Evlere Sabun Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numarası İLETİŞİM

Evlere Sabun Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numarası İLETİŞİM
26.08.2020
A+
A-

Evde ek iş isteyen başta ev hanımları olmak üzere, bekar bayanlar, öğrenciler hatta erkeklere bile ayda 4000 TL ek gelir sağlayacak bazı işler bulunmaktadır. Bu işleri yapan kişiler evden adımlarını atmadan sadece evde sabun paketleme yaparak geçimlerini sağlayabilir. Evde disiplin ve işin zamanında yetiştirilmesi öncelikli koşul olarak belirtilmektedir. Yani verilen siparişler yetişmezse o zaman aynı şekilde 2. Sipariş gelmez. Peki hangi iş yapılacak? Sizde evlere sabun paketleme işi veren firmalar iletişim ve telefon numaraları bulabilir, paketleme işi iş ilanları öğrenebilir ve başvuru yaparak Ayda 4000 TL ek gelir kazanabilirsiniz.

Peki sipariş nasıl alacağız!

Koku ve süs için kullanılan sabunların paketlenmesi işinde sipariş almak isteyen bayanların direk işverenle görüşmeleri zor olduğu için bu konuda İş Kur üzerinden sipariş alınabilir.

Şimdi sizlere İş Kur üzerinden sabun paketleme işinin nasıl yapılacağını adım adım anlatacağız. Yazımızı sonuna kadar okuyarak evde süs ve koku sabunlarını kutulama işi hakkında tüm detayları öğrenmelisiniz.

İş Kur SMS Sistemi İle Evde Sabun Paketleme İşi Veriyor

2020 yılı itibari ile artık ek iş imkanı İş Kur üzerinden de verilmeye başlandı. İş Kur’a başvuru yapan kişilerin iletişim bilgileri alınıp onlara kısa mesaj yolu ile iş siparişi verilmektedir. Fabrikalar, iş yerleri, atölyelerden alınan siparişler İş Kur sistemi üzerinden bayanlara iletilmektedir. Sistem kısaca şu şekilde:  Devlet destekli olarak sertifikalı olarak bir uygulama mevcut. Bunun için İşkura başvuru yapıyor ve sertifika alıp hemen sipariş almaya başlıyorsunuz. Oldukça hızlı ve kolay bir sitem olduğu için herkes başvuru yapabilir. Sisteme dahil olmak için yapılması gerekenler sırası ile şöyledir;

      1.Adım: İş Kur’a gidip ek iş siparişi istediğinizi belirtiyorsunuz.

 1. Adım: İş Kur size paketleme iş başvuru formunu doldurmanızı istiyor.
 2. Adım: Forumda sizin iletişim, cep telefonu numaranız olduğu için Fabrikadan ya da iş veren yerlerden gelen iş siparişleri anında size SMS ile gelmektedir.
 3. Adım: Gelen sipariş isteğini kabul ediyorsunuz ve ayrıca evde verilen sürede bu işi bitirmeye özen göstermelisiniz ki yeni ek siparişler alabilesiniz. Yapılan işin ücreti yine İş Kur aracılığı ile banka hesabınıza yatmaktadır.

Bakınız:işkur

Ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyen bayanlar, erkekler ve öğrenciler bu işi isteyebilirler. Bundan kazanılacak para sizin hızınıza ve verilecek sipariş yoğunluğuna göre değişmektedir.

İlginizi çekebilir: İşkur Evlere İş Veriyor mu?

Evde Sabun İşi Karlı Mıdır?

Evde yapılan ek işler içinde en karlısı da sabun paketleme işidir. Bu işi yapan kişiler, düzenli çalışmaları durumunda ayda 3000 TL kazanç elde edebilmektedir. Bu rakamlar o ay içinde verilecek olan yeni işlere göre değişebilmektedir.  Ama asgari ücretin 2020 TL olduğu bir ortamda evde istenilen saatte yapılacak bir işle 3000 TL kazanmak oldukça karlı bir iş sayılır.

Bu imkanı elde edecek kişilerin düşünmeden bunun için başvuru yapmalarını tavsiye ederiz. Diyelim ki sabun paketleme işine başvuru yapmaya karar verdiniz ve bu işi istiyorum dediniz. Bu durumda kendiniz direk sipariş alabileceğiniz gibi yukarıda da bahsettiğimiz üzere İşkur üzerinden de iş isteyebilirsiniz. Peki evde sabun paketleme işi veren firmalara nasıl ulaşılır? İşte evde sabun paketleme işi veren firmaların telefon numarası..

İlginizi çekebilir: Ev Hanımları İçin Fazla Bilinmeyen Evde Para Kazanma Yolları

Evde Sabun Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon ve İletişim Numarası

Türkiye genelinde evde sabun paketleme ve kutulama işi veren birçok firma bulunmaktadır. Yapılacak iş aslında çok basittir. İş için evlere gönderilen sabunlar önce özenle süslenmesi gerekmektedir. Süslenen sabunlar gerekirse tek tek kokulanıp jelantinlenip daha sonra kutulanması gerekmektedir.

Bilgi almak için aşağıdaki yerleri ilk etapta arayabilirsiniz. Fakat sipariş istiyorsanız şahsen bağlı olduğunuz il ve ilçe müdürlüğüne uğramanızı ve başvuru yapmanızı önemle tavsiye ederiz.

İş Kur üzerinden gelen siparişler güncellendikçe iletişim ve telefon numarası eklenecektir. (Sürekli Güncellenmektedir)

İstanbul Pendik:  0216) ……

İstanbul Bahçelievler: (0212) …….

İş Kur Genel Merkez İletişim Hattı: 444 7587

Evlere Sabun Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numarası

Bu iş için kişiler iyi paralar kazanabilir. Peki evde sabun paketleme işi istiyorum diyenler iş veren firmalara nasıl ulaşabilir? Evlere iş veren firmaların adreslerine nasıl ulaşılır?

Evde Ek İş Verenlerin Adresleri

Evde ek iş isteyenler için daha çok büyük şehirlerden sipariş verilmektedir. Uzakta olanlar için evlere teslim kargo da yapılabilmektedir. Bu işi isteyenler hemen aşağıda yorum kısmına bulundukları il ve mahalle isimlerini yazabilir. İş verenler bu yorumları okuyarak bazen iş verebilmektedir.

Kendiniz şahsen başvuru yapmak istiyorsanız kargo ile sipariş alan yerleri de tercih edebilirsiniz.  Adres olarak İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Aydın, Manisa, Samsun, Eskişehir, Denizli, Kocaeli, Kayseri gibi büyükşehirlerde bulunan büyük işletmeler genelde bütün illere sipariş vermektedir.

İlgili içerik: Evde Paketleme İşi Veren Firmalar


Önemli Uyarı:   Kendilerini iş veren olarak tanıtıp da ön siparişler için para isteyen, kaparo isteyen kişilere kesinlikle para göndermeyin. Bu kişilerin tamamı dolandırıcıdır. İş veren hiçbir zaman sizden para istemez. Belki referans olarak birilerinin ismini isteyebilir; ama para istemeyecekleri için sizden isteyenlere de asla göndermeyin.


İlginizi çekebilir: Evde Ek İş Yaparak Para Kazanmak

Fabrikalardan Kargo İle Tüm İllere Sipariş Gönderilmektedir

Fabrikalardan fason olarak evde çalışmak isteyen bayanlara fason olarak sabun paketleme işi verilmektedir. Kargo yolu ile verilen bu işlerde çalışmak isteyenlerin mutlaka bir referans sahibi olması gerekmektedir. Daha önce bu işi yapan arkadaşınız, yakınınız varsa bu kişilerden yardım almalısınız. İş veren size koli ile sabun malzemesi göndereceği için size güvenmesi gerekmektedir. Bu yerleri telefonla arasınız bile size direkt iş verilmez. Ya iskura gidip sertifikalı bir şekilde sms ile sipariş alacaksınız ya da tanıdık vasıtası ile fabrikalardan kargo yolu ile sabun kolileme işi alacaksınız. Evde sabun paketleme işi yapmak isteyenler için fırsatları tek tek yazdık. Bunları herhangi bir tanesine başvuru yapabilir veya iletişim kurabilir, ek iş imkanı elde edebilirsiniz.

Yazımızı okumanızı tavsiye ederiz: Fabrikadan Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar ve Yerler

İlgili içerik: İstanbul’da Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar

İlgili içerik: Ankara Evlere İş Veren Firmalar

İlgili içerik: İzmir’de Evlere Paketleme İşi Veren Yerler

Bir önceki yazımız olan İstanbul’da Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar(AYDA 4000 TL KAZAN) başlıklı makalemizde İstanbul’da Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. Neslihan dedi ki:

  evde paketleme işi istiyorum, yardımcı olursanız çok mutlu olurum

 2. Hanim dedi ki:

  Maddi sikintidayim bu ise gerçekten ihtiyacım var lütfen dönerseniz Şanlıurfa eyyubiye de oturuyom

 3. Meral dedi ki:

  Lutfen bu işe ihtiyacim var el becerim var eşim calişmiyor msj cvo verirseniz sevibştim

 4. Edip dedi ki:

  Adana da yaşıyorum boş zamanım çok var bende bu işi yapmak istiyorum ihtiyaçım var

 5. Sümeyra dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum elim hızlı ve yatkındır yaşım 23 Simavda ikamet ediyorum bebeğim olduğu için çalışamıyorum eşime destek olmak istiyorum dönerseniz çok sevinirim

 6. Aysel dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum tavukcuyolu oturuyorum dönüş yaparsanız sevinirim.

 7. Sibel dedi ki:

  Merhaba hafta sonu çalışmıyorum rahatlıkla yapabilirim evden çalışabileceğim ek işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 8. Nuran dedi ki:

  Acil evde yapmak üzere iş ihtiyacım var.

 9. Gül dedi ki:

  Acil iş istiyorum yardım edermisiniz paketleme katlama hepsini yaparım

 10. Kadir dedi ki:

  8 kişilik bi gurubumuz var ve pandeminden dolayı cok sıkıntı yaşıyoruz

 11. Kadir dedi ki:

  Size nasıl ulaşa bilirim

 12. Melek dedi ki:

  lütfen cok acil iş istiyorum

 13. Kader dedi ki:

  Evde paketleme işi ne çok ihtiyacım varr lütfen yardımcı olur musunuz

 14. Seval yılmaz dedi ki:

  İstanbul ümraniye dudulluda oturuyorum daha önce evde bir çok iş yaptım inşallah değerlendirirsiniz isterseniz 4/5kişilik ekipte kurabilirim teşekkür ederim

 15. Ayşe Yirik dedi ki:

  Isparta da ikamet ediyorum yaş 42.Evde 3 yetişkin kişiyiz paketleme işinde yatkınız nasiplendirirseniz çok mutlu oluruz teşekkürler..

 16. Duygu çelik dedi ki:

  Merhabalar bursa osmangazı de yasıyorum daha once paketleme ısı yapmadım amaa universıte cocuk gelısım mezunuyum bu tarz islere elim yatkın ve hızlıdır ayrıyetten 3 kısı ıle de calısabılme imkanım var isiniz hızlı ve temiz teslim edilir para ihtiyacım var yardımcı olup donus yaparsanız cok sevinirim

 17. Ceyda karakaya dedi ki:

  Evde işe ihdiyacm var elim pratiktr lütfen yardımcı olun

 18. Muharrem Kaplan dedi ki:

  Selamın aleyküm ismim muharrem bodrum gündoğan da yım ek iş almak istiyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum annemin psikoloji sorunları olduğu için evde yanlız kalamıyor bende isimden ayrıldım vede internet üzerinden paketleme işi olduğunu gördüm ve yapmak istiyorum yaşım 28 lütfen ihtiyacım var bana yardımcı olabilir misiniz

 19. Melek dedi ki:

  lütfen cok acil iş istiyorum lütfen istanbul ikitelli basaksehir oturuyorum

 20. Kübra dedi ki:

  Ankara’da yaşıyorum .Evde boş vakitlerim çok olduğundan dolayı ve evime katkı sağlamak için paketleme işi yapmak istiyorum .Desteklerinizi bekliyorum .

 21. Yasemin Cesur dedi ki:

  Bende paketleme işi istiyorum
  Istanbul küçükçekmece oturuyorum
  34 yaşındayım

1 51 52 53