finansportali.net

BAYİLİK

Pınar Su Bayilik Başvurusu ve Güncel Şartları!

Pınar su bayilik

Su denince aklımıza gelen ilk markalardan biri hiç şüphesiz Pınar su markası oluyor. Evimize sipariş vereceğimiz zaman uzun yıllardır bildiğimiz markayı almak ilk tercihlerimizden biri. Müşterisi oldukça fazla olan Pınar su bayilik ile kazancınızı katlamak ister misiniz?

Sermayenizi doğru bir yatırımda kullanmayı kim istemez ki. Çok sık araştırılan markalardan biri olduğunu bildiğimiz için bizde sizlere Pınar su bayilik şartlarını araştırdık. Tüm detaylarıyla nasıl bayilik başvurusu yapacağınızı bu yazıda sizler için derledik.

Bu yazıda “Pınar su bayiliği ne kadar?” sorusuna en doğru cevabı bulacaksınız. Böylece maliyetinizin ve kazancınızın ne kadar olacağını karşılaştırarak kolayca karar vereceksiniz. Siz de “Pınar su bayiliği almak istiyorum.” diyorsanız yazının devamını incelemelisiniz…

Advertisement

Pınar Su Hakkında

pınar su bayiliği almak
pınar su bayiliği almak

Bir firmanın bayiliğini almadan önce, o firma hakkında tüm detayları öğrenmek isteyeceğinizden eminiz. Bunun için şartlarına ve başvuru detaylarına geçmeden önce sizlere Pınar su markası hakkında bilgileri aktaracağız.

Pınar su ilk olarak 1984 yılında kurulmuş köklü bir su markasıdır. Tamamen doğal bir şaşal su markası olan Pınar su, %100 yerli ve köklü olan markalar arasındadır. 2019 yılında ise  Pınar Su ve İçecek olarak kendi adını duyurmuştur.

Daha detaylı bilgi edinmek için aşağıdaki videoyu izlemenizi tavsiye ederiz:

Şimdilerde damacanadan pet şişeye kadar herkesin elinde ve evinde sık sık görebileceğimiz bir su markasıdır. Bu kadar köklü ve müşterisi oldukça fazla olan Pınar su markası en karlı bayilik veren firmalar arasındadır. Peki şartları nelerdir?

Pınar Su Bayilik Şartları

pınar su bayilik
pınar su bayilik şartları

Pınar su gibi bilinen bir marka, bayilik verirken titiz davranmaktadır. Bu sebeple de ince eleyip sık dokuyarak adaylara önemli şartlar koşmaktadır. Bu koşullara uyacak olan adaylar bayilik almaya hak kazanır. Peki bu şartlar nelerdir? İşte Pınar su bayilik şartları şunlardır:

 • Pınar Su bayilik şartları arasında en önemlisi adayların bayilik için yeterli sermayesi olması aranır.
 • Çünkü tüm yatırım ve kurulum giderleri sizlere ait olacaktır.
 • Adayların adli sicil kaydının temiz olması ve ticaret yapmaya engel bir durum bulunmaması gerekir.
 • İşletme belgeleri ve izinleri tam olmalıdır.
 • Dükkanın metrekaresi ve park araç yeri ile damacana suların istiflenmesi elverişli olmalı.
 • Pınar su dağıtım dükkanınızın 20 metrekarelik bir dükkan olması gerekir.
 • Satış ve dağıtım için uygun personel çalıştırmanız gerekir.
 • Bayiler, sorumlu oldukları bölgenin tümüne zamanında su dağıtım hizmeti vermelidir.
 • Bayiler yönetici olarak işlerinin başında durmalıdır. İnsan yönetimi güçlü olması gerekir.
 • Müşterilerinin memnuniyetine önem veren marka, sizin de bu konuda hassas olmanızı şart koşmaktadır.

Dikkat!

Bayilik alacaksanız dükkanınızda yalnızca Pınar Su ürünlerini satmanıza izin verilir. Diğer markaların ürünlerinin satışına izin verilmemektedir.

Benzer Yazı: Hamidiye Su Bayilik

Advertisement

Pınar Su Bayilik Maliyeti

pınar su bayilik ücreti
pınar su bayiliği ne kadar

Birikmiş sermayesiyle bayilik açmak isteyenlerin en merak ettiği konulardan biri de franchise bedelinin ne kadar olduğudur. Temel ihtiyaçlarımızdan biri olan suya yatırım yapacak girişimciler en çok tercih edilen Pınar su bayilik fiyatını araştırmaya devam ediyor.

Pınar Su bayiliği ne kadar?

Pınar Su franchise ücreti ortalama 50 Bin TL‘dir. Ancak bu maliyetin içinde dükkan seçimi ve giderleri, depo düzeni, çalışanların giderleri ve düzeni, su ve içecek temini, taşıma araçların alınması da dahildir.

Yapacağınız bayilik işi için en uygun ve işlek bir cadde üzerindeki dükkanı bulmanız gerekir. Ayrıca elemanların temin edilmesi de sizden sorumlu olacak. Bu sebeple işinize en uygun fiyatlı dükkanı seçerek maliyetinizi düşürebilirsiniz.

Ayrı olarak Su Bayiliği Veren Firmalar hangileri? Topluca anlattığım yazıya göz atabilirsiniz. Böylece size en uygun firmayı değerlendirebilirsiniz.

Bir Pınar Su bayiliğinde neler gerekir?

1. Dağıtım aracı
2. Sipariş için bilgisayar ve çağrı telefonu
4. Malzeme ve ekipman
5. Dağıtım personelleri
6. Satışa sunulacak Pınar su ve içecekler

Advertisement

Ekleristan bayilik hakkında tüm ayrıntılar Finans Portalı web sitemizde!

Pınar Su Bayilik Kazancı

pınar su bayilik
pınar su bayilik

Sermayenizi Pınar su franchise almak için yatırdınız diyelim. Peki bu işten aylık kazancınız ne kadar olacak? Sermayesini katlamak isteyenler, kısa süre içinde bu işten karlı çıkabileceğini söylemek mümkün.

Pınar su markasında 19 litrelik damacana 27 TL‘den satılmaktadır. Bu bağlamda bir Pınar su bayiliği ayda ortalama 20 Bin – 30 Bin TL kar marjı sağlamaktadır. Kazancınız sizin dükkanınızın konumuna, masrafınıza, müşterilerinizin artışına göre değişebilir.

Aylık kazancınız sayesinde maliyetinizi birkaç ay içinde katlayabileceksiniz. Ayrıca Pınar su bayiliği almaya karar verdiğiniz zaman birçok avantaja da sahip olacaksınız. Peki bu avantajlar nelerdir?

Pınar Su Bayilik Avantajları

pınar su bayilik

Pınar su gibi doğal kaynaklardan elde edilen ve oldukça sevilen bir markanın bayiliğini almanın birçok avantajı olacak. Peki bunlar nelerdir? Bu avantajları sizler için madde madde araştırdık. İşte Pınar su bayilik avantajları şu şekilde:

 • Bu denli tercih edilen bir markanın adıyla işletme açarak, diğerlerinden daha önde olacaksınız.
 • Bu sayede daha kolay müşteri kazanabileceksiniz.
 • Pınar su ve içecek firmasının yayınladığı tüm reklam kampanyalarından ücret ödemeden yararlanabileceksiniz.
 • Ayrıca firma sizlere başlangıç süreci boyunca gerekli eğitim ve oryantasyon hizmetleri sunmaya devam edecek.
 • Firmanın su satış portalından siz de yararlanma hakkı elde edebileceksiniz.

Pınar su bayiliği dışında diğer bayiliklere de göz atmak ister misiniz? Tuğba kuruyemiş bayilik hakkında tüm detaylı bilgiler web sitemizde. Vakit kaybetmeden incelemelisiniz!

Pınar Su Bayilik Başvurusu

Pınar su bayilik başvurusu
Pınar su bayilik başvurusu

Pınar su bayiliği nasıl alınır? Merak ettiğinizi biliyorum. Franchise başvurusunda bulunmak isteyenlerin birkaç seçeneği olacak. Biz sizler için sırayla bu seçenekleri aktaracağız. İşte Pınar su bayilik başvurusu seçenekleri:

1. Pınar su web sitesi iletişim

2. Pınar Su San. ve Tic. A.Ş. Genel Müdürlük
Tel: 0232 436 52 50 Fax: 0232 436 56 80
Kemalpaşa Asfaltı No:4 35060
Pınarbaşı /İZMİR

Advertisement

3. Pınar Su İstanbul Ofisi
Tel: 0212 332 16 01 pbx Fax: 0212 332 16 06
Kemerburgaz Yolu Cendere Mevkii 80670
Ayazağa/ İSTANBUL

4. Pınar Su Ankara Ofisi
Tel: 0312 294 92 50 Fax: 0312 294 93 46
G.M.K Bulvarı Ali Suavi Sok. No:11. Maltepe /ANKARA

5. E-posta adresi: info@pinarsu.com.tr

Advertisement

Bir önceki yazımız olan Getir Bayilik Şartları – YENİ Kazanç Bilgisi (HEMEN BAŞVUR!) başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum yapmak için tıklayn.

BAYİLİK VEREN GIDA FİRMALARI

Dondurma Bayiliği Veren Firmalar 2022 – En Kârlı 15 Şirket!

dondurma bayiliği veren firmalar

Yaz aylarının en çok kazandıran işlerinden olan dondurmacı açma fikrini hiç düşündünüz mü? Sezonda aylık 40 bin TL gelire ulaşan bu sektörün artık kış aylarında da hayatımıza girmesiyle birçok girişimcinin ilgi odağı olmuştur. Eğer siz de marka bilinirliği yüksek bir firmadan dondurma dükkanı frachisingi alarak işinizi kurmak istiyorsanız en çok kazandıran 15 şirket önerim kaçırılmaz […]

Okumaya devam et

BAYİLİK

Getir Bayilik Şartları – YENİ Kazanç Bilgisi (HEMEN BAŞVUR!)

Getir bayilik şartları

Getir markası gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Getir bayilik şartları da son zamanlarda bayilik alarak kendi işini kurmak isteyenler tarafından fazlasıyla merak ediliyor. Getir, bu başarısını kendi kulvarında tek olan iş modeline borçlu. Getir franchise alarak bu büyük aileye katılabilir ve günde ortalama 3.000 TL para kazanabilirsiniz! Bakın, günde diyorum; bu kazancı aya vurduğunuzda ortaya […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.