon gibi dünyaca ünlü kişisel bakım ve diyet ürünleri satan network firmaları ile çalışarak prim usulü para kazanabilirsiniz. Eğer ikna kabiliyetiniz varsa, tanıdık çevreniz geniş ve durumları kısmen iyiyse bu ürünleri daha kolay satabilirsiniz. Ürünlerin kar marjları çok yüksek olduğu için birkaç ürün satsanız bile haftayı kurtarabilirsiniz. Ama satış kabiliyetiniz yoksa ve özellikle çevreniz geniş değilse o zaman ürünleri satmakta zorlanabilirsiniz. Önce bir çevre analizi yapıp uygunluğuna karar verirseniz o zaman bu işi yapmaya karar verin.

Palyaço Kostümü Satın Alıp Özel Günlere Giderek Günde 200-300 TL Kazanma İmkanınız Var                 

Uygun yoldan ikinci el de olabilir, bir palyaço kıyafeti satın alabilirsiniz. Bu kıyafetle çektiğiniz birkaç video ve etkileyici fotoğrafı Facebook ve Instagram üzerinden paylaşıp özel günlere uygun fiyattan gelebileceğinizi yazabilirsiniz. Gülmeyi ve çocukları seviyorsanız bu işi zevkle yapabilirsiniz. Burada tek ihtiyacınız olan sosyal medya üzerinden etkili bir şekilde özellikle annelere ulaşabilmenizdir. 

!!Fabrikadan Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar ve Yerler hakkında bilgi almak isterseniz yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bulunduğunuz ildeki Kadın Günleri, Bayanlara Özel Alışveriş sayfalarına üye olabilir ve izin veriliyorsa sayfada tanıtım yapabilirsiniz. Haftada bir tane davetiye bile gelse en az 200-300 TL kazanabilir ve ayda bu 1000 TL bir kazanç anlamına gelecektir ki çok kişinin bilmediği ve yapmadığı bayanlara özel bir evde para kazanma yöntemidir.

 

Bir önceki yazımız olan Şans Oyunları İle Para Kazandıran Kişiler Güvenilir Mi?   başlıklı makalemizde facebbok idda tahmin, şans oyunları danışmanları ve şans oyunu dolandırıcıları hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. Ebru dedi ki:

  Her türlü paketleme işi yapılır ekibim var kısa sürede iş teslim

 2. Hülya keklik dedi ki:

  Merhabalar ben Hülya Keklik evde paketleme isi yaomak istiyirum englli oğlum ve universiteye gidecek kizimin masraflaei cok fazla bu ise cok ihtiyacim var orta okula gidecen kizimin masraflarida var bana cok gerek lutfen yardim edin

 3. Diyanet Dündar dedi ki:

  İşe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim

 4. Meral Deletioğlu dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum Hatay İskenderunda yaşıyorum

 5. Emine kaya dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum cevap istanbul bahçelievlerde yaşıyorum

 6. Nuray dedi ki:

  Konya Ereğli de oturuyorum evde yapabileceğim bir iş arıyorum yardımcı olabilir misiniz

 7. Gülsüm dedi ki:

  İsim Soyisim: GÜLSÜM TOPCU
  Şehir: İZMİR
  Yaş: 34
  Daha önce paketleme işi yaptınız mı: EVET
  Günde kaç adet paketleme yapabilirsiniz: ÜRÜNE BAĞLI NE KADAR İSTENİRSE YAPARIZ YETİŞTİRİZ ELİMİZ HIZLIDIR
  İşleri kaç kişi ile yapacaksınız: 2