finansportali.net

EVDE EK İŞ

İzmir’de Evlere Paketleme İşi Veren Yerler – 6.000 TL KAZAN!

İzmir’de Evlere Paketleme İşi Veren Yerler

Evet, yazıma İzmir’de evlere paketleme işi veren yerler olarak giriş yapıyorum. Çünkü İzmir ve çevresinde evde ek iş yaparak para kazanmak isteyen binlerce ev hanımı olduğunun farkındayım! Sadece ev hanımları da değil isteyen herkes bu işi yapabilir.

Biliyorsunuz, evde para kazanma yolları ndan biri de evlere ek iş veren firmalar ile birlikte çalışmaktır. Bu iş modeli, hem basit hem rahat hem de ek gelir elde etmenin en güzel yoldur.

Peki, ben İzmir evde paketleme işi veren firmalar derken, nereleri kastediyorum? Evet bu firmaları birazdan tek tek sizlerle paylaşacağım; ancak öncesinde, evde paketleme işi alabileceğiniz İzmir bölgelerini de söyleyeceğim. Hatta bu kadar bilgiyle kalmayıp sizlere evde paketleme işi veren firmaların telefon numaralarını da vereceğim. Heyecanlandınız mı? O zaman okumaya devam edin. Çok güzel bilgiler sizi bekliyor. 🙂

Advertisement

Şöyle ki;  Kemeraltı, Karşıyaka, Bornova, Menemen, Ödemiş, Çiğli, Bayraklı, Konak, Gaziemir, Torbalı, Buca ve Kemalpaşa lokasyonları, İzmir’de evlere paketleme işi veren yerler konusunda yüksek potansiyele sahip bölgeler!

Özellikle birazdan değineceğim, İzmir Kemeraltı’nda evlere iş veren yerler başlıklı yazıma çok dikkat etmenizi tavsiye ediyorum. Emin olun, bu bölge eve paketleme işi almanızda çok fazla işinize yarayacak. Ayrıca, az önce belirttiğim gibi, evlere paketleme işi veren yerlerin telefon numaraları ve adreslerine nasıl ulaşabileceğinizin, ipucunu da verdim!

Başlamadan kısa bir bilgilendirme: Bu işlerden ayda 6.000 TL para kazanmanız mümkün. Nasıl mı? Detaylar, yazımın devamında!

Evde Yapılabilecek Paketleme İşleri

izmir evde ek iş
izmir evde paketleme işi

Bilhassa, ev hanımlarına yönelik İzmir’de paketleme işi yapabileceğiniz onlarca farklı seçenek bulunuyor. Ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyen, biraz da olsa birikim yapmak isteyen hanımlar için çok basit evde yapılacak işler hakkında önerilerim var. Bu arada, ev hanımlarına dediğime bakmayın, eğer bir öğrenciyseniz de bu işleri yapabilirsiniz. Ya da paraya ihtiyacı olan herkes, aşağıda verdiğim işleri yapabilirler.

Merak etmeyin, evde iş imkanı seçeneklerini verip yazımı sonlandırmayacağım. Daha size anlatacağım çok şey var. Mesela, kazanç miktarları ve İzmir’de evlere paketleme işi veren yerler telefon numaraları gibi!

Advertisement

En Çok Paketleme İşlerine İhtiyaç Duyuluyor!

İzmir Türkiye’nin en büyük 3. Şehri olmasının yanı sıra; aynı zamanda tekstil başta olmak üzere  sanayi alanında da üretim merkezi haline gelmiştir. Yüksek sanayileşme ile birlikte artık bazı işlerin evlere de verilmeye başlandığını söyleyebilirim.

Başta tekstil işi olmak üzere, paketleme, süsleme ve kutulama gibi işlerde, paraya ihtiyacı olan birçok kişi artık İzmir’de ek gelir elde etme telaşında. Peki İzmir evde paketleme işi veren yerler nereler? Yazımın devamında bulabilirsiniz.

Başvuru yöntemlerini ve diğer merak ettiklerinizi açıklamadan önce İzmir ve çevre illerde oturan kişiler için aşağıda ilgili paketleme işlerinin örneklerini paylaşıyorum:

Evet, sizlere yukarıda İzmir’de evlere paketleme işleri veren yerler için yapabileceğiniz örnek evde iş imkanlarını listeledim. Peki, bu işleri nereden bulabilirsiniz ve ne kadar para kazanabilirsiniz? Detaylar aşağıdaki başlıklarda mevcut!

Evde paketleme işleri güvenilir mi?

Evde paketleme işi için güvenilir yerler ile anlaştığınız sürece problem yaşamazsınız. Burada dikkat etmeniz gereken kısım, sizden kimlik fotoğrafınızı isteyenlere ve ödeme talep edenlere karşı dikkatli olmak. Firmaların sizden kaparo isteme gibi bir hakkı bulunmuyor.

Advertisement

İzmir Evde Paketleme İşleri ile Ayda 6.000 TL Gelir!

İzmir'de evlere paketleme işi veren yerler
izmir evlere iş veren firmalar

Hepinizin merak ettiği bir diğer konu, İzmir evde paketleme işleri ne kadar kazandırıyor, sorusu değil mi? Şimdi, diğer yerlerde gördüğünüz açıklamaları unutun. Ben size 2022 yılı için evde paketleme işi yaparak ayda ve haftada ne kadar para kazanabileceğinizi net bir şekilde anlattım.

Şimdi şöyle: İzmir’de evlere paketleme işi veren yerler, sizlere ücret olarak aşağıda yukarı aynı rakamları sunacaktır. Siz, çalışma saatlerinize ve yaptığınız iş miktarına göre bu kazancınızı kendiniz belirleyebilirsiniz. İsterseniz, bu soruyu bir örnekle ile size açıklayayım?

ÖRNEK: Karşıyaka’da yaşayan bir ev hanımsınız. Günde 10 saat çalışmak için vaktiniz var. Eve paketleme işi veren bir firma buldunuz ve birlikte iş yapmak için anlaştınız. Haftanın 6 günü günde 10 saat evde çorap paketleme işi yapabileceğinizi söylediniz ve kabul edildiniz. Bu firma size haftalık olarak 1000 çift çorap paketleme işi verdi.

Bu da 1 ayda 4.000 çift çorap yapar. Siz de günde 150 çift çorap paketleyebilecek şekilde bu işi yapıyorsunuz. Ayın sonunda İzmir evde çorap paketleme işi yapan bir bayan olarak bu işten kazancınız yaklaşık 6.000 TL civarında olacaktır.

Firmalar Ödemeleri Nasıl Gerçekleştiriyorlar?

Firmaların birçoğu ödemeleri banka hesaplarına yapıyorlar. Bazı firmalar ise paketleme işleri teslim edildikten sonra elden ödeme yapabiliyorlar. Firmayla nasıl anlaştığınıza göre farklılıklar olabiliyor.

Advertisement

Şimdi dilerseniz, İzmir’de evlere paketleme işi veren yerler olarak tek tek anlattığım başlıklarıma geçelim!


İzmir’de Evde İş Veren Yerler – 2022 Güncel

Biliyorsunuz, İzmir çok büyük bir şehir. Nüfus yoğunluğu da fazla. Dolayısıyla bu kentte evlere paketleme işi verecek çok fazla firma bulunuyor. Yani, yukarıda verdiğim evde ek iş örneklerini, şimdi aşağıda paylaşacağım firmalar üzerinden bulabilirsiniz.

İzmir’de evde iş veren yerler nereler?

Evlere iş veren firmalar bazı bölgelerde daha yoğun. Kemeraltı, Bayraklı, Karşıyaka çarşıları ve MTK sitesi işlerin fazla olduğu semtlerden diyebiliriz.

Advertisement

Esnaf ve dükkan açısından bol olan İzmir’de 2022 yılı itibarıyla evde paketleme işi alabileceğiniz yerler böyle! Hadi detaylarına göz atalım.

İzmir Kemeraltı’nda Evlere İş Veren Yerler

İzmir Kemeraltı'nda Evlere İş Veren Yerler
İzmir Kemeraltı’nda Evlere İş Veren Yerler

Kemeraltı Kapalı Çarşı’da verilen paketleme işleri, özellikle pandemi döneminde fazlasıyla rağbet görüyor. Niye mi? Çünkü Kemeraltı’nda yok yok! Türlü türlü ürünlerin ve eşyaların satıldığı Kemeraltı Çarşısı çevresinde evde paketleme işi alabileceğiniz yüzlerce dükkan bulunuyor.

İzmir’de evlere paketleme işi veren yerler arasında 1. sırada yer alan Kemeraltı, tekstil, hediyelik, takı, aksesuar ve dekorasyon eşyalarının satıldığı kocaman bir AVM gibi… Aslında İzmir Konak’ta evlere iş veren yerler de bu şekilde çalışıyor. 

İzmir halkı, özellikle düğün gibi organizasyonların öncesinde buranın yolunu tutuyor. Bunun yanı sıra; Alsancak, Çankaya ve Kemer civarı bölgeler de evde ek iş alabileceğiniz firmalar açısından son derece uygun!  Bu iş yerleri de müşterilerinin siparişlerin yetiştirebilmek için evde iş isteyenlere belirli bir ücret karşılığında iş veriyor. Bu işlerin başında;

 • Gelinlik boncuk süsleme yapıştırma işi, 
 • Evde kına paketleme işi
 • Evde süs ve koku sabunu paketleme işi
 • Evde davetiye katlama ve süsleme işi
 • Evde boncuk, tespih dizme işi
 • Sünnet, nişan gibi özel günlerde dağıtılan süs eşyaları

Bununla birlikte Evde nikah şekeri yapma başlıklı yazımı da okumanızı öneriyorum. İzmir’de evlere paketleme işi veren yerler için hadi devam edelim!

izmir evde paketleme işi
izmir evde paketleme işi

Elde edilecek gelir, yukarıda bahsettiğim gibi değişkenlik göstermektedir. Bazı hanımlar gerçekten çok ucuza iş alabiliyor. Evde yüzlerce iş yapmasına rağmen günlük en fazla 100- 200 TL para kazanıyorlar. Ama siz iş sipariş alacaksanız; pazarlık yapıp gerçekten el emeğinizin karşılığını istemelisiniz.

Güzel bir çalışma ile günde 300 – 400 TL civarı para kazanmanız mümkün. Komşularınız, tanıdıklarınız varsa görüşüp ek bilgi isteyebilir ya da şahsen İzmir Kemeraltı esnafı ile görüşüp iş isteyebilirsiniz.

Advertisement

DİKKAT:İzmir’de evlere paketleme işi veren yerler adı altında sizden, teminat bahanesiyle kapora ve depozito gibi belirli bir miktarda ücret bırakmanızı isteyen kişilere kesinlikle itibar etmeyiniz!

İzmir Karşıyaka’da Evlere İş Veren Yerler

İzmir’de evlere paketleme işi veren yerler bazı bölgelerde daha yoğun. İzmir bölgesinde evde paketleme işi alabileceğiniz yerler Kemeraltı ile sınırlı değil. Karşıyaka çarşısına hiç karıştınız mı? Burada evde ek iş alabileceğiniz onlarca küçük esnaf bulunuyor. Özellikle sabuncu dükkanlarına giderek evde sabun paketleme işi yapmak istediğinizi söyleyebilirsiniz.

Dilerseniz, Evlere Sabun Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları başlıklı yazımı okuyarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Ayrıca, İzmir Kemalpaşa, Gaziemir, Torbalı evlere iş veren firmalar yönünde bir arayışınız varsa bu bölgelerde de yoğun olarak zeytinyağı fabrikalarına rastlamanız mümkündür. Dolayısıyla Kemalpaşa’da ya da diğer bölgelerde evinizde zeytinyağı sabunu paketleme işi yapabilirsiniz.

Şuraya bir de Evde sabun paketleme işi alabileceğiniz yerlerin telefon numaralarının bulunduğu bir Youtube videosu bıraktım⇓

İzmir Bayraklı ‘da Evlere İş Veren Yerler

İzmir’in Bayraklı belediyesinde yaşayan kişiler için bu çevrede evde ek iş yapabileceği seçenekler çoğunlukla evde vida paketleme işi, evde çivi paketleme işi, maket bıçağı paketleme işi gibi küçük alet edevatlar yönündedir.

Advertisement

İzmir Bayraklı ‘da evlere iş veren yerler daha çok liman ve sanayi bölgelerinin çevresinde bulunur. Ayrıca, Gıda Çarşısı lokasyonu da İzmir evde paketleme işleri alabileceğiniz firmalar için uygunluk taşır.

İlgili içerik: Evlere paketleme işi veren firmalar

İzmir’de Evde İş Veren Firmalar Adres Bilgisi

İzmir’de evlere paketleme işi veren yerler adres bilgilerini listeliyorum!

 • Konak,
 • Basmane,
 • Alsancak,
 • Şirinyer,
 • Gaziemir,
 • Bornova,
 • Buca,
 • Karabağlar,
 • Karşıyaka,
 • Çiğli
 • Menemen

Ayrıca, Google haritalar kısmına girerek İzmir evde paketleme işi veren yerlerin adreslerini ve telefon numaralarını da bulabilirsiniz. İşte sizin için bir görsel örneği!

İzmir evde paketleme işi veren firmalar
İzmir evde paketleme işi veren firmalar

İzmir MTK Evde Ek İş 

İzmir evde ek iş veren firmalar denilince akla ilk gelen yerlerden bir diğeri de MTK’dır. MTK, tekstil konusunda İzmir’de oldukça ön planda. Bu yüzden sizlere MTK ile ilgili birkaç güzel bilgi vereceğim.

Evde ek iş İzmir Torbalı, Gaziemir, Buca ya da Ödemiş gibi ilçelerden ziyade MTK sitesi olarak bilinen bölge de oldukça fazla evde ek iş imkanı sağlıyor. Tekstil alanında firmalar, evde ek iş yapacak, işlerini azaltacak insanlar arıyor. Bu yüzden burada ek iş alanlardan biri neden siz olmayasınız??

Advertisement

MTK, İzmir Çamdibi bölgesinde yer alan bir sitedir. Burada tekstil atölyelerinden iş alabilirsiniz. Çünkü MTK firmalarının çoğunluğu tekstildir. Ayrıca fason firmalar üzerinden de yine ek iş alma şansınız oldukça yüksek.

Fason firmalar demişken Lcw paketleme işi ilginizi çeker mi? Çünkü LC Waikiki de fason firmalar üzerinden evlere ek iş sağlıyor.

MTK konusuna geri dönecek olursa, örneğin sadece hafta sonları çalışabiliyorsunuz ve MTK’dan bir paketleme işi aldınız. Örneğin, kıyafet/tekstil paketleme işi veriliyor. Her bir paketleme başına size 1 TL veriliyor. İsterseniz şu şekilde bir tabloyla da size birkaç örnekle açıklama yapayım. 

EVDE EK İŞ İZMİR
EVDE EK İŞ İZMİR

Tabloda da belirttiğim üzere, yapacağınız işe göre para alıyorsunuz. Bu parayı artırmak tamamen sizin elinizde.

Ayrıca şöyle bir detay da vermek istiyorum: MTK genelde sadece hafta sonları olacak şekilde iş veriyor. Böyle kısa süreli işler vermesinin sebebi ise, daha fazla işi daha kısa sürede yaptırabilmek. çünkü parça başı iş olduğunda paranız ona göre belirleniyor. Az sonra buralara nasıl başvuru yapabileceğinizden bahsedeceğim. Merakınız arttı mı?

O zaman devam…

Advertisement

İzmir Evde Paketleme İş İlanları

Evlere iş veren yerler genelde internet üzerinden bu işleri vermezler. Direkt dükkan, mağaza veya iş yerlerine gidip tanıştıktan sonra evde paketleme işlerini alabilirsiniz. Ancak, bazen acil eleman arayışında olan işverenler, internet üzerinden de İzmir evde paketleme iş ilanlarını yayınlayabilirler.

izmir evde paketleme iş ilanları
İzmir’de evlere paketleme işi veren yerler

Bu yayınlanan adresler, genelde güvenilir ilan siteleri olan İŞKUR E- Şube ve indeed.com gibi sitelerdir. Evet, yanlış okumadınız. İŞKUR üzerinden de İzmir’de paketleme işi alarak para kazanabilirsiniz.

Yukarıda verdiğim kırmızı renkli linkte 2022 İŞKUR evde paketleme işi ilanlarına ulaşabilirsiniz. İzmir’de evlere paketleme işi veren yerler, bazı zamanlar iş ilanlarını bu siteler de yayınlayabilirler.

Evde paketleme iş ilanları başvurusu da İŞKUR, MTK sitesi, kariyer siteleri üzerinden yapılabiliyor. İhtiyaç doğrultusunda sizden bilgileriniz isteniyor  ve bazen onlar size kargoyla ürünleri yolluyor bazen de sizler atölyede bu işi yapabiliyorsunuz. 

Evde Ek İş Veren Yerler Güvenilir mi?

Aslında bu yazıyı okurken aklınızda bu sorunun olduğuna eminim. Bu gayet doğal. Çünkü bu dönemde oldukça fazla art niyetli insan bulunuyor. Bu yüzden de birilerine güvenmek konusunda oldukça zorlanıyoruz. İzmir evde ek iş veren yerler güvenilir mi?

Advertisement

MTK, Konak- Kemeraltı ya da Gaziemir gibi ilçelerde evde ek iş imkanı tanıyan firmalar ve atölyeler güvenilir… Neden mi? Çünkü, bu yerler oldukça büyük ve tanınan firmalar. Ama internet üzerinden İzmir evde ek iş başvurusu yapıyorsanız kesinlikle dikkat edin..

LÜTFEN DİKKAT: İNTERNETTE DOLANDIRICI OLAN BİRÇOK KİŞİ VE SİTE BULUNUYOR. BUNLARA KARŞI ÇOK DİKKATLİ OLMALISINIZ. BAZEN SİZDEN GÜVENLİK AMACIYLA TC KİMLİK NUMARANIZ İSTENEBİLİYOR. EĞER FİRMA SİZE GÜVEN VERMİYORSA ÖZEL BİLGİLERİNİZİ PAYLAŞMAYINIZ…!

İzmir Evlere Paketleme İşi Veren Yerler ve Telefon Numaraları

izmir evde paketleme işi telefon numarası
izmir evde paketleme işi telefon numarası

Türkiye’de birçok kişi evde ek iş verenlerin adres, iletişim hatta telefon numaralarını aramaya devam ediyor. Aslında yukarıda da söylediğim gibi  Kemeraltı esnafına gidip şahsen başvuru yaparsanız,  evde nikah şekeri işi ve yine evde düğün süsü hazırlama işleri alabilirsiniz. 

Son olarak, sizlere İzmir’de evlere paketleme işi veren yerler için birkaç İzmir evde paketleme işi telefon numarası listesi bırakıyorum!

 • 0232237269
 • 0232441045
 • 0232486162
 • 0232441045

İzmir Evde Ek İş Yorumları

Sizler için hazırladığım bu bilgilerin tamamı evde ek iş imkanı yakalamış olan ve bu işler ssayesinde ek gelir elde eden kişiler tarafından da onaylanmıştır. 

Şimdi sizlere bilgi vermek ve bu bilgileri doğrulamak amacıyla birkaç kişinin yorumlarını buraya ekliyorum. İşte, İzmir evde ek iş çalışan yorumları:

Ahmet Taner: “İki yıldır evde paketleme işi yapıyorum. MTK sitesi üzerinden firmalarla iletişime geçtim ve böylece düzenli olarak hafta sonları kıyafet katlama ve paketleme işi yapıyorum. Ben atölyede bu işi yapıyorum ve teslim ediyorum. Ücretimi de işi teslim ettikten hemen sonra alıyorum. Asıl işim güvenlik ama bu ek iş sayesinde de bir asgari ücret kadar para kazanıyorum.”

Melike Aydoğan: “Dört aydır işsizim. Daha sonra evde paketleme işi veren firmalar İzmir içinde nerede var diye araştırırken birkaç ilana denk geldim. Sonra bana düzenli olarak çorap göndermeye başladılar. Dört aydır, sadece evde paketleme işi yaparak ayda 4.000 – 5.000 TL kazanıyorum. Başka bir işim olsa bile tek başına evde paketleme işi de oldukça iyi para kazandırıyor. “

Advertisement

Cemil Yıldırım: “Bir arkadaşım vesilesiyle evde paketleme işi ile tanıştım. Emekliyim, evde boş oturmak yerine böyle bir iş bana iyi gelir diyerek başladım. Her ay kazancım değişiyor olmasına rağmen aldığım para oldukça iyi ve bana yetiyor. Eğer evde paketleme işi veren firmaları araştırıyorsanız doğru yoldasınız. Mutlaka bu işleri yapmalısınız.” 

İzmir’de evlere paketleme işi veren yerler hakkında artık bilgi sahibisiniz! Sitemizdeki bilgiler tamamen referans amaçlı yazılmıştır. Tek amacımız iş bulma noktasında size yol göstermek. Sitemizden herhangi bir iş verilmemekte olup bize iş başvurusu yapmayınız. Ancak evlere ek iş veren firmaların ve kişilerin size ulaşmaları adına YORUM kısmına bilgilerinizi bırakabilir, düşünce ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar 8.000 TL GELİR! başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

Advertisement

409 Yorum

 1. Arzu sapan

  23 Haziran 2022 at 07:35

  Konakta oturuyorum bende evde ek gelir için iş istiyorum saygılar

 2. EBRU

  22 Haziran 2022 at 09:44

  merhaba.evde paketleme işi yapmak istıyorum zamanım müsait bornovada oturuyorum.yardımcı olursanız sevinirim.

  • Dilan

   5 Temmuz 2022 at 16:58

   Merhaba ben izmir torbalida oturuyorum evde gelir elde etmek için evde paketleme işi yapmak istiyorum

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

409 yorum

EVDE EK İŞ

Eve İş Veren Güvenilir Firmalar – 10 EN GÜVENİLİR Firmayla!

Eve iş veren güvenilir firmalar

Sizlere evde ek iş yapabilmeniz için bilgiler sunmaya devam ediyorum. Bu yazımda da tüm detaylarıyla eve iş veren güvenilir firmalar hangileri? 2022 için sizlerle paylaştım. Her geçtiğimiz gün evden çalışanların sayısı artıyor. Ev hanımları başta olmak üzere, öğrenciler, emekliler, ek kazanca ihtiyacı olan herkes eve iş veren firmalar sayesinde para kazanabiliyor.💸 Güvenilir evde paketleme işi […]

Okumaya devam et

EVDE EK İŞ

Evde Para Kazandıran İşler – 40 EN KAZANÇLI İŞ FİKRİYLE!

evde para kazandıran işler

Evde boş vaktiniz mi var? Hadi bunu kazanca çevirelim ve evden kazanç sağlayalım. Evde para kazandıran işler sayesinde, gayet tatmin edici gelirler sağlayabilirsiniz. Bunun için kazançlı evde ek iş fikri neler, bulmanız gerekiyor. Merak etmeyin, sizlere bu yazıda 40 bol kazançlı, yapabileceğiniz evde ek iş fikri sunacağım. Bu yazıda evde para kazanılacak işler bir sürü! […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.