finansportali.net

YATIRIM

Hangi Bankalar Gümüş Satıyor? 2022 Şimdi Gümüş Hesabı Al!

Hangi Bankalar Gümüş Satıyor?

Son dönemlerde altına yatırımın ne kadar fazla olduğunu fark etmeyen yoktur. Dikkat ettiğimiz zaman, altının yanında gümüşün de kıymetli bir maden olarak yatırım aracı sayıldığını söyleyebilirim. Eğer gümüşe yatırım yapma gibi bir düşünceniz varsa hangi bankalar gümüş satıyor?  Bilmeniz sizin için oldukça faydalı olacaktır.

Gümüş satan bankalar aracılığıyla, oldukça kolay şekilde gümüş alıp kar elde edebilirsiniz. Gümüş hesabı olan bankalar için yazımızı okumaya devam edin. Ziraat gümüş hesabı var mı ? Vakıfbank gümüş hesabı, Garanti Bankası gümüş hesabı gibi, sizlere çeşitli bankaların bilgilerini aktaracağım. İçlerinden sizlere en uygun olanını seçerek, siz de gümüş alabilirsiniz ve yatırımınızı rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Yatırım yapmak için hisse senetleri, döviz, altın, gümüş gibi birçok seçeneğiniz bulunuyor. Gümüşe yatırım yapanlar ise gerçekten karlı çıkabiliyor.

Advertisement

Gümüşe yatırım yaparak kazançlı çıkmak istiyorsanız, hadi yazıya devam edin! İşte en güvenilir, vadesiz ve bol kazançlı gümüş hesabı açan bankalar! 😊

Nasıl Gümüş Yatırımı Yapılır?

Hangi Bankalar Gümüş Satıyor

Hangi Bankalar Gümüş Satıyor

İlk önce sizlere gümüş yatırımı nasıl yapılır ? Bundan bahsedeceğim… Gümüş yatırımı hakkında, bilerek adımlar atmanız sizin için faydanıza olacaktır. Eğer gümüş hesabı açmak ve gümüş yatırımı yapmak hakkında daha önce bir fikriniz yoksa bu yazı sizin için oldukça faydalı olacak. Aslında gümüş yatırımı da tıpkı altın, dolar yatırımı gibi…

Sizlere 👉 yatırım tavsiyeleri hakkında yazdığım yazıyı okumaya davet ediyorum… En iyi yatırım araçları hangileri? Şimdi öğrenin!

Aralarında büyük farklar söz konusu değil. Aynı şekilde borsada fiyat farklarından kâr elde etmek amaçlanıyor. Gümüşün borsada takibi yapılarak alım satım işlemleri gerçekleştiriliyor. Bunun içinde gümüş piyasasını düzenli olarak takip etmek çok önemli bu şekilde kar elde eden birçok kişi var.

BİST üzerinden de gümüş alış satış işlemleri gerçekleştirebiliyorsunuz. Hangi bankalar gümüş satıyor? sorusuna gelmeden önce, Gümüş alım – satım için bilmeniz gerekenler:

 • Vadeli işlem sözleşmeleri ile satın alınabiliyor ve yatırımlara yön verebiliyorsunuz.
 • Gümüşü değerli Maden satıcılarından ve bankalardan gram olarak alabiliyorsunuz sizlere Aşağıda gümüş hesabı açan bankalar hangileri detaylıca anlattım.
 • Eğer bankalar aracılığı ile gümüş alacaksanız, vadesiz hesapları tercih etmeniz sizin için büyük fayda sağlar.
 • Peki komisyon ve işlem ücretleri ne olacak? derseniz bunlarda bankalara göre değişiklik gösterebilmektedir.

Gümüş Satan Bankalar

Hangi Bankalar Gümüş Satıyor

Gümüş Satan bankalar

Evet, kısaca sizlere gümüş yatırımı nasıl yapılır? Bundan bahsettim. Şimdi Gelelim asıl konumuza… Gümüş satan bankalar hangileri? Gümüş hesabı hangi bankalarda var? Öğreneceksiniz. Sizlere sıralayacağım bankalar aracılığıyla gümüş hesabı oluşturabilir ve gümüş madenciliği işinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Gümüş işlemlerinizi bankalar aracılığı ile gerçekleştirmek birçok konu hakkında avantaj sağlıyor. Örneğin borsa üzerinden rahatlıkla işlemlerinizi değerlendirip, hızlıca gerçekleştirebiliyorsunuz.  Fiziksel olarak, değerli maden satış yapan yerlere sürekli olarak gidip gelmeniz mümkün değildir.

Advertisement

Anlık fırsatları engeller.  Ancak bankalardan gümüş hesap oluşturarak, sürekli olarak gümüş piyasasındaki yükselişlerden faydalanabilirsiniz. Bu konuya da değindiğimize göre, şimdi gümüş hesabı açan bankalara bakabiliriz.

 • Vakıfbank
 • Kuveyt Türk
 • Türkiye Finans Bankası
 • Denizbank
 • TEB
 • HSBC

Okumak isteyeceksiniz:👉 Borsa’da en çok kazandıran hisseler

Vakıfbank Gümüş Hesabı

Vakıfbank Gümüş Hesabı

Vakıfbank Gümüş Hesabı

Hangi bankalar gümüş satıyor? sorusu için gelelim ilk seçeneğe… Gümüş hesabı olan bankalar arasında Vakıfbank da bulunuyor. Gümüş hesabı açmak ve gümüş piyasasını değerlendirmek istiyorsanız, Vakıfbank’ı iç rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Vakıfbank gümüş hesabı vadesizdir. Yani vadesiz gümüş hesabı olan bankalar arasında diyebiliriz.

Vakıfbank gümüş hesap için diğer özellikleri şu şekilde sıralayabilirim:

 • Sistemlerimiz 1000/1000 saflıkta 1 gram gümüş değeri üzerinden gerçekleştiriliyor
 • Gümüş alıp satım için en az 0,01 gram gümüş olmak üzere TL cinsinden ya da dolar, euro ve sterlin cinsi hesaplarınız karşılığında da gerçekleştirebiliyorsunuz.
 •  Gümüş hesap tamamen faizsiz bir yatırım aracı. Yani gümüş değer kazandıkça sizin de kazancınız artacak.
 • Gümüş alım satım işlemi gerçekleştireceksiniz, Vakıfbank aracılığıyla herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur.
 • Fiziksel gümüş alımlarında oluşabilecek riskler (çalınma gibi) olmadan, mobil hesabınızda sürekli olarak güvenle değerinizi kontrol edebilirsiniz.

Vakıfbank gümüş hesabı nasıl alınır soru cevabı için bankanın müşterisi olmanız gerekiyor. Bir hesabınızın var olması lazım. Hesabınızdan internet bankacılığı ya da mobil bankacılık üzerinden kısa sürede gümüş hesabı oluşturabiliyorsunuz.

Vakıfbank gümüş hesabı nasıl alınır? Çok basit! İnternet bankacılığı üzerinden yapmanız gereken, – hesaplar –  kısmına girip, – Gümüş hesapları – , – gümüş hesabı aç – kısmına basmak.


Mobil bankacılıkta – tüm işlemler – kısmında – hesaplar – , – hesap aç – sekmesini tıklayarak anında gümüş hesabı açmayı gerçekleştirebiliyorsunuz.

Advertisement

Daha fazla detay için Vakıfbank gümüş hesabı web uzantısını ziyaret edebilirsiniz.

Kuveyt Türk Gümüş Hesabı

gümüş hesabı hangi bankalarda var ?

Gümüş hesabı açma için Kuveyt Türk Gümüş hesap seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Kuveyt Türk gümüş hesap ile birlikte, birikimlerinizi gümüş olarak değerlendirebiliyorsunuz. Dilediğiniz zaman gram bazında gümüş alıp satabiliyorsunuz. Hangi bankalar gümüş satıyor? cevabı için kesinlikle ilk sıralarda önerebileceğim bir banka. Üstelik Kuveyt Türk vadesiz gümüş hesabı olan bankalar arasında yer alıyor. Böylece değerli madenler ile yatırımınızı değerlendirmeniz oldukça çekici. Kuveyt Türk Gümüş hesap özelliklerinden bahsedecek olursam:

 • Gümüş hesabı internet şubelerinden ya da Kuveyt Türk mobil uygulamasından kısa süre içerisinde oluşturabiliyorsunuz.
 • Sadece Türkçe üzerinden değil, dolar ve euro hesaplarından da gümüş alabiliyorsunuz.
 • Gümüş alım satım işlemlerini 24 saat haftanın 5 iş günü içerisinde gerçekleştirebiliyorsunuz.
 • İşlem yapabilmek için en az 0.01 gram gümüş almanız gerekiyor.
 • Saklanan Gümüşler 1000/1000 saflıkta muhafaza ediliyor.

Kripto para madenciliği ile para kazanmak ister misiniz? 👉 Kripto para al – sat yaparak para kazanma yazısını okuyarak, hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz!

 • Eğer sonrasında hesabınızdaki gümüşlerinizi fiziki olarak satın almak isterseniz, granit ya da külçe gümüş olarak Kuveyt Türk şubelerinden temin edebiliyorsunuz.
 • Kuveyt Türk Gümüş hesabın en büyük avantajlarından bir tanesi de otomatik olarak madencilik yapmanıza olanak sağlaması. Örneğin kur, sizin talimat verdiğiniz seviyeye eriştiğinde otomatik olarak işleminiz gerçekleştirilebilir.

Kuveyt Türk gümüş hesabı hakkında daha fazla Detay almak istiyorsanız Kuveyt Türk bireysel hesaplar kıymetli maden hesapları web uzantısını ziyaret edebilirsiniz.

Türkiye Finans Gümüş Hesabı

Hangi Bankalar Gümüş Satıyor

vadesiz gümüş hesabı olan bankalar 2021

Sizlere hangi bankalar Gümüş satıyor detayları ile birlikte açıklamaya devam ediyorum. Sırada Türkiye Finans var. Gümüş hesabı açan bankalar arasında bulunan Türkiye Finans ile rahatlıkla Gümüş alım satım işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Yine diğer bankalar gibi Türkiye Finans’ta vadesiz gümüş hesabı olan bankalar arasında yer alıyor. Türkiye Finans Gümüş hesap özellikleri şu şekilde.

 • Türk Lirası dolar ve euro karşılığında Gümüş alım satım gerçekleştirebiliyorsunuz.
 • Türkiye Finans Gümüş hesaptan, bankadaki diğer Gümüş hesaplara da havale gerçekleştirebiliyorsunuz.
 • İşlem gerçekleştirebilmek için minimum 0,0 1 gram gümüş  sahibi olmanız  gerekiyor.
 • Depolanan gümüşler 999/1000 saflıkta saklanır.
 • Haftanın 5 günü 24 saat olmak üzere sizde dövizden faydalanabilirsiniz.

Hangi bankalar gümüş satıyor? cevabında yer alan Türkiye Finans Bankası’nı da değerlendirin! Türkiye Finans Gümüş hesap hakkında daha fazla Detay mi öğrenmek istiyorsunuz hemen Türkiye Finans Gümüş hesap uzantısına tıklayın.

DenizBank Gümüş Hesap

Hangi Bankalar Gümüş Satıyor

gümüş hesabı açan bankalar

DenizBank aracılığı ile güvenle gümüş yatırım işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. En çok tercih edilen gümüş hesaplardan bir tanesi diyebilirim. Üstelik çalınma, saklama gibi problemler olmadan, elinizin altından gümüş alım satım işlemleri gerçekleştirebiliyorsunuz. hangi bankalar gümüş satıyor? sorusuna güvenle DenizBank cevabını verebilirim…

Gümüş hesabı olan bankalar arasında yer alan DenizBank’tan hesap açmak için internet bankacılığını ya da bir şubeyi kullanabilirsiniz! DenizBank gümüş hesap özellikleri ise şöyle:

 • İnternet bankacılığı sayesinde 7/24 işlem gerçekleştirebilirsiniz.
 • İşçilik kaybı yaşanmaz.
 • İstediğiniz zaman bozdurabilirsiniz.

Daha fazla detay için DenizBank gümüş hesabı sayfasını ziyaret edin.

Mutlaka okuyun: 👉 Bedava kripto para veren siteler

Garanti Bankası Gümüş Fon Sepeti

Garanti Bankası Gümüş

Garanti Bankası Gümüş

Garanti Bankası gümüş hesabı olmasa da gümüş fon sepeti fonu imkanı vardır. Garanti BBVA, yöneticisi olduğu yatırım fonlarının alım satımına aracılık etmekte. Gümüş fon sepeti fonu ile gümüşe dayali endeksleri takip edebilir, katılma paylarından faydalanabilirsiniz. Garanti Bankası Gümüş Fon sepeti fonu hakkında daha fazla bilgi almak için yatırım fonları sayfasını hemen şimdi ziyaret edin!

HSBC Gümüş Hesabı

Artık değerli madenlere kaybetme, çalınma derdi olmadan yatırım yapabilirsiniz! Hangi bankalar gümüş satıyor? sorusunun popüler yanıtlarından birisi HSBC… HSBC kıymetli maden hesabı sayesinde gümüş alım – satım işlemlerini güvenle gerçekleştirebiliyorsunuz.   Vadesiz kıymetli maden hesabı özelliklerine hemen göz atalım…

Advertisement
 • TL, USD, EUR veya GBP hesaplarıyla da gümüş alım satımı gerçekleştirebiliyorsunuz.
 • İşlem gerçekleştirebilmek için en az 0,01 gram altın sahibi olmalısınız.
 • Vadesiz gümüş hesabınızdan, gümüş transfer gerçekleştirmek istiyorsanız, sadece HSBC bünyesindeki vadesiz gümüş hesaplarına havale yapabiliyorsunuz.
 • Vadesiz gümüş hesap ; XAG kodu ile açılır. 1 XAG = 1 gram gümüş oluyor.
 • Gümüş muhafazası 999/1000 saflıkta gerçekleştirilmektedir.
 • Fiziki olarak hesabınızdaki gümüşü teslim alma imkanı bulunmuyor.
 • 5 / 24 olarak HSBC internet ve mobil bankacılıktan gümüş işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

TEB Yatırım İşlemleri

TEB Yatırım İşlemleri

TEB Yatırım İşlemleri

Hangi bankalar gümüş satıyor? için sizlere verebileceğim farklı bir cevap da TEB… CEBTETEB uygulaması sayesinde; fon, döviz, gümüş, altın gibi işlemler sayesinde yatırımlarınızı takip edebiliyorsunuz. Birçok kişinin gümüş hesaı için CEPTETEB uygulamasını güvenle kullanıyor. Fonla ilgili ayrıntılar için uygulamaya giriş yapmanız gerekiyor. Daha fazla detay için CEBTETEB yatırım işlemleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

👉 İcralık Olanlar Kredi Çekebilir Mi? yazımız dikkatinizi çekebilir!

Ziraat Gümüş Hesabı Var mı?

Ziraat Gümüş Hesabı Var mı?

Ziraat Gümüş Hesabı Var mı?

Gümüş hesabı açma düşüncesi olan birçok kişinin sorduğu soru da  Ziraat Gümüş Hesabı var mı? Bunun için gerekli araştırmayı yaptım. Ziraat bankası gümüş hesabı varmı sorusu için verebileceğim cevap hayır. Eğer Ziraat üzerinden gümüş alım – satım işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız bu şu an için mümkün değil. Gümüş madenciliği için sizlere yukarıda sıraladığım gümüş satan bankalar arasından dilediğinizi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Sizlere hangi bankalar gümüş satıyor? Sorusunun cevaplarını detaylıca aktardım. Gördüğünüz gibi birçok banka bu desteği müşterilerine sağlıyor. Bankalar sayesinde gümüş alım satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yatırımınızı gümüş üzerinden gerçekleştirmek, sıraladım bankalar ile çok kolay! Daha fazla merak ettiğiniz soru varsa aşağıya yorum atabilirsiniz.

GÜNCEL Gümüş Banka Kurları!

Alış Satış
Denizbank 6,28 6,62
Türkiye Finans 6,36 6,53
Vakıf Katılım 6,44 6,48
Kuveyt Türk Senin Bankan 6,43 6,47

 

Bir önceki yazımız olan Bedava Kripto Para Veren Siteler – 14 EN GÜVENİLİR SİTE! başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

Advertisement

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum yapmak için tıklayn.

YATIRIM

Son 5 Yılın Altın Fiyatları – Altının Geleceği Ne Olur?

son 5 yılın altın fiyatları

Gram Altın fiyatları son 5 yılda yaklaşık 6 kat artış göstererek diğer tüm yatırım araçlarını geride bırakacak yükselme trendini yakalamıştır. Peki Altın fiyatlarının geleceği ne olur? 2022-2023 beklenen tahminler nelerdir? Son 5 yılın Altın fiyatları ve grafiklerini detaylı şekilde sizlere sundum. Ayrıca canlı (anlık) fiyat değişim tabloları ve karşılaştırmalı grafikler eşliğinde; Altın yatırımı yapacaklar için […]

Okumaya devam et

YATIRIM

Baby Doge Coin Geleceği – 2022’de Rekor Kıracak Mı?

BABY DOGE COİN GELECEĞİ

Bu yılın en çok merak edilen kripto paraları arasında olan Baby Doge Coin geleceği hakkında birçok kişi fiyat araştırması yapmakta. Baby Doge artacak mı diye soranlar için güncel yorumlar eşliğinde canlı grafikler ve fiyat tahminleri yalnızca bu yazıda! Uzun vadeli yatırım aracı olarak görülen bu kripto para birimini almak gerçekten mantıklı mı? Son aylarda yaşanan […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.