finansportali.net

BAYİLİK VEREN SU FİRMALARI

Hamidiye Su Bayilik – 2023 Franchise Ücretleri Ne Kadar?

Hamidiye su bayilik

Son yıllarda tarihin en eski markalarından biri olan Hamidiye, yalnızca sularından faydalanmak isteyenleri değil, yatırımcıları da cezbediyor. Kendi işini yapmak isteyenler, oldukça karlı bir iş fikri olan Hamidiye su bayilik hakkında detayları sıkça araştırıyor.

Siz de sermayesini katlamak isteyenlerden misiniz? Cevabınız evet ise kesinlikle doğru yerdesiniz. Hamidiye su bayileri oldukça iyi kazançlar elde ediyor.

Sizler için araştırdığımız Hamidiye su bayilik şartlarını tüm detaylarıyla bu yazıda aktaracağız. Böylece koşulların size uygun olup olmadığını buradan inceleyebileceksiniz.

Advertisement

“Hamidiye su bayilik ücreti 2023 yılında ne kadar oldu?” sorusuna da burada en güncel cevabı bulacaksınız. Düşük maliyetli ve çok kazançlı Hamidiye su bayilik başvuru detaylarını öğrenmek için yazının devamını incelemenizi öneririz…

Hamidiye Su Hakkında

hamidiye su bayileri
hamidiye su bayileri

Sizlere bayilik detaylarını sunmadan önce bu önemli marka hakkında bilgiler aktarmak istedik. Yukarıda da bahsettiğim gibi tarihin en eski markalarından biri.

Doğal kaynak suyu olarak bilinen Hamidiye su, 1898 yılında 2. Abdülhamit tarafından kuruldu. Türkiye’de birçok ilke imza atmasıyla bilinen bu marka, köklü olmasıyla da oldukça dikkat çekiyor.

Bugün 100’ün üzerinde bayisi olan Hamidiye doğal kaynak su markasını daha iyi tanımak isteyenler için aşağıdaki videoyu izlemenizi tavsiye ederiz:

Bugüne kadar yüzlerce kalite ve başarı ödülüne layık görülen Hamidiye su bayilik almak için en uygun firmalardan biri. Peki bu kadar köklü bir firmanın bayiliğini almak size ne kadara mal olacak?

Advertisement

Ayrıca su bayisi açmak hakkında düşünüyorsanız, sizlere Su Bayiliği Veren Firmalar için bir yazı hazırladık! Birçok firmayı burada bulabilir ve karşılaştırabilirsiniz…

Hamidiye Su Bayilik Ücreti 2023

hamidiye su bayilik fiyatları
hamidiye su bayilik fiyatları

Sermayenizi en uygun ve en doğru yatırıma harcamak istersiniz. Düşük maliyetli ve oldukça karlı bir bayilik arayışına girenler için bu marka en doğru yatırımlardan biri olacak. Peki Hamidiye su franchise bedeli ne kadar?

Hamidiye su bayilik açma maliyeti ortalama 150 Bin TL‘dir Bu bedel, açacağınız dükkanın konumundan, dükkanda yapacağınız masrafa göre değişiklik gösterebilir.

Hamidiye su bayilik fiyatlarına neler dahildir?

Hamidiye su bayilik bedeline şunlar dahildir:
1. Dükkan kirası
2. Su taşıma aracı
3. Çalışanların giderleri
4. Sular

Advertisement

Bu firmanın bayisi olmak istiyor ancak şartlarını bilmiyor musunuz? O halde gelin birlikte Hamidiye su bayilik şartlarını irdeleyelim. Emin olun koşulları bakımından uygun olan ve çok sık tercih edilen firmalardan biri olduğunu göreceksiniz. İşte güncel franchise şartları…

Mis kokulu simitleriyle ünlü olan Simit Sarayı bayilik fikrini de incelemek ister misiniz? O halde En güncel detaylara web sitemizden ulaşabilirsiniz!

Hamidiye Su Bayilik Şartları

hamidiye su bayilik şartları
hamidiye su bayilik şartları

Her firmanın olduğu gibi bu markanın da bayilik şartlarını da öğrenmeniz oldukça önem taşıyor. Sizlere aktaracağımız şartlara uymadığınız taktirde bu alanda girişimci olamayabilirsiniz. Peki bayilik alma şartları nelerdir? İşte Hamidiye su bayilik şartları şunlardır:

 • Depo, Eleman ve Kılık Kıyafetlere özen göstereceğinizi temin etmek.
 • Yeterli dağıtım aracı imkanlarına sahip olmak,
 • Belirtilen sermayeye sahip olmak,
 • Tüketicilere Hızlı ve Kaliteli Hizmet sunabilecek seviyede olabilmek,
 • Kendi İşletmesine ve Hamidiye Suya değer katabilecek seviyede olmak,
 • Belirli bir müşteri kitlesine ve pazarına sahip bir alanda bulunmak

Bu yazıya göz atın: Erikli Su Bayiliği Nasıl Alınır?

Hamidiye Su Bayilik Kazancı

Hamidiye su franchise
Hamidiye su franchise

Hamidiye su bayilik fiyatlarını ve şartlarını öğrendikten sonra, gelelim en sık araştırılan sorulardan birine. Bu markanın bayileri ayda ne kadar kazanç sağlıyor?

Size yukarıda da bahsettiğim gibi, düşük maliyete oldukça yüksek kazançlar elde etmeniz mümkün olacak. Bildiğiniz gibi su en temel ihtiyacımız. Bu sebeple hiç bitmeyecek olan su satışından oldukça yüksek kar marjı elde edeceksiniz.

Bir Hamidiye su bayiliği ayda ortalama 30 Bin TL kazanç sağlar. Güncel zamlarla birlikte bir damacana 32 TL‘den satışa sunuluyor. Bu da demek oluyor ki, maliyetinizi birkaç ay içinde tekrar kazanmış olabileceksiniz.

Ancak bu durum sizin dükkanınızın konumuna, müşterilerinizin yoğunluğuna göre değişiklik gösterecektir. Ayrıca dükkan içinde yapacağınız harcamalar da aylık kazancınızı etkileyecektir. Peki Hamidiye su franchise almanın avantajları nelerdir?

Advertisement

Kargo şirketi bayiliği almak hakkında tüm detayları web sitemizden inceleyebilirsiniz!

Hamidiye Su Bayilik Avantajları

Hamidiye su bayilik
Hamidiye su bayilik

Hamidiye su bayiliği alırsanız aylık ortalama kazancınızın ne kadar olacağını artık biliyorsunuz. Ancak sizlere bu markanın bayiliğini almaya karar verirseniz avantajlarınızın neler olacağını da aktaracağız. İşte Hamidiye su bayilik avantajlarınız şu şekilde olacak:

 • -Köklü ve bilinen bir markanın bayiliğini alarak yeni başlayan girişimcilerden önde olacaksınız.
 • Hamidiye su markası size bayilik koruması sağlayacak.
 • Firmanın genel merkezi tarafından yapılan reklam çalışmalarından yararlanma hakkınız olacak
 • Hamidiye su gibi bilinen bir markayla çalıştığınız için müşterileriniz hazır olacak.
 • Firma sizin bilip bilmemeniz konusuna takılmadan, bayilik açma sürecinde size eğitim ve oryantasyon hizmeti sunuyor.
 • Dükkan açılış sonrası alacağınız malzemeleri firma tarafından kolayca temin edebileceksiniz.
 • Firmanın web sitesinde bulunan Hamidiye su bayi girişi panelinde su satışından birçok desteği alabilme imkanınız olacak.

Hamidiye su bayiliği çalışma saatleri kaçtır?

Bir Hamidiye su bayisi 08:00- 20:00 saatleri arasında hafta içi ve hafta sonu çalışmaktadır.

Hamidiye Su Bayilik Başvurusu

su bayisi açmak
Hamidiye su bayisi açmak

Hamidiye su bayiliği almaya karar verdiyseniz, gelelim nasıl başvuru yapacağınıza. Başvurmak için birkaç seçeneğiniz olacak.

Gerekli şartlara uyarsanız ve başvurunuz onaylanırsa bayilik açılış süreci başlayacak. Size sunacağımız 3 seçenekten birini seçerek Hamidiye su bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz. İşte başvuru seçenekleriniz:

Hamidiye su bayilik başvurusunda istenilen bilgiler nelerdir?

1. Adınız-Soyadınız
2. E posta adresiniz
3. Aktif olarak kullandığınız telefon numarası
4. Bulunduğunuz bölge bilgileri
5. Bayilik lokasyon bilgileri
6. Firmanız varsa firma bilgileri

Buna Dikkat Edin!

Daha fazla kazanç elde etmek istiyorsanız, dükkanınızı açarken mutlaka ev ve iş yerinin daha yoğun olduğu bölgeleri seçmelisiniz. İşlek bir cadde üzerinde daha çok kazanç elde etmeniz mümkün. Ayrıca motorlu kurye ile daha hızlı su satışı yaparak adınızı daha çok duyurabilirsiniz.

Advertisement

Bir önceki yazımız olan Starbucks Bayilik Şartları 2024 – YENİ Franchise Ücreti! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum yapmak için tıklayn.

BAYİLİK VEREN SU FİRMALARI

2023 Pürsu Bayilik Şartları ve Başvuru Bilgileri!

Pürsu bayilik

Siz de su bayiliği almak istiyorum diyenlerdenseniz, Pürsu markasını mutlaka değerlendirmeniz gerek! Peki Pürsu bayilik veriyor mu? Evet. Siz de sermayenizle doğru yatırım yapmak istiyorsanız yazımızı okumanızı öneririz. Size bu yazıda Pürsu bayilik detaylarını aktaracağız. Bu yazıda en çok tercih edilen markalardan biri olan Pürsu bayilik şartlarına da sizler için değineceğiz. Ayrıca en güncel ve […]

Okumaya devam et

BAYİLİK VEREN SU FİRMALARI

2023 YENİ Damla Su Bayilik Başvuru Şartları ve Kazançları!

Damla su bayilik

Su bayiliği almak son zamanlarda birçok girişimcinin dikkatini çekiyor. Biz de en çok tercih edilen markalardan biri olan Damla su bayilik hakkında detaylı bir araştırma yaptık. “Su sağlıktır.” ilkesiyle yola çıkan Damla su franchise kazancının ne kadar olduğunu bu yazıda sizlere aktaracağız. En güncel maliyet bilgisini ve avantajlarınızın neler olacağını bu yazının sonunda öğrenebileceksiniz. Ayrıca […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.