Kredi Notu O Olanlara Kredi Veren Bankalar

Kredi Notu O Olanlara Kredi Veren Bankalar
03.02.2020
A+
A-

Bankalar müşterilerinin kredi taleplerinin değerlendirirken en çok onların Kredi notuna dikkat ederler. Kredi notu düşük olanlara genellikle Kredi çıkması zor, ama kredi notun yanında diğer önemli kriterler olan gelir durumu kişinin borçlanma limiti, çalışmış olduğu kurum gibi önemli faktörleri göz önünde bulunduran banka kişinin kredi notu 0 olsa bile onlara kredi verebilmektedir.

Bu yazımızda özellikle bazı koşullar altında kredi notu 0 olanlara kredi veren bankalar ve kredi verme şartları da açıkıyoruz


Findeks puanı 0 görünen kişinin kredi çekmesi


Kredi kayıt bürosu tarafından kurulan findex sitesi üzerinden yapılan kredi notu sorgulaması sonrası, Kredi notunun sıfır olduğunu gören bir banka müşterisi bankaya gittiğinde genellikle ret cevabı alacağını düşünmektedir, ama kredi notunu yanında gelir belgesinin iyi olması, daha önce halihazırda çekmiş olduğu bir kredi’nin olmaması ve bundan dolayı da herhangi bir borçlanmanın olmaması halinde bankanın kendisine Kredi vermesi noktasında beklentiye girebilir.

Banka her ne kadar kişinin kredi notu düşük olsa bile ya da 0 olsa bile bu kişiye diğer olumlu durumlardan dolayı kredi çıkarabilmektedir.

Peki hangi bankalar başvuru yapmak gerekiyor? Bu noktada tabii doğru bir bankanın tercih edilmesi önemli bir noktaya oluşturmaktadır. Özellikle kamu bankaları Kredi notuna çok dikkat ettikleri için, kredi notu 0 olanların ya da çok düşük olanların bu bankalardan ziyade daha çok özel bankalara başvuru yapmaları gerekmektedir.

Biz de burada özel bankalar içerisinde en kolay şekilde kredi veren bankaları ve şartlarını sizlere yazarak tek seferde tek başvuru şeklinde kredinizin çıkmasını sağlamaya çalışacağız.


0 Kredi Notuna Kesin Kredi Veren Bankalar


Kredi sorgulaması sonrası kredi notunu çok düşük olduğunun ya da kredi notunu sıfır olduğunu gördünüz, ama kredi ihtiyacını karşılamak için kredi başvurusu yapmaya karar verdiniz. Bu anlamda tek bir bankayı belirlemeniz de fayda var. Birden fazla bankaya birden fazla kredi başvurusu yapılması durumunda kredi sicili ciddi anlamda daha da kötü duruma koyacağınız gibi aynı zamanda red almanıza neden olabilir.

Bunun için tek bir bu bankada yoğunlaşmak Krediyi buradan çekmeye çalışmak daha doğru bir adım olacaktır.


Kredi notuna göre kredi notuna bakmadan kredi veren bankalar
arasında en kolay kredi veren banka Finansbank’a bağlı olarak çalışan enpara internet şubesidir. Enpara internet şubesine üye olduğunuzda mobil uygulamayı açtığınızda, yapacağınız Kredi başvurusunda, gelir beyanınız, diğer bankalarda olan borçlanma limitleriniz baz alınmaktadır.

Kredi notunuz yüksek olması tabii ki sizin lehinize olacaktır, ama kredi notu 0 ise yine de Bankaya çok yüksek olmayan bir kredi başvurusu yapmanız durumunda kredinizi aynı dakika içerisinde hesabınıza görebilirsiniz. Enparadan herhangi bir şubesi olmadığı için sadece online olarak çalışmaktadır.

Başvuru yapmanız durumunda en fazla 5 dakika içerisinde değerlendirme yapılır ve anında hesabınıza krediniz tanımlanır kredinizi banka aracılığı ile ,kullanabileceğiniz gibi kredinizi Finansbank şubelerinden çekebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sigortasıza Kredi İmkanı Veren Bankalar Ve Püf Noktaları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.