Peşinatsız Senetle Araba Satan Galeriler ve Yerler

Peşinatsız Senetle Araba Satan Galeriler ve Yerler
08.05.2020
A+
A-

Senetle araba almanın bazı kolay yolları var. Doğru yerden satın alınması durumunda çok fazla fark ödemeden en uygun şekilde araba sahibi olunabilir. Türkiye’de birçok ilde peşinatsız senetle araba satan galerici ve iş yeri vardır. Bunların nereler olduklarını ve senetle araba almak için ne gibi şartlar istediklerini yazacağız. Bu araba alım modeli güvenilir mi? Tüm bunların yanıtları yazımızda.

Senetle Peşinatsız Araba Nasıl Alınır?

Senetle Araba Satan 5 Büyük Güvenilir Firma

Emin Otomotiv İle Sıfır Faizli ve Elden Taksitle Araba Alabilirsiniz

Eminoto şirketi faizsiz araba edindirme sistemi ile çalışır. Bu siteme dahil olmak istiyorsanız hemen vereceğimiz sayfada bulunan başvuru formunu doldurun ve emin oto müşteri temsilcisi sizi ücretsiz arasın. Yapacağınız görüşmelerde size merak ettiğiniz tüm detaylar verilecektir.

Eminoto ile araba almak istediğinizde faiz ödemeyeceksiniz. Sadece organize ücreti dediğimiz küçük bir komisyon ödeyeceksiniz. Taksiler için senet imzalayacaksınız ve günü geldikçe ödemelerinizi yapacaksınız.

Başvuru sayfası için bakınız: https://www.eminoto.com.tr/lnd/eminoto?gclid=EAIaIQobChMIq7_7g6Dv6AIVDMKyCh24wQazEAAYASAAEgKpnvD_BwE

Katılımevim İle Peşinatsız Araba Almak

Katılımevim sistemi ile ister peşinatla ister tamamen peşinatsız şekilde araba sahibi olabilirsiniz. Bunun için sadece ne kadarlık bir araba almak istediğinizi belirleyip ona göre taksitler belirlenir. Taksitler her ay belli miktarlarda ödenip esnek ödeme imkanı da tanınmaktadır.

Katılımevim güvenilir mi? Şimdiye kadar birçok kişi bu sitemle ev sahibi olduğu için güvenilirdi diyebiliriz. Senetler ya da taksitler ödenemediğinde ödeme dondurma hakkı da verilmektedir. Ödeme güçlüğü çeken kişilere borç dondurma hakkı verdikleri için bir hak mahrumiyeti olmayacaktır.

Başvuru için: https://www.katilimevim.com.tr/senetle-araba-sahibi-olun/

Birevim İle Senetle Otomobil Alın

Senetle ve peşinatsız otomobil satın almak isteyenler için diğer bir vadeli araba modeli de birevim sistemi ile araba almaktır. Bu sistem bayanların gün sistemine benzemektedir. Bu sistemde önce satın alacağınız arabanın değerine göre bir gruba dahil olursunuz. Sonra araba için taksitleri ödemeye başlarsınız. Bu taksitler devam ettiği sürece her ay çekiliş yapılır. Size ne zaman araba çıkarsa arabanızı o zaman alırsınız. Araba çıktıktan sonra taksileriniz biraz daha artabilir.Birevim müşteri hizmetleri telefon numarası;  444 23 53 

Birvim senetle araba almak için başvuru forumu: https://www.birevim.com/senetle-araba.html

Mutluevim Kartsız Kredisiz Vadeli Araba

Mutluevim sistemi senetle birçok ürün satmaktadır. Son zamanlarda senetle araba satışına da başladı. Vadeli araba almak istiyorsanız mutluevim sistemi ile;

  • Kredi kartsız
  • Peşinatsız
  • Kredisiz
  • 36 ay vadeli
  • Elden taksit yöntemi ile

Araba sahibi olabilirsiniz. Bu sisteme dahil olabilmek için kredi sicilinizin de kötü olması ve kara listede olmanız önemli değildir. Sistem size direk araba imkanı tanır ve hemen teslimat sağlanır.

Mutluevim sistemineden araba almak için önce mutluevim sitesine üye olunması gerekmektedir. Üye olunduktan sonra ürün seçilip ekranda çıkan forumda senet, vade seçenekleri doldurulur.

Ürün siparişi onaylandıktan sonra gerekli sözleşmeler yüz yüze yapılır. Ürünü teslim almaya gittiğinizde sözleşmeler ve senetler burada imzalanır. Senetlerin taksitleri her ay Finansbank ve Ak Bank şubelerine ödenebilir.

Wowwo %30 Peşinatla Vadeli Araba Satıyor

Wowwo senetle araba satışında artık lider bir konuma geldi. Araç değerinin sadece %30’u kadar peşinat ödenip geri kalan ödemeler de 36 ay eşit taksit yapılır. Wowwo sisteminin en güzel tarafı, şirketin araçlara 1 sene ya da 25 bin km garanti vermesidir. Ayrıca aracı takasa edebilir ya da şirkete geri satabilirsiniz.

Peşinatsız Vadeli Araba Satan Diğer Galeriler

İzmir Otokent onlarca galerinin olduğu bir merkezdir. Burada yer alan oto galeri dükkanlarının çoğu senetle araba satarlar. İstanbul İskoç Galericiler sitesi ya da Anka Ostim galericiler merkezinde yer alan bütün dükkanlar vadeli araba satarlar. Türkiye genelinde vadeli araba almak çok kolaydır. Ama önemli olan güvenilir yerlerden araba almaktır.Birçok galerici maalesef arabayı vadeli satarken araca eksper değerinin neredeyse 2 katı fiyat biçiyorlar. Bu da zor durumda olan kişilerin çaresizliğinden yararlanıp onları mağdur etmektedir. 

Bir önceki yazımız olan Kredi Notu Yükseltmenin 5 Altın Yöntemi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.