HGS Müşteri Hizmetlerine Bağlanma (DİREK BAĞLANMA)

HGS Müşteri Hizmetlerine Bağlanma (DİREK BAĞLANMA)
17.09.2020
A+
A-

HGS müşteri hizmetlerine bağlanma, kısa süre içerisinde tüm işlerinizi tamamlamanızı sağlayacak bir işlemdir. Herhangi bir talep, şikayet ya da sorgulama işlemleri için içeriğimiz de yer alan numarayı kullanabilir, web sitesinden sorgulama yapabilirsiniz. Hgs müşteri hizmetleri 0850 numarasını arayarak işlemlerinizi hızlı şekilde yapabilirisiniz.İşte sizin için en kolay  HGS  müşteri hizmetlerine bağlanmanın kısa yolu.

2012 yılında devreye giren ve “Hızlı Geçiş Sistemi” adıyla da bilinen HGS; otoyol ve köprü geçişleri esnasında uygulanmakta olan bir ödeme sistemidir. HGS; gişelere yerleştirilmiş olan antenler yardımıyla araçların ön camına takılan etiketi tanımlar ve otomobil sahibinin kayıtlı olduğu hesaptan geçiş ücretini tahsil eder.

Araç sahipleri; HGS hesaplarıyla ilgili bakiye, geçiş bilgileri ve geçiş ihlalleri hakkında HGS Müşteri Hizmetleri aracılığıyla bilgi edinebilmektedir. Ancak HGS gibi müşteri kitlesi yüksek olan birçok devlet kurumlarının müşteri hizmetlerine bağlanmak veya çağrı merkezi numarasını bulmak her zaman kolay olmamaktadır.

HGS çağrı merkezine bağlanmak isteyen vatandaşlar, bazen uzun bir süre bekleyebilmektedir. Bu açıdan müşteri hizmetleri, yoğunluk durumuna göre müşterilere geri dönüş sağlamaktadır. Sorun ve şikayetlerinizi dinleyerek en kısa sürede çözümünü sağlamaktadırlar.

HGS Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

0850 460 60 60 veya 444 1 788 numaralı HGS müşteri hizmetlerini direk bağlanarak bilgi alabilirsiniz.

HGS kullanıcıların tarafından merak edilen ve sıkça sorulan sorular;

  • Geçişlerde neden kaçak uyarısı alıyorum?
  • HGS bakiyem ve geçişlerim hakkında nasıl bilgi alabilirim?
  • Arabamı sattım HGS ürünümü ne yapabilirim?
  • Müşteri hizmetleri sayfasına nasıl kayıt olabilirim? şeklindedir. Bu gibi sorulara HGS müşteri hizmetleri cevap vermekte ve çözüm sağlamaktadır.

Bu gibi aklınıza takılan sorular hakkında bilgi almak için

Ayrıca hem soru ve önerileriniz için hem de kaçak geçiş cezalarınızı sorgulamak için aynı numaralardan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu tip sorunların dışında, HGS geçiş ihlali ve düzeltme, inceleme, itiraz işlemleri için Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından yürütülmektedir.

Tüm taleplerinizi hgs@kgm.gov.tr e-posta adresine, 0 850 460 60 60 KGM HGS Çağrı Merkezine İletebilirsiniz.

hgs

HGS Geçiş İhlal Cezası Nereden Sorgulanır?

HGS Geçiş İhlal Cezasını sorgulamak için http://hgsmusteri.ptt.gov.tr adresine ulaşabilir ya da vermiş olduğunuz telefon numarasından iletişime geçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan PTT Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Yöntemi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.