finansportali.net

PARA KAZANMA

Siberian Wellness Nedir? Kazançları ve Başvuru Şartları

siberian wellness nedir

Dünyanın en tanınan kozmetik ürün ve takviye gıda şirketinin üyeliği ile ayda ortalama 5 bin TL kazanmak mümkün. Ürünlerin %25 karıyla birlikte, ekip arkadaşlarınızın satışlarından da prim kazanacağınız networkmarketing sistemi olan Siberian Wellness nedir merak ettiğiniz tüm detaylar…

En basit düzeyde üyelikle bile ayda 1300 Lira kolayca kazanacağınız bu satış ağında çalışkan ekipler kurarak üyelik sistemindeki basamakları atlayıp ayda 30 bin Lira dahi kazanmak mümkün! Siberian Wellness üyelik şartları ve daha fazlası için tek yapmanız gereken dikkatlice okumak…

Siberian Wellness Nedir

Türkiye’de 10 yıldır hizmet sunmakta olup kozmetik ürün ve takviye besinler konusunda 66 ülkeye tedarik sağlayan bir firmadır. 23 yıldır faaliyet sürdüğü hiçbir ülkede satış piyasasından çekilmeyen firma FDA (Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) ve dünyanın birçok sağlık kurumlarından onaylı ürünleriyle sektördeki öncülüğünü koruyan firma Networkmarketing sistemiyle satış sağlamaktadır.

Advertisement

Siberian Wellness Avantajları

Siberian Wellness satış zincirinde çalışmak isteyen ve kendine ek gelir sağlamak isteyenler için firmanın avantajlarını maddeler halinde sıraladım. Dünyanın tanınmış markalarından olan Siberian Wellness avantajları şunlardır;

 • 1996 yılından beri hizmet vermektedir,
 • 66 ülkede satış zinciri bulunmaktadır,
 • Üyelik sistemi en basit satış zincirleri arasındadır,
 • FDA dahil saygın kurumlarca sağlık onayı vardır,
 • Her yaş ve cinsiyete göre yüzlerce ürün çeşiti vardır,
 • Yer, zaman ve saat şartı olmadan özgürce çalışabilirsiniz,
 • Dilediğiniz kişiler ile ekip oluşturabilirsiniz,
 • Belirli bir seviyeye geldikten sonra Siberian Wellness franchise alarak bayilik açabilirsiniz,
 • İstediğiniz zaman şartsız bir şekilde üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz.
Siberian Wellness üyelik şartları ve kayıt formu

Siberian Wellness Üyelik Şartları

Öncelikle belirtmeliyim ki firmanın resmi sitesi veya resmi üyeleri olmadığını düşündüğünüz linkler üzerinden başvuru formu doldurmayınız. Ayrıca firmanın satış danışmanı olmak için herhangi bir ücret ödemenize de gerek yoktur. Danışman olarak satış yapmak isteyenler için ise Siberian Wellness üyelik şartları şunlardır;

 • 18 yaşından büyük olmak,
 • Danışmanınızı seçmek ve Kayıt Sözleşmesini imzalamak,
 • Kayıt seti satın alarak üyeliğinizi başlatmak.

Siberian Wellness Danışman Kayıt Formu

Satış danışmanı olmak için sizden bir form doldurmanız talep edilecektir. Linkini eklediğim Siberian Wellness Danışman Kayıt Formu üzerinden kolayca üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz. Siberian Wellness danışman kayıt formunda istenilen bilgiler ise şunlardır;

 • Adınız Soyadınız
 • Telefon Numaranız
 • Doğum Tarihiniz
 • E-Posta Adresiniz
 • Cinsiyetiniz
 • Kimlik Belgesi Numaranız
 • Yaşadığınız Açık Adresiniz

Bu bilgileri doldurmanız dahilinde sizinle en kısa sürede temasa geçilerek üyeliğiniz başlatılacaktır.

İlginizi çekeceğini düşündüğüm Güzellik Salonu Açmak yazımı okuyarak kozmetik sektöründeki girişimcilerin kazançlarını ve maliyetlerini de öğrenebilirsiniz.

Siberian Wellness nedir – KAZANÇ SİSTEMİ VE PRİM GELİRLERİ ne kadar

Siberian Wellness Kazanç Sistemi ve Prim Sistemi

Siberian Wellness üyelik sistemiyle ekipler kurmakta olup sadece ürün tanıtımıyla bu üyelerine kazanç sağlamaktadır. Ürün bedelinin %25‘ini danışman üyelerine veren firmanın aylık ortalama satışlar ile 5 bin TL ek gelir elde eden üyeleri yer almaktadır. Yalnızca satış üzerinden değil sizin kuracağınız ekipler ile prim usülüyle de kazançlarınız ay sonunda hesabınıza yansımaktadır.

Firma ayrıca belirli seviyedeki üyelerine araç desteği, tablet ve bilgisayar hediyesi gibi avantajlı katkılar sunmaktadır. Tek yapmanız gereken satış kotasını arttırmak ve ekibinizi büyütmek. Satışlar puan olarak hesabınızda biriktikten sonra ay sonunda para biriminize (yaşadığınız ülkeye göre değişir) çevirilir.

Siberian Wellness Puan Sistemine Göre Prim Hesabı

Siberian Wellness kazanç sisteminde 1 Puan = 1,94 TL‘dir. Kuracağınız siz hariç 4 kişilik ekibin aylık puan toplamı 2500 olduğu zaman v5. seviye danşman olarak seviyelendirilip 650 Lira prim kazancınız olacaktır. Bu puanlar arttıkça prim gelirinizde seviyenizle beraber yükselecektir. Siberian Wellness puan sistemine göre prim hesabı şöyledir;

 • 2500 puan: 650 TL (v5. seviye danışman)
 • 5500 Puan: 1.300 TL (önde gelen danışman)
 • 10.000 Puan: 2.300 TL (premiyer danışman)
 • 20.000 Puan: 3.700 TL (profesyonel danışman)
 • 40.000 Puan: 5.700 TL (lider)
 • 100.000 Puan: 10.700 TL (önde gelen lider)
 • 200.000 Puan ve üzeri: 21.500 TL (ulusal lider)

Sizi üye yapan danışmanınız ve ekibinin de puanı sizle dengeli şekilde arttıkça sizin de aylık geliriniz artmış olacaktır. Yani sizin satışlarınız sonucunda ekibiniz 2500 puana ulaştığı takdirde danışmanınız da ekibiyle beraber 2500 puana eriştiyse siz seviye atlayarak 5000 puan yani 1.300 Lira prim alırsınız.

Siberian wellness NEDİR VE kazanç sistemi HESAPLAMA

Bu seviyeleri yükselirken de her seviyede satış kazancı ve prim artarken firmanın sizlere sunduğu olanaklar da artacaktır. Örneğin alt seviyelerde tablet kazanırken orta seviyelerde bir profesyonel danışman seviyesine gelince şirketin arabasını kullanabileceksiniz.

Advertisement

Ayrıca detaylı bilgi almak isterseniz yazımı bitirdikten sonra yukarıda paylaştığım firmanın tanıtım videosuna da göz atarak genel bir bilgi alabilirsiniz.

İlginizi çekeceğini düşündüğüm Evde Para Kazanmanın Yolları – 70 KAZANÇLI İŞ FİKRİ! yazısına göz atarak ek gelir yöntemlerine yenileri katabilirsiniz.

SIBERIAN WELLNESS NEDİR ÜRÜN ÇEŞİTLERİ

Siberian Wellness Ürünleri

Siberian Wellness, kişisel bakım ürünlerinden sağlık ürünlerine kadar uzanan yelpazesinde bebek bakım ürünleri ve besin takviyleri gibi birçok ürün çeşiti bulunmaktadır. Ürün çeşitliliği ve ürünlerin fiyatlarındaki ucuzluk sebebiyle kolay bir satış avantajı sağlayan Siberian Wellness ürünleri başlıca şunlardır;

 • Parfümler (Kadın – Erkek)
 • Saç Bakım Ürünleri (Bakım Kremi, Losyonlar, Saç Maskeleri)
 • Diş Macunları
 • Kremler (El, Ayak, Yüz ve Vücut)
 • Bakım Yağları – Masaj Yağları
 • Cilt Bakım Ürünleri
 • Bitki Çayları
 • Vitaminler, Mineraller ve Takviye Gıdalar
 • Duş Jelleri, Şampuanlar ve Sabunlar
 • Erkek Bakım Ürünleri (Traş Ürünleri, Deodorant, Losyonlar)
 • Bebek Bakım Ürünleri (Kremler, Pudralar ve Yağlar)

Siberian Health ürünlerinde sağık kurumlarının onayı ve doğal kozmetik ürünlerindeki kimyasal içeriğin azaltılması nedeniyle firmanın ürünlerine talep her geçen gün artmaktadır.

Evde para kazandıran işler yazıma göz atarak ek gelir yollarınızı arttırabilrsiniz.

Siberian Wellness Yorumları

Siberian Wellness yprumları hem markanın müşterileri tarafından hem de network marketing sistemimdeki satış danışmanları tarafından olumlu olmaktadır. Elbette asıl cevap sizin bir satış zincirinden ne beklediğinize bağlı olarak değişecektir.

Şikayet var mı diye merak eden girişimciler açıkça söylemeliyim ki çok geniş bir ağa sahip firmanın tek tük olumsuz yorum haricinde genel kanısı olumlu yöndedir. Dolandırıcılık vakası henüz ülkemizde yer almamasına karşılık böyle bir sorunla karşılaşmamak için üyelik sisteminde yalnızca resmi sitenin başvuru formlarını kullanmanızı öneririm.

Siberian Wellness Nedir? Siberian Wellness Sıkça Sorulan Sorular

Siberian Wellness Sıkça Sorulan Sorular

Siberian Wellness her geçen gün ülkemizde yayılmakta olup birçok girişimci tarafından son dönemlerde talep görmektedir. Biz de sizler için Siberian Wellness hakkında en sık sorulan soruları güncel cevaplarıyla hazırladık. İşte o sorular…

Siberian Wellness Güvenilir Mi?

Firmanın dünyanın birçok ülkesindeki faaliyetleri ve dünyanın saygın kurumlarınca aldığı onaylı belgeleriyle marka güvenirliği yüksek olmaktadır. Firmanın güvenilir olmasındaki ayrıca bir neden ise üyelik sistemindeki ödemelerin şikayet içermeden 20 yılı aşkın süredir devam etmesidir.

Advertisement

Siberian Wellness Kaç Yıldır Türkiye’de?

1996’da Sibirya’da kurulan şirket, 2005 yılında uluslararası pazara açılmıştır ayrıca şirket 2012’den beri Türkiye’de varlığını sürdürmektedir. Son birkaç yılda Türkiye’de faaliyetleri artan şirket buradaki müşteri ve danışman ağını genişletmeyi hedeflemektedir.

Siberian Wellness Giriş Şartları Nedir?

Siberian Wellness’a giriş yapmak isteyen girişimciler; diploma olmadan, CV hazırlamadan, şirket kurmadan ve sermayesiz şekilde katılım sağlayabilir. 18 yaşını dolduran herkes Siberian Wellness giriş üyeliğini resmi sitesinden kolayca tamamlayabilir.

Siberian Wellness Nasıl Para Kazanılır?

Siberian Wellness üyelik işlemlerinden sonra sizin oluşturacağınız ekipler ile her satıştan prim alabilirsiniz. Hem kendi satışlarınız hem de ekinizin satışları sayesinde yüksek kazançlar elde etmek oldukça kolaydır.

Siberian Wellness Kazançları Ne Kadar?

Kazancınız sizin satış yaptığınız ürünler üzerinden hesaplandığı için alt sınır olmamakla birlikte satış temsilcileri arasında aylık 30 bin TL kazananlar bile yer almaktadır.

Advertisement

Siberian Wellness Ürünleri Nerede Üretiliyor?

Şirketin üretim merkezi Rusya’da yer almaktadır. Rusya’da Siberian Heath International LLC adıyla kurulan şirketin 66 ülkeye tedariği bulunmaktadır.

Siberian Wellness İletişim Numarası ve Çalışma Saatleri Nedir?

Siberian Wellness Telefon Numarası +90 850 30 53 787 olup firmanın çalışma saatleri de Hafta içi : 08:00-20:00 ile Hafta sonu : 10:00-19:00 şeklindedir.

Bir önceki yazımız olan Evde İmalat Fikirleri – EN İYİ 35 ÜRETİM FİKRİ! başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

Advertisement

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum yapmak için tıklayn.

PARA KAZANMA

İzlenmeyi Artıracak YouTube İçerik Fikirleri- 30 VİDEO FİKRİ

youtube içerik fikirleri

Youtube içerik fikirleri arayanlara birbirinden farklı ve izlenmesi yüksek fikirler önerdim. En popüler Youtube video fikirleri sayesinde 2022 yılında kazançlı çıkacaksınız. Youtube mecrasından para kazananların sayısı her geçen gün artıyor. Rekabet çok fazlayken video içerikleri bulma konusunda zorlanıyor olabilirsiniz. İzlenmesi en yüksek olan ve Türkiye’de olmayan Youtube içeriklerini sizlere sıraladım. Eminim bu listenin içerisinden size […]

Okumaya devam et

PARA KAZANMA

Evde İmalat Fikirleri – EN İYİ 35 ÜRETİM FİKRİ!

evde imalat fikirleri

Sürdürülebilir ve karlı bir işletmeye dönüştürebileceğiniz birçok küçük ölçekli imalat fikirleri var… İster mum, ister çanta veya kıyafet üreten bir imalat iş fikri düşünebilirsiniz. Seçenek çok fazla! Aklınıza fikir gelmiyorsa ya da farklı seçenekler görmek istiyorsanız, bu yazı sizin için yazıldı! Bu yazıda evde ne üretebilirim? Ne imal edebilirim? Diyenlere bir çok cevap vereceğim. Eminim […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.