finansportali.net

GİRİŞİMCİLİK

Trendyol KOBİ Destek Paketi – 2021 HEMEN ŞİMDİ BAŞVUR!

trendyol kobi destek paketi

Birlikten kuvvet doğar mottosuyla ortaya çıkan Trendyol kobi destek paketi  çalışmasından bahsetmek istiyorum sizlere.

Trendyol şirketi, bünyesinde yer alan girişimcilerinin ve iş ortaklarının pandemi sürecinde nakit ihtiyacını düşünerek bir çalışma başlattı. Bu amaçla 2020 ve 2021 yılı için toplamda 260 milyon TL‘lik bir bütçe ayırdı.

2021 yılı boyunca kobilerine özel 100 milyon TL‘lik destek paketi hazırlayan Trendyol, KOBİ destek paketinden yararlanarak bu süreçte elinizde bulunan ürünlerinizi satışa koyabilirsiniz.  Peki, Trendyol kobilere destek paketinin şartları neler? Son başvuru tarihi ne zaman? Hepsi yazımızın devamında…

Advertisement

Trendyol KOBİ Destek Paketi Nedir?

Trendyol Kobi Destek Paketi nedir

Trendyol Kobi Destek Paketi

Tüm dünyayı etkisi altına alan Korona virüs ile birlikte E – ticaretin ve dijitalleşmenin gelişimi hız kazandı. Fiziksel alanda ticaretin neredeyse durma noktasına gelmesi, geleneksel ticaret ile uğraşanları, E – ticaret sitelerine yönlendirdi.

Trendyol’da Türkiye’nin en büyük E – ticaret sitelerinden birisi olarak, çalışmalarını sürdürüyor. Bünyesinde birçok marka ve işletme barındırıyor. 2020’de karşılaşılan Covid – 19 pandemi sürecinden dolayı Trendyol, iş ortağı olduğu işletmeler üzerinde olumsuz etkiyi en aza indirmek için Kobi destek paketi ortaya sundu.

Bu süreçte, ticaret ile uğraşanların bir nevi cankurtaranı olan Trendyol, geçtiğimiz yılın Nisan ayında iş ortağı kobilerine, pandemi sürecinden en az hasarlı şekilde etkilenmeleri için bir destek paketi hazırlamıştı. Şimdi ise, 2. destek paketiyle toplamda 100 milyon TL olmak üzere; 50 milyon TL‘lik finansman, 50 milyon TL‘lik pazarlama ve eğitim yardımı sağlıyor.

Trendyol Kobi Destek 2021

Trendyol Kobi Destek 2021

“Sözümüz söz!” diyerek #BirliktenKuvvetDoğar anlayışı ile KOBİ destek paketi desteğine devam ediyorlar.

Trendyol KOBİ Destek Paketi kapsamında, Anadolu Ajansı’na konuşan Trendyol İcra Kurulu Üyesi Ozan Acar,

“Türkiye’nin Trendyol’u olarak pandemi döneminde ülkemiz için var gücüyle çalışan KOBİ’lerimizin yanındayız. Pandeminin, iş ortağımız KOBİ’ler üzerindeki etkilerini azaltmak amacıyla nisanda Trendyol KOBİ Destek Paketi’nin ilkini açıklamıştık. Şimdi 100 milyon liralık destek içeren ikinci paketi KOBİ’lerimize sunuyoruz.” cümlelerini kurdu.


Trendyolda nasıl mağaza açılabileceğini biliyor musunuz? Bilmiyorsanız hemen Trendyol’da mağaza açmak yazısını okuyabilirsiniz!


Trendyol KOBİ Destek Paketi’nde Neler Var?

Siz de Trendyol KOBİ Destek Paketi’ne başvuruda bulunacaksanız, öncelikle bilmeniz gerekenler var. KOBİ’lere faydalı bu destek paketi neleri kapsıyor? Trendyol’un çalışma ortakları için oluşturduğu destek paketi programında neler var, inceleyelim.

Advertisement

1.Pazarlama Desteği:

Trendyol, güçlü pazarlama iletişimi ile kendi platformda satış yapan KOBİ’lerinin görünürlüklerini artırmayı hedefliyor. Bunun için tam 50 milyon TL’lik ek kaynak ayırarak pazarlama desteği sağlıyor. Konuyla ilgili tüm duyurular, Trendyol Satıcı Paneli üzerinden yapılmakta.

2.Finansman Desteği:

Trendyol, iş devamlılığına destek olmak ve KOBİ’lerin pandemi ile birlikte bozulan nakit dengesini iyileştirmek amacıyla, 30 Nisan 2021 tarihine kadar pazar yerindeki on binlerce KOBİ iş ortağına 50 milyon TL değerinde finansman desteği sağlıyor. Eğer siz de bu dönem içinde Trendyol ekibine yeni katılan bir satıcıysanız, bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

3.Eğitim Desteği:

Trendyol, finansal ve pazarlama desteklerine ek olarak Trendyol Akademi ile eğitim desteği de sağlıyor. Bu kapsamda; satış artırma, ürünlerini öne çıkartma, dijital pazarlama, kampanya yönetimi, depo ve operasyon yönetimi gibi konularda yüzlerce seminer ve içerik sunuyor. Trandyol’un tüm KOBİ’leri bu eğitimlere ve konferanslara ücretsiz bir şekilde katılım sağlayabiliyor.

 

Advertisement

Türkiye’nin en büyük E -ticaret Trendyol ile çalışmak istiyorsanız Express bayiliği açabilirsiniz… Detaylar için Trendyol Express Bayilik yazısını okuyun!


 

NOT:  Trendyol, farklı güncel konulara dair paylaştığı bilgileri ve KOBİ’lerinden gelen soruları canlı olarak yanıtladığı “Trendyol İş Ortağı Buluşmaları” yayınını, her hafta Cuma günü saat 14.00’da gerçekleştiriyor. Bu etkinliğe katılmak için: zoom linki üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz!


Trendyol’un kendi hazırladığı Trendyol KOBİ Destek Paketi videosunu izleyebilirsiniz:

Advertisement

 

Trendyol’da Nasıl KOBİ Olunur?

trendyolda kobi olmak

Trendyol Kobi Destek Paketi 2021

Trendyol’da nasıl KOBİ olunur? Merak ediyorsanız hemen açıklayayım. İlk olarak yapmanız gereken – Trendyol Satıcı Başvuru Formu –  uzantısına tıklayın… Burada Trendyol satıcı başvuru olarak belirtilen bölgeleri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmalısınız.

Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ise ”Şirket Türü” olarak belirtilen alanı kesinlikle doğru işaretlemelisiniz. yani satıcı olmak için belirli şartları sağlıyor olmanız gerekiyor.

Bu alanları doldurarak Trendyol Mağaza Açma Başvurunuzu yapabilirsiniz. Mağaza açma başvurunuz tamamlamanızın ardından Trendyol yetkilileri, başvurunuzu inceleyecek ve sonucu sizinle paylaşacaklardır. Trendyol olabildiğince en kısa sürede sizlere geri dönüş yapar.

Trendyol Mağaza Açma yazısını okuyarak konu ile ilgili detaylı bilgilere hemen erişebilirsiniz!

Eğer, başvuru sonucunuz olumsuz olarak belirtilirse; neden olumsuz olduğu bilgisi size muhakkak verilecektir. Ancak; olumlu olan başvurularda Trendyol yetkilileri sizi bir toplantıya davet edecek ve bu toplantıda İmza Sirküleri, Vergi Levhası, Faaliyet Belgesi ve Ticaret Sicil Gazetesi sizden istenecektir.

Advertisement

Trendyol KOBİ Destek Başvuru

trendyol kobi destek başvurusu

Trendyol Kobi Destek Paketi Başvuru

Gelelim, nasıl KOBİ destek paketine nasıl başvuruda bulunacağınıza… Trendyol KOBİ destek paketi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, en başta tabi ki satıcı olmanız gerekiyor. Zaten Trendyol, tüm KOBİ’lerinin mail hesaplarına, destek projelerine başvurmaları için otomatik olarak mail göndermekte.

Siz de geleneksel ticaret şeklinden sıkılmış, pandeminin buhran dolu etkilerinden yorulmuş ve yeni bir kazanç yolu arayışına girdiyseniz Trendyol’da mağaza açabilirsiniz. Trendyol’da satıcı olduğunuz taktirde, rahatlıkla KOBİ destek paketinden faydalanabilirsiniz.

31 Ağustos 2021 tarihine kadar başvurularınızı hemen gerçekleştirin!

Trendyol Go motorlu kurye yazısını da okuyabilirsiniz! Trendyol ile çalışmanın birçok yolu var!

 Trendyol KOBİ Destek Hattı

Trendyol sizlere yardımcı olmak için bir destek hattı da sunuyor. Konuyla ilgili merak ettiğiniz tüm ayrıntıları, Trendyol KOBİ destek hattına bağlanarak öğrenebilir ve başvuruda bulunabilirsiniz. Dilerseniz; Satıcı Destek Hattı olarak belirlenen +90 850 258 5 800 numaralı telefonu arayarak ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Sizlere Trendyol KOBİ Destek Paketi hakkında bilmeniz gereken her şeyi anlattım. Daha fazla merak ettiğiniz sorular olursa aşağıya yorum yazmaya çekinmeyin. En kısa sürede sizlere dönüş yapacağım!

Advertisement

 

 

Bir önceki yazımız olan Oto Yıkama Dükkanı Açmak- 2022 Kazanç Bilgisi! başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

Advertisement

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum yapmak için tıklayn.

GİRİŞİMCİLİK

Av Malzemeleri Dükkanı Açmak – 2022 Maliyeti ve Kazançları!

av malzemeleri dükkanı açmak

Kendi işinin patronu olmak isteyenler karlı iş fikirleri bulmaya çalışıyorlar. Sizlere bu yazıda oldukça farklı bir iş fikri sunacağım. Sermayenizi av malzemeleri dükkanı açmak için değerlendirebilirsiniz! Oldukça kazançlı bir seçenek olduğunu sizlere söyleyeyim. Böyle bir dükkan açabilmeniz için elbette bazı konular hakkında bilginiz olması gerekiyor. Örneğin hangi ürünleri satacaksınız? Bu ürünleri satabilmek için ve av […]

Okumaya devam et

GİRİŞİMCİLİK

Dükkan Açma Fikirleri – En Çok İşleyen Dükkanlar 2022

dükkan açma fikirleri

“Dükkan açmak istiyorum sizce hangi işi yapmak kazançlı olur?” Sorusunu soranlara birbirinden çeşitli seçenekler sıraladım! Dükkan açma fikirleri ile kendinize en uygun ve kazançlı olan seçeneği bulabileceğinizin garantisini veriyorum. Küçük dükkan fikirleri, iş yeri açma fikirleri sayesinde kazançlı çıkabileceksiniz. Kendi işinizin patronu olacak ve para kazanmak için sermayenizi mantıklı bir şekilde kullanacaksınız. 2022 yılında ekonomik […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.