finansportali.net

EVDE EK İŞ

Evde Paketleme İşi – Tüm Paketleme İşleri Başvuru Bilgisi!

Belki biliyorsunuzdur, evde paketleme işi yapmanın aylık kazancı ortalama 4 bin TL civarında… Peki, tüm paketleme işlerinden bu kadar kazanmanız mümkün mü? Mesela, evde kürdan paketleme işi ile evde sabun paketleme işi alabileceğiniz firmalar size benzer ücretleri mi veriyor? Evlere ek iş paketleme olarak seçenekleriniz neler?

Şunu söyleyebilirim ki bilhassa ev hanımları için son derece uygun olan eve ek iş paketleme seçeneği aynı zamanda öğrenciler, emekliler, engelli vatandaşlar ve ek iş arayan diğer kesim de evde paketleme işi yaparak ev ekonomisine katkıda bulunabilirler.

Evde çalışıp ek gelir elde etme yolu mu arıyorsunuz? Yaşadığınızın şehrin hiçbir önemi yok. Türkiye’nin her yerinde evlere paketleme işi veren firmalar ve iş ilanları bulunuyor! İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Gaziantep, Çorum, Van, Şanlıurfa, Samsun, TrabzEon, Kastamonu, Zonguldak, Manisa, Denizli, Balıkesir, Çanakkale, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ ve geriye kalan 60 ilimizde bulunan evlere ek iş paketleme seçenekleri size ayda binlerce lira kazandırabilir!

Sıkı çalışırsanız rahatlıkla güzel ve sabit bir gelir elde edebilirsiniz. Paketleme işi evde rahatça yapabileceğiniz, yorulmayacağınız para kazandıran bir iştir! Peki, firmalardan evlere neler paketleme işi olarak veriliyor? Paketleme işi yapmak için hangi ürünler kullanılıyor? İşte tüm bunların cevapları ve daha fazlası bu yazımda!

HATIRLATMA: Bu işleri araştırırken dolandırıcılara dikkat edin! İş öncesi sizden para isteyen, depozito alan kişilerden ve yerlerden uzak durun!

Advertisement

1- Çay Paketleme İşi

Evde çay paketleme işi

Evde çay paketleme işi

Çay ülkemizde sık tüketilen bir içecek. Özellikle Trabzon bölgesinde çay paketleme işlerini yapacak kişilere çok fazla ihtiyaç duyuluyor. Evde iplik kesme yazımda da bahsettiğim gibi çoğu evde paketleme işi bölgesel faktörlerden etkileniyor. Şunu rahat bir şekilde söyleyebilirim ki yaşadığınız bölgelerde üretimin bol olduğu ürünlerin ince işi için eleman arayışı da çok olur.

Evlere paketleme işi arasında bulunan çay paketleme işi de zaman alan ve açıkçası emek isteyen ince bir iş. Dolayısıyla Karadeniz bölgesinde yaşıyorsanız bu işi almayı düşünebilirsiniz. Hatta bu konuyla ilgili hazırladığım Trabzon Evde Çay Paketleme İşi – Başvuru Bilgisi! başlıklı yazımı muhakkak okuyun. Burada evde çay paketleyerek ayda nasıl 4.000 TL kazanabileceğinizi ve başvuru alan firmaları anlattım.

O muazzam taze çay kokusu içerisinde ev konforunda çalışmak da kulağa muhteşem geliyor olsa gerek! Düşünün! Tek yapmanız gereken sizden istenen usulde çayları paketlere doldurmak. Bunun için belirlenen ölçüye dikkat etmeli ve size verilen teslim tarihine uymalısınız.

Çay paketleme işi nasıl bulurum diye mi düşünüyorsunuz? Bunun için firmalara ulaşmalısınız. Ülkemizde birçok büyük çay firması bulunuyor. Çaykur, Beta Tea gibi büyük firmaların yanı sıra yerel firmalar ile de iletişime geçebilirsiniz. Genelde Doğu Karadeniz bölgesinde bu firmalara sıklıkla rastlanmaktadır.

Çay firmalarının iletişim bilgilerine ulaşın ve niyetinizi bildirin. Firmalar ürünleri ve paketleri evinize kadar getirecek, sizden yine benzeri uygulamayla teslim alacaktır.

(Lütfen 0532-0543-0505 gibi cep telefon numaralarını değil de 0212-0232- 0462 gibi alan kodu ile başlayan telefon numaralarını arayın!)

2- Kürdan Paketleme İşi

Evde Kürdan Paketleme İşi

Evde Kürdan Paketleme İşi

Kürdanlar da son dönemde evlere ek iş paketleme ürünlerinden biri haline geldi. Kürdan özellikle yapısı gereği paketleme işlerinde zorluk çıkaran ürünlerden. Dolayısıyla kazancı da fazla!

Ayrıca kürdan kırılgan bir üründür. Bu yüzden kürdan paketleme işi, dikkatlice yapılması gereken işlerden biri. Yine de ev ortamınızda ek iş olarak yapmak için güzel bir iş! Çünkü hafta 1000 paket kürdan işi yaparak ayda 3.000 TL’den fazla para kazanmanız mümkün!

Advertisement

Konuyla ilgili ayrıntılı olarak hazırladığım evde kürdan paketleme işi başlıklı yazımı okuyarak yaşadığınız şehirdeki kürdan paketlemesi veren firmaları bulabilirsiniz! Üstelik adres bilgileri de bu yazının içinde, dikkatlice okuyunuz.

Bu arada söylemeden geçemeyeceğim, kürdan paketleme işinin getirisi sizin performansınıza bağlıdır. Hızlı ve profesyonel olursanız aylık güzel bir gelir elde edebilirsiniz. Bunun için kürdanları düzgün ve sağlam paketlediğinize emin olun. Gruplar halinde çalışmanız hakkında bir kısıtlama yok.

Birden fazla kişi toplanıp ( aile, komşu, arkadaş, akraba vs. gibi ekipler) kürdan paketleme işine girişirseniz ayda rahat 7.000 TL civarı kazanabilirsiniz. Hem, ne kadar disiplinli çalışırsanız o kadar da gelen iş oranı artacaktır.

Kürdan, çayın aksine her şehirde bulunan bir ürün. Bu yüzden üretici firmaları araştırıp kendi şehrinizde de bir üretici firma bulma oranınız yüksek. Direkt şirketlerle iletişime geçerek evde paketleme işi alabilirsiniz.

3- Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi

Nikah şekerini kim sevmez? Görmüşsünüzdür, genelde küçük keseciklerde özene bezene hazırlanırlar. İşte büyük firmaların bu ince iş için fazla zamanı yok. Haliyle çareyi evlere ek iş paketlemede buluyorlar! Siz de rahatlıkla nikah şekeri paketleme işi bulabilirsiniz. Üstelik çok sevimliler!

Mesela, bu işleri yaşadığınız muhitte bulunan düğün eşyaları satan çeyiz evlerinden veya yoğun tempoda çalışan organizasyon şirketlerinden rahatlıkla alabilirsiniz. Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında artan nikah ve düğün işlerinin olduğu dönemleri tercih etmenizde fayda var. Bu mevsimlerde evde nikah şekeri paketleyerek düzenli bir gelir elde etmeniz mümkün.

Advertisement
 • Bu işin önceliğinin titizlik olduğunu unutmamalı! Titizlikten kasıt sadece hijyeni kapsamıyor.
 • Tüm paketlerin göze güzel gözükmesi gerekiyor. Tüm nikah şekerleri sayısı eşit olmalı ve yamuk yılık gözükmemeli.
 • Şirketler bu konuda oldukça hassas, hatırlatmakta fayda var.
 • Nikah şekeri de yine yöresel bir ürün değil, düğün nikah olan her yerde karşınıza çıkabilecek bir şey. Doğal olarak hangi şehirde olursanız olun nikah şekeri paketleme işi bulabilirsiniz.

Bu ürünleri üreten firmaları bulun ve evde paketleme işi istediğinizden bahsedin. Her firmanın ücretlendirmesi farklıdır, onu da aklınızdan çıkarmayın. Anlaşmayı yaparken baştan planladığını bir fiyatınız olmalı. Bu fiyat nikah şekeri başına ortalama 1 TL gibi bir fiyat olabilir.

İlginizi mi çekti? Detaylara Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar başlıklı yazımdan ulaşabilirsiniz!

4- Çorap Paketleme İşi

Evde paketleme işi olarak Çorap! Özellikle soğuk havaların kurtarıcısı, vazgeçilmezi! Çorap da paketleme işi olarak alabileceğiniz ürünlerden biri. O yumuşacık dokusu ile paketleme yapmak için güzel de bir ürün. Evde çorap paketleyerek para kazanmak bunları düşününce kulağa ne hoş geliyor! Siz de çorap paketleyerek evden para kazanabilirsiniz.

Evde çorap paketleme işinde en çok dikkat etmeniz gereken nokta sayılar ve ölçüler. Kimse farklı numaraya sahip çorap çifti istemez değil mi? Aynı zamanda beşli çorap torbasından 3 çift çıkması da can sıkıcı olabilir. Paketleme yaparken doğru ölçüdeki çorapları ve pakette bulunması gereken çorap sayısına dikkat edin. Yoksa evlere ek iş veren firmalar tarafından ileride iş almanız zorlaşabilir.

Tüm diğer paketleme işleri gibi bu da hız ve düzenli çalışma isteyen bir paketleme işi. Size verilen çorapları doğru sayıda naylon poşetlere yerleştirmelisiniz. Onun haricinde çok kolay! Firmalarla iletişime geçin. Çorap paketleme işi yapmak istediğinizi belirtin ve hemen işe koyulun!

Bu arada evlere çorap paketleme işi veren yerler, çoğunlukla tekstil firmaları ve atölyelerini kapsar.

Advertisement

5- Plastik Bardak Paketleme İşi

Evde Plastik Bardak İşi

Evde Plastik Bardak İşi

Plastik veya karton bardakları her yerden bulabilirsiniz. Yaşadığınız mahalledeki köşe başı bakkalında bile plastik bardak satılıyordur. Plastik bardaklar da hijyenik olabilmeleri için paketlenmekte. E sonuçta kimse pis bardak kullanmak istemez… İşte bu noktada devreye siz giriyorsunuz! Plastik ve ambalaj üretimi yapan fabrikalar, bu ince işi evlere vermeyi tercih ediyor. Aslında düşününce, oldukça da zahmetsiz bir iş!

Yalnız, plastik veya karton bardakları paketlerken dikkat etmeniz gereken bir nokta var: Biliyorsunuz, bu ürünlerin yapıları bozulmaya çok müsait. Fark etmişsinizdir, plastik bardaklar kolay kırılır. Üzerlerinde kırışıklığa benzer bir iz kalır. İşte firmalar bu izleri görmeyi hiç istemiyor. Bardaklar düzgün ve sağlam biçimde paketlenmeli. Bu işin de zahmetli kısmı bu. Hele işin içine hız girdi mi işler iyice zorlaşıyor.

Yine de evde paketleme işi listesinde yardan plastik ve karton bardak paketleyerek güzel paralar kazanabilirsiniz. Mesela, Ayda 4 bin TL gibi… Yani oturduğunuz yerden para kazanmak adına şahane fikir! Bu önerim ilginizi çektiyse evde plastik bardak paketleme işi başlıklı yazımı okuyarak başvuru sürecinizi başlatabilirsiniz.

6- Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi

Evde telefon kılıfı paketleme işi

Evde telefon kılıfı paketleme işi

Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi Yaparak Nasıl Para Kazanırım? diye merak edenler buraya! Rengarenk tonlarda, farklı malzemelerden tasarlanmış telefon kılıfları şahane değil mi? Her çeşit telefona her çeşit kılıf bulunabiliyor! Piyasada milyarlarca farklı çeşitte telefon kılıfı var. Dolayısıyla sayılamayacak fazlalıkta da bu işi yapan firma.

Anlayacağınız evde paketleme işi olarak telefon kılıfı ürünlerini tercih etmeniz sizin için çok daha basit olabilir.

O canınız gibi koruduğunuz cep telefonunuzun zarar görmesini de engelliyor üstelik. Artık hemen hemen herkes telefon kılıfı kullanmakta. Şeffaf, düz renkli, resimli olmak üzere bin bir çeşit telefon kılıfları bulunuyor! Seç beğen al!

Advertisement

Kılıfların telefonunuzu koruyor olması onların da korunmaya ihtiyacı olmadığı anlamına gelmiyor. Çizik bir telefon kılıfı satın alır mıydınız? İşte aynen öyle!  Çizilmesin diye telefon kılıfları da paketleniyor. Neyse ki bu ürün kürdan ve plastik bardak kadar kırılgan değil. Böylelikle paketleme işi sizin için de daha kolay oluyor.

Peki kazanç nasıl derseniz… Aylık 4- 5 bin TL‘ye kadar kazanç elde etmeniz mümkün desem? Nasıl, kulağa oldukça güzel geliyor, değil mi ? Hatta bu evde paketleme işi ile birden çok kişi olarak ekip halinde çalışırsanız haftalık 2 bin TL bile kazanabilirsiniz!

7- Sabun Paketleme İşi

Evde sabun paketleme işi

Evde sabun paketleme işi

Evlere Sabun Paketleme İşi Veren Firmalar Telefon Numaraları başlıklı yazımda detayları tüm yönleriyle açıkladım. Ancak burada da birkaç farklı ve önemli bilgi paylaşımında bulunmak istiyorum.

Sabun kokuları içerisinde evinizden iş yapma fikri tek başına bile cazip gelmiyor mu? Lavanta, gül, meyve kokuları… Bu işi evden yapacağınızda nasıl kokular içerisinde çalışacağınızı siz düşünün! Kabul etmeli ki oldukça güzel bir fikir. Sabun paketleyerek para kazanabilirsiniz.

Üstelik ayda 4.000 TL’ye kadar kazanç elde ederek! Mis gibi kokular arasında, rahat ev ortamınızda para kazanmak! Rüya gibi!

Nasıl alacağız bu işi diyorsanız hemen açıklayalım: Genelde bu iş İş Kur üzerinden de gerçekleşiyor. Hatta İş Kur Evlere İş Veriyor mu? başlıklı yazımda İŞKUR üzerinden alabileceğiniz 24 farklı işi de anlattım, bence bir göz atın. Ayrıca diğer iş ilanları için İŞKUR E-şube üzerinden inceleme yapabilirsiniz.

Advertisement

Ayrıca sizlere sabun paketleme işi veren firmaların telefon numarası başlıklı bir YOUTUBE videosu öneriyorum. Hatta önermekle kalmadım, hemen aşağıya bıraktım. İzleyebilirsiniz.

8- Kına Paketleme İşi

Evde kına paketleme işi

Evde kına paketleme işi

Kına müjdenin habercisidir. Neden sizin için de müjdeli bir iş imkanı habercisi olmasın?  Kına paketleyerek para kazanabilirsiniz. Hem de 3.500 TL’ye kadar! Tek yapacağınız evinizde kına paketlemek ve bunları anlaştığınız firmaya teslim etmek.

Özellikle Ankara, Bursa, İzmir, İstanbul, Adana, Gaziantep, Şanlıurfa gibi büyük şehirlerde kına paketleme işi almak çok kolay. Kına ve düğün ürünleri satan işletmelere gidip onlar için bu işi yapabileceğinizi söyleyin. Fiyatta anlaşın ve hemen başlayın! Tek dezavantajı ellerinizin kına olması ama bu kazançtan sonra zaten kına yakmak isteyeceksinizdir! Kolay, rahat ve kazancı bol!

Konuyla ilgili iletişim ve adres bilgilerinin yer aldığı Evde Kına Paketleme İşi ile Para Kazanmak  başlıklı yazımı mutlaka okumalısınız!

Advertisement

9- Evde Yara Bandı Paketleme İşi

Evde Yara Bandı Paketleme İşi

Evde yara bandı paketleme işi veren firmalar

Evde paketleme işi seçenekleri arasında yara bandı paketleme işi de yer alıyor. Hatta bununla ilgili uzun uzadıya anlattığım evde yara bandı paketleme işi hakkındaki yazımı da okuyabilirsiniz. Bu iş ile ayda 3 bin TL para kazanmanız mümkün.

Evlere yara bandı paketleme işi veren yerler çoğunlukla ilaç ve kimya sanayi firmaları üzerinden yürütülür. Firma temsilcileri ürünleri dev rulolar halinde evinize kadar getirip diğer malzemelerle birlikte teslim ederler. Belirli bir gün hesaplanır ve o tarihte siparişleri teslim almak için yine evinize kadar gelip ücretinizi öderler, işte bu kadar basit!

10- Evde Pipet Paketleme İşi

Evde Pipet Paketleme İşi

Evde pipet paketleme işi

Evinizde oturarak pipet paketleme işi yapmak ister misiniz? Evde paketleme işi listesinde pipet ürününden de bahsedeyim: Hatta bu işi alabileceğiniz iş yerlerinin adres bilgilerini de paylaştığım evde pipet paketleme işi başlıklı yazımı da buraya bırakıyorum. Eğer bu işle ilgileniyorsanız, yazımı okuyabilirsiniz.

Bu arada evlere pipet paketleme işi veren firmalar genellikle plastik ve ambalaj üretimi yapan yerleri kapsıyor. Yani bölgenizde bu konuda faaliyet gösteren fabrikaları bulmanız dahilinde bu işi alarak ayda 3.000 TL veya daha fazla bir gelir elde etmeniz söz konusu!

11- Evde Mandal Paketleme İşi

evde mandal paketleme işi

Eve ek iş paketleme

Evde paketleme işi kapsamında sizlere son olarak mandal paketleme işini anlatıp, aranızdan ayrılıyorum. Bu iş Türkiye’nin her şehrinde yapılmaya müsait. Sonuçta çamaşır mandalının en çok kullanıldığı bölge diye bir ayrımın yapılması söz konusu değil, değil mi?

Konuyla ilgili ayrıntılı bir şekilde açıklamalarda bulunduğum evde mandal paketleme işi yazım üzerinden ilgili firmalara başvuru yapabilirsiniz. Bu arada günde 10 paket mandal paketleme işinin kazancı günlük 50 TL’dir. Aylık hesaplamasını bu bilgi üzerinden sizler de yapabilirsiniz.

Ayrıca eve ek iş paketleme seçenekleri ile ilgili diğer yazılarımın da olduğu Evde Ek İş kategorimi inceleyebilirsiniz. Evlere ek iş paketleme üzerine sorularınız mı var?

Aşağıda bulunan YORUM kısmına düşüncelerinizi ve iletişim bilgilerinizi bırakarak iş verenlerin dikkatini çekebilirsiniz!

Advertisement

 

Bir önceki yazımız olan Evde Plastik Bardak Paketleme İşi – 2022 Adres Bilgileri! başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

Advertisement

80 Yorum

 1. Yağmur

  1 Temmuz 2022 at 13:13

  Adana ceyhanda yaşıyorum ne olursa olsun paketleyebilirim lütfen bana ulaşın

 2. kader

  10 Haziran 2022 at 03:29

  Mamak’ta yaşıyorum.Ev hanımıyım ,evde işe ihtiyacım var.Çevremde benim gibi birkaç kişi daha var.Yapacağım işi titizlikle tamamlarım. Beni bir şekilde bilgilendirin.Teşşekkürler.

 3. TÜLAY

  4 Haziran 2022 at 20:40

  SELÂM BEN TÚLAY CİNOĞLU BURSA GIDA SEKTÖRÜNDE USTA OLARAK 20 YİL DENEYİM VAR FAKAT İSYERİ KAPANIŞ VERDİ ŞU ANDA GUVENİLİR BİR FİRMA UZERİNDEN KÜRDAN MANDAL SABUN PİPET KARTON BARDAK HER TÜR PAKET MALZEME İŞİ İÇİN EVDE KUSURSUZ VE ŞEVİK BİR ŞEKİLDE YAPACAGİMDAN EMİN OLABİLİRSİNİZ İLGİLİ MERCİLERDEN RİCA EDİYORUM VE İLETİSİMİNİZİ BEKLİYORUM

 4. gamze

  25 Mayıs 2022 at 18:17

  merhabalar ben istanbul arnavutköyde oturuyorum evde iş daha önce çok yaptım elim yatkındır.ve evde boş oturmaktayım

  telefon no 05537833943

  • Hatice

   15 Haziran 2022 at 13:47

   Merhaba ben Tekirdağ Çerkezköy de yaşıyorum acil evde paketleme işine ihtiyacım var lütfen ulaşın bana

 5. Kodirjon

  24 Mayıs 2022 at 19:31

  Evda paketleme işi istiyorum

 6. Derya

  21 Mayıs 2022 at 15:04

  Ben trabzon’da yaşıyorum 3 çocuğumla ve ihtiyacım var, bu imkanı verirseniz çok mutlu olurum. Elim beceriklidir dönüş yapmanızı bekliyorum

 7. Kudret

  29 Nisan 2022 at 23:02

  Ben Gaziantep’te oturuyorum elim beceriklidir aldığım işi temiz bir sekilde yapıp bitirip teslim ederim bu işi istiyorum evde çorap paketleme işini yapmak istiyorum sizden geri dönüş bekliyorum

  • Fulya Şahin

   12 Mayıs 2022 at 23:54

   Merhabalar ben Hatay/İskenderun’da oturuyorum akşamları yapabileceğim ek iş istiyorum. Çocuğumun ihtiyaçları için katkı sağlamak lazım sizden cevap bekliyorum teşekkürler

   • Aysegül aydin

    22 Mayıs 2022 at 08:50

    merebalar bn izmirde yasiyorum eve is veren firmalar yardimci olursa sevinirim

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

80 yorum

EVDE EK İŞ

Eve İş Veren Güvenilir Firmalar – 10 EN GÜVENİLİR Firmayla!

Eve iş veren güvenilir firmalar

Sizlere evde ek iş yapabilmeniz için bilgiler sunmaya devam ediyorum. Bu yazımda da tüm detaylarıyla eve iş veren güvenilir firmalar hangileri? 2022 için sizlerle paylaştım. Her geçtiğimiz gün evden çalışanların sayısı artıyor. Ev hanımları başta olmak üzere, öğrenciler, emekliler, ek kazanca ihtiyacı olan herkes eve iş veren firmalar sayesinde para kazanabiliyor.💸 Güvenilir evde paketleme işi […]

Okumaya devam et

EVDE EK İŞ

Evde Para Kazandıran İşler – 40 EN KAZANÇLI İŞ FİKRİYLE!

evde para kazandıran işler

Evde boş vaktiniz mi var? Hadi bunu kazanca çevirelim ve evden kazanç sağlayalım. Evde para kazandıran işler sayesinde, gayet tatmin edici gelirler sağlayabilirsiniz. Bunun için kazançlı evde ek iş fikri neler, bulmanız gerekiyor. Merak etmeyin, sizlere bu yazıda 40 bol kazançlı, yapabileceğiniz evde ek iş fikri sunacağım. Bu yazıda evde para kazanılacak işler bir sürü! […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.