finansportali.net

ACİL PARA

Adana’da Senetle Borç Para Veren Yerler 2022 İLETİŞİM ADRESİ

Adana'da senetle borç para veren yerler

Adana’da senetle borç para veren yerler hakkında araştırma yapanları buraya alalım! Acil paraya sıkışan kişiler, banka kredisi çekemediklerinde hemen senetle para veren yerleri araştırmaya başlarlar. Neyse ki, kredi çekemeyen kişiler için tek çıkış yolu bankalar değildir.

Adana dâhil birçok ilimizde senetle borç veren yerler bulunuyor. Ancak bu yerlerin güvenilir ve düşük faizli olmasına özen göstermelisiniz. Aksi halde bankalardan ya da yüksek faiz veren yerlerden borç alırsanız, bu borcun size geri dönüşü daha zor olacaktır.

Birazdan anlatacağımız senetle para veren yerler adana’da belli bir komisyon karşılığında bu işi yaparlar. Özellikle bu yazımız için 2022 yılında Adana senetle para hakkında detaylı bir araştırma yaptık.

Advertisement

Adana’da elden borç para veren yerler, senetle kredi veren faktoring şirketler ve iletişim numaralarına dair tüm bilgiler yazımızın devamında…

Adana’da Elden Borç Para Veren Yerler

senetle para veren yerler adana
senetle para veren yerler adana

Zengin iş insanlarının ve yardımsever kurumların yaygın olduğu Adana’da, senetle borç para veren iş insanları ve senetle borç para veren hayırsever kişiler bulunmaktadır. Bu kişilere referans ile yapılan başvuru sonrasında 20 bin TL ile 30 Bin TL civarlarında nakit para almak mümkündür.

Adana bölgesinde ayrıca senetle altın veren kuyumcular da bulunmaktadır. Nakit ile altın satan bu yerler, aynı zamanda elden taksitle de altın satarlar. Altın ihtiyacı olan ya da senetle altın satan yer arayan kişiler, bu kuyumculardan senet karşılığında altın satın alarak hemen nakit paraya çevirebilirler.


UYARI! Adana’da senetle borç para veren yerler arasında danışmanlık ücreti dahilinde sizlere kredi veren firmalar bulacağını söyleyen kişilere kesinlikle itibar etmeyiniz. Genelde bu kişiler belirli bir yüzde oranı ya da 100, 200, 300 TL gibi komik rakamlar karşılığında, sizlere danışmanlık yapacaklarını söyleyebilirler.


Ayrı olarak sizlere senetle borç para veren yerler ve şahıslar için detaylı bir yazı hazırlamıştım. Hemen okuyabilirsiniz. Senetle para veren yerler Adana ili için devam edelim.

Advertisement

Adana’da Senetle Kredi Veren Şirketler

adana senetle para
adana senetle para

Adana ve çevre illerde senetle kredi veren faktöring şirketler bulunmaktadır. Faktöring şirketler, bankaların kredi vermediği kişilere uygun komisyonlar ile kredi veren şirketlerdir.

Peki Adana’da senetle kredi veren yerlerden nasıl kredi çekilir? Bunun için sizden bazı teminatlar istenmektedir. Bu teminatları sağladığınız anda size senetle kredi çıkacaktır.

Adana senetle kredi almak istiyorum diyorsanız yalnızca güvenilir şirketlerden almalısınız. Adana’da tefeci arıyorum diyorsanız kesinlikle uzak durmanız gerekenlerden bir tanesidir.

Bunun yanı sıra Adana borç veren kuyumcular ile çalışabilirsiniz. Senetle kredi veren bankalar da olduğu gibi Çerkezköy senetle para veren esnaflar da mevcuttur.

Nakite mi ihtiyacınız var? Kredi Kartı Nakite Çevirme yöntemlerini sizlere anlattım!

Advertisement

Adana’da Senetle Kredi Veren Şirketlerin İletişim ve Adresleri

senet karşılığı kredi veren yerler

Zor durumda olan vatandaşa, Adana’da senetle borç para veren yerler ve şirketler bulunmaktadır. Ancak bu şirketler herkese kredi verecek kadar genel geçer kurumlar değillerdir.

Verilecek paranın kriterlerini, her şirket kendi adına göre belirler. Özellikle 300-500 TL gibi rakamlarla şirketlerden borç alırsanız olumsuz tepkilerle karşılaşabilirsiniz. Faktoring şirketleriyle iletişime geçerek senetle kredi ya da borç almak için başvuruda bulunabilirsiniz.

Ancak belirttiğimiz gibi Adana’da senetle kredi almak istiyorsanız mutlaka onlara geri ödeyeceğinize dair herhangi bir güvence göstermeniz gerekiyor. Aksi halde hiç kimse tanımadığı birisine borç vermeyecektir.

Benzer içerik 〉  İstanbul’da Senetle Borç Para Veren Yerler

Adana Senetle Altın Veren Kuyumcular

adana faizle para verenler
adana faizle para verenler

Altının değeri her geçen gün artarken insanlar, verilen düğün davetiyelerinden korkar oldu. Eşe dosta altın takamaz olan vatandaş,  Adana’da senetle borç para veren yerler hakkında arayışa girdi. 

Ancak güzel haber, Adana bölgesinde acil nakit ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir seçenek daha var; kuyumcular… Şehir merkezi, Seyhan ve Yüreğir gibi bölgelerde senetle altın veren kuyumcular bulmak son derece kolaydır.

Advertisement
 • Seyhan
 • Merkez
 • Aladağ
 • Kozanlı
 • Feke
 • İmamoğlu
 • Yüreğir
 • Ceyhan
 • Çukurova
 • Pozantı
 • Kozan

gibi ilçelerde bulunan kuyumculardan senetle altın satın alabilirsiniz. Bu ilçelerde, Adana senetle altın veren kuyumcular olduğu gibi Adana’da senetle borç para firmalar da yer almaktadır.

Bunun haricinde zor durumlarda Adana Kaymakamlıklara da başvurabilirsiniz. Son seçenek olarak da peşinatsız cep telefonunu senetle satın alıp, bozdurmak suretiyle az da olsa nakit para elde edebilirsiniz. Acil para bulma yolları arasından da seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Adana’da Tefecilerden Senetle Borç Almak

senetle borç para veren yerler
adana tefeci numaraları

Adana’da senetle para veren diğer bir taraf ise tefecilerdir. Tefeci arıyorum diyorsanız bu başlığımızı dikkatli okumanızı tavsiye ederiz. Eğer bilmeden Adana’da tefecilerden senetle borç almak için ilk adımı atarsanız; geri dönüşü olmayan bir yola girmeniz muhtemeldir.

Öncelikle tefecilerin yasal hiçbir işlem yapmadığını bilmenizi isteriz. Gerçek isimlerini asla kullanmayıp takma isim kullanırlar. Bu yüzden ileride şikâyet bile etseniz yetkililerin onları bulmaları zor olacaktır.

Bununla beraber; hiçbir tefeci, kimseye kolay kolay para vermez. İpotek, araba, arsa ya da eviniz varsa o zaman onları devir etmeniz karşılığında size para vereceklerdir. Şayet borcunuzu ödemediğiniz taktirde; devrettiğiniz her şey onların olacaktır. O nedenle adana tefeci numaraları arıyorsanız bu riskleri göz önünde bulundurmalısınız.

Ayrıca tefecilik ülkemizde yasal olmadığı gibi direkt suçtur. Bu yüzden tefecilerle iş yapmak da suça ortak olmaktır. Bundan dolayı tefecilerden senetle borç almak yerine Adana’da senetle borç para veren yerler ile temasa geçmenizi öneririz.

Advertisement

10 Yorum

 1. Murat Kemaneci 5304679501

  21 Mart 2022 at 20:20

  Acil 30 bin lazım. Yardımcı olacak var mı ?

 2. can seckin

  26 Aralık 2021 at 13:36

  acil 1000 tl ye ihtiyacim var aylik. 2 bin oderim cok acil esim hamile yardimci olursaniz sevinirim

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

10 yorum

ACİL PARA

Taksitle Telefon Satan Yerler – En Ucuz Öneriler!

taksitle telefon satan yerler

2014 yılında getirilen taksitle telefon alma yasağı sonrasında birçok kişi taksitle telefon nasıl alınır araştırmak zorunda kalmakta. Çünkü bu tarihten sonra doların da bir hayli yükselmesi peşin olarak telefon almayı neredeyse imkansız kılmıştır. Ortalama 5 bin ile 10 bin arasında değişen telefon piyasasında kimse elindeki nakit paranın tamamını tek seferde harcamak istememektedir. Senetle telefon satışı […]

Okumaya devam et

ACİL PARA

Senetle Borç Para Veren Yerler ve Şahıslar – 2022 Tam Liste!

Senetle borç para veren yerler

Acilen nakit paraya sıkışanlar, hoş geldiniz! Bu yazımda sizlere, senetle borç para veren yerler ve şahıslar ile ilgili 2022 tam listesini veriyorum. Üstelik yaşadığınız şehrin herhangi bir önemi de yok! 😉 Ben, örnek olarak senetle borç para verenler İstanbul ve İzmir şehirleri üzerinden de birkaç öneride bulundum. Ancak endişelenmeyin, siz bu tavsiyemi yaşadığınız kente göre […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.