Şans Oyunları İle Para Kazandıran Kişiler Güvenilir Mi?  

Şans Oyunları İle Para Kazandıran Kişiler Güvenilir Mi?   
12.11.2020
A+
A-

Şans oyunları ile para kazandıran kişiler özellikle sosyal platformlarda sayısı artmaya başladı. Bu para kazandıran kişiler ne kadar güvenilir bilinmiyor. Sizlere güvenilir mi değil mi sizlere yazımızda bunun hakkında bilgi verdik.

Sosyal medyanın artık herkes tarafından kullanılmaya başlanması ile birlikte, birçok firma ve şahıs sosyal medyayı kullanarak para kazanma çabası içine girmiştir. Özellikle, Facebook uygulaması, yediden yetmişe herkesin kullanmış olduğu bir uygulama olduğu için, reklam içerikleri için oldukça uygun bir sosyal alandır. Bu durumu fırsata çevirmek isteyen binlerce şans oyunu danışmanı bu platform üzerinden müşteri bulmaya çalışmaktadır. Peki şans oyunları ile para kazandıran kişiler güvenilir mi?

şans oyunları ile para kazandıran kişiler

şans-oyunları-sahtekarlığı

Facebookta Şans Oyunları Reklamları

Eğer siz de Facebook kullanıyorsanız mutlaka Facebookta şans oyunları reklamları görmüşsünüzdür. Oyunların çok büyük paralar kazandığını ve dolayısı ile kazandırdığını iddia eden kişiler ile karşılaşmışsınızdır. Bu kişiler genelde, bir masa üstünde tomar tomar para koyarak büyük paralar kazandıklarını kanıtlamaya çalışırlar. Aynı şekilde insanları psikolojik olarak etkileyebilmek için, lüks arabaların koltuk üstlerinde ya da torpido kısımlarına koymuş oldukları paraların fotolarını sosyal medyada paylaşmaktadırlar. Peki, şans oyunları ile para kazandıran kişi güvenilir mi? Bunun cevabını sizde biliyorsunuz.

 GÜNCEL: Sigortasıza Kredi İmkanı Veren Bankalar Ve Püf Noktaları

Şans Oyunu Sahtekarlarına Dikkat Edin!

Peki gerçekten bu şans oyunları ile para kazandıran kişiler bu kadar büyük para kazandırabiliyorlar mı? Bunun cevabı tabi ki de hayır! Bu yüzden şans oyunu sahtekarlarına dikkat edin! Bu gibi sosyal medya üzerinden şans oyunu sayesinde para kazanabileceğinizi düşünüyorsanız kesinlikle yanılırsınız. Çünkü, şans oyunu ile para kazandırdığını iddia eden bu şahıslar öncelikle kişilerden bir miktar para istemektedir. Bu parayı aldıktan sonra ise ortadan kaybolmaktadır.

Şans oyunlarından bu şekilde uzak durmanızı tavsiye etmekteyiz. Yoksa çok büyük paralar kaybedebilirsiniz. Önceleri küçük kazançlar sağlayıp sizin güveninizi de tesis edebilirler. Bu durumda karşıdaki kişilere güvendiğiniz için, daha büyük paralar yollayabilir ve kaybınız daha fazla olabilir.

şans oyunları ile para kazandıran kişiler

şans-oyunları-sahtekarlığı

Şans Oyunları Danışmanlığı Gerçek Mi?

Şans oyunları danışmanlığı gerçek mi peki diye soracaksanız, genelde bunları Facebook gruplarında görebilirsiniz. Grubunda yer alan, at yarışları, iddaa,loto ve kazı kazan gibi oyunların sonuçları kesinlikle önceden bilinmesi imkansızdır. Bu gibi oyunlar için çok iyi tahminde bulunduklarını belirten kişiler, sadece vatandaşların paralarını dolandırmak amacı ile bu işleri yaparlar. Zaten kendileri iyi tahminde bulunarak büyük paralar kazanabiliyorsa ne diye başkasına da para kazandırmaya çalışsın ki!

Bunu da okumalısınız: Sahte Para Nasıl Anlaşılır? Sahte Parayı Anlamanın Yolları

Özetle; şans oyunları danışmanlığı diye bir meslek yoktur. Bazı dolandırıcılar bu gibi oyunlar ile vatandaşların duyguları ile oynayıp onları dolandırmaktadır. Şans oyunları ile kısa yoldan zengin olmak isteyenler bu gibi tanımadıkları kişilerden uzak durmalı ve asla bu kişilere para göndermemelidir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.