finansportali.net

BAYİLİK

Bayilik Veren Su Firmaları

Her geçen yıl ülkemizde şişelenmiş su kullanımı artmaktadır. Bu nedenle birçok şirkette su satı yapmak için su dolum tesisleri kurmakta ve bayilikler vererek dağıtım yapmaktadır. Siz de karlı iş fikirlerinden birisi olan su bayiliği almak istiyorsanız aradığınız tüm detaylar burada! Kendi işinizi kurarak para kazanmak istiyorsanız su markalarından bayilik alabilirsiniz.

Damacana Su bayiliği veren firmalar listesinde en kapsamlı ve güncel 40 şirketin de iletişim bilgilerini ayrıca bu yazıya ekledim. Su bayiliği nasıl alınır diyenler için su bayiliği veren firmaların şartlarından da detaylı bir ekilde bahsettim. Ücretsiz su bayiliği veren firmaların bilgisine ulaşmak için tek yapmanz gereken dikkatlice okumak! İşte merak edilen tüm bilgiler…

Bayilik Veren Su Firmaları

Reklam

Su Bayiliği Almak

Su bayilii almak gibi bir düşünceniz varsa sizler için en kapsamlı yazı işte burada! Bayilik veren su şirketleri arasında hangileri bedelsiz su bayiliği imkan sunuyor öğrenebilirsiniz. Her geçen gün artan şise suyu kullanımı ile karlı iş fikirleri arasında yer alan su bayilii ne kadar kazandırır kolayca bilgi sahibi olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken baştan sona dikkatlice okumak!

Şebeke sularının temiz olmayıı ve viral hastalıkların balıca nedenleri arasında oluşu nedeniyle günden güne hazır su kullanımı (damacana su) artmaktadır. Su sektörü artık karlı bir ticari i olduğundan beri birok büyük şirket su dolum tesisleri kurarak su satışı yapmaktadır. Su satışı yaparken de bu firmalar en çok yere ulaşmak ve müşteri memnuniyeti sağlamak için her ilde, her ilçede hatta her mahallede su bayilikleri vermektedir.

Advertisement

Su bayii para kazandırr mı diye merak eden girişimciler ise en çok su bayilii maliyetini merak etmektedir. Su bayiliği alma şartlarıyla birlikte su bayii kar marjı bilgisini de 2022 güncel verileriyle eklediğim bu yazımda gerekli olan her eyi bulabileceksiniz.

İlginizi çekeceini düündüğüm En Karl Bayilik Veren Firmalar yazsının linkini buraya ekliyorum. Mutlaka göz atarak siz de en güvenli kazanç yollarını ğrenebilirsiniz.

Su Bayiliği Nasl Alınır?

Su bayiliği nasıl alınır merak edenler için bu bölmde detaylı bir şekilde bayilik alma yollarına değineceğim. Ücretsiz su bayiliği almak isteyenlerin yerine getirmesi gereken şartlardan da yazının ilerleyen bölümlerinde ayrıca bahsettim. Su bayiliği alarak para kazanmak istiyorsanız şimdi buraya odaklanın!

Su bayiliği almak için öncelikle kendinize uygun firmay seçmelisiniz. Bu firmayı seerken hem kar marjınızı hesaplamak hem de su veren firmalarn bayilik ücret ve maliyetlerine göz atmanızda fayda var. Bu adımdan sonra karar verdiğiniz su dağıtm şirketinin resmi sitesindeki su bayiliği bavuru formunu eksiksiz ve doğru doldurduktan sonra ilk adımı atabilirsiniz.

Sizinle irtibata geçecek olan su bayilii firmalarının sizin bir takm şartların yerine getirilip getirilemeyeceğini inceleyecektir. Su bayiliği franchise başvurusu formunda istenilen bilgiler hariç aşağıda maddeler halinde sıralayacağm şartların uygunluğu da denetlenir.

Su Bayiliği Veren Firmaların Şartları

Su Bayiliği Veren Firmalarn Şartları Nelerdir?

Su bayiliği almak istiyorum diyorsanız bir takım şartları sizden sağlamanz beklenir. Elbette bu şartlar firmadan firmaya göre değişim gstermektedir ancak birçok şirketin de zel bir şartnamesi yer almamaktadır. Genel olarak su firmalarından franchise alacak iseniz sizden talep edilen şartlar benzerlik gösterecektir.

Yatırımlarnızı eğer su bayiliği alarak yapmak istiyorsanız aşağıda sizler için sıralayacağım bir takım şartları yerine getirmelisiniz. İşte su bayiliği veren firmaların şartları şöyledir;

Advertisement
 • Su bayisi dükkanı açılacak muhitte aynı firmaya ait ikinci bir bayinin olmaması,
 • Su satışı için bir büro bölüm ile büyük deponun yer alması,
 • Stok yapılacak deponun kapalı bir alandan oluşmas,
 • Bayilerin müşteri memnuniyetine önem veren girişimciler arasından seçilmesi,
 • İkinci bir su markasnın ürünlerinin satılmaması,
 • Bayiyi açacak kişinin ticari sicilinin temiz olması,
 • Satış yapılacak panelvan araç veya motosikletlerin hazırlanması,
 • Mümkünse çalıştırılacak personelin başvurudan önce belirlenerek belirtilmesi,
 • Bankadan alınacak olan teminat mektubu,
 • Su bayiliği veren firmaların franchise başvuru formunun eksiksiz ve doğru doldurulması.

Bu şartları yerine getiren yatırımcılar karar verdiği markann su bayiliği franchise başvurusu formunu doldurarak gerekli işlemlerin resmi olarak ilk adımını atmış olmaktadır.

su bayiliği veren firmalar ne kadar kazanır

Su Bayiliği Ne Kadar Kazandırır?

Bir girişimci olarak su bayiliği kazançlı mı diye merak etmekle elbette haklısınz. Damacana su bayiliği açmak isteyenler genel olarak kısa sürede yatırımlarnı güvence altına almaktadır. Su tüketimi ihtiyaç ürünlerinin en başında yer alması nedeniyle neredeyse bütün bayiler yatırımlarını kısa sürede amorti etmektedir.

Damacana su dükkanı açarak kazanç sağlamak girişimciler için en önemli faktör su bayiliği açılacak dükkanın konumudur. Su bayiliği ne kadar kazandırır diyen yatırımcılar için 2022 aylık kazançları şöyledir. Su bayii kazancı aylık 15 bin TL ile 20 bin TL arasnda olmaktadır.

İstanbul, Ankara gibi byükşehirlerde iyi bir konumdaki damaca su dükkanı ise aylık kazancı 25 bin TL ile 30 bin TL’yi bulmaktadır. Bahsettiği rakamlar su bayilerinin ortalama kazançları şeklindedir. Bu rakamların daha altında veya üstünde olmak için yazımın son bölümündeki tasviyelere dikkat ederek siz de yatırımlarınızı güvence altna alabilirsiniz.

Su Bayiliği Kar Marjı Ne Kadar?

Su bayiliği ile kazanç sağlamak istiyorsanız yapmanız gereken şey çok sayıda damaca su stoğu yaparak ürünleri toptan alarak daha ucuza mal etmek olmalıdır. Toptan damacana su siparişlerinde tavsiye edilen satış fiyatının neredeyse yarısna kadar maliyet mümkün. Yani bugün 20 liraya satılan bir damacana 8 ile 11 lira arasında bir maliyetle satın alabilirsiniz.

Toptan damacana su alımlarında kar marjı %80 den başlayarak %150’ye kadar ulaşabilir. Bu durumda da ne kadar çok satış yaparsanız o oranda da kazancınız artmış demek oluyor. Kar marjı yüksek işlerden olan su sektöründe tek yapmanız gereken iyi bir müşteri portföyü oluşturmak.

Ücretsiz Su Bayiliği Veren Firmalar

Ücretsiz su bayiliği veren firmaların arasında çok seçkin markalar da vardr. Birok su bayiliği veren şirket satış yapacaklardan herhangi bir ücret almamaktadr. Bedelsiz su bayiliği almak için aşağıdaki sıraladığm şirketleri değerlendirebilir ardndan da kararınızı vererek yüksek kazançlar sağlayabilirsiniz. Ücretsiz su bayiliği veren firmalardan bazıları şunlardır;

Advertisement
 • Nestle Su
 • Saka Su
 • Erikli Su
 • Reşadiye Su
 • Damla Su
 • Sırma Su

Bedelsiz su bayiliği veren firmalar yalnızca bu kadar kıstlı deildir. Aşağıda sizler için derlediğim tam 40 adet su bayiliği franchise veren firmanın detaylı listesi yer alıyor. Bütn su markaları hakkında bilgi edinmek için dikkatlice tamamına göz atmanızı tavsiye ederim.

Su Bayiliği Veren Firmalar 2022 Tam Listesi

Su bayisi açmak için en karlı şirket hangisi diye düşünüyorsanız sizler için tam 40 farklı su satışı yapan şirketin detaylı bilgilerini derledim. Bayilik veren su firmaları içerisinde her bölgeden dağıtım şirketleri yer almaktadır.

Toptan damacana su fiyatlarının kar marjı ve su bayilik fiyatı güncel bedellerini öğrenmek için bütün şirketlere göz atmayı ihmal etmeyin. İşte sizler için güncel iletişim bilgilerinin de yer aldığı su bayiliği veren firmalar 2022 listesi şu şekildedir;

Damla Su Bayilii

Damla su bayilik almak için en çok tercih edilen su firmaları arasındadır. Coca-cola şirketler grubu bünyesindeki su markası olduğu için Coca-cola Türkiye ile iletişime geçilerek bayilik imkanı sağlanabilir. Firmanın depo, taşıma aracı, satış mevkii gibi şartları nedeniyle zor şartları olmasına karşn marka gücüyle öne çıkmaktadır. Damla Su iletişim numaras: 0850 201 30 35

Nestle Su Bayiliği

İstanbul merkezli uluslararası hizmet veren gıda ve içecek şirketinin su dolum tesisleri Bursa’da yer almaktadr. Nestle markasının hem dünyadaki hem de ülkemizdeki bilinirliği bu firmanın tercih nedenleri ararasında başta gelmektedir. Nestle Su Telefon Numarası: 0 212 329 60 00 olarak belirtilmiştir.

su bayiliği veren firmalar pınar su franchise
Advertisement

Reşadiye Su Bayiliği

Sakarya merkezli su şirketi Marmara dahil ülkenin birçok noktasında satış yapmaktadır. Reşadiye su bayiliği almak için firmanın internet sitesinden ayrıca Reşadiye Su Telefon Numarası: 0264 276 92 15 ile irtibat sağlayarak gerekli adımları atabilirsiniz.

Tekir Su Bayiliği

1999 yılından beri hem damacana su hem de ardından doğal maden suyu tesisleriyle hizmet veren şirketin bayilik şartlarna ilgili web sitesinden erişebilirsiniz. Tekir Su Telefon Numarası: 0352 231 44 04 ile gerekli şartlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ücretsiz su bayilii veren firmalar arasında yer alan bu şirket günden güne ülke çapında yayılmaya devam etmektedir.

Saka Su Bayilii

2004 ylında kurulan firma kısa sürede Avrupa’ya açılmış ve marka değeri çok yüksek bir su firması olmayı başarmıtır. Firma bedelsiz su bayiliği vermekle birlikte servis eğitimi ve ürün tedariği konusunda da bayilerine destek olmaktadır. Saka su bayilik başvuru formu üzerinden veya Saka su telefon numarası 444 72 52 – 444 ile gerekli irtibatı sağlayarak bayilik başvurunuzu yapabilirsiniz.

Sırma Su Bayilii

Bim marketler zincirinde de satışı yapılan Sırma Su bu zincir marketler sayesinde marka değerini yükseltmiş ülkenin neredeyse her noktasında marka bilinirliini oluşturmuştur. 81 ilde 650’den fazla bayisiyle hizmet veren firmadan siz de franchise alarak su bayiliğinde önemli bir marka altında hizmet verebilirsiniz. Sırma Su Telefon Numarası: 0 216 544 27 00 ile detaylı bilgi almanız için de firmanın iletişim adresini ekliyorum.

Abant Su Bayiliği

Bolu merkezli 2008 yılında kurulan şirket kısa sürede büyüyerek su markaları arasında adını öne karmıştır. Abant su resmi sitesinde yer alan su bayiliği franchise başvuru formunu doldurarak bayilik için ilk adımı atabilirsin. Abant Su Telefon Numarası: 444 0 743 ile irtibata da geçebilirsiniz.

Advertisement

Elmacık Su Bayiliği

Atatürk Orman Çiftliği bnyesinde hizmet veren Sakarya merkezli su şirketidir. Şirketin sitesinde yer alan bayilik bavuru formunu doldurarak franchise için ilk admı atabilirsiniz. Firmanın başvuru formunda depo bilgileriniz, banka teminat mektubu, hizmet bölgeniz gibi birtakım bilgileri talep eden firma sizinle bavurudan sonra iletişime geçmektedir. Elmacık Su Telefon Numarası:  0264 888 35 00 eklindedir.

Suda Damla Su Bayiliği

Ankara merkezli su şirketinin İç Anadolu Bölgesinde ve Karadeniz Bölgesinde 100’ü aşkın su bayiliği bulunmaktadr. Ücretsiz bayilik veren su firmaları arasında yer alan şirketin araç giydirme, tabela, broşür ve bedelsiz sebil desteği de bulunmaktadır. Suda Damla Su Telefon Numarası: 0312 580 23 22 olarak belirtilmiştir.

Taşkesti Su Bayilii

Adın Bolu’daki Taşkesti’den alan firmanın merkezi İstanbul’da yer almaktadır. İstanbul ve çevre illerde su satıı yapan firmanın bayilik bavuru formuna ulaşarak siz de franchise alabilirsiniz. Su bayiliği veren firmalardan olan Taşkesti Su telefon numarası ise; 0212 232 03 36 olmaktadır.

Ayrıca en karlı ve güncel iş fikirleri için sitemizdeki Girişimcilik sayfasına göz atmanızı tasviye ederim…

Diğer Su Bayiliği Veren Firmalar

Bu firmalarn haricinde marka değeri yüksek olan ve yükselme hedefinde olan şirketler kolay bayilik artlarıyla ülkenin birçok noktasında girişimcilere iş imkanı tanımaktadır. Bedelsiz su bayiliği veren firmaların da olduğu bu listede siz de kolayca su bayisi olarak yüksek kazançlar sağlayabilirsiniz. Kolay su bayiliği veren firmalar listesi şunlardır;

 • Ulupınar Su,
 • Mecidiye Su,
 • Billur Su,
 • Florist Su,
 • Kirazlıyayla Su,
 • Seğmenler Su,
 • Gümüş Su ,
 • Selen Su,
 • Atlantis Su,
 • Güvenpınar Su,
 • Suada Su,
 • Kardelen Su,
 • Aytaç Su,
 • Badem Pınarı Su,
 • Uludağ Dinç Su,
 • Dağdelen Su,
 • Doyum Su,
 • Akçapınar Su,
 • Munzur Su,
 • Bey Su,
 • Bahçesaray Su,
 • Buzdağı Su,
 • Akyudum Su,
 • Berrak Su,
 • Mispak Su,
 • Altınpınar Su,
 • Ocaliptus Su şeklindedir.
su bayiliği veren firmalar için önemli tavsiyeler

Su Bayilii Alacaklar çin Tavsiyeler

Su bayiliği alacak olanlar iin müşteri deneyimleri ve bayilik sahiplerinin deneyimlerin yola çıkarak sizler için dikkat etmeniz gerekenleri son bölümde derledim. Su bayiliği alarak kazanç salamak isteyenler için gerekli deneyimlerden yola çıkarak derlediğim tavsiyeleri de maddeler halinde aşağda sıraladım. İşte su bayiliği alacaklar için tavsiyeler şunlardır;

 • Öncelikle marka bilinirliği yüksek firmaları tercih ederek müşterilere vereceğiniz güven sayesinde satışlarınız kısa zamanda yüksek seviyelere çıkabilir. Ülke genelinde tanınmış markaların bayiliklerini alarak yatırımlarnızı güvence altında tutabilirsiniz.
 • Ülke genelinde henüz çok tanınmayan bir marka tercih edecekseniz kendi reklamınızı yapmaya özen gösterin. Bastıracağınız el ilan, broşür ve pankartlar ile kendi firmanıza ait marka bilinirliğini arttırmaya özen gösterin. Ayrıca çok tanınmayan bu firmaların kar marjlarının da bazen büyük şirketlere göre daha yüksek olması sizin yatırımlarınızı daha kolay şekilde büyütmenize etken olabilir.
 • Su dağtımı yapacağınız araçların (panelvan arabalar, motosikletler) planını yapmak, onları sürecek kişilerin istihdamı için güvenilir elemanlar tercih etmek diğer bir öncelik vermeniz gereken iş planları arasındadır.
 • Dükkann yazıhane bölümü için küçük bir alan yeterli dahi olsa su damacanaların stok yapmak için büyük bir depoya ihtiyacnız olacak. Bu deponun nemden, güneş ışığından muhafazalı olması sizin için olmazsa olmaz ihtiyaçlar arasındadır. Su kalitesini korumak adına bu detaylara dikkat etmelisiniz.
 • Su bayiliği için bankaların kredilerinden yararlanabilir veya devlet destekli programlardan olan KOSGEB su bayiliği için başvuruda bulunabilirsiniz. Hibe veya düşük faizli kredi sistemiyle kuracağınız bir işletme sizin müşteri portföyünüzü oluturana kadar geçen zamandanki yatrımlarınızı da güvence altına almanızı kolaylaştıracaktır.
 • En önemli etkenlerden birisi de lokasyon tercihidir. Öncellikle su bayisi açmak için tercih edeceğiniz muhitteki rakipleri incelemelisiniz. Aynı semtte uzun yıllardr iş yapan su dağıtım firmalarının yakınında bir dükkan açacak iseniz sizi öne çıkaracak (çalışma saatleri, ücretler vb.) etkenler olması gerektiini bilmelisiniz.
 • Tercih edeceğiniz su bayiliğindeki kar marjı yüksek olması için müşterileri ilk etapta sizden vazgeçmesine neden olmayın. Düşük kar marjları dahi olsa bu fiyat politikasıyla müşteri portföyünüzü genişleterek yatırımlarınızı uzun vadeli olarak güvence altına alabilirsiniz.

Reklam

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.