finansportali.net

EVDE EK İŞ

Kaporasız Evde Paketleme İşi 2023 | T.C’siz Evde Paketleme!

Kaporasız Evde Paketleme İşi

Evde çalışmak istiyorum diyenler! Kaporasız evde paketleme işi ile güvenilir bir şekilde kazanç sağlayabilirsiniz. Günümüzde gerçekten de güvenilir evde paketleme işi bulabilmek mümkün!

Evlere paketleme işi veren firmalar nasıl bulunur? Detaylı olarak aktardık! Kaporasız paketleme işi veren firmaların telefon numaraları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Kapora istemeyen paketleme işini nasıl bulacağınızı açıkladık!

Kaporasız evde paketleme ile ayda 15.000 TL’ye varan kazançlara ulaşabilirsiniz. Kapora istemeyen ek gelir işleri için okumaya devam edin…

Advertisement

Kaporasız Evde Paketleme İşi Nelerdir?

Kaporasız Evde Paketleme İşi Nelerdir?
Kaporasız Evde Paketleme İşi 2023

Kaporasız evde paketleme işi yapmak istiyorsanız, hangi ek iş için başvuruda bulunabileceğinizi bilmelisiniz.

Az çok iş hakkında bilgi sahibi olmanız, firmalar için önemli olacak. Firmalar sizden eğitim ya da tecrübe beklemiyor. Ancak iş hakkında bilgili olduğunuzda olumlu geri dönüş almanız daha olası.

Kaporasız ve güvenilir evde paketleme işi için aşağıdaki önerileri sizler için sunuyoruz:

 1. Evde Sabun Paketleme İşi
 2. Evde Çorap Paketleme İşi
 3. Evde Mandal Paketleme
 4. Evde Kına Paketleme
 5. Pipek Paketleme
 6. Evde Yara Bandı Paketleme İşi
 7. Telefon Kılıfı Paketleme İşi
 8. Nikah Şekeri Paketleme İşi

Şu sıralar en rağbet gören kaporasız paketleme işi bunlar diyebilirim. Kırmızı yazıların üstüne tıklayarak detayları öğrenebilirsiniz. Alakalı her bilgiyi yazının içinde paylaştım.

Tabi sadece paketleme işleri bunlarla sınırlı değil. Birçok sektörden firma evlere paketleme işi veriyor.

Neden diyecek olursanız, firmalar paketleme işçisi çalıştırmak yerine, evlerden çalışabilecek insanları tercih ediyorlar.

Advertisement

Çünkü bünyesinde işçi çalıştırmak daha pahalı oluyor. Özellikle bayanlara evde paketleme işi veren firmalar çok fazla. Sizler de bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

Kaporasız evlere ek iş için devam edelim…

Kaporasız Evde Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Ev Hanımlarına Paketleme İşi!
Ev Hanımlarına Paketleme İşi!

Kaporasız evde paketleme işi alabilmek istiyorsanız, paketleme işleri nasıl gerçekleştiriliyor. bilmelisiniz. Süreç hakkında bilgili kişilerle çalışmak, firmaların tercih ettiği bir durum. Örneğin yara bandı paketleme işi nasıl yapılıyor bilirseniz, o işi alabilmeniz daha kolay.

Hiç endişelenmeyin! Evde paketleme işleri çok basit bir mantıkla gerçekleştiriliyor. İşin en zor kısmı, firmalar ile anlaşabilmek. Firmalara ulaşabildiğinizde ve işi alabildiğinizde gerisini rahatlıkla halledeceksiniz.

Anlaştığınız firma size paketleme işi için  ürünleri ve ihtiyacınız olan malzemeleri verecek. Paketleme konusunda bilgilendirileceksiniz. 

Advertisement

Kaç adet ürünü tek bir pakete koymalısınız, ambalajlama nasıl gerçekleştiriliyor, etiketleme yapılacak mı? Sizlere anlatılacak.

Toplu haldeki ürünleri alıp, tek tek paketlemeniz gerekiyor. En başta ürünleri ayırıp, adetlerine göre paketlemelisiniz. Hazırladığınız ürünleri kutulara ya da poşetlere  yerleştirmelisiniz. Firmanın teslim tarihi olarak belirttiği tarihte teslim etmelisiniz.

Kaporasız Evde Paketleme İşi Güvenilir Mi? Kimler Yapabilir?

Kaporasız Paketleme İşi
Kaporasız Paketleme İşi

Kaporasız ek iş ilanları için kimler başvurabilir? Merak ediyorsunuz biliyorum… Sizlere iyi bir haberim var. Az çok zaten yukarıda bahsettiklerimden anlamışsınızdır. 🙂

Evde para kazanmak istiyorsanız ve bu işi yapmaya karar verdiyseniz, önünüzde bir engel yok. Eğitim durumunuz, deneyiminiz çok önemli değil. Reşitseniz ve sorumluluk sahibiyseniz özellikle güvenilir ve kaporasız evde paketleme işi veren firmalara odaklanın…

Peki, hangi şehirlerden evde kaporasız paketleme işi yapabilirsiniz? İstanbul, Bursa, İzmir, Antalya, Ankara, Adana gibi büyük şehirler başta olmak üzere; Tokat, Sivas, Yozgat, Sakarya, Kırklareli gibi küçük şehirlerden de bu işleri yapabiliyorsunuz.

Advertisement

Öneri içerik: Evde Para Kazandıran İşler

Kaporasız Evde Paketleme Kazancı Ne Kadar?

Evde Paketleme İşi Kazancı
Evde Paketleme İşi Kazancı

Paketleme işi telefon numaraları için ayrıntılara gelmeden önce, kazançtan da bahsedelim! Kaporasız evde paketleme işi için en merak edilenlerden birisi, alınacak olan ücret.

Şimdi, kazancınız konusunda çok net bir miktar vermem hata olur. Bu nedenle ortalama kazançlar üzerinden hesap yapacağız.

Çünkü evde paketleme işinde kazancınızı etkileyen en önemli kısım, paketleme adedi. Ek iş veren firmalar ne kadar paketleme işi yaptığınıza bakar.

Güvenilir ve kaporasız evde paketleme işi kazancı aşağıdaki gibidir:

Paket AdediKazanç
100300 ₺
5001.500 ₺
10003.000 ₺
25007.500 ₺
500015.000 ₺
Evde Paketleme İşi Kazanç
 • Tablodan da anlaşılacağı üzere kaporasız evde paketleme işi adet başında ortalama 3 ₺ kazandırır.
 • Böylece aylık 5.000 paketleme yaptığınızda 15.000 ₺ kazanabilmeniz mümkün oluyor.
 • Ancak daha fazla paketleme yapmanız durumunda 20.000 ₺’leri bile bulabilirsiniz.

Bu kazancı artırmak size bağlı! Öğrenciyseniz sadece bir kaç hafta paketleme işi yaparak da cep harçlığı kazanabilirsiniz. Öğrenciler ek iş olarak bu işi yaptığında aylık 1.000 paketleme yaparlarsa 3.000 ₺ kazanabilirler.

Advertisement

Öneri içerik: Evde Takı Yapıp Satmak

Kaporasız Evde Paketleme İşi Nasıl Bulunur?

Kaporasız Evde Paketleme İşi Başvurusu
Kaporasız Evde Paketleme İşi Başvurusu

Kaporasız evde paketleme işi nasıl bulunur? Bunun için başvuru sitelerini ve yöntemlerini sizler için inceleyeceğiz.

Güvenilir evde paketleme işinde çok dikkatli olmanız gerekiyor. Çünkü dolandırıcılık faaliyeti çokça yapılıyor. Bu nedenle sizden kapora ya da kimlik bilgisi isteyen firma ve kurumlardan uzak durmalısınız!

Kaporasız evlere ek iş başvurusu için aşağıdaki yöntemleri deneyebilirsiniz:

 • Kariyer Siteleri
 • Sosyal Medya İlanları
 • Google Haritalar
 • İŞKUR Evde Paketleme İş İlanları

1- Kariyer Siteleri: Kariyer.net Örneği!

Kariyer sitelerinden kaporasız evde paketleme işi bulabilirsiniz. Ancak firmalar, kariyer.net vb. siteleri çokça tercih etmiyor. Yani ilan sayısı az.

Yine de bu siteleri düzenli olarak takip etmeniz önemlidir. Kariyer.net üzerinden “evde paketleme” araması yapmanız yeterli olacaktır.

2- Sosyal Medya İlanları

Kaporasız ek iş ilanları için sosyal medya ilanlarından faydalanabilirsiniz. Örneğin Facebook’taki evde paketleme işi gruplarına katılabilirsiniz.

Advertisement

Böyle birçok grup var. Katılabilir ve ilanları görebilirsiniz. Facebook hesabınız yoksa, mutlaka oluşturun. Bu yöntemle kaporasız evde paketleme işi başvurusu yapan birçok kişi var.

Ancak sosyal medya ilanlarında dolandırıcılık faaliyeti sıkça yapılabiliyor. Dikkatli olmanızda fayda var.

3- Google Haritalar

Bir diğer yöntem ise Google Haritalar. Haritalarda bulunduğunuz şehirdeki evlere iş veren firmaları araştırabilirsiniz. Haritalar üzerinden belirtilmiş telefon numaralarını kullanarak kaporasız evlere iş verip vermediklerini sorabilirsiniz.

Bu yöntem, kaporasız evde paketleme işi bulmak için en etkili yöntemdir. Yüzlerce firmadan illaki bu tarz bir iş bulabileceksiniz!

Advertisement

4- İŞKUR Evde Paketleme İş İlanları

Devlet denetlemesiyle yürütülen Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla da evde paketleme işi iş  ilanlarına erişebilirsiniz. Konu hakkında sizleri detaylı bilgilendirmek istiyorum.

DİKKAT: Sizlere kaporasız ek iş ilanları için nasıl başvuruda bulunabileceğinizi anlattım. Bahsettiğim başvuru yöntemlerini denerken sizlerden kapora, TC kimlik numarası ve detaylı banka bilgisi isteyenlere karşı dikkatli olun. Firmaları ve şahısların bu bilgileri sizden isteme hakkı yoktur!

Güvenilir evde paketleme işi yapmak istiyorsanız, İŞKUR aracılığıyla firmalara başvurabilirsiniz. İŞKUR üzerinden evlere paketleme işi veren firmalar mevcut. Kaporasız evde paketleme işi İŞKUR için Yapmanız gereken üye olmak.

Öğrenmek için yazıya tıklayın ve başvuru işlemlerine başlayın! Burada sizlere dikkat etmeniz kısmı söyleyeceğim. Eve ek iş için ilanlar sık sık ilgi görüyor. İlk başta ilan göremezseniz şaşırmayın. Gün gün takipte kalabilirseniz sizler için daha faydalı olur. Güvenilir evde paketleme işi için İŞKUR doğru bir seçenek.

Öneri içerik: İŞKUR Evde Paketleme İşi Başvuru Formu

Ayrıca 81 ilde başvuru bilgisiyle evde paketleme işi veren firmalar hakkında detaylar bulunan bu yazıyı okuyabilirsiniz. Konuyla alakalı oldukça yararlı bir yazı oldu!

Kaporasız Evde Paketleme İşi Telefon Numarası

Kaporasız Evde Paketleme İşi Telefon Numarası
paketleme işi verenler telefon numarası

Şimdi sırada kaporasız evde paketleme işi telefon numaraları var. Bu numaraları arayarak aktif iş ilanı varsa, evlere iş alabilirsiniz. Yukarıda bahsettiğim yöntemlerle de başvuru gerçekleştirebileceğinizi tekrar belirteyim.

Kaporasız evde paketleme işi veren firmaların iletişim numaraları şu şekildedir:

Advertisement
 1. 0212 243 ** **
 2. 0216 418 3* **
 3. 0212 480 ** **
 4. 0212 407 ** **
 5. 0216 354 ** **
 6. 90216 527 ** **
 7. 90212 422 ** **
 8. 90326 225 2* **
 9. 90288 214 17 **
 10. 90288 412 30 **

Ayrıca evlere kargo ile de evlere iş veren firmalarda var. Bu firmalara nasıl ulaşacağınızdan ve telefon numaralarından detaylıca bahsettim.

ÖNEMLİ!!!!

Lütfen numarası 0505 – 0553 gibi alternatifler yerine 0212 – 0232 gibi hatlarla iletişime geçmeniz daha güvenilir olacaktır. 

Ayrıca şehrinizdeki alakalı firmaları Google üzerinden bulup da iletişim kurabilirsiniz. Her  firma eve paketleme işi veriyor diye bir şey yok ancak buna gönüllü olacak firmalar var diyebilirim. Değerlendirin!

Evde paketleme işi kaporasız seçenekler için devam edelim…

Öneri içerik: Kargo ile Evlere İş Veren Firmalar yazısını okuyun ve 81 ilde telefon numarasını öğrenin!

Kaporasız Paketleme İşi Veren Güvenilir Firmalar

Kaporasız Evde Paketleme İşi
Kaporasız Evde Paketleme İşi

Evde para kazanma denildiğinde en önemli kısım, güvenle çalışmak. Kaporasız eve paketleme işi veren firmalar ile çalışmak için güvenilir firmalarla çalışmalısınız. Buraya kadar iletişim için bilmeniz gerekenleri sizlere anlattım. Şimdi birazda firmalardan detaylıca bahsedelim.

Bu işi veren çok bilindik firmalar var. Koton, LC Waikiki gibi… Siz de bu firmalar ile güvenle çalışabilirsiniz. Ama bu noktada sizleri uyarmam gereken bir konu var:

Advertisement
 • Koton ve Lc Waikiki sizlere direkt olarak iş vermiyor.
 • Bu işleri fason firmalar aracılığıyla sizlere ulaştırıyor.
 • Ama kaporasız güvenilir firmaların başında geliyor.
 • Kapora derdi olmadan rahatlıkla evinizden para kazanma şansınız var.
 • Bu konularla ilgili daha fazla detay istiyorsanız  LCW Evde Paketleme ve Koton Evde Paketleme İşi içeriklerini okuyabilirsiniz.

Evde Paketleme İşi Yapanların Yorumları

Paketleme İşi Veren Güvenilir Firmalar
Kaporasız Evde Paketleme İşi

Kaporasız evde paketleme işi hakkında yorumlar neler ? merak ediliyor. Evde paketleme işi yapanların yorumları gayet olumlu diyebilirim. Ancak doğru firmalar ile çalışarak bu işten kazanç sağlayabilirsiniz.

Evlere paketleme işi verilir diyerek sizden kapora isteyenler olduğu zaman bunlara inanmamalısınız.

Eğer ödeme gerçekleştirip, işi alamazsanız elbette bu iş hakkında iyi şeyler düşünmezsiniz. Son dönemlerde evde paketleme işinin rağbet görmesiyle birlikte bunu fırsata çevirmeye çalışan kötü niyetli insanlar olabiliyor.

Sizleri bu konuda bilgilendirdim. Gözünüzü dört açarak doğru şekilde iş alabilirsiniz. Böylece eviniz ya da kendiniz için para kazanırken bir sıkıntı yaşamazsınız.

SONUÇ:

Sizlere kaporasız evde paketleme işi ile ilgili bilgiler verdim. Bu bilgiler ışığında siz de evinizden para kazanabileceksiniz. Üstelik cebinizden hiç para çıkmadan! Sunduğum adımları iyice takip ederek ve anlayarak evde kazanç elde edeceksiniz.

Advertisement

Ev ekonomisine destek olabilir, cep harçlığı kazanabilirsiniz. Sizlere evden para kazanma için çeşitli yollar sunmaya devam edeceğim. Daha çok evde para kazanma için Evde Ek İş yazı kategorisini inceleyebilirsiniz.  Burada daha önceden yazmış olduğum yazılar mevcut.

Kaporasız paketleme işi gibi nice iş fikri ve yöntem var! Bu işleri daha önce yaptıysanız deneyimlerinizi YORUM kısmında paylaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İŞKUR Evde Paketleme İşi 2024 – BAŞVURU FORMU! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Advertisement

33 Yorum

 1. Maral

  30 Aralık 2023 at 11:55

  evde lütfen dönüş yapın banada çorap paketleme bir dönem çalıştım İstanbul dayım

  .

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

33 yorum

EVDE EK İŞ

İŞKUR Evde Paketleme İşi 2024 – BAŞVURU FORMU!

işkur evde paketleme işi

Evde ek iş yapmak isteyen kişiler için en güvenilir yol İŞKUR evde paketleme işi… Bu süreç ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi adım adım açıklıyorum. Evde iş imkanı ile siz de kazanın! 🙂 2024 yılında giderek popülerleşen evde paketleme işleri ile birlikte, bu işler üzerinden dolandırıcılık yapan kişilerin sayısı da maalesef ki arttı. Bu nedenle […]

Okumaya devam et

EVDE EK İŞ

Eve İş Veren Güvenilir Firmalar – 10 EN GÜVENİLİR Firmayla!

Eve iş veren güvenilir firmalar

Sizlere evde ek iş yapabilmeniz için bilgiler sunmaya devam ediyorum. Bu yazımda da tüm detaylarıyla eve iş veren güvenilir firmalar hangileri? 2023 için sizlerle paylaştım. Eve iş veren firmalar aracılığıyla siz de kazançlı çıkabilirsiniz.💸 Güvenilir evde paketleme işi için yapmanız gerekenler çok basit. Yeter ki vaktim var deyin ve azimli olun. Evde ek gelir sağlayacaksınız… […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.