finansportali.net

PARA KAZANMA

Yürüyerek Para Kazanma 2022 – Günde 100 Lira Kazanın!

yürüyerek para kazanma uygulaması

İnternetten kazanç sağlamak yolları arasında en merak edilen konulardan birisi de şüphesiz yürüyerek para kazanmak oluyor. Hem bu kadar basit bir günlük rutinimizi yapıp hem de günde 100 Lira kazanmak mümkün!

Adım atarak para kazanma uygulamaları 2022 yılında da en çok indirilen mobil programlar arasında yer aldı. Siz de yürüyüş yaparak para kazanmak için sıraladığım programlara ve günlük kazançlarına mutlaka göz atın! İşte o uygulamalar…

Yürüyerek Para Kazanma Nedir?

Yürüyerek para kazandıran uygulamalar kullanıcılarıyla reklam gelirlerini paylaşarak yaygınlığını arttırmaktadır. Kullanıcılarından hiçbir kayıt ücreti talep etmeyen bu uygulamalar yalnızca konumuz açıkken adım atarak size kazanç sağlamaktadır. App Store ve Google Play mağazalarından ücretsiz şekilde indirdikten sonra siz de yürüyüş yaparak para kazanabilirsiniz.

Advertisement
yürüyerek para kazanma uygulamaları

Yürüyerek Para Kazanma Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Hem yürüyüş yapmak hem de para kazanmak isteyen birçok kişi bu uygulamaların kullanımıyla ilgili merak içindedir. Bu programlar ücretli mi veya kazandığım parayı nasıl çekerim diye soran kullanıcılar için yürüyerek para kazanma uygulaması nasıl kullanılır maddeler halinde sıraladım;

 1. Programlar genellikle coinler ile ödeme yaptığı için kripto para cüzdanınız olmalıdır,
 2. Programlarda günlük üst limitler yer almaktadır (ort. 10 bin adım),
 3. Coin veya nakit ödemesi olmayan programlarda hediye çekleri ve indirim kuponları yer alır,
 4. Uygulamaları kullanmanız için telefonunuzun konum servisi (GPS) açık olmalıdır,
 5. Sıraladığım programlar ücretsiz olup App Store veya Google Play üzerinden indirilir,
 6. Birden fazla programı aynı anda kullanıp daha çok para kazanabilirsiniz.

Yürüyüş yaparken müzik dinlemeyi de seviyor musunuz? O halde hem yürüyerek hem de Müzik Dinleyerek Para Kazanmak için bıraktığım linke mutlaka göz atın!

Yürüyerek Para Kazanma Uygulamaları

Yürüyerek para kazanma programları genellikle size tokenlar ile ödeme yapmaktadır. Attığınız adım karşılığında gün sonunda bakiyenizde biriken kripto paraları da mobil cüzdanınız ile nakite çevirebilirsiniz.

Sıralayacağım uygulamaların yalnızca bir tanesini kullanmanız çok yüksek gelir elde etmenizi sağlamayabilir. Fakat bahsedeceğim uygulamaların hepsini aynı anda indirip kayıt olduğunuz takdirde size günlük ortalama 100 TL kazanç getirmektedir. Sizler için sıraladığım yürüyerek para kazanma uygulamaları şu şekildedir;

1. SweatCoin

Yürüyerek para kazanmak için en yaygın kullanıma sahip uygulamaların arasında olan SweatCoin uygulaması hem App Store hem de Google Play mağazalarında yer almaktadır. Programı indirdikten sonra yalnızca kayıt ol formu doldurarak dakikalar içerisinde programda kullanıcı paneliniz açılmaktadır.

Programı kullanmak için yapmanız gereken tek şey telefonunuzun konumunun açık olmasıdır. Gün boyunca attığınız adımlar birikince gün sonunda her 1000 adıma karşılık 1 Sweatcoin hesabınıza yatmaktadır. Ortalama 10 bin adım (8 km) atan birisi günde 8 SWC yani 0,50 cent kazanmaktadır.

Advertisement
SWEATCOİN İLE YÜRÜYÜŞ YAPARAK PARA KAZANMA

SweatCoin programının kazanç yolları bununla sınırlı değildir. Programa sizin referansınız ile kayıt olan her kişi başına bonus verilmektedir. Ayrıca günde 3 kez reklam izleyerek para kazanma seçeneği sunan uygulama ile ekstra coin hakkı elde edersiniz. Bunlarla birlikte gün sonunda toplam 1 Dolar zahmetsiz şekilde kazanabilirsiniz.

Bir de uygulamanın içerisinde yer alan mağaza özelliği ile indirimli alışveriş imkanın sunan program alanında bu özellikleriyle öne çıkmaktadır. Yukarıda SweatCoin ile adım atarak ve arkadaş davet ederek para kazanan bir kullanıcıya ait video bıraktım, yazıyı bitirdikten sonra izleyebilirsiniz.

2. Evidation

Uygulamanın yalnızca yürüyüş yaparak para kazanma seçeneği yerine spor yaparak, yemek yiyerek hatta uyuyarak bile para kazandırması son dönemde popülerleşmesine katkı sunmuştur. Tam anlamıyla bir sağlıklı yaşam programı olan bu uygulama reklam gelirleri ve anketlerden topladığı kazançları kullanıcılar ile paylaşmaktadır.

Evidation sağlık uygulaması her seviyede kullanım için ayrı bir ödeme algoritması kullandığı için kazanç hesaplaması değişkenlik gösterir. Fakat aktif kullanan kişilerin yorumlar neticesinde günde 1000 puan rahatlıkla elde ettiğini bunun da 1 Dolar değerine geldiği hesaplanmıştır. Program ücretsiz şekilde İOS ve Android marketlerden indirilebilir.

Advertisement
yürüyüş yaparak para kazanmak – adım atarak para kazanmak

3. Runtopia

Yürüyerek para kazanma programları arasında popülerliği günden güne artan Runtopia programı, ücretsiz bir şekilde İOS ve Android mağazalarından indirilebilir. Sports Coin adındaki kendi kripto para birimiyle ödeme yapan uygulama yalnızca adım atarak değil çeşitli spor faaliyetleriyle de kazanç sağlamaktadır.

Coin ile ödeme almak yerine uygulamanın mağaza bölümünden yaptığınız alışverişler ile biriken bakiyelerinizi de harcayabilirsiniz.

4. Yürüyerek Para Kazanma Programı: Adım Para

Yerli girişimciler tarafından yapılan AdımPara uygulaması hem yürüyüş yaparak para kazanmanızı hem de video izleyerek ek bonuslar toplamanıza imkan veren bir programdır. AdımPara adıyla hesabınızda biriken bonuslar ile uygulama mağazasından onlarca hediyeyi seçebilir veya hediye çeklerini kullanabilirsiniz.

Cihazınızın konumu kapalı dahi olsa günlük adımlarınızı ölçen uygulamada puanları biriktirmek için gece yarısından önce Bonus Al butonuyla puanlarınızı toplamalısınız. Şuan için nakit ödemesi olmayan programda hediyelerin beğenilmesi nedeniyle yüksek bir kullanıcı sayısına sahiptir.

adım atarak para kazanma programı adım para

5. Optimity

En çok para kazandıran uygulamalar arasında yer alan Optimity uygulaması adım atarak, arkadaşlarınıza referans olarak ve çeşitli ödül görevleri gibi alternatifler ile kazanç sağlamaktadır. Programın kullanıcı sayısı arttıkça ödül sistemi de bu oranda genişlediği için önümüzdeki süreçte kazançların artması hedeflenmektedir.

Uygulamayı aktif olarak bir hafta kullanan kişilerin toplamda 10 Dolar’a ulaştığı bilinmektedir. Bu durumda yaklaşık olarak günlük 1,4 Dolar getiri sağlayarak rakiplerinden yüksek gelir dağıtımı yapmaktadır. Program ücretsiz şekilde tüm marka telefonlara indirilmekte olup program dili İngilizce olmaktadır.

Advertisement

Eğer siz de 1 saatte para kazanma yollarını merak ediyorsanız sitemizde yer alan Hızlı Para Kazanma yazısına mutlaka göz atın!

6. Adım Atarak Para Kazanma Uygulaması: Charity Miles

Charity Miles yürüyerek para kazanma uygulamasında ayrıca fitness gibi çeşitli sporlar yaparak ve koşarak para kazanmak mümkün. Spor alanlarında yaptığınız etkinlikler dahilinde PayPal hesabınıza para yatmaktadır. Ülkemizde ve bazı ülkelerde PayPal kullanımı yasaklanmasının ardından uygulama yeni ödeme seçeneklerini aramaktadır.

Ancak bu durum sizin uygulamayı kullanmanızda bir sorun içermiyor. Uygulamada adım attıkça ve spor yaptıkça kazandığınız puanları Amazon alışverişlerinizde indirim kuponu olarak kullanabiliyorsunuz. Uygulamanın mağaza kısmı ve diğer üyelerle iletişim sağlama özelliği nedeniyle yaygınlığı artmaktadır.

yürüyerek para kazanma programları

7. MapMyFitness

Spor hedefleriniz için motivasyon ve disipline etmeyi sağlayan uygulamada şuan nakit (veya coin) ödemesi yoktur. Uygulamada spor hedeflerinizi yakaladıkça ve düzenli bir şekilde sürdürdükçe hesap cüzdanınızda puanlar birikir.

MapMyFitness uygulamasındaki mağaza içerisinden biriktirdiğiniz puanlar ile alışveriş yapabilir aldığınız ürünleri dilerseniz nakit paraya çevirebilirsiniz.

Ayrıca ilginizi çekeceğini düşündüğüm Kwai Para Kazanma yazımı okumanız için buraya ekliyorum..

8. Winwalk

Yürüyerek para kazandıran uygulamalar arasında yer alan Winwalk uygulaması rakiplerinden bir konuda öne çıkıyor. Konum servisinin açık olmasını zorunlu kılmayan uygulama telefonunuzdaki adım sayar uygulamasına optimize edilerek yüklendiği için verileri telefonunuzdan direkt olarak alabiliyor.

Advertisement

GPS özelliğinin kapalı olması nedeniyle hem şarj hem de internet tasarrufu sağlayan uygulama ücretsiz olarak İOS ve Android marketlerden indirilmektedir. Programda günlük 10 bin adım üst sınır yer almakta olup her 1000 adım 1,2 Dolar yaklaşık değeri içerir.

Ayrıca adım atmak dışında yorum yaparak para kazanma, anket doldurarak ve video izleyerek para kazanma imkanları da yer almaktadır. Bu alternatifler ile günlük 1,5 Dolar seviyelerinde para kazanmak kolayca sağlanmaktadır.

9. Higi

Şuan için yalnızca Amerika’da kullanılan program yakında dünyanın farklı yerlerinde de hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Türkiye’de de kullanıma açılması muhtemel olan program yalnzıca yürüyüş yaparak değil vücut kitle endeksine de bağlı olarak para kazandırmaktadır. Günlük 1 Dolar‘dan fazla kazanç sağlayan program Türkiye’ye geldiği takdirde yoğun ilgi görmesi bekleniyor.

10. Pk Rewards

Pk Reward adım atarak para kazandırmanın yanı sıra koşmak ve fitness gibi spor dallarında da size puanlar kazandıran bir uygulamadır. Nakit ödemesi veya koin ödemesi henüz yapılmayan programda dünyaca ünlü sitelerde geçerli hediye çekleri ve indirim kuponları kazanabilirsiniz.

Advertisement

Siz de bu uygulama ile kazandığınız kupon ve çekleri nakit ile takas yaparak kendinize kolayca ek gelir sağlayabilirsiniz.

yürüyerek para nasıl kazanılır?

11. Bitwalking

İnsanların sağlıklı yaşaması için başlatılan eko-dijital proje olan Bitwalking uygulaması günde 10 bin adıma karşılık 1 Dolar kullanıcılarına ödeme sağlamaktadır. Programın kullanıcı sayısı her geçen gün artarken ücretsiz şekilde kaydolma imkanı sunan uygulamada sizden istenilen tek şart gün içinde 10 bin adım (7-8 km) kotasını doldurmak.

12. Arhievement Fitness Uygulaması İle Para Kazanmak

Arhievement uygulaması yalnızca yürüyerek değil tüm spor aktiviteleriniz ve günlük faaliyetleriniz ile para kazandıran bir uygulamadır. Böylece yalnızca yürüyüş yaparak değil, yüzerek, fitnees yaparak, bisiklet sürerek de para kazanabilirsiniz. Günlük 100 puana kadar düzenli spor ile biriktirebildiğiniz uygulamada 10.000 puan karşılığı 10 Dolar olarak belirlenmiştir.

Kilo değişimi, uyku düzeni ve düzenli spor aktivitelerinizi kaydererek daha çok puan biriktirebileceğiniz uygulamada biriken paralarınızı dilediğiniz zaman banka hesabınıza aktarıp çekebilirsiniz.

yürüyerek para kazanma uygulamaları yorumları

Yukarıda sıraladığım uygulamalar haricinde alternatif adım atarak para kazanma uygulamaları da vardır. Fakat bu uygulamaların ülkemizde çok yaygın bir kullanımı yer almamaktadır. Diğer yürüyerek para kazanma uygulamaları 2022 seçenekleri de şunlardır;

 • StepBet,
 • People Walker,
 • Lucky Step,
 • Pedometer,
 • Lmypo,
 • Fitcoin.

Yürüyerek Para Kazanma Yorumları

Günlük hayatımızda işe, okula giderken veya alışveriş ihtiyaçlarımız için de olsa mutlaka belirli bir mesafe yol yürürüz. Türkiye’de insanların ortalama her gün 4 bin – 8 bin aralığında adım attığı yapılan anketler sonucunda belirlenmiştir.

Bu adım sayıları kulağa çok gibi gelse de 8 bin adım yaklaşık olarak 7 km bir mesafe etmektedir. Birçok kişi bu adımın üçte birini evin içerisindeyken bile tamamlamaktadır. Siz de yukarıda bahsettiğim uygulamaları cep telefonunuza indirerek ek gelir elde edebilir hiçbir maddi kaynak harcamadan, sıfırdan para kazanabilirsiniz.

Advertisement

Yürüyerek para kazanma yorumları içerisinde genellikle uygulamaların düşük gelir verdiği söylenmektedir. Elbette tek program dahilinde bakılırsa günlük 1 Dolar (yaklaşık 15 TL) kazanmak size az gelebilir. Ancak birden fazla programı yüklediğiniz zaman günde 5-15 Dolar arasına bir kazanç elde edebilir ve siz de yaklaşık 100 Türk Lirasını yürüyerek kazanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde İmalat Fikirleri – EN İYİ 35 ÜRETİM FİKRİ! başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

Advertisement

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum yapmak için tıklayn.

PARA KAZANMA

İzlenmeyi Artıracak YouTube İçerik Fikirleri- 30 VİDEO FİKRİ

youtube içerik fikirleri

Youtube içerik fikirleri arayanlara birbirinden farklı ve izlenmesi yüksek fikirler önerdim. En popüler Youtube video fikirleri sayesinde 2022 yılında kazançlı çıkacaksınız. Youtube mecrasından para kazananların sayısı her geçen gün artıyor. Rekabet çok fazlayken video içerikleri bulma konusunda zorlanıyor olabilirsiniz. İzlenmesi en yüksek olan ve Türkiye’de olmayan Youtube içeriklerini sizlere sıraladım. Eminim bu listenin içerisinden size […]

Okumaya devam et

PARA KAZANMA

Evde İmalat Fikirleri – EN İYİ 35 ÜRETİM FİKRİ!

evde imalat fikirleri

Sürdürülebilir ve karlı bir işletmeye dönüştürebileceğiniz birçok küçük ölçekli imalat fikirleri var… İster mum, ister çanta veya kıyafet üreten bir imalat iş fikri düşünebilirsiniz. Seçenek çok fazla! Aklınıza fikir gelmiyorsa ya da farklı seçenekler görmek istiyorsanız, bu yazı sizin için yazıldı! Bu yazıda evde ne üretebilirim? Ne imal edebilirim? Diyenlere bir çok cevap vereceğim. Eminim […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.