Adana’da Senetle Borç Para Veren Yerler 2020 (İLETİŞİM ADRES VE TELEFONLARI)

Adana’da Senetle Borç Para Veren Yerler 2020 (İLETİŞİM ADRES VE TELEFONLARI)
02.11.2020
A+
A-

Borç paraya sıkışan kişiler, banka kredisi çekemediklerinde hemen senetle para veren yerleri araştırmaya başlamaktadır. Kredi çekemeyenlere borç para veren yerler vardır. Ama kredi çekemeyenlere senetle para veren bu yerler belli bir komisyon karşılığında bu işi yaparlar. Özellikle bu yazımızda, Adana’da senetle para veren yerleri araştırdık. Adana’da senetle borç para veren yerler hakkında detaylı bilgiler sunuyoruz….

Adana dâhil birçok ilimizde senetle borç veren yerler bulunuyor. Ancak bu yerlerin güvenilir ve düşük faizli olmasına özen göstermelisiniz. Aksi halde bankalardan da yüksek faiz veren yerlerden borç alırsanız sizin için geri dönüşü daha zor olacaktır. Adana’da elden borç para veren yerler, senetle kredi veren faktoring şirketler ve iletişim numaları yazımızın devamında…

Adana’da Elden Borç Para Veren Yerler

Adana iş adamlarının ve hayırseverlerin çok olduğu bir ildir. Adana’da senetle borç para veren iş adamları, senetle borç para veren hayırsever kişiler bulunmaktadır. Bu kişilere referans ile yapılan başvuru sonrası, 10 bin TL, 20 Bin TL nakit para verilebilmektedir.

Adana bölgesinde ayrıca senetle altın veren kuyumcular da bulunmaktadır. Nakit ile altın satan bu yerler aynı zamanda elden taksitle de altın satabilmektedir. Altın ihtiyacı olan kişiler, ya da senetle altın satan yerler arayan kişiler bu kuyumculardan senetle altın satın alarak bunu nakit paraya çevirebilir.

Adana’da senetle kredi veren yerler arasında danışmanlık ücreti dahilinde sizlere senetle borç veren firmalar bulacağını söyleyenlere kesinlikle itibar etmeyin. Genelde bu kişiler belirli bir yüzde oranı ya da 100, 200, 300 TL gibi komik rakamlarda danışman olabileceklerini söyleyebilir. Bunlara kesinlikle inanmamalısınız. Sizler için Adana’da senetle kredi veren faktoring şirketleri hakkında adres ve iletişim bilgilerini verdik.

Bunun haricinde nakit ihtiyacı için bu yazımızı da okuyabilirsiniz >>> Senet Karşılığında Kredi Veren Faktoring Şirketleri

Adana’da Senetle Borç Para Veren Yerler

Adana’da Senetle Kredi Veren Şirketler

Adana ve çevre illerde senetle kredi veren faktöring şirketler bulunmaktadır. Faktöring şirketler, bankaların kredi vermediği kişilere uygun komisyonlar ile kredi veren şirketlerdir. Peki Adana’da senetle kredi veren yerlerden nasıl kredi çekilir? Bunun için sizden bazı teminatlar istenmektedir. Bu teminatları sağladığınız anda size senetle kredi çıkacaktır.

Adana senetle kredi almak istiyorum diyorsanız yalnızca güvenilir şirketlerden almalısınız. Adana’da tefeci arıyorum diyorsanız kesinlikle uzak durmanız gerekenlerden bir tanesidir. Bunun yanı sıra Adana borç veren kuyumcular ile çalışabilirsiniz. Senetle kredi veren bankalar da olduğu gibi Çerkezköy senetle para veren esnaflar da mevcuttur.

Bunu da okumak isteyebilirsiniz: Senet Karşılığında Kredi Veren Faktoring Şirketleri

Adana’da Senetle Kredi Veren Şirketlerin İletişim ve Adresleri

Zor durumda olan halka senetle kredi veren şirketler bulunuyor. Herkese Adana’da senetle kredi verilmemektedir. Bunun kriterlerini şirketler belirlemektedir. Özellikle 300-500 TL gibi komik rakamlarla şirketlerden borç alırsanız olumsuz tepkilerle karşılaşabilirsiniz. Örnek Adana’da senetle kredi veren şirketlerin adreslerini görebilirsiniz.

 • Merkez mh., Namık Kemal Cad. Yıldız Sitesi No:24
 • Reşatbey mh., Mustafa Kemal Atatürk cad. Reşat Bey Mah. No:45, Seyhan/Adana
 • Sultan cad., Yeni Mah. Hasan Polatkan Bulv. Tansu Sit. NO:42 Merkez Adana
 • Yüreğir SYDV: Cumhuriyet Mahallesi, 788. Sk. 10/A, 01280 Yüreğir/Adana
 • Kadirli KaymakamlığıŞehit Halis Şişman mh., 1389. Sk. No:117, 80760 Kadirli/Osmaniye
 • Seyhan Toplumsal Yardımlaşma Vakfı : Reşatbey mh., Ordu Cd. Yeğenağa Apt. 23/1, 01120 Seyhan/Adana
 • Çağdaş Faktoring: 0 322 458 10 87
 • MNG Şirketi Telefon: 0 322 459 03 90
 • Tam Faktoring: 0 850 200 90 80
 • Şirinoğlu Şirketi: 0 322 456 26 40
 • Lider Şirketi Telefon: 0 322 457 71 51

Bu şirketlerle iletişime geçerek senetle kredi ya da borç almak için başvuru da bulunabilirsiniz. Ancak belirttiğimiz gibi Adana’da senetle kredi almak istiyorsanız mutlaka onlara geri ödeyeceğinize dair güvence göstermeniz gerekiyor. Aksi halde hiç kimse tanımadığı birisine borç vermeyecektir.

Adana Senetle Altın Veren Kuyumcular

Altının değeri her geçen gün artarken insanlar düğün davetiyelerinden korkar oldu. Yakınlarına altın takamaz olanlar Adana senetle altın veren kuyucumlar aramaya başladı. Seyhan, Merkez, Yüreğir gibi yerlerde senetle altın veren kuyumcular bulmak kolay olsa da Adana’da tefeci arıyorum diyorsanız mutlaka uzak durmanızı öneririz. Senetle kredi veren şirketler ile de anlaşma yapmadan evvel mutlaka iyi tanımanızda yarar var.

 • Seyhan
 • Merkez
 • Aladağ
 • Kozanlı
 • Feke
 • İmamoğlu
 • Yüreğir
 • Ceyhan
 • Çukurova
 • Pozantı
 • Kozan

gibi ilçelerde bulunan kuyumculardan senetle altın alabilirsiniz. Bu ilçelerde Adana senetle altın veren kuyumcular olduğu gibi Adana’da senetle kredi veren firmalar da yer almaktadır. Bunun haricinde zor durumlarda Adana Kaymakamlıklara da başvurabilirsiniz. Bunun haricinde peşinatsız cep telefonu senetle alarak bozdurmak suretiyle düşük limit ihtiyaçları için de kullanılabilir.

İlginizi Çekebilir: Senetle Borç Para Veren Yerler ve Şahıslar

Adana’da Tefecilerden Senetle Borç Almak

Adana’da senetle para veren diğer bir taraf ise tefecilerdir. Tefeci arıyorum diyorsanız bu başlığımızı dikkatli okumanızı tavsiye ederiz. Eğer bilmeden Adana’da tefecilerden senetle borç almak için ilk adımı atarsanız geri dönüşü olmayan bir yola da girmiş olabilirsiniz.

Öncelikle tefecilerin yasal hiçbir işlem yapmadığını bilmenizi isteriz. Gerçek isimlerini asla kullanmayıp takma isim kullanırlar. Bu yüzden ileride daha sonraları şikâyet bile etseniz yetkililer bulamamaktadır. Bununla beraber tefeciler herkese kolay kolay borç vermiyor. İpotek, araba, arsa ya da eviniz varsa o zaman onları devir etmeniz karşılığında size para verirler. Eğer borcunuzu ödemezseniz devir ettiğiniz mülk onlara ait olur.

Tefecilerin bankalardan farkı ne diye sorarsanız, faiz oranlarından bahsedebiliriz. Normal bir bankanın yaklaşık 50-100 katı kadar faiz oranı işleyebilirler. Bu yüzden tefecilerden kredi almak ya da tefecilerden borç almak istiyorsanız bunları da göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca tefecilik ülkemizde yasal olmadığı gibi suçtur. Bu yüzden tefecilerle iş yapmak da suça ortak olmaktır. Bundan dolayı tefecilerden senetle borç almak yerine Adana’da senetle borç veren şirketler ile ya da bankalarla temasa geçebilirsiniz.

İlgili İçerik: Senetle Borç Para Veren Yerler ve Şahıslar

Evden para kazanmak istiyorsanız Evde Ek İş adlı menümüzden aylık 4.000 TL’ye varan evden yapılacak ek işler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Şans Oyunları İle Para Kazandıran Kişiler Güvenilir Mi?   başlıklı makalemizde facebbok idda tahmin, şans oyunları danışmanları ve şans oyunu dolandırıcıları hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. Mahmut dedi ki:

  Acil 5 bin TL ye ihtiyacım var adanada oturuyorum
  Acil dönüş alabilirmiyim

 2. İbrahim Sarı dedi ki:

  Merhaba acil 5000 tl ye ihtiyacım var özel sektör de gıda mühendisi olarak çalışıyorum aylık 1000 tl ödeyebilirim