finansportali.net

EVDE EK İŞ

Konya Evde Ek İş 2022 – AYDA EN AZ 6.000 TL KAZANIN!!

konya evde ek iş

Oturduğu yerden para kazanmayı kim istemez ki? Evden ek iş yaparak aylık binlerce lira kazanmak gibisi yok! Siz de evden çalışmak istiyorsanız, tam da olmanız gereken yerdesiniz. Neden mi? Okumaya devam edin anlayacaksınız!!

Konya’da evlere iş veren firmaların telefon numaraları, başvuru yöntemleri ve konuyla alakalı bütün bilgileri sizler için araştırdım. Konya merkez, Akşehir, Beyşehir, Çumra, Derebucak, Ereğli, Ilgın, Kadınhanı, Karapınar, Karatay, Meram, Selçuklu, Seydişehir ve ilçelerde yaşayan ve ek gelir isteyen herkes! Birazdan bahsedeceğim Konya evde ek iş imkanları ile aylık en az 6.000 TL kazanabilirsiniz.

Konya’da evde çorap işi, Konya’da evde davetiye katlama, Konya evde sabun paketleme gibi birçok ek iş fırsatı var.Siz de “Konya evde ek iş arıyorum” diyorsanız, yazımı okumaya başlayın!

Advertisement

Konya’da Evde Para Kazanma Yöntemleri

Konya Evde Ek İş

Konya Evde Ek İş Fırsatları

Konya merkezde ve birçok ilçesinde rahatlıkla evde ek iş yaparak para kazanmak mümkün. Özellikle pandemi döneminde maddi sıkıntılar çeken vatandaşlar, bir para kazanma yöntemi olarak evden ek iş fırsatlarını keşfetti. Ben de Konya’da yaşayan sizler için Konya evde ek iş imkanlarının hepsini araştırdım.

Ev ekonomine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları, öğrenciler ve geçim sıkıntısı yaşayan herkes için Konya’da evde para kazanma yöntemlerini anlatmaya başlıyorum.

 • Bildiğiniz üzere Konya’da çok fazla fabrika bulunuyor. Bu fabrikaların birçoğunun evlere iş verdiğini biliyor musunuz? Dilerseniz bu fabrikalarla iletişime geçerek detayları öğrenebilirsiniz. Yazımın devamında bu firmaları nasıl bulabileceğinizi de anlatacağım. O yüzden ben nasıl bulayım diye düşünmenize gerek yok.
 • Konya, özellikle evden paketleme işlerinde öncü şehirlerden biri olma özelliği taşıyor. Bu noktada evde paketleme işi veren firmalar ön plana çıkıyor.
 • Konya, organizasyon açısından zengin bir şehirdir. Her gün yüzlerce organizasyon düzenleniyor. Bu organizasyonlar için evde hediye şekerleri paketleme, davetiye katlama ya da masa örtüsü dikme gibi işler yapabilirsiniz. Bu işlerden herhangi birine sahip olmak için tek yapmanız gereken organizasyonları bulup iletişim kurmak.
 • Geleneklere bağlı bir şehir olan Konya’da evde ek iş fırsatlarının en önemlileri de düğünler! Düğünler için çalışabilirsiniz. Örneğin nikah şekerleri, masa süsleri, gelin duvağı, gelin şalı gibi ürünleri yaparak satabilirsiniz. Bu noktada düğün salonlarıyla ya da düğün için özel çalışan organizasyon firmalarıyla iletişime geçebilirsiniz.
 • Konya’da evde ek iş yaparak para kazanma yöntemlerinin bir kısmından sizlere bahsettim. Fakat anlatacaklarım elbette burada bitmedi. Konya’da evde ek yaparak daha çok para kazanmanız için birkaç özel tüyo ve iş seçenekleri de hazırladım. Seçenekleri merak ediyorsanız okumaya devam edin.

Konya’da Evden Ek İş Yaparak Ne Kadar Kazanırsınız?

Konya Evde Ek İş Ücreti Nedir

Konya Evde Ek İş Ücreti Nedir

Konya’da evde ek iş yaparak bir ayda ne kadar para kazanabilirsiniz? Hemen kısa birkaç örnekle açıklamasını yapayım:

Örnek ♠

Mesela bir organizasyon firmasıyla anlaşma yaptınız. Siz davetiye katlama işi aldınız. Size paketleme başı 1 TL vereceklerini söylediler. Siz de bir ay boyunca topla 4.000 paketleme yaptınız. Böylece elde edeceğiniz KAZANÇ 4.000 TL olacak. Eğer daha fazla iş yaparsanız alacağınız miktar da o kadar artacaktır.

Örnek ♠

Ütü fabrikalarından biriyle anlaşma yaptınız. Her ütülediğiniz ürün için size 2 TL vereceklerini söylediler. Bazen kargo ile gönderebiliyorlar bazen kendi atölyelerinde kendi ürünleriyle yapmanıza izin veriyorlar. Haftalık 1000 ütüleme yaptığınızı farz edelim. Böylece haftalık kazancınız 2.000 TL oalcak. Bir ay boyunca yaptığınızı düşünürsek bir aylık KAZANCINIZ 8.000 TL olacak.

Advertisement

Örnek ♠

Bir başka örneğimiz de pipet paketleme işi olsun. Bu işi yapmanız diğer paketleme işlerinden daha kısa sürecektir. Çünkü bir pakette genelde 50 tane pipet olmasını istiyorlar. Bir günde rahatlıkla 300- 400 paket yapabilirsiniz. Bir ayda elde edeceğiniz KAZANÇ 5.000 – 6.000 TL olacak.

Bu paraları artırmak da tamamen sizin elinizde. Eğer yanınıza birini alarak bu işi yaparsanız 300 yerine 500 paketleme yapabilirsiniz. Eğer aynı evde yaşıyorsanız ailenizden biriyle bu işi yaptıysanız eve giren para artacaktır. Yani bu miktarı belirlemek sizin elinizde. Hızınıza ve düzeninize bağlı olarak kazancınız değişecek…

Konya Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Konya, az önce de bahsettiğim gibi evde ek iş alabileceğiniz en iyi şehirlerden biri.  Peki, Konya evde ek iş yapmak isteyen sizler, bu firmaları nereden, nasıl bulacaksınız? Hemen cevaplıyorum.

♣Şimdi, ilk yapmanız gereken bölgenizde hangi fabrikalar var bunları araştırmak. Örneğin, Konya Selçuklu civarında yaşıyorsunuz. Bu bölgede;

Advertisement
 • Şeker fabrikaları
 • Unilever fabrikası
 • Kişisel bakım fabrikaları
 • Ütü fabrikası
 • Ambalaj ve plastik fabrikaları yer alıyor.

Konya Ereğli evde paketleme işi almak istiyorsanız da bu bölgede;

 • Tekstil fabrikaları
 • Tuğla fabrikaları
 • Ambalaj ve plastik fabrikaları
 • Streç fabrikaları yer alıyor.

♣Fabrikaların tam adreslerini bulmanız için de kullandığınız arama moturunun Haritalar kısmına gelin.

♣Örneğin, “Konya Tekstil Fabrikaları” yazın ve karşınıza çıkan fabrikaları inceleyin. Aşağıdaki gibi bir görselle karşılaşacaksınız…

konya tekstil fabrikaları

konya tekstil fabrikaları

İşte, bu yöntemi izleyerek evde paketleme işi veren firmalar hangileri bulabilirsiniz. Ama fabrikaları mutlaka araştırın. Çünkü hepsi evde ek iş fırsatı sunmuyor.

Konya Evde Paketleme İşi Telefon Numaraları

Konya'da evlere iş Veren Firmaların Telefon Numaraları

Konya’da evlere iş Veren Firmaların Telefon Numaraları

Konya evde ek iş veren firmaları araştırdıktan sonra teker teker telefon numaralarına ulaşarak iletişime geçebilirsiniz. Evden çalışmanın en kolay yöntemlerinden biri olan evde paketleme işini yapmanız için ulaşabileceğiniz birkaç telefon numarası bırakıyorum. Şansınızı deneyin!

 • İnternetten bulunduğunuz ilçenin adıyla başlayarak yakınlardaki firmaların telefon numaralarına ulaşabilirsiniz. Örneğin; “Konya Meram organizasyon fabrikaları” yazdınız.
konya meram organizasyon fabrikaları

konya meram organizasyon fabrikaları

 • Gördüğünüz gibi sol tarafta hem adresler hem de iletişim bilgileri yer alıyor. Buradaki numaraları arayıp eve iş verip vermediklerini mutlaka sormalısınız. Çünkü az önce de belirttim: Hepsi iş vermiyor. Ama mutlaka aralarından birkaçı size bu şansı tanıyacaktır.

NOT: Konya evde paketleme işi telefon numarası araştırması yaptığınızda eğer aramaya karar verdiyseniz 0332 hatlı iş yeri numaralarını arayın. Cep telefonları yazılı olanları aramanızı çok tavsiye etmiyorum. Mutlaka iyice araştırma yapın. Her şey internet üzerinden olduğu için beraberinde birçok dolandırıcıyı da ortaya çıkardı.

Evde Para Kazandıran İşler yazımı gördünüz mü? Bence mutlaka okumalısınız.

Konya Evde Ek İş Başvuru Yöntemleri Neler?

Şimdi gelelim evde ek iş başvurusu yapmaya. Aslında bu yöntemlerin birinden bahsettim. Google Haritaları kullanabilirsiniz. Birebir giderek ya da telefon numaralarını arayarak görüşme talep edebilirsiniz.

Bunlar haricinde diğer başvuru yöntemlerinden de bahsedeyim:

Referans kullanabilirsiniz

Eğer tandığınız birisi evde paketleme işi yapıyorsa ondan size yardımcı olmasını isteyebilirsiniz. Firmalar tanımadıkları birine para verip iş teslim etmek yerine referans aracılığıyla birini almayı tercih ederler. Bu yüzden şansınız daha yüksek olacaktır.

Advertisement

Konya İŞKUR Evde Ek İş Fırsatları

Konya İşkur Evden İş Veren Firmalar

Konya İşkur Evden İş Veren Firmalar

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR), evden çalışmak isteyenler için ekstra evden çalışma hizmeti sunuyor. Evden çalışarak ek gelir sağlama yöntemlerinin en güvenlisi olan İŞKUR evde ek iş fırsatları, özellikle ev hanımları tarafından yoğun ilgi görüyor.

Birçok firma İŞKUR üzerinden işçi çalıştırıyor. Son dönemlerde bu çalışanların çoğunu ev hanımları oluşturuyor. İŞKUR aracılığıyla siz de bu firmalarla tanışarak evden çalışmaya başlayabilirsiniz. Evde paketleme işi üzerine yoğunlaşan bu firmaların sizlere ihtiyacı olduğunu unutmayın. Bu fırsatı kaçırmayın!

İŞKUR üzerinden iş bulmak için gerekli olan firmalara ulaşmanız yeterli olacaktır. Konya’da evden ek iş yapmak isteyenler mutlaka bu konu üzerine yoğunlaşmalı ve fırsatları değerlendirmelidir.  Ayrıca İŞKUR paketleme işi için bir form doldurmanız gerekiyor. İŞKUR E Şube üzerinden formunuzu doldurabilir ve hemen iş sahibi olabilirsiniz.

Peki bu formu nasıl doldurabilirsiniz? İşte bütün detayları anlattığım bu yazıyı okuyarak….:.İŞKUR Paketleme İşi Başvuru 

Kariyer ve iş ilanları yayınlayan siteler

Google üzerinden “Konya evde paketleme işi” yazarsanız karşınıza birçok site çıkacaktır. Ama bunların yüzde 90’ı yalandır. Bu yüzden oldukça seçici olmalısınız ve dikkat etmelisiniz…

Bunların yerine kariyer.net, jooble ya da sahibinden gibi evde ek iş ilanları yayınlayan daha resmi siteleri tercih edin. En azından evde paketleme işi güvenilir mi diye endişelenmenize gerek kalmaz. Çünkü buralara ilan verenler genelde güvenilir oluyor. Ama siz yine de araştırma yapmadan iletişime geçmeyin.

Advertisement

Konya Evde Paketleme İşi Seçenekleriniz 2022

Evet, Konya paketleme işi veren firmaları ve telefon numaralarını buldunuz. Peki hangi paketleme işlerini hangi koşullarda sizden istiyorlar? Bütün bunları da detaylı bir şekilde yazıma eklemek istedim. Çünkü daha önce paketleme işi yapmadıysanız biraz endişeli olabilirsiniz. Ama hiç endişe etmenize gerek yok. Çünkü bu işi yapmak oldukça kolay ve aynı zamanda eğlenceli..

2022 yılı güncel paketleme işleri:

Konya Evde Mevlana Şekeri Paketleme İşi

konya evde şeker paketleme

Konya Evde Mevlana Şekeri Paketleme İşi

Konya’nın Mevlana şekeri çok meşhurdur. Türkiye’nin ve hatta dünyanın birçok bölgesine ihraç edilen Mevlana şekerlerinin paketlenmesi için firmaların evlere ek iş verdiğini biliyor muydunuz? Evet, birçok şeker üreticisi firma paketleme işi için evdeki insanlara iş imkanı sunuyor. Siz de onlardan biri olmak istiyorsanız yapmanız gerekenler çok basit.

Mevlana Şekeri yapan firmalara ulaşabilirsiniz. Sizlere deneme için ürünler gönderip yeteneğinize ve elinizin hızına bakacaklardır. Gelen deneme ürünlerine ne kadar güzel ve az zamanda paketlerseniz size iş verme olasılıkları da bir o kadar hızlı olacaktır.

Gönderilen şeker sayısı, şekerlerin ağırlığı ve paketleme hızınız da kazancınızı belirliyor. Dediğim gibi, ne kadar kısa sürede paketleme yaparsınız kazancınız o kadar hızlı artar.

Advertisement

Eğer bu işe kendinizi verirseniz daha fazla kazanabilirsiniz. Böylelikle maddi sıkıntılarınızdan kurtularak ev ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz. Ayrıca evden oturarak yapabileceğiniz Mevlana şekeri katlama işini yapmanızı gerçekten tavsiye ederim.

Bu konu da ilginizi çekebilir: Evde Nikah Şekeri Katlama İşi Veren Firmalar

Konya Evde Gelinlik Boncuk İşi

Konya Evde Gelinlik Boncuk İş

Konya Evde Gelinlik Boncuk İş

Konya evde ek iş imkanı arayan maharetli kadınlar! Burada mısınız? Eğer el işçiliğinize güveniyorsanız, evde gelinlik boncuk işi tam size göre!

Konya’da her yıl yüzlerce düğün yapılıyor. Düğünleri çok seven Konyalılar da özenle hazırlanıyor. Hepinizin gördüğü rüya gelinliklerin boncuklarını ev hanımlarının işlediğini biliyor muydunuz? Konya’da özellikle Akşehir, Beyşehir, Çumra, Derebucak, Ereğli, Ilgın, Kadınhanı, Karapınar, Karatay, Meram, Selçuklu ve Seydişehir ilçesinde yaşayan ev hanımları bu işten çok para kazanıyor! Peki ama nasıl? Hemen anlatıyorum.

Neredeyse her mahallede bulunan gelinlikçilerle iletişime geçebilirsiniz. Pandemi yüzünden çoğunlukla evden çalışan gelinlikçiler sizinle uzaktan çalışmaktan çekinmeyeceklerdir. Evde dikiş için gerekli olan malzemelerinizin olması size bu noktada avantaj sağlayabilir. Ayrıca daha önceden yaptığınız dikişleri, gelinlikçilerle göstermenizde fayda var. Elinizin işçiliğini görmeleri size iş verme olasılıklarını artıracaktır.

Advertisement
Konya Evde Davetiye Katlama İşi

Konya Evde Davetiye Katlama İşi

Konya Evde Davetiye Katlama İşi

Konya’da evde davetiye katlama işi çok popüler! Konya’da her yıl yüzlerce düğünün yapıldığından söz etmiştim. Sizlere de bir sürü davetiye geliyordur öyle değil mi? Peki ya bu davetiyeleri çoğunlukla ev hanımlarının katladığını biliyor muydunuz?

Konya’da ek iş imkanlarından en kolayı da evde davetiye katlama işidir. Tek yapmanız gereken davetiye basımı yapan iş yerleriyle konuşmak. Davetiye basımı yapan kırtasiyeleri her yerde bulabilirsiniz.

Bu kırtasiyeler çoğunlukla davetinin rengi, üzerine yazılacak yazılar ve konulacak resimlerle ilgilenir. Birçoğu katlama işini yapmaz. Bu noktada devreye siz girebilirsiniz. Davetiye baskısı yapan iş yerleriyle iletişime geçerek evden kolaylıkla davetiye katlama iş yapabilirsiniz.

Konya evde davetiye katlama işi yapmayı düşünüyorsanız, Evde Davetiye Katlama İşi hakkında yazdığımız yazıya mutlaka göz atın!

Bu yazılara ek olarak Konya evde sabun paketleme işi de veriyor. Bu firmalarla da görüşebilirsiniz.

Evet, sizler için Konya evde ek iş imkanlarını anlattım. Bahsettiğim yöntemleri deneyerek sizler de binlerce insan gibi evden para kazanabilirsiniz. Merak ettiğiniz daha çok şey varsa YORUM a yazabilirsiniz!

Advertisement

Bir önceki yazımız olan Evde Para Kazandıran İşler – 40 EN KAZANÇLI İŞ FİKRİYLE! başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

32 Yorum

 1. Atiye Taşpunar

  11 Haziran 2022 at 08:50

  Çok güzel bir iş bende isdiyorum 0530 141 38 36

 2. Atiye Taşpunar

  5 Haziran 2022 at 12:45

  İş lerden hepsi güzel yapmak isdiyorum

 3. Ramazan uykan

  11 Mayıs 2022 at 13:23

  Konya meramda ikamet ediyorum ek iş istiyorum 05374559029

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

32 yorum

EVDE EK İŞ

Eve İş Veren Güvenilir Firmalar – 10 EN GÜVENİLİR Firmayla!

Eve iş veren güvenilir firmalar

Sizlere evde ek iş yapabilmeniz için bilgiler sunmaya devam ediyorum. Bu yazımda da tüm detaylarıyla eve iş veren güvenilir firmalar hangileri? 2022 için sizlerle paylaştım. Her geçtiğimiz gün evden çalışanların sayısı artıyor. Ev hanımları başta olmak üzere, öğrenciler, emekliler, ek kazanca ihtiyacı olan herkes eve iş veren firmalar sayesinde para kazanabiliyor.💸 Güvenilir evde paketleme işi […]

Okumaya devam et

EVDE EK İŞ

Evde Para Kazandıran İşler – 40 EN KAZANÇLI İŞ FİKRİYLE!

evde para kazandıran işler

Evde boş vaktiniz mi var? Hadi bunu kazanca çevirelim ve evden kazanç sağlayalım. Evde para kazandıran işler sayesinde, gayet tatmin edici gelirler sağlayabilirsiniz. Bunun için kazançlı evde ek iş fikri neler, bulmanız gerekiyor. Merak etmeyin, sizlere bu yazıda 40 bol kazançlı, yapabileceğiniz evde ek iş fikri sunacağım. Bu yazıda evde para kazanılacak işler bir sürü! […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.