finansportali.net

PARA KAZANMA

Yorum Yaparak Para Kazanma 2022 – Ayda 6.000 TL Kazanın

Yorum yaparak para kazanma

Acil paraya mı ihtiyacınız var? Ya da ek gelir mi arıyorsunuz? O halde size bir önerim olacak… Yorum yap para kazan! Evet yanlış okumuyorsunuz. 🙂

Yaşadığımız çevrimiçi dünyada yorum yaparak para kazanma yöntemleri gittikçe artıyor. Sadece  yorum yazarak bir ayda 6.000 TL’ye kadar para kazanabileceğinizi biliyor musunuz? Tek yapmanız gereken, iyi bir portföy hazırlamak ve anlaştığınız yerlere en güzel yorumları yazmak.

Eğer siz de “Yorum yaparak para kazanmak istiyorum” diyorsanız size yorum yazarak para kazanmanın yollarını anlatacağım.

Yorum Yaparak İnternetten Para Kazanma

Yorum Yaparak İnternetten Para Kazanma

Yorum Yaparak İnternetten Para Kazanma

Son zamanlarda internetten para kazanma yolları ilgi çekiyor. Biraz araştırmayla siz de internetten para kazanabilirsiniz ve ek gelir elde edebilirsiniz. İnternetten kolay para kazanma için yorum yaz para kazan yöntemini uygulayabilirsiniz.

İnternet üzerinden yorum yaparak para kazanma artık çok popüler. Siteler size sadece yorum yaptığınız için iyi paralar ödüyor. Sadece bir ay boyunca yorum yaparak para kazandığınızı düşünsenize! Her yorum başına ödenen para sitelerde farklılık gösteriyor. Bu yüzden ne kadar ücret alacağınızı mutlaka öncesinde konuşmalısınız.

Advertisement

Direkt olarak sadece yorum yaz para kazan sayfaları bulunmuyor. Aynı anket doldurarak para kazanma durumunda olduğu gibi, bir site aracılığıyla başka bir siteye bağlanabiliyorsunuz. Ama bazı uygulamalar ve kişiler size bu şansı veriyor. Daha sonra bu sitelerin isimlerini paylaşacağım.

Şimdi yorum yaparak internetten para kazanma yollarını size detaylıca anlatmam gerek. Hazırsak başlıyorum.

Yorum At Para Kazan Güvenilir mi?

Yorum yaparak para kazanma konusunda çekinceleriniz olabilir. İnternette konuyla alakalı çok fazla bilgi kirliliği mevcut. Bunun için sizlere tavsiyem, doğru siteleri tercih etmeniz. Önünüze gelen her siteye tıklayıp üye olmamalısınız. 🙁

Yorum yaz para kazan tekniğiyle güvenli para kazanmak istiyorsanız, güvenilir siteleri tercih edin. Bu yazıdaki amacım da tam olarak bu. Sizlere doğru yönlendirmelerle nasıl yorum yaparak para kazanacağınızı anlattım. Hadi basit para kazanma detaylara bakalım.

Yorum Yaparken Bunlara Dikkat Edin!

Yorum Yaparken Bunlara Dikkat Edin

Yorum Yaparken Bunlara Dikkat Edin

Yorum yaparak para kazanma konusuna detaylarıyla gitmeden önce size birkaç önerim olacak. Hangi siteye yorum yazıyor olursanız olun, mutlaka sizden dikkat etmenizi istedikleri noktalar oluyor. Bunları aşağıya sıraladım…

  • Öncelikle dil bilgisi kurallarına dikkat etmelisiniz.
  • İlgili ürün ve hizmet için yorum yapmalısınız. Yani ürün ve hizmetin içeriği ne ile ilgiliyse mutlaka buna değinmelisiniz. Hatta bazı siteler sadece bu konuda yorum at para kazan diyor.
  • Yapacağınız yorumlar kısa olmamalı. “Beğendim, çok güzeldi” demek yerine o ürünün bir özelliğini ön plana çıkararak açıklayıcı bir yorum yapmalısınız. Aşırı uzun da olmamalı. Kısa olmasın derken gereksiz uzatma da yapmayın. 🙂
  • Yapacağınız her yorum farklı IP adresinden yapılmalı. Farklı IP adresinden yapılmayan yorumlar müşterinizin sittesine zararlı olabilir. Bu yüzden bu kriteri özellikle belirtirler.
  • Anlaştığınız firmaya bağlı olarak sizden istenilen şartlar ve ödenecek ücret farklı olacaktır. Ama dil bilgisi konusunda kendinize güveniyorsanız bu işi yapmak sizin için zor olmayacaktır.

İyi Bir Portföyünüz Olsun

yorum yaz para kazan

yorum yaz para kazan

Firma sahipleri sizin sayfanıza girdiği zaman ilgi çekici portföyünüzü görmeli. Yorum yaparak para kazanma için nasıl bir ücret belirleyebilirsiniz?

Örneğin, “5 farklı IP adresi, 7 gün boyunca, en az 20 kelime ve yüzde 100 özgün içeriklerle” yorum yapacağınızı belirten bir “Satın alma” paketi hazırlamanız göze çarpıcı olacaktır. 

Satın alma ücretini de 40 TL olarak belirleyebilirsiniz. Bir başka ilan açarak ona da 10 farklı IP, en az 20 kelime gibi içerikler yazarak fiyatını 60 TL olarak belirleyebilirsiniz.

Advertisement

Bu paketi bir gün içinde satın alan 3 kişi olsa 40×3= 120 TL yapıyor. Bir ayda toplam 25 kişiye bu paketten iş yaptığınızı düşünürsek aylık kazancınız toplamda 1.000 TL oluyor.  Diğer paketten de 15 kişiye satış yapmış olsanız 900 TL ediyor.

Yani sadece tek bir siteden elde edeceğiniz kazanç sadece 2.000 TL’ye yakın oluyor. Buna benzer birkaç sitede daha üyelik açarsanız oralardan da para elde edebilirsiniz. Böylece aylık kazancınızı 4.000 TL – 5.000 TL’ye çıkarabilirsiniz. Bu tamamen sizin elinizde.

Yorum Başına Ne Kadar Fiyat Veriliyor?

Bu sorunun cevabı net değil. Çünkü firmalar kendilerine uygun  bir fiyat ayarlaması yapıyor. Örneğin X sitesi yorum başına 0.50 kuruş veriyorsa Y sitesi 1.50 TL veriyor olabilir. Bir günde 100 tane hatta 200 tane yorum bile yapabilirsiniz. Eğer bu işte profesyonel iseniz 200 yorum sizi yormayacaktır.

Bu yüzden de yorum yaparak para kazanma kazancı gittikçe artacaktır.. Bir sonraki konuda bahsettiğim siteler yorum başına para vermekten ziyade sizin belirlediğiniz paket fiyatına göre ücret ödemesi alıyor. Ama bu siteler haricinde yorum yaptıran siteler bulmanız da mümkün. Böyle bulduğunuz zaman yorum başına ücret ödemesi alıyorsunuz.

Advertisement

Ücretler Nasıl Ödeniyor?

Ücretler Nasıl Ödeniyor

Ücretler Nasıl Ödeniyor

Yorum yazarak para kazanma sonucu elde ettiğiniz paralar size nasıl ödeniyor? Ödeme şekilleri aslında anlaştığınız kişilere, uygulamalara ve sitelere göre değişim gösteriyor.

Örneğin Bionluk ya da benzeri siteler üzerinden bir anlaşma yaptınız. Onların direkt ödeme yapması için satış başlatabiliyorsunuz. Karşı taraf bunu onayladığı zaman ödemeniz uygulamadaki hesabınıza geçiyor. Siz de buradan kendi banka hesabınıza yönlendirebiliyorsunuz.

Eğer isterseniz, Instagram, Youtube ya da Facebook gibi sosyal medyalar üzerinden anlaşma sağladıysanız direkt olarak IBAN numaranızı iletebilirsiniz. Böylece ödemeleriniz kendi hesabınıza geçer.

Şunu da belirteyim: Özel bilgilerinizi verecekseniz çok iyi araştırma yapın. Çünkü sanal ortamda birçok dolandırıcı bulunuyor. Dolandırılmamak ya da kredi kartı bilgilerinizin çalınmaması için dikkatli davranmalısınız.

Yorum Yaparak Para Kazandıran Siteler

Az önce de belirtmiştim: Direkt olarak yorum yaptıran sitelere giriş yapamıyorsunuz. Ama bir site aracılığıyla yorum yaptıran siteler bulabilirsiniz. Peki siz hangi sitelerden yorum at para kazan şansını yakalayabilirsiniz? İşte size birkaç öneri:

1- Bionluk

Bionluk

Bionluk

Bionluk sitesine ilk üyelik oluştururken 10 TL ödeme yapıyorsunuz  ve üyeliğinizi tamamlıyorsunuz. Daha sonra kendinize bir profil oluşturuyorsunuz. Portföyünüzü örnek verdiğim şekilde hazırlayabilirsiniz. Tabi siz nasıl daha rahat hissedecekseniz ona göre bir profil hazırlayın. Çünkü bir iş aldığınız zaman karşı taraf sizden tam zamanında teslim edilecek iyi bir iş bekler.

2- R10.net

r10.net

r10.net

r10.net de Türkiye’nin en büyük webmaster sayfasıdır. Bu sayfadan istediğiniz kadar soru sorabilirsiniz, yorum hizmeti alabilirsiniz. Aynı şekilde sizler de buraya üye olarak yorum yaptırmak isteyen kişilerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ama üye olurken bir davetiye talebi başvurusu gerekiyor. Mail adresinize gelen kodu girdikten sonra üye olabiliyorsunuz.

Advertisement

3- Wmaracı

Wmaracı

Wmaracı

Bu sitede r10 gibi bir webmaster portalıdır. Buranın işleyişi de aynı şekilde. Wmaracı sitesine girerek üyelik oluşturuyorsunuz ve sizi bulmaları  için bir profil oluşturuyorsunuz. Bu siteden de yorum atarak para kazanma şansınız oldukça yüksek.

4- Sadeceon.com

Sadeceon sitesi de Bionluk sitesine benziyor. Üye olurken 10 TL ödüyorsunuz  ve sonrasında hiçbir ödeme yapmıyorsunuz. Tek yapmanız gereken güzel bir profil hazırlamak. Sonrası zaten kendiliğinden gelecektir. Bu sitede de yorum yaptırmak isteyen birçok kişi bulunuyor.

Bu Sitelerde Yorum Yap Para Kazan!

Bu Sitelerde Yorum Yap Para Kazan

Bu Sitelerde Yorum Yap Para Kazan

Yorum yaparak para kazanma konusunda hangi sitelere yorum yapabilirsiniz ve sizden ne gibi içerikler bekleniyor?

Detaya geçmeden önce bir şeyi açıklamak istiyorum: Yorum yap kazan hizmeti aslında ikiye ayrılıyor. İşletme yorumları ve uygulama yorumları. İşletme yorumları; kolay ve hızlı bir gönderme ile gerçekleşiyor. İşletmeyi arayarak yorumlarla Google sıralamasını yükseltebileceğinizi söyleyebilirsiniz.

Uygulama yorumları da oldukça hızlı gerçekleşiyor. Uygulamayı indiriyorsunuz yıldızı yüksek veriyorsunuz ve iyi yorum yapıyorsunuz. Böylece o uygulama avantajlı konuma geçiyor. Şimdi size daha detaylı olarak hepsini tek tek anlatıyorum.  internette yorum yaparak para kazanma siteleri için okumaya devam edin…

Bu yazıya da bakabilirsiniz: Para kazandıran mobil oyunlar

Advertisement

Trendyol Yorum Yaparak Para Kazanma

Trendyol Yorum Yaparak Para Kazanma

Trendyol Yorum Yaparak Para Kazanma

İlk önce Trendyol’dan bahsetmek istiyorum. Trendyol’da yorum yaparak para kazanmak yöntemi diğer uygulamalara  göre daha kolay. Trendyol size para kazanma konusunda birkaç seçenek  sunuyor. Örneğin, Trendyol linkinden, ya da Trendyol influencer marka işbirliği yaparak para kazanma şansınız var.

Ayrıca koleksiyondan ve Trendyol cüzdan para kazanma seçenekleriniz de bulunuyor. Ama ben size Trendyol yorum yaparak para kazanma yöntemini anlatacağım.

Örneğin bir yemek siparişi verdiniz ve siparişiniz teslim edildi. Bir süre sonra Trendyol’dan bildirim alıyorsunuz: “Yorum Yaz 5 TL Kazan! Trendyol Yemek siparişine 1 hafta içerisinde yorum yaz, yorumun yayınlandığında 5 TL indirim kuponu kazan!”

Eğer böyle bildirimleri dikkate alarak yorum yazarsanız 5 TL hemen hesabınıza yükleniyor ve Trendyol cüzdana kaydoluyor. Yorum yap kazan trendyol bu şekilde. Hadi diğer popüler yönteme geçelim.

 Youtube Yorum Yaparak Para Kazanma

Youtube Yorum Yaparak Para Kazanma

Youtube Yorum Yaparak Para Kazanma

Youtube yorum at para kazan yöntemi de oldukça yaygın. Özellikle yeni Youtube kanalı açan kişiler izlenme sayılarını artırmak ve kendilerini geliştirebilmek için reklam alıyor. Aynı zamanda yorum sayılarını da artırmaya çalışıyor.

Çünkü Youtube kanallarında onların kalitesini ve içeriğini belirleyen önemli faktörlerden birisi de yapılan yorumlar oluyor. Eğer Youtube yorum yaparak para kazanmak isteyen biri varsa “r10.net” gibi sitelere üye olabilir. Çünkü birçok kişi bu siteler üzerinden yorum yazarak para kazanmak isteyen kişileri  bulabiliyor.

Advertisement

Bir diğer yöntem ise, sizin onlara ulaşmanız. Mutlaka her Youtube videosunun altında kişiler kendi bilgilerini, sosyal medya hesaplarını paylaşıyor. Buradan onlarla iletişime geçebilirsiniz. Eğer kişinin aklında yoksa bile düşününce mantıklı gelebilir. Böylece size yorum başına belli bir ücret vererek ek iş imkanı sağlayabilir. YouTube kazanç hesaplama yazımızda daha fazla bilgi yer almaktadır.

Instagramda Yorum Yaparak Para Kazanma

Instagramda Yorum Yaparak Para Kazanma

instagramda Yorum Yaparak Para Kazanma

İnternette yorum yaparak para kazanma yöntemlerinden biri de Instagram kullanarak oluyor. Birçok instagram hesabı sahibi aynı Youtube mantığında olduğu gibi kendisini öne çıkarmaya çalışıyor. İnsanlar daha çok yorumları dikkate alıyor. Bu yüzden ne kadar güzel ve düzgün yorum olursa o kadar iyi sonuçlar elde ediliyor.

Eğer birisi Instagram hesabını satmak istiyorsa ya da ona reklam verecek bir yer arıyorsa ilk kriteri: yorumlar ve beğeniler oluyor. Bir sayfada ne kadar çok beğeni ve ne kadar çok yorum varsa, reklam veren sayısı daha çok olacaktır. Bu yüzden Instagram sayfası olanlar Bionluk ya da benzeri sitelerden yorum yaparak para kazanmak isteyen kişiler arıyor. Onlarla iletişime geçerek şartlarını belirliyor. Ardından ödeme gerçekleşiyor.

Bu yöntemler sayesinde siz de Instagram para kazanma şansı elde edebilirsiniz. Ayda en az 3.000 TL kazanmanız mümkün. Çünkü size tek bir kişi gelmeyecek. Bu yöntemle para kazanabileceğiniz birçok Instagram hesabı bulunuyor.

Google Play Yorum Yaparak Para Kazanma

Google Play Yorum Yaparak Para Kazanma

Google Play Yorum Yaparak Para Kazanma

İnternetten para kazanma yollarının ikiye ayrıldığını belirtmiştim. Bazı uygulamalar siz yorum yaptıkça ön plana çıkıyor ve bunun için size bir ücret ödemesi yapıyor. Örneğin üç yıldız almış ve çok yorumu bulunmayan bir uygulamanın öne çıkması ve kullanılması gerekiyor.

Bu uygulama için r10, Bionluk ya da wmaracı gibi sitelerden yorum at para kazan denebilecek kişiler aranıyor. Eğer sizin portföyünüz de uygunsa sizinle iletişime geçebiliyorlar. Örneğin, bize günde 20 yorum at diyorlar. Her yorum başına da 2 TL veriyorlar.

Advertisement

Bu işi aynı işletmenin üç uygulaması için bir ay boyunca yaptığınızı düşünün. Ayda elde edeceğiniz gelir 3.600 TL olacak. Bu parayı elde ederken tek yaptığınız şey ise yorum yapmak ve 5 yıldız vermek. İşte yorum yaparak para kazanmak bu kadar kolay. Google play yorum yaparak para kazanma ile ilgili söyleyeceklerim bunlar.

Popüler Yazı: Online Para Kazanma

Amazon Yorum Yaparak Para Kazanma

Amazon Yorum Yaparak Para Kazanma

Amazon Yorum Yaparak Para Kazanma

Amazon dünyadaki bir numaralı e-ticaret sitesi. Amazon, yorum yaparak para kazanmak isteyenleri daha çok Fiverr üzerinden seçiyor. Fiverr aynı Bionluk ya da r10 gibi freelance yazarların bulunduğu bir site. Buradan birçok Fiverr üyesi Amazon’a yorum yaparak para kazanıyor. Her sitede mantık aynı oluyor. Siz yorum yapıyorsunuz ve her yorum başına belli bir ücret alıyorsunuz. Bu gibi işler size çok iyi ek gelir sağlıyor.

Amazon da bu fırsatı sunuyor. Üstelik Amazon TL üzerinden değil Dolar ve Euro üzerinden de ödeme yapabiliyor. Bu yüzden diğerlerine kıyasla Amazon yorum yaparak para kazanma yöntemi ile daha iyi ücretler kazandırabilir.

Telefonla sık vakit geçirenler! Para kazandıran mobil uygulamalar yazısını okumanızı tavsiye ediyorum!

Advertisement

Sosyal Medyada Yorum Yaparak Para Kazanmak

Sosyal Medyada Yorum Yaparak Para Kazanmak

Sosyal Medyada Yorum Yaparak Para Kazanmak

Sosyal medya dediğimizde çok geniş bir alandan bahsediyoruz. Size şu şekilde açıklayayım: Facebook, Twitter, Instagram, Youtube ve benzeri sosyal mecralarda yorum yaparak para kazanabilirsiniz. Instagram ve Youtube para kazanma yöntemlerinden zaten bahsettim. Bunlara ek olarak Facebook ve Twitter üzerinden de “yorum yap para kazan” şansınız var.

Twitter kullanıcıları bazen takipçi kasarak para kazanmaya çalışıyor ya da reklamlar alıyor. Ama bunların yanı sıra RT yapanlara ya da paylaşımlarını artırabilenlere de ek ücret sağlayan kişiler bulunuyor. Aynı şekilde Facebook kullananlar da yorum yaptıracak kişiler arıyor. Yine öneri olarak sunduğum sitelere üyelik oluşturarak size buradan ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca okuyabilirsiniz: Reklam İzleyerek Para Kazanma

Bir önceki yazımız olan 50.000 TL ile Ne İş Yapabilirim? – 2022 EN KARLI İşler! başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

Advertisement

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum yapmak için tıklayn.

PARA KAZANMA

İzlenmeyi Artıracak YouTube İçerik Fikirleri- 30 VİDEO FİKRİ

youtube içerik fikirleri

Youtube içerik fikirleri arayanlara birbirinden farklı ve izlenmesi yüksek fikirler önerdim. En popüler Youtube video fikirleri sayesinde 2022 yılında kazançlı çıkacaksınız. Youtube mecrasından para kazananların sayısı her geçen gün artıyor. Rekabet çok fazlayken video içerikleri bulma konusunda zorlanıyor olabilirsiniz. İzlenmesi en yüksek olan ve Türkiye’de olmayan Youtube içeriklerini sizlere sıraladım. Eminim bu listenin içerisinden size […]

Okumaya devam et

PARA KAZANMA

Evde İmalat Fikirleri – EN İYİ 35 ÜRETİM FİKRİ!

evde imalat fikirleri

Sürdürülebilir ve karlı bir işletmeye dönüştürebileceğiniz birçok küçük ölçekli imalat fikirleri var… İster mum, ister çanta veya kıyafet üreten bir imalat iş fikri düşünebilirsiniz. Seçenek çok fazla! Aklınıza fikir gelmiyorsa ya da farklı seçenekler görmek istiyorsanız, bu yazı sizin için yazıldı! Bu yazıda evde ne üretebilirim? Ne imal edebilirim? Diyenlere bir çok cevap vereceğim. Eminim […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.