finansportali.net

YATIRIM

Shiba Coin Geleceği – 2022 Beklentileri Neler?

shiba coin geleceği analiz

En yüksek işlem hacmine sahip kripto paralar arasındaki Shiba Coin geleceği 2022 tahmini fiyatları ile Shiba coin kısa vadeli ve uzun vadeli yorumlarını merak edenler için kapsamlı bir araştırma! Twitterda 3,3 milyon takipçisi olan bir eko-sistem topluluğunun geleceğini olumlu kılan etkiler neler?

Uzun vadeli yatırımlar ile 0,0001$ üst sınırına çıkması beklenen Shiba Coin hedef fiyatına karşılık son aylardaki değer kaybını ne zaman toplayacak? İşte merak edilen soruların yanıtları..

shiba coin geleceği – shiba coin nedir

Shiba Coin Nedir?

Shiba Coin, SHIB koduyla kısaltılan Shiba Inu veyan Shiba Token olarak bilinen bir kripto para birimidir. 2020 Ağustos’unda, Ryoshi adındaki bir anonim kişinin kurduğu merkeziyetsiz dijital para projesi Dogecoin Killer takma adıyla da anılmaktadır.

Shiba Coin Projesi

Tıpkı Dogecoin gibi bir köpek ırkından adını alan Shiba Inu, Doge Coin’den daha başarılı olmak için üretilmiş ve kısa sürede tüm dikkatleri üzerine çeken bir kripto para olmuştur. Böylelikle kurulduktan yaklaşık 1 sene sonra 13 milyar Dolar işlem hacmine ulaşmıştır. Transfer ücretlerini düşürmek için bu projede Shibarium ağı çalışmalrarına da ayrıca devam edilmektedir.

Advertisement

Kripto para piyasaları hakkında daha kapsamlı bilgi edinmek istiyorsanız güncel verilerle hazırladığım Ada Cardano Coin Geleceği yazısına göz atarak diğer coinler hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Shiba Coin Geleceği 2022 Tahminleri

Shiba Coin Geleceği 2022

En yüksek işlem hacmine sahip kripto paralar arasındaki Shiba coin geleceği 2022 yılında ne olacak sorusu bu yıl yatırımcıların en merak ettiği konular arasındadır. Shiba coin 2022 yılının ilk yarısında dünya gerçekleşen ekonomik krizler ve savaşların etkisiyle piyasaların geneli gibi olumsuz havadan etkilenmiştir.

Bu olumsuz etkinin gölgesinde kalan Shiba coin, belirsizliklerle dolu geçen son aylarda önce -21,97% ardında da -38,42% değer kaybına uğramıştır. Ancak bu yıl bitmeden +100%‘ü birkaç kez aşan bir yükselme trendi beklediklerini ekonomistler açıkladı.

2026’ya girildiğinde +800% bir büyüme beklenen Shiba Inu kripto parasında uzun vadeli yatırımcılar için her zaman kazançlı olacağı bir seçenek olduğu yorumları yapılmakta. Öyle ki Mayıs 2022’de 0,00001276$ olan Shiba Coin için bazı analistler  0,0001$ üst sınırına uzun vadeli yatırımcıların ulaşacağını söylemekte.

Shiba coin fiyat tahmini 2022 yılı yorumları için aşağıya ayrıca bir video bırakıyorum,

Shiba Coin Yakımı Ne Zaman?

Shiba Coin yakımı ShibaSwap üzerinden her zaman gerçekleşebilmektedir.

Advertisement

Shiba Coin Grafik (CANLI)

Shiba Coin Grafik Tablosu Canlı Veriler

Shiba Coin Fiyat Değişim Tablosu

Shiba Coin 2022 Canlı Fiyat tablosu şu şekildedir;

1 Shiba Kaç Dolar?

1 Shiba kaç Dolar merak edenler için hesaplama butonunu bu kısma ekliyorum. Veriler güncel olarak kripto para piyasalarından alınmaktadır.

1 Shiba Kaç TL?

1 Shiba kaç TL merak edenler için hesaplama butonunu bu kısma ekliyorum. Veriler güncel olarak kripto para piyasalarından alınmaktadır.

Advertisement
Shiba Coin Geleceği ve Aylık Değerlendirme Tablosu

Shiba Coin Aylık Değerlendirme Tablosu

Shiba coin ile yatırım yapmak isteyenlerin 1 yıllık değerlendirme tablosunu inceleyerek hareket etmesi önem teşkil etmektedir. Ben de sizler için Shiba Coin aylık değerlendirme tablosunu aşağıya maddeler halinde sıraladım;

Shiba Coin 2021 Mayıs ayında değeri  -%69

Shiba Coin 2021 Haziran ayında değeri  -%5

Shiba Coin 2021 Temmuz ayında değeri  -%29

Shiba Coin 2021 Ağustos ayında değeri  +9%

Advertisement

Shiba Coin 2021 Eylül ayında değeri  +5%

Shiba Coin 2021 Ekim ayında değeri  +830%

Shiba Coin 2021 Kasım ayında değeri  -28%

Shiba Coin 2021 Aralık ayında değeri  -29%

Advertisement

Shiba Coin 2022 Ocak ayında değeri  -37%

Shiba Coin 2022 Şubat ayında değeri  +22%

Shiba Coin 2022 Mart ayında değeri +13% 

Shiba Coin 2022 Nisan ayında değeri -21,97%

Advertisement

Shiba Coin 2022 Mayıs ayında değeri -38,42%

Shiba Coin Nereden Alınır?

Shiba Coin Nereden Alınır?

Shiba coin 10 Mayıs 2021 tarihiyle Binance borsasında işlem görmeye başlamıştır. Shiba kripto parasının bu borsada işlem görmesi ona olan güveni arttırmış ve işlem hacmini büyütmüştür.

Shiba coin alım satım işlemlerini güvenilir şekilde yürütmeniz için aşağıya kripto para aracı kurumlarını liste şeklinde sıralıyorum. Shiba coin almak isteyenler için siteler şunlardır;

  • Binance
  • Coinbase
  • Gate
  • Kucoin
  • Kraken
  • FTX
  • Bitfinex
  • Crypto.com
  • Gemini
  • Huobi Global

Ayrıca Metaverse İle Para Kazanmak – En Kazançlı 10 Yöntem yazısına göz atarak siz de yeni kripto para kazanma yollarını öğrenebilirsiniz.

Shiba Coin Yorumları 2022

Shiba Coin Yorum

Shiba Coin yorumlarını iki başlık altında değerlendirmek gerekmektedir. Shiba coin geleceği konusunda meraklı olan yatırımlar kısa vade yorumlarını ve uzun vade yorumlarını araştırmaktadır.

Shiba coin kısa vadeli yorumu şuan güncel veriler değerlendirildiğinde eskiye nazaran daha sakin bir şekilde artış veya düşüş göstermektedir. Son 1 Aylık grafik değerlendirmesine göre düşüş gösteren Shiba Coin, son 1 yıllık grafiği incelendiğinde kendini koruyan bir trend seyretmektedir.

Shiba Coin Uzun Vadeli Yatırım Yorumları

Shiba coin uzun vadeli yatırım aracı olarak birçok yatırımcı tarafından mantıklı görülmektedir. Bunun ilk nedeni 2022 Mayıs ayı itibariyle 113 Milyar TL’den fazla bir işlem hacmine sahip olmasıdır. En yüksek işlem hacminde ilk 20 kripto para arasındaki yerini de böylelikle korumaktadır.

Advertisement

İkinci neden olarak da dünyanın güvenilir borsa şirketlerinde işlem gören bu para biriminin para piyasalarında giderek yerine sağlamlaştırmasıdır. Elbette para piyasalarına bağlı olarak gelişen Shibacoin piyasa dinamiklerine bağlı görüldüğü için; daha yavaş bir yükselme ve daha yavaş düşüş gösterecektir. Ancak bu durumda güvenini tazeleyen nedenler arasındadır.

Genel kanı Shiba Coin özelinde kısa vadeli yatırım için olmasa da uzun vadeli yatırım için olumlu yorumlar içermektedir.

Merak ettiğiniz tüm detaylar için yorumlar bölümüne soru ve görüşlerinizi bırakabilirsiniz. Ayrıca bu yazımız bir yatırım tavsiyesi değildir.

Advertisement

Bir önceki yazımız olan Easycep Bayilik Alma Şartları, Ücreti ve Başvuru Süreci başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum yapmak için tıklayn.

YATIRIM

Son 5 Yılın Altın Fiyatları – Altının Geleceği Ne Olur?

son 5 yılın altın fiyatları

Gram Altın fiyatları son 5 yılda yaklaşık 6 kat artış göstererek diğer tüm yatırım araçlarını geride bırakacak yükselme trendini yakalamıştır. Peki Altın fiyatlarının geleceği ne olur? 2022-2023 beklenen tahminler nelerdir? Son 5 yılın Altın fiyatları ve grafiklerini detaylı şekilde sizlere sundum. Ayrıca canlı (anlık) fiyat değişim tabloları ve karşılaştırmalı grafikler eşliğinde; Altın yatırımı yapacaklar için […]

Okumaya devam et

YATIRIM

Baby Doge Coin Geleceği – 2022’de Rekor Kıracak Mı?

BABY DOGE COİN GELECEĞİ

Bu yılın en çok merak edilen kripto paraları arasında olan Baby Doge Coin geleceği hakkında birçok kişi fiyat araştırması yapmakta. Baby Doge artacak mı diye soranlar için güncel yorumlar eşliğinde canlı grafikler ve fiyat tahminleri yalnızca bu yazıda! Uzun vadeli yatırım aracı olarak görülen bu kripto para birimini almak gerçekten mantıklı mı? Son aylarda yaşanan […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.