İstanbul’da Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar(AYDA 4000 TL KAZAN)

İstanbul’da Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar(AYDA 4000 TL KAZAN)
01.09.2020
A+
A-

Çok fazla işletme sahibi olduğu için İstanbul ilinde birçok evde ek iş imkanı sağlanabilmektedir. Bir çok kişi İstanbul da evlere paketleme işi veren firmalar a başvuru yaparak ayda 4000 TL ye yakın kazanmaktadır. Aşağıda İstanbul’da evlere iş veren firmalar ve özellikle paketleme işi veren firmaların iletişim bilgileri hakkında bilgiler vereceğiz. Binlerce bayan evde para kazanmak istiyor; ama evde ek iş veren firmalar a ulaşamadıkları için birçok kişi bu işten mahrum kalabilmektedir. Sizde Anadolu yada Avrupa yakasında oturmanız farketmiyor evlere paketleme iş ilanlarını inceleyip başvuru yapabilirsiniz. Sizde hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Evlere İş Veren Firmalara Nasıl Başvuru Yapılır?

Evde iş veren firmalara en doğru başvuru şahsen yapılacak başvurulardır. Bunun yanı sıra şu anda evde iş yapan bir bildiğiniz kişi varsa onun aracılığı ile de iş başvurusu yapabilirsiniz.  Başvuruları bu kanallardan yaparsanız daha çabuk iş sahibi olabilirsiniz. Şimdi en çok verilen işlere bakalım.

İstanbul’da Sabun Paketleme İşi

İstanbul genelinde evde sabun paketleme işi veren firmalar bulunur. Bu firmalar ürettikleri sabunların doğru şekilde kutulanması ve paketlenmesini isterler. Evlere getirilen kokulu sabunlar, renkli sabunlar evdeki bayanlar tarafından uygun süsleme malzemeleri ile süslenir. Süslenen sabunlar uygun kutulara konularak paketlenir.

En iyi para kazandıran iş alanlarından biri de evde sabun paketleme işidir. Bu işleri almak isteyenler yukarıda söz ettiğimiz başvuru yöntemlerini kullanarak hemen başvurularını yapabilirler.

İlginizi çekebilir: Evlere Sabun Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numarası 

İstanbul Evde Kına Paketleme İşi

İstanbul’da binlerce düğün-kına ürünleri satan yer bulunmaktadır. Bu iş yerleri genelde kına malzemelerini ev hanımlarına paketlettirirler. Bunun için birçok bayan da kına paketleme işi alarak evde para kazanma fırsatı elde edebilir. İstanbul içi evde kına paketleme işi yapmak isteyenler; 

 • Kapalı Çarşı 
 • Merter
 • Mecidiyeköy 
 • Fatih
 • Beykoz
 • Kadıköy
 • Esenyurt
 • Bağcılar
 • Zeytinburnu
 • Pendik 

merkezlerinde bulunan kına ürünleri satan dükkanlara başvuru yaparak iş alabilirler. 

 İlgilinizi çekebilir:  Evde Kına Paketleme İşi ile Para Kazanmak

İstanbul’da Evlere Verilen Diğer Ek İşler

İstanbul içinde oturup da evde ek iş isteyenler için her zaman önerebileceğimiz ilk iş alanı evde paketleme işi ve buna benzer olarak evde ütü, iplik temizleme, katlama, kolileme, etiket kesme işlerdir. Çünkü şu anda İstanbul genelinde binlerce atölye evlere bu şekilde iş vererek faaliyet gösteriyor.

Birçok bayan da zaten bu işleri yaparak en azından evlerinin mutfak masraflarını karşılayabiliyor. Birçok kişi bu güzel ve kolay para kazanma yolunu tercih etmek ister; ama bu noktada tabi bazı sorular akla gelebilmektedir. Bunlar;

 1. İstanbul’da Paketleme İşlerini Kim ya da Hangi Kurumlar Verir?
 2. İstanbul içinde hangi tür ek işler yapılabilir?
 3. Başvurular şahsen mi ya da internet ortamında da mı yapılır?
 4. Evde paketleme işinin kazancı ortalama ne kadar?
 5. Evde paketleme işi veren firmalar güvenilir mi? İş sonrası hemen para alınabilir mi?
 6. Evlere iş veren firmaların, şahısların telefon numaraları internette yazar mı ya da bu kişilerle iletişime nasıl geçilir?

İşte bu soruların cevaplarını verdikten sonra diğer detaylara kısaca geçebiliriz.

6 Soru ve 6 Cevap İle Evlere İş Veren Firmalar ve Ek Gelir İmkanı

 1. İstanbul’da paketleme işini en çok küçük atölye sahipleri vermektedir. Apartman altlarında faaliyet yürüten bu iş yeri sahiplerine şahsen başvuru yaparak evde paketleme işini alabilirsiniz. Bunlar internet ortamında sipariş oluşturmazlar. Ya fason aracılar ile çalışırlar ya da sizin şahsen gelir iş almanızı isterler. 
 2. İstanbul içinde genelde yapılabilecek işler bellidir. Bunlar içinde en yaygın olanları; Evde tekstil ürünlerini paketleme, ütüleme, etiketlerini sökme-temizleme, gömlek katlayıp poşetleme gibi işler sayılabilir. Ki en çok yapılan işler de bunlardır. Bunların yanında sabun, kına ve süs eşyası yapım işleri vardır. Sizin el yeteneğinize göre bu işlerden birini tercih edebilirsiniz. 
 3. Başvurular kesinlikle şahsen yapılmalıdır. Çoğu iş yeri asla internette evde paketleme iş ilanı vermez. Atölye ya da fabrikaya giderek ek iş isteyebilirsiniz. Burada en güzel ve kesin sonuç alınabilecek yöntemlerden biri de tanıdık vasıtası ile iş almak olacaktır.
 4. Paketleme işinin kazancı sizin hızınıza bağlı değişir. Yani sabit maaş verilmez. Bazı bayanların 4 bin TL gelir elde ettiği hatta sadece bu gelir ile geçinip ev alabildikleri ifade edilmektedir. 
 5. Evde paketleme işi veren firmaların güvenilir olup olmadığını ancak referanslarını sayesinde öğrenebilirsiniz. Daha önce çalışan kişilerden mutlaka garanti almalı ve bu şekilde iş almalısınız. İşi almadan asla siz bir ücret ödemeyin. İş bitiminde de paranızı isteyip malı teslim edebilirsiniz. İlk parti mallarda bunu yapabilir ve karşılıklı güven oluşursa diğer siparişleri isteyebilirsiniz.
 6. İstanbul’da evlere iş veren kişilerin telefon numaraları genelde internette yazmaz. Bu kişiler ile irtibat ve iletişime geçmek için şahsen iş yerlerine gitmeniz gerekmektedir. 

İlginizi çekebilir: Evde Ek İş Yaparak Para Kazanmak

İstanbul Ek İş Arayanlar İçin Büyük İş Fırsatları Sunmaktadır

En çok evlere iş veren firma sayısı kuşkusuz İstanbul’da bulunmaktadır. Tekstil ve deri işlerinin yanında, süsleme, organik bitki paketleme işleri de daha çok İstanbul ve çevre illerinde verilmektedir. İstanbul’da evlere paketleme işi veren firmalar daha çok, Zeytinburnu ve Bağcılara tarafında yoğunlaşmıştır. Bu yerlerde iş alan ev hanımları her ay 3000 TL gelir elde edebilmektedir. Peki evlere iş veren firmalara nasıl ulaşabilirim diye soranlar ne yapmalıdır?

Evlere İş Veren Firmalardan Nasıl Sipariş Alınır?

Evde ek iş fırsatları oldukça geniş bir yelpazede bulunmaktadır. Ek iş isteyenler, evde paketleme işi, evde tütün sarma, evde davetiye yapma, evde süs eşyası yapma, evde gelinlik süsleme gibi daha birçok alanda ek iş talebinde bulunabilir. Siz hangi alanda yetenekli iseniz o alanda iş siparişi isteyebilirsiniz. Bunun için internetten iş siparişi olabileceği gibi, doğrudan atölyelere giderek iş siparişi isteyebilirsiniz.

Evde Ütü Yapma İşi

İstanbul’da Evlere Tekstil İşi Veren Firmalar

İstanbul’da bazı semtlerde atölye sahipleri evlere sürekli olarak iş vermektedir. Düküm makinesinden çıkan ürünlerin herhangi bir yerine ortaya çıkan defo ya da yanlış dikim sorunu evlere iş verilerek çözülmektedir. Bunun için her türlü malzeme de verilip evde sadece makasla ya da diğer malzemeler ile yanlış dikilen kısımlar düzeltilmektedir. Bu da oldukça basit bir iş olup herkesin yapabildiği bir iş olarak kabul edilmektedir.

İlginizi Çekebilir: Fabrikadan Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar ve Yerler

Evde Düğme Dikim İşi

Tekstil atölyelerinin en çok vermiş olduğu işlerin başında elbise düğmesi dikim işleridir. Atölyede çok zaman harcanmasına sebep olan bu işler, daha çok evlere sipariş usulü verilerek aradan çıkarılmaktadır. Bu şekilde günde 100 adet iş yapan bir bayan aylık ortalama 3000 TL kazanabilmektedir. Siz de evlere iş veren firmalara ulaşarak bu kazançlara ortak olabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Ali KOÇAK dedi ki:

  ıstanbul ümraniyede yaşıyorum Emekliyim evimde yarabandıı veya başka paketleme işi yapmak istiyorum

 2. Songül Erol dedi ki:

  Aileme destek olmak için ek iş ariyorum

 3. Ayşe dedi ki:

  Evde is yapmak istiyorum 1 yaainda kizim var ise ihtiyacim var kiraciyim istanbul sislide oturuyorum

 4. Ferah dedi ki:

  Bu işe çok ihtiyacımız var zor durum dayız bu işle ilgili deneyimimiz var bu işi yapmak istiyorum esenyurtta oturuyorum sabun paketleme veya benzeri bir işte olabilir

 5. Sibel dedi ki:

  Evde sabun paketleme isi yapmak istiyorum istanbul pendikteyimlütfen donüş yapın daha once 7 yil çamaşir paketleme işi yaptim a101 bim migros ve kozaya çalistik cok asamadan gecirip az para almak yordu beni lütfen dönüş yapın

 6. Berfin güler dedi ki:

  Evde paketleme işine ihtiyacım var İstanbul Avrupa yakasında oturuyorum geri dönüş yaparsanız çok mutlu olurum

 7. Gulen kaya dedi ki:

  Ben Denizlide oturuyorum evde iş istiyorum yapmak istiyorum ityacım cok var lutfen👏

 8. Reyhan kara dedi ki:

  Biz arkadaşlarla evde paketleme yapmak istiyoruz Ataşehir de oturuyoruz bize de dönüş yaparsanız seviniriz

 9. Damla özdemir dedi ki:

  Yardımcı olun lütfen ihtiyacım var ve kaç kez yazdım size Anadolu yakasınında Maltepe de oturuyorum sizden cevap bekliyorum iş istiyorum evde iş

 10. Büşra dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz ?

 11. Fadime dedi ki:

  Merhaba maddi açıdan zor durumdayım evde paketleme işi arıyorum bebeğim var çalışamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 12. Zale dedi ki:

  Merhabalar ev hanimiyim eve is almak istiyorum donus yaparsanız sevinirim

 13. Deniz dedi ki:

  Slm yılardır evde kemer işi yapıyoruz el işine yatkınız bu tür el işi alınır

  1. Deniz dedi ki:

   Uzun süredir evde el işi kemer yapıyoruz bu tür el işleri hızlı ve güvenli bi şekilde yapılır

   1. Sevin dedi ki:

    Banada yardimci olur musunuz lutfen bende istiyorum evde ek is lutfen bana hemen donus yapin