finansportali.net

EVDE EK İŞ

Kaporasız Evde Paketleme İşi – 2023 GÜVENİLİR Başvuru Yapın!

Kaporasız Evde Paketleme İşi

Evde çalışmak isteyenler! Güvenilir evde paketleme işiyle para kazanabilirsiniz… Sizlere bu yazımda kaporasız evde paketleme işi 2023 için ayrıntıları anlatacağım. Böylelikle evde iş imkanı ile para kazanmaya başlayabileceksiniz. 🙂

Paketleme işi yapanlar son  zamanlara baktığımızda iyice arttı.  Evlere paketleme işi veren firmalarla çalışabilirsiniz. Yazıda sizlere kaporasız paketleme işi telefon numarası, ek iş veren firmalar, evde paketleme işi yapanların yorumları gibi detaylar anlattım. Atlamadan okuyarak, faydalı bilgilere erişebileceksiniz.

Evde birbirinden çeşitli paketleme işi alabiliyorsunuz. Vakti olan ev hanımları ve öğrenciler için avantajlı bir ek iş. Tabi ek gelire ihtiyacı olan herkes başvuruda bulunabilir. Bu işler sayesinde ayda en az 10.000 TL kazanabilirsiniz!!

Advertisement

Önemli olan paketleme işlerini düzgün şekilde yapıp, teslim etmek. Güvenli firmalar sizden kapora istemezler. Ben de sizlere güvenilir evde paketleme işi yapabileceğiniz yerlerden bahsedeceğim.

Kaporasız evde ek iş için hangi firmalarla çalışabilirsiniz? Diğer bilmeniz gerekenler neler? Anlatmaya başlıyorum!

Evde Paketleme İşleri Neler?

Paketleme İşleri Neler?
Kaporasız Evde Paketleme İşi 2023

Kaporasız evde paketleme işi yapmak istiyorsanız, hangi ek iş için başvuruda bulunabileceğinizi bilmelisiniz. Az çok iş hakkında bilgi sahibi olmanız, firmalar için önemli olacak. Firmalar sizden eğitim ya da tecrübe beklemiyor. Ancak iş hakkında bilgili olduğunuzda olumlu geri dönüş almanız daha olası.

 1. Küpe arkası paketleme işi
 2. Evde sabun paketleme işi
 3. Çorap katlama ve paketleme işi
 4. Mandal paketleme işi
 5. Evde Kına Paketleme İşi
 6. Evde Pipet Paketleme İşi
 7. Evde Yara Bandı Paketleme İşi
 8. Telefon kılıfı paketleme işi
 9. Nikah Şekeri Paketleme İşi
 10. Çay Paketleme İşi
 11. Kürdan Paketleme İşi

Şu sıralar en rağbet gören kaporasız paketleme işi bunlar diyebilirim. Kırmızı yazıların üstüne tıklayarak detayları öğrenebilirsiniz. Alakalı her bilgiyi yazının içinde paylaştım. Tabi sadece paketleme işleri bunlarla sınırlı değil. Birçok sektörden firma evlere paketleme işi veriyor.

Neden diyecek olursanız, firmalar paketleme işçisi çalıştırmak yerine, evlerden çalışabilecek insanları tercih ediyorlar. Çünkü bünyesinde işçi çalıştırmak daha pahalı oluyor. Özellikle bayanlara evde paketleme işi veren firmalar çok fazla. Sizler de bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

Paketleme İşleri Nasıl Yapılıyor?

Paketleme İşi Nasıl Yapılıyor?
ev hanımlarına paketleme işi

Kaporasız evde paketleme işi alabilmek istiyorsanız, paketleme işleri nasıl gerçekleştiriliyor. bilmelisiniz. Süreç hakkında bilgili kişilerle çalışmak, firmaların tercih ettiği bir durum. Örneğin yara bandı paketleme işi nasıl yapılıyor bilirseniz, o işi alabilmeniz daha kolay.

Hiç endişelenmeyin! Evde paketleme işleri çok basit bir mantıkla gerçekleştiriliyor. İşin en zor kısmı, firmalar ile anlaşabilmek. Firmalara ulaşabildiğinizde ve işi alabildiğinizde gerisini rahatlıkla halledeceksiniz.

Advertisement

Anlaştığınız firma size paketleme işi için  ürünleri ve ihtiyacınız olan malzemeleri verecek. Paketleme konusunda bilgilendirileceksiniz.  Kaç adet ürünü tek bir pakete koymalısınız, ambalajlama nasıl gerçekleştiriliyor, etiketleme yapılacak mı? Sizlere anlatılacak.

Toplu haldeki ürünleri alıp, tek tek paketlemeniz gerekiyor. En başta ürünleri ayırıp, adetlerine göre paketlemelisiniz. Hazırladığınız ürünleri kutulara ya da poşetlere  yerleştirmelisiniz. Firmanın teslim tarihi olarak belirttiği tarihte teslim etmelisiniz.

İPUCU: Eve paketleme işi veren firma ile anlaştığınızda titiz çalışmanız önemli bir mevzu. Firma yaptığınız işi beğenirse, sizle tekrardan mutlaka çalışmak isteyecek. Böylelikle sürekli firma arayışına girmemiş olacaksınız. 

Kimler Evde Paketleme İşi Yapabilir?

Kimler Evde Paketleme İşi Yapabilir?
kaporasız paketleme işi

Kaporasız ek iş ilanları için kimler başvurabilir? Merak ediyorsunuz biliyorum… Sizlere iyi bir haberim var. Az çok zaten yukarıda bahsettiklerimden anlamışsınızdır. 🙂

Evde para kazanmak istiyorsanız ve bu işi yapmaya karar verdiyseniz, önünüzde bir engel yok. Eğitim durumunuz, deneyiminiz çok önemli değil. Reşitseniz ve sorumluluk sahibiyseniz, evlere paketleme işi veren firmalar ile rahatlıkla çalışabilirsiniz.

Peki, hangi şehirlerden evde kaporasız paketleme işi yapabilirsiniz? İstanbul, Bursa, İzmir, Antalya, Ankara, Adana gibi büyük şehirler başta olmak üzere; Tokat, Sivas, Yozgat, Sakarya, Kırklareli gibi küçük şehirlerden de bu işleri yapabiliyorsunuz.

Advertisement

Her yere paketleme işi veren firmalar var!

Ek gelire ihtiyacınız var ancak evden çıkma şansınız yok mu? Evde Para Kazandıran İşler sayesinde evinizden para kazanmanın yolunu bulabilirsiniz! Yazıyı okuyun ve kendinize göre olan işi bulun…

Evde Paketleme İşi Kazancı Ne Kadar?

Evde Paketleme İşi Kazancı
Evde Paketleme İşi Kazancı

Paketleme işi telefon numaraları için ayrıntılara gelmeden önce, kazançtan da bahsedelim! Kaporasız evde paketleme işi için en merak edilenlerden birisi, alınacak olan ücret. Şimdi, kazancınız konusunda çok net bir miktar vermem hata olur.

Çünkü evde paketleme işinde kazancınızı etkileyen en önemli kısım, paketleme adedi. Ek iş veren firmalar ne kadar paketleme işi yaptığınıza bakar.

 • Haftalık 500 paketleme de yapabilirsiniz, 2.000 paketleme de… Yani kazancınızı bir nevi siz belirliyorsunuz dersem doğru söylemiş olurum. Bu yüzden işe başlamadan önce ne kadar süre çalışabilirsiniz bunu öncesinde belirleyin.
 • Ayrıca yaptığınız işler arasında da kazanç farkı var. Örneğin bardak paketleme işi ile pipet paketleme işi arasında fark olabilir. Ancak ortalama olarak bir aylık gelirden bahsedebilirim.
 • 1 ay boyunca paketleme işi yapan bir kişi ortalama olarak 8.000 TL – 10.000 TL kazanabilecektir.

Bu kazancı artırmak size bağlı! Öğrenciyseniz sadece bir kaç hafta paketleme işi yaparak da cep harçlığı kazanabilirsiniz.

Örnek kazanç hesaplaması: Firmadan nikah şekeri paketleme işi aldınız. Paketleme başına 1 TL veriyor. Sizde günde 300 paketleme yapabiliyorsunuz. Bir ay boyunca toplam 20 gün çalışarak alacağınız para: 8.000 TL olacak. Gördüğünüz gibi oldukça iyi paralar kazanmak sizin elinizde.

İlginizi çekebilir: Evde Takı Yapıp Satmak

Advertisement

Hemen Paketleme İşi Başvurusu Yapın!!

Paketleme işi başvuru
kaporasız evde paketleme işi başvuru

Paketleme iş fırsatları arayanlar bu başlığı dikkatlice okusunlar. Kaporasız evde paketleme işi diye direkt ilanlarla karşılaşamayabilirsiniz. Sizlerin firmalarla, kişilerle iletişim kurduğunuzda özellikle dikkat etmelisiniz. Firmalar sizden kapora talep etmezler. O yüzden dikkatli olmalısınız.

Paketleme işi başvurusu için çeşitli yöntemler var. Bunlar sırasıyla:

Kariyer – iş başvuru siteleri

Kariyer.net, sahibinden.com gibi iş bulma sitelerinden evde iş ilanları bulabilmek mümkün. Bu siteleri düzenli olarak ziyaret edebilirsiniz. Yaşadığınız şehirde paketleme işi veren kişiler firmalar olabilir. Birbirinden çeşitli paketleme işlerini bu siteler aracılığıyla görebilirsiniz.

Sosyal medya ilanları

Kaporasız ek iş ilanları için sosyal medya ilanlarından faydalanabilirsiniz. Örneğin Facebook’taki evde paketleme işi gruplarına katılabilirsiniz. Böyle birçok grup var. Katılabilir ve ilanları görebilirsiniz. Facebook hesabınız yoksa, mutlaka oluşturun. Bu yöntemle kaporasız evde paketleme işi başvurusu yapan birçok kişi var.

Google Haritaları Kullanın

Bir diğer yöntem ise Google Haritalar. Haritalarda bulunduğunuz şehirdeki evlere iş veren firmaları araştırabilirsiniz. Haritalar üzerinden belirtilmiş telefon numaralarını kullanarak kaporasız evlere iş verip vermediklerini sorabilirsiniz.

Advertisement

İŞKUR paketleme iş ilanları

Devlet denetlemesiyle yürütülen Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla da evde paketleme işi iş  ilanlarına erişebilirsiniz. Konu hakkında sizleri detaylı bilgilendirmek istiyorum.

DİKKAT: Sizlere kaporasız ek iş ilanları için nasıl başvuruda bulunabileceğinizi anlattım. Bahsettiğim başvuru yöntemlerini denerken sizlerden kapora, TC kimlik numarası ve detaylı banka bilgisi isteyenlere karşı dikkatli olun. Firmaları ve şahısların bu bilgileri sizden isteme hakkı yoktur!

Güvenilir evde paketleme işi yapmak istiyorsanız, İŞKUR aracılığıyla firmalara başvurabilirsiniz. İŞKUR üzerinden evlere paketleme işi veren firmalar mevcut. Kaporasız evde paketleme işi İŞKUR için Yapmanız gereken üye olmak. İŞKUR evde paketleme işi başvuru formu nasıl doldurulur?

Öğrenmek için yazıya tıklayın ve başvuru işlemlerine başlayın! Burada sizlere dikkat etmeniz kısmı söyleyeceğim. Eve ek iş için ilanlar sık sık ilgi görüyor. İlk başta ilan göremezseniz şaşırmayın. Gün gün takipte kalabilirseniz sizler için daha faydalı olur. Güvenilir evde paketleme işi için İŞKUR doğru bir seçenek.

Ayrıca 81 ilde başvuru bilgisiyle evde paketleme işi veren firmalar hakkında detaylar bulunan bu yazıyı okuyabilirsiniz. Konuyla alakalı oldukça yararlı bir yazı oldu!

Kaporasız Evde Paketleme İşi Telefon Numarası

Kaporasız Evde Paketleme İşi Telefon Numarası
paketleme işi verenler telefon numarası

Şimdi sırada kaporasız evde paketleme işi telefon numaraları var. Bu numaraları arayarak aktif iş ilanı varsa, evlere iş alabilirsiniz. Yukarıda bahsettiğim yöntemlerle de başvuru gerçekleştirebileceğinizi tekrar belirteyim.

Kaporasız evde paketleme işi veren firmaların iletişim numaraları:

Advertisement
 1. 0212 243 761
 2. 0216 418 34
 3. 0212 480 050
 4. 0212 407 078
 5. 0216 354 23
 6. 9021652772
 7. 9021242218
 8. 9032622522
 9. 9028821417
 10. 9028841230

Ayrıca evlere kargo ile de evlere iş veren firmalarda var. Bu firmalara nasıl ulaşacağınızdan ve telefon numaralarından detaylıca bahsettim.

ÖNEMLİ!! Lütfen cep numarası hatları olan 0505- 0553 gibi numaralar yerine 0212- 0232 gibi hatlarla iletişime geçmeniz daha güvenilir olacaktır. 

Kargo ile Evlere İş Veren Firmalar yazısını okuyun ve 81 ilde telefon numarasını öğrenin!

Ayrıca şehrinizdeki alakalı firmaları Google üzerinden bulup da iletişim kurabilirsiniz. Her  firma eve paketleme işi veriyor diye bir şey yok ancak buna gönüllü olacak firmalar var diyebilirim. Değerlendirin!

Kaporasız Paketleme İşi Veren Güvenilir Firmalar

Kaporasız Evde Paketleme İşi
Kaporasız Evde Paketleme İşi

Evde para kazanma denildiğinde en önemli kısım, güvenle çalışmak. Kaporasız eve paketleme işi veren firmalar ile çalışmak için güvenilir firmalarla çalışmalısınız. Buraya kadar iletişim için bilmeniz gerekenleri sizlere anlattım. Şimdi birazda firmalardan detaylıca bahsedelim.

Bu işi veren çok bilindik firmalar var. Koton, LC Waikiki gibi… Siz de bu firmalar ile güvenle çalışabilirsiniz. Ama bu noktada sizleri uyarmam gereken bir konu var:

Koton ve Lc Waikiki sizlere direkt olarak iş vermiyor. Bu işleri fason firmalar aracılığıyla sizlere ulaştırıyor. Ama kaporasız güvenilir firmaların başında geliyor. Kapora derdi olmadan rahatlıkla evinizden para kazanma şansınız var. Bu konularla ilgili daha fazla detay istiyorsanız  Lcw evde paketleme ve Koton evde paketleme işi yazılarını okuyabilirsiniz.

Advertisement

Evde Paketleme İşi Yapanların Yorumları

Paketleme İşi Veren Güvenilir Firmalar
Kaporasız Evde Paketleme İşi

Kaporasız evde paketleme işi hakkında yorumlar neler ? merak ediliyor. Evde paketleme işi yapanların yorumları gayet olumlu diyebilirim. Ancak doğru firmalar ile çalışarak bu işten kazanç sağlayabilirsiniz.

Evlere paketleme işi verilir diyerek sizden kapora isteyenler olduğu zaman bunlara inanmamalısınız. Eğer ödeme gerçekleştirip, işi alamazsanız elbette bu iş hakkında iyi şeyler düşünmezsiniz. Son dönemlerde evde paketleme işinin rağbet görmesiyle birlikte bunu fırsata çevirmeye çalışan kötü niyetli insanlar olabiliyor.

Sizleri bu konuda bilgilendirdim. Gözünüzü dört açarak doğru şekilde iş alabilirsiniz. Böylece eviniz ya da kendiniz için para kazanırken bir sıkıntı yaşamazsınız.

SONUÇ:

Sizlere kaporasız evde paketleme işi ile ilgili bilgiler verdim. Bu bilgiler ışığında siz de evinizden para kazanabileceksiniz. Üstelik cebinizden hiç para çıkmadan! Sunduğum adımları iyice takip ederek ve anlayarak evde kazanç elde edeceksiniz.

Ev ekonomisine destek olabilir, cep harçlığı kazanabilirsiniz. Sizlere evden para kazanma için çeşitli yollar sunmaya devam edeceğim. Daha çok evde para kazanma için EVDE EK İŞ yazı kategorisini inceleyebilirsiniz.  Burada daha önceden yazmış olduğum yazılar mevcut.

Advertisement

Kaporasız paketleme işi gibi nice iş fikri ve yöntem var! Bu işleri daha önce yaptıysanız deneyimlerinizi YORUM kısmında paylaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan LC Waikiki Evlere İş Veriyor mu! – 2023 Haberin Detayı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

22 Yorum

 1. Müjgan

  26 Mart 2023 at 12:37

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 2. Asli karatepe

  24 Mart 2023 at 01:05

  Evde paketleme yapmak istiyorum.ise ihtiyacım var.yardimcinolurmusunuz

 3. Büşra

  3 Ocak 2023 at 13:45

  Evde paketleme işi arıyorum yardımcı olur musunuz acaba

 4. Elvan kılıç

  2 Ekim 2022 at 20:46

  Merhaba ben izmir gültepede oturuyorum evde paketleme işi başvuru yapmak istiyorum bana yardımcı olurmusunuz çok ihtiyacım var işe 05445741863

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

22 yorum

EVDE EK İŞ

LC Waikiki Evlere İş Veriyor mu! – 2023 Haberin Detayı

LC waikiki evlere iş veriyor mu

LC Waikiki evlere iş direkt vermiyor. Ben size fason firmalar üzerinden nasıl iş alacağınızı anlatacağım. Merak etmeyin, fason firmalara nasıl ulaşabileceğinizi, yazımın devamında açıkladım. Ayrıca, az önce bahsettiğim fason işi veren firmaları tercih ederek, evinizde çok rahat ve basit bir şekilde çalışma imkanına sahip olacaksınız. Bu yazımı, özellikle evde çalışarak ek gelir elde etmek isteyen […]

Okumaya devam et

EVDE EK İŞ

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar! 2023 Başvuru

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi

Evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalar ile ilgili 2023 yılının en güncel ve doğru bilgileri bu yazının altında sizleri bekliyor. Ev konforu tadında mükemmel bir ek işten bahsediyorum sizlere! Üstelik başvuru yapmanız için adres bilgilerini dahi paylaştım!  Evlere nikah şekeri paketleme işi veren firmalar başta ev hanımları olmak üzere; öğrencilere, düzenli bir işte çalışmayanlara, […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.