finansportali.net

BAYİLİK VEREN SU FİRMALARI

Damla Su Bayilik Başvuru Şartları ve Kazançları!

Damla su bayilik

Su bayiliği almak son zamanlarda birçok girişimcinin dikkatini çekiyor. Biz de en çok tercih edilen markalardan biri olan Damla su bayilik hakkında detaylı bir araştırma yaptık.

“Su sağlıktır.” ilkesiyle yola çıkan Damla su franchise kazancının ne kadar olduğunu bu yazıda sizlere aktaracağız. En güncel maliyet bilgisini ve avantajlarınızın neler olacağını bu yazının sonunda öğrenebileceksiniz.

Ayrıca Damla su bayilik şartlarının en güncel halini de yine bu yazıda sizler için aktaracağız. Size sadece bayilik almak isteyip istememek ve gerekli belgeleri hazırlamak kalacak. İşte oldukça yüksek kar marjı elde edebileceğiniz bayilik detayları…

Advertisement

Damla Su Hakkında

Damla su franchise
Damla su franchise

Coca Cola markasına ait olan Damla su 2007 yılında Türkiye pazarına girerek hayata başladı. Uzun yıllardır doğal kaynak suyu satışı yapan marka, aynı zamanda doğada tamamen çözülen pet şişeleriyle de oldukça dikkat çekti.

Ayrıca Damla su, Uluslararası Lezzet ve Kalite Enstitüsü tarafından “Üstün Lezzet Ödülü” alarak müşterilerinin beğenisini kazanmıştır.

Bursa Uludağ kaynağı ile Akdeniz ve Ege’de, Elazığ ile tüm Doğu illerinde, Sapanca ile tüm Marmara Bölgesinde hizmet vermektedir.

Bu denli bilinen ve severek tüketilen markanın bayiliğini almayı kim istemez ki. Peki Damla su bayilik almanın maliyeti ne olacak?

Diğer su bayiliklerini incelemek ister misiniz. O zaman web sitemizde bulunan Hamidiye su bayilik hakkında detaylı yazımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

Damla Su Bayilik Maliyeti

damla su bayi ücreti
damla su bayi ücreti

Birikmiş sermayesini en karlı yatırımda harcamak isteyenler, haklı olarak maliyetinin ne kadar olacağını merak ediyor. Sizler için araştırdığımız Damla su bayilik maliyetini duyunca bu işe “evet!” diyeceksiniz.

Damla su franchise bedeli nedir?

Advertisement

Damla su bayilik ücreti belirtmiyor. Ancak sizin bayilik alırken ortalama 100 Bin TL sermayeye ihtiyacınız olacak. Çünkü dükkan açılış süresinde bazı giderleriniz olacak.

Damla su bayilik alırken neler gerekli?

Damla su bayilik bedeline şunlar dahildir:
1. Damla su dükkan giderleri
2. Dağıtım aracı (araba ya da motosiklet)
3. Çalışanların giderleri
4. Satılacak ürünler

Advertisement

En güncel Pınar su bayilik bilgilerini öğrenmek için web sitemizi mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz:

Damla Su Bayilik Şartları

damla su bayilik şartları
damla su bayi şartları

Damla su gibi bilinen ve sevilen bir marka, bayilik verirken titiz davranmaktadır. Bu sebeple adayların Damla su bayilik alma şartlarına uygunluk sağlaması gerekir. Peki bunlar nelerdir? İşte Damla su bayilik şartları şu şekilde:

 • Damla su bayilik alabilecek birikmiş sermayenizin olması gerekir.
 • Yeterli büyüklükte bir dükkana sahip olmanız gerekir. En az 20 metrekare olması önerilir.
 • Adli sicilinizin temiz olması gerekir.
 • Dükkanın metrekaresi ve park araç yeri bayilik için elverişli olmalı
 • Yakın civarda başka Damla su bayilik bulunmaması gerekir.
 • Su dağıtımı için gerekli ve bu iş için yeterli personelleri işe almanız
 • Bayilik araçlarına sahip olmanız şartlar arasındadır. (motosiklet veya otomobil)

Sizlere sunulan bayilik şartlarına uyduğunuz takdirde bayilik başvurunuz kısa süre içinde olumlu yanıt alacaktır. Peki Damla su bayilik kar marjınız ne kadar olacak?

Hemen Nestle Pure Life Su bayilik hakkında yazmış olduğumuz yazıya göz atın!

Damla Su Bayilik Kazancı

Kazanç

Damla su franchise için yatırım yapacaksınız. Peki bu işten kazancınız ne olacak? Az maliyetle çok kazanç sağlamak isteyenler için Damla su markası en doğru yatırımlardan biri.

Damla su franchise kar marjı ortalama 30 Bin TL ‘dir. Bir damla su damacana 27 TL’den satılmaktadır. Durum böyle olunca giderlerinizi dahil etmezsek aylık kazancınız oldukça fazla olacaktır.

Daha fazla kazanç elde etmek mümkün. Örneğin dükkanınızı açarken mutlaka ev ve işyerinin yoğun olduğu bölgeleri seçmelisiniz. Motorlu kurye ile daha hızlı su satışı yaparak adınızı daha çok duyurabilirsiniz. Peki sizin kazanç dışında avantajlarınız neler olacak?

Alakalı Yazı: Hayat Su Bayilik

Damla Su Bayileri Avantajları

damla su bayilik
damla su bayilik

Bilinen bir markanın bayiliğini almak, yeni bir marka yaratmaktan her zaman daha kolay ve karlıdır. Ancak Damla su bayiliği alarak bunun dışında birçok avantajınız olacak. Peki bu avantajlar nelerdir? İşte Damla su franchise avantajları:

 • Sevilen su markalarından olan Damla su ile, diğer markalardan daha önde olacaksınız.
 • Müşterileriniz hazır olacak. Siz müşteri toplamakla uğraşmayacaksınız.
 • Firmasının yayınlamış olduğu reklam kampanyalarından otomatik olarak siz de yararlanacaksınız.
 • Başlangıç süreci boyunca gerekli eğitim ve oryantasyon hizmetleri sunacak.
 • Ayrıca sipariş sitesinden siz de kolayca yararlanarak müşterilerinize daha çabuk ulaşabileceksiniz.

Damla su markasının ürünleri nelerdir?

Bitki Şişe Su – 0,33 L
Bitki Şişe Su – 0,50 L
Cam Şişe Su – 0,33 L
Cam Şişe Su – 0,75 L
Bitki Şişe Su – 1 L
Bitki Şişe Su – 1,5 L
Bitki Şişe Su – 5 L
Cam Şişe Su – 8 L
Cam Şişe Su – 15 L
Damacana Su – 19 L
Cam Şişe Doğal Maden Suyu – 0,20 L
Cam Şişe Doğal Maden Suyu- 0,33 L
Cam Şişe Doğal Maden Suyu – 0,75 L
Cam Şişe Meyveli Maden Suyu – 0,20 L

damla su bayilik

Damla Su Bayilik Başvurusu

Birikmiş sermayenizi Damla su franchise için yatırmaya karar verdiyseniz, gelelim nasıl başvuru yapacağınıza. Sizler için firmanın başvuru kanallarını araştırdık.

Sizlere aktaracağımız iletişim yolları sayesinde başvuruda bulunabilirsiniz. Firma en fazla 3 gün içinde dönüş sağlamaktadır. “Damla Su bayilik almak istiyorum” ifadesiyle başvurmanız ve formda gerekli bilgileri eksiksiz doldurmanız gerekir. İşte Damla su bayilik başvuru yolları:

Advertisement

1. Damla su bayilik iletişim

2. Telefon numaraları: 0850 201 30 35

3. Web sitesi: https://damlasu.com.tr

Bu yazıda sizlere Damla su Franchise hakkında tüm detayları sunduk. Merak ettiğiniz ya da eklemek istediğiniz konuları YORUM kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz. Ayrıca bayilik veren diğer su firmalarına da göz atmak için Finans Portalı web sitemizi ziyaret edebilirsiniz…

Advertisement

Bir önceki yazımız olan Getir Bayilik Şartları – YENİ Kazanç Bilgisi (HEMEN BAŞVUR!) başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum yapmak için tıklayn.

BAYİLİK VEREN SU FİRMALARI

Pürsu Bayilik Şartları ve Başvuru Bilgileri!

Pürsu bayilik

Siz de su bayiliği almak istiyorum diyenlerdenseniz, Pürsu markasını mutlaka değerlendirmeniz gerek! Peki Pürsu bayilik veriyor mu? Evet. Siz de sermayenizle doğru yatırım yapmak istiyorsanız yazımızı okumanızı öneririz. Size bu yazıda Pürsu bayilik detaylarını aktaracağız. Bu yazıda en çok tercih edilen markalardan biri olan Pürsu bayilik şartlarına da sizler için değineceğiz. Ayrıca en güncel ve […]

Okumaya devam et

BAYİLİK VEREN SU FİRMALARI

2022 Nestle Pure Life Su Bayilik Şartları ve Kazançları!

Nestle pure life su bayilik

Yatırım yapmak isteyen birçok girişimci adayı en karlı fikirleri araştırmaya devam ediyor. Biz de sermayeniz için en doğru yatırımları sizler için irdeliyoruz. Bu yazıda sizlere Nestle Pure Life su bayilik hakkında bilmeniz gerekenleri aktaracağız. Peki Nestle Pure Life su bayilik veriyor mu? Evet, veriyor! Birçoğumuzun bildiği su markasının müşteri portföyü de oldukça geniş. Hal böyle […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.