finansportali.net

MAAŞLAR

Pizza House Bayilik Şartları 2022 I EN GÜNCEL Bilgiler

PİZZA HOUSE BAYİLİK ŞARTLARI

Girişimciler için güzel bir tavsiyede bulunacağım. Pizza House bayilik fırsatı ile yatırımlarınızı kazanca dönüştürebilirsiniz. Ayda en az 30.000 TL kar elde edebileceğiniz bir işe girmek çok iyi olmaz mıydı?

Eğer paranızı kar getirecek şekilde değerlendirmek istiyorsanız sizin için çok iyi bir fırsat. Bu yazıyı okuyarak Pizza House bayilik şartları, Pizza House franchising bedeli ve Pizza House bayilik almak karlı mı sorularının yanıtlarını bulacaksınız. Aklınızda soru işareti kalmaması için hemen yazıyı okumaya başlayın.

Pizza House Hakkında

Pizza House Hakkında

Pizza House Hakkında

Pizza House bayilik şartları konusuna girmeden önce Pizza House nasıl bir firma tanıyalım.

1999 yılında  Ankara’da hizmet vermek için kurulmuş bir restoran olan Pizza House zaman geçtikçe müşteriler tarafından sevildi. İtalyan pizzalarıyla ön plana çıkan firma şu anda çok fazla yerde şubesini açmış durumda.

Advertisement

Pizza House bayilik veriyor mu diye merak etmeyin çünkü veriyor. Büyümesini hızlandıran en temel etken bayilik veriyor olması. Eğer siz de Pizza House Bayilik almak istiyorum ediyorsanız kesinlikle okumaya devam edin çünkü çok güzel bilgiler topladım.

Pizza House Bayilik Almak

Pizza House Bayilik Almak

Pizza House Bayilik Almak

Pizza House 2004 yılından beri franchising vererek bayilik veren firmalar arasında yerini aldı. Bugün, girişimciler Pizza House bayilik almak için başvuru yapıyor.

Pizza House evlere paket servisi de yapan ve yurtdışına da Pizza House franchising veren bir firma. Eğer Pizza House bayilik almak istiyorsanız bu detayı da göz önünde bulundurabilirsiniz. Çünkü Pizza House bayilik almak gerçekten size iyi kar sağlayacak. Ama kar konusuna az sonra değineceğim. Şimdi size Pizza House bayilik şartları neler bundan bahsedeceğim.

Pizza House Bayilik Şartları

Pizza House Bayilik Şartları

Pizza House Bayilik Şartları

Çok geniş menülü restoran konsepti olan Pizza House franchising sistemi ile büyümeye devam ediyor. Pizza House bayilik şartlarını karşıladığınız sürece geri kalan işlemleri halletmeniz sorun olamayacaktır. Sadece biraz zamana ihtiyacınız olacak. Ardından süreç kendiliğinden işleyecek.

O halde hemen Pizza House bayilik şartları neler, açıklayayım:

 • Öncelikle belli bir sermayeniz olmalı. Ama Pizza House bayilik bedeli ne kadar bunu şimdi söylemeyeceğim. Az sonra detaylı bir şekilde açıklamasını yapacağım.
 • Yatırımcılar kesinlikle firmanın imajına ve ismine uygun bir çalışma prensibine sahip olmalı. Çünkü Pizza House bayilik dediğimizde açacağınız yer bu ismi taşıyor olacak. Doğal olarak kalitesi de aynı olmalı.
 • İstenilen dükkan şartlarına uygun bir yer kiralamanız gerekiyor. Dükkan kriterleriyle ilgili detaylı bilgiyi Pizza House franchise ekibi size veriyor. İletişime geçerek bunları öğrenebilirsiniz.
 • Personel alımında seçici olmalısınız. Özellikle İtalyan pizza tadında yapan kişileri bulmak oldukça zor. Unutmayın, ekip çalışması ve uyumu en önemli şey.

Ayrıca okuyabilirsiniz: Köfteci Yusuf Bayilik

Pizza House Bayilik Başvurusu

Pizza House Bayilik Başvurusu

Pizza House Bayilik Başvurusu

Eğer Pizza House bayilik şartları sizin için uygunsa o  zaman sıra başvuru yapma aşamasına geldi.  Pizza House bayilik başvurusu yapmak için hangi yolları izlemelisiniz hemen anlatıyorum:

 • Pizza House bayilik almak için resmi sitesine girin.
 • Daha sonra Hakkımızda  yazan kısımdan “Pizza House Franchise” yazan yere tıklayın.
 • Karşınıza Pizza House bayilik başvuru formu çıkacak. Bunu doldurun.
 • Bilgilerinizin doğru olduğundan emin olduktan sonra formu gönderin.
 • Pizza House ekipleri size kısa zaman içerisinde geri dönüş yapıyor.
 • Eğer size olumlu bir dönüş yapılırsa o zaman bütün detayları rahatça konuşabilmeniz için bir ön görüşmeye çağırılıyorsunuz.
 • Görüşme sırasında Pizza House ekipleri sizden ne bekliyor size nasıl avantajlar sağlıyor bunları açıklıyor. Pizza House bayilik başvurusu sonucunda olumlu oldukları için sözleşme detaylarını da aktarıyorlar.
 • Eğer iki taraf için de her şey uygunsa Pizza House bayilik sözleşmesi imzalanıyor.

Pizza House Bayilik Avantajları

Pizza House Bayilik Avantajları

Pizza House Bayilik Avantajları

Pizza House bayilik avantajları da hoşunuza gidecek. Eğer Pizza House bayilik şartları size uyuyorsa ve başvuru da tamamlandıysa Pizza House size çok güzel destekler sağlıyor ve kurulum aşamanızda hep yardımcı oluyor. Peki Pizza House bayilik avantajları neler?

 • Pizza House bayilik açmak istediğiniz yer uygun değilse birlikte daha uygun bir lokasyon tespiti yapıyorsunuz.
 • Karlılık fizibilitesi çıkarılıyor. Böylece hedefinizi baştan belirlemiş oluyorsunuz.
 • Mimari bir tasarımla proje belirleniyor. Pizza House mimarları da bu projeye başlıyor.
 • Projeye uygun bir iş akışı hazırlanıyor.
 • Pizza fırını ve Pizza House restoranı için gerekli izinlerin ve malzemelerin alımında size yardımcı oluyorlar.
 • Açılışa kadar geçen sürede sürekli denetim yaparak işlerin aksamamasını sağlıyorlar.
 • Personel alımı sırasında uygun adayların seçiminde de size yol gösteriyorlar.
 • Muhasebe, satın alma, personel yönetimi gibi birçok konuda eğitim veriyorlar. Bu eğitimlere katılmak zorundasınız.

Buna da bir göz atabilirsiniz: Mado Bayilik Kar Marjı

Pizza House Franchise Bedeli 2022

Pizza House Franchise Bedeli

Pizza House Franchise Bedeli

Şimdi girişimcilerin en çok merak ettiği konuya geliyorum. Pizza House Bayilik ücreti ne kadar?

Pizza House oldukça karlı bir işletme. Bu yüzden başlangıçta sizden istenilen maliyet gözünüzü korkutmasın. Emin olun çok kısa bir süre sonra bunun karşılığını alıyorsunuz.

Advertisement

Pizza House bayilik şartları nedir konusunu anlatırken belli bir sermayeniz olmalı demiştim. İşte onun detayları!

Pizza House bayilik bedeli 2022 yılı için 360.000 TL – 600.000 TL arasında değişiyor. Bulunduğunuz ile ve firmanın koşullarına  göre değişim gösterdiği için fiyat aralığını geniş tutuyorum.

Ama şunu da söylemem de fayda var; 360.000 TL ile açacağınız bir Pizza House ile 500.000 TL yatırımla açtığınız Pizza House oldukça farklı olacaktır. Çünkü bir işletmeye ne kadar çok para harcarsanız, onu genişletmeye çalışırsanız karınız da ona göre değişecektir.

Sermayeniz buna uygunsa zaten Pizza House franchise bedeli sizin için sorun olmayacaktır. Önemli olan iç dekorasyonu ve çok çeşitli ürün yelpazesinin bulunması.

Advertisement

Bütün koşulları sağladığınızda zaten Pizza House için açılış süreci başlıyor.

Pizza House Bayilik Kar Marjı

Pizza House Bayilik Kar Marjı

Pizza House Bayilik Kar Marjı

Pizza House bayilik almak için  çok fazla para harcayacaksınız. O yüzden şunu merak ediyor olabilirsiniz: Pizza House bayilik almak karlı mı ve Pizza House bayilik kar marjı ne kadar?

Bu konuda bir endişeniz olmasın. Az önce de bu konuya değindim. Pizza House oldukça bilinen bir marka ve bu yüzden müşterisi hazır oluyor. Siz işlek bir  caddede ya da ihtiyaç duyulduğunu düşündüğünüz bir yere Pizza House açtıysanız zaten müşteri yönünden bir sıkıntınız olmayacaktır. Bundan dolayı Pizza House bayilik kar marjının yüzde 40- yüzde 50 oladuğunu söyleyebilirim.

Pizza House bayilik açtıktan kısa bir süre sonra bunu göreceksiniz. Yeni açılan bir işletme olarak bir günlük cironuz en az 4.000 TL olsa, bir ayda elde edeceğiniz kazanç 120.000 TL olacak. Bu paradan malzeme, dükkan kirası gibi bütün giderleri çıkardığınızda bil size kalacak olan miktar en az 30.000 TL olacak. Bu  da yeni açılan bir işletme için oldukça iyi bir kar.

Yaklaşık bir sene sonra bu kar oranınız en az iki katına çıkabilir. Çünkü Pizza House gerçekten farkını ortaya koyan bir restoran. Bundan dolayı büyümeniz zor olmayacaktır. Burada önemli olan müşteri memnuniyetini sağlamak ve buna göre çalışanlarınızı seçmek.

Advertisement

Pizza House İletişim Bilgileri

Pizza House bayilik almak isteyenler için hazırladığım bu yazıda yine de aklınıza takılan birkaç şey olmuş olabilir. Bu yüzden buraya Pizza House iletişim bilgilerini bırakıyorum. Eğer Pizza House bayilik şartları ya da Pizza House bayilik bedeli gibi konularla ilgili sormak istediğiniz sorular varsa rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 • Pizza House bayilik almak için bilgi alabileceğiniz ilk seçenek resmi sitesidir. Pizza House resmi sitesinde birçok bilgi veriliyor. Ürünlerini inceleyebilirsiniz, şubelerine bakabilirsiniz.
 • Bir diğer seçenek de mail adresinden e-posta yollamak.  “info@pizzahouse.com.tr” adresine mail atabilirsiniz. Hemen dönüş sağlıyorlar.
 • Pizza House Franchise için 0212 275 7766 numaralı hattı arayarak merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.
 • Pizza House merkez ofisi de Kağıthane-İstanbul’da bulunuyor. Eğer tercih ederseniz birebir görüşme şansınız da bulunuyor.
 • Pizza House resmi sitesinde yer alan İletişim kısmında bir form çıkıyor. Buraya, “Pizza House bayilik şartları nedir, öğrenmek istiyorum” ya da “bu konuyla ilgili bilgi almak istiyorum” gibi kısa bir şekilde  merak ettiğiniz şeyleri yazarak yollayabilirsiniz.

ÖNERİ…

Eğer Pizza House bayilik şartları yazısını beğendiyseniz size birkaç önerim daha olacak. Şimdi sıralayacağım bayilikler de Pizza House bayilik gibi size oldukça iyi kar marjı sağlayacak.

Bayilikler hakkında daha fazla bilgi almak için sayfamızı takip edebilirsiniz. Sizler için yeni iş fikirleri araştırıyoruz ve en güncel bilgileri sunuyoruz.

 

Bir önceki yazımız olan Motorlu Kurye Maaşları 2022 – Kuryeler Ne Kadar Kazanıyor? başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

Advertisement

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum yapmak için tıklayn.

MAAŞLAR

Motorlu Kurye Maaşları 2022 – Kuryeler Ne Kadar Kazanıyor?

Motorlu Kurye Maaşları 2022

Motorlu kurye olmak istiyorum diyenler ne kadar para kazanacağını merak ediyor. Motorlu kurye ücretleri hakkında öğrenmek isteyeceğiniz her şeyi bu yazıda topladım. Trendyol, Getir, Banabi, Vigo, Hepsiburada, Paket Taxi, Dominos gibi firmalar artık motorlu kuryeleri tercih ediyor. Motorlu kurye maaşları da ortalama 5 bin TL – 15 bin TL arasında değişiyor diyebilirim. Her motorlu kurye […]

Okumaya devam et

MAAŞLAR

Migros Çalışan Maaşları 2022- BÜTÜN Detayları…

MİGROS ÇALIŞAN MAAŞLARI

En büyük market zincirlerinden biri olan Migros, binlerce çalışana istihdam sağlıyor. Aynı zamanda çalışanlara sağladığı şartlar ve verdiği maaşlar sayesinde de diğer marketlere göre daha çok tercih ediliyor. Eğer Migros ya da Migros Sanal Markette çalışmak istiyorsanız ve bu konuyla ilgili bütün detayları merak ediyorsanız işte cevabı burada. Hemen okumaya başlayarak, Migros çalışan maaşları, Migros […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.