finansportali.net

BAYİLİK

Seç Market Bayilik Şartları 2022 – %40 Kâr Marjı!

seç market bayilik şartları

Kendi işini kurmak isteyenlerin, özellikle 2022 yılında rağbet gösterdiği bir seçenekten bahsedeceğim. Seç Market bayilik şartları için uygunsanız siz de perakende sektörüne adım atabilirsiniz!

Seç Marketler zinciri, son yıllarda tekelleşmiş gıda, temizlik ve hızlı tüketim malları satışında fiyat belirleyici marketlere rakip olmak niyetinde… Ben de internet üzerinden yaptığım araştırmalar sonucunda Seç Market bayilik yorumlarının çok fazla olduğunu gördüm.

Bununla birlikte, Seç Market bayilik bedeli kısmında verilen bilgi paylaşımlarının ne kadar kafa karıştırıcı olduğu da ortada. Dolayısıyla Seç Market franchise ile ilgili en güncel ve en doğru bilgileri hazırlayıp, sizlere aktarmak istiyorum. 

Advertisement

Bu yazımda, Seç Market bayilik ücreti ve bayilik için gereken iletişim bilgileri ile Seç Market bayilik kar marjı hakkında merak ettiğiniz her şeyi bulabilirsiniz.

Seç Market bayilik başvurusu için okumaya devam edin!

Seç Market Franchise

Seç Market Franchise
Seç Market Bayilik şartları

Belki de bayilik veren marketler hakkında genel bir araştırma yapıyorsunuz! Eğer gözünüz yükseklerde ise ve bir market zincirinin parçası olmak istiyorsanız, o halde bu büyük fırsatı değerlendirin!

Seç Market zincirinin bir parçası olmak isteyenler için bir süredir franchise veriliyor. Peki, Seç Market bayilik şartları nasıl? Kolay bir şekilde bu zincirin bir parçası olabilir misiniz? Seç Market bayilik ücreti cep yakar mı? Anlatıyorum…

Seç Market Açmak Mantıklı Mı?

Türkiye’de artık bilinmedik isimler altında marketçilik yapmak zor olacağı için artık marka bilinirliği yüksek marketler ile bayilik adı altında ürün satmak en mantıklısıdır.
Seç Market franchise hizmetiyle bayilik veriyorken, değerlendirebilirsiniz.

Advertisement

Seç Market kimindir?

Seç Market; Bizim Toptan ve Yıldız Holding ile kurulan bir market zinciridir. 2014 yılında kurulan Türkiye tabanlı bu market zinciri girişimciler için güzel fırsatlar sunuyor.

İlgili içerik: Torku Bayilik Şartları

Seç Market Bayilik Avantajları

Seç Market bayilik şartları elbette önemli, peki ya bu markanın bayisi olmanın avantajları neler? Sonuçta, girişimcilerin asıl amacı para kazanmaktır. Seç Market bayiliği alarak ne kadar para kazanabilirsiniz? Merak ediyorsunuz değil mi?

Aslında, bu markanın franchisingi olacak olan kişilere! Seç market bayilik avantajları neler? Aşağıdaki maddeleri inceleyin!

 • Bir market açtığınızda bulunduğunuz ilde eğer varsa Bizim Toptan gıda mağazalarından ürün alabiliyorsunuz. Bilindiği üzere ŞOK ve Bizim Toptan mağazaları Ülker grubuna dahil olup kaliteli ürünler satan yerler arasında bulunur. Seç market zincirlerinin de bu yerler ile anlaşması olup ürünlerini, buralardan temin ettiğini bilmelisiniz.
 • Seç market bayileri 35 gün vadeli ürün alabiliyor. Uzun vadeli kredi kartı seçenekleri ile şimdi al sonra öde çalışma sistemi sayesinde ödemelerde bayiliklere özel imkanlar sunuluyor.
 • “Bizim” profesyonel kredi kartı sayesinde ödemelerin 1 ay daha geç yapılabilmesi mümkün.
 • Aynı zamanda Bizim Toptan marketlerden alınan tüm ürünlerin, mağazaya kadar elden teslim edilmesi ise Seç Market bayiliğini tercih etmeniz için bir diğer önemli etken.
 • Seç market bayilik kâr marjı ortalama yüzde 40 olarak biliniyor. Ama zaman içerisinde bu kar oranları gittikçe artıyor.

Seç Markete Dışarıdan Mal Alabiliyor Muyuz?

Seç Market açtıktan sonra kafanıza göre ürün alıp alamayacağınızı merak ediyor olabilirsiniz. Aslında birazdan söyleyeceğim şey de Seç Market bayilik şartları maddesinde yer alabilir. Seç Market size kendi elleriyle teslim edeceği ve ürün gamında bulunan tüm siparişinizi kendisi getiriyor.

Ürün gamında bulunmayan her ürünü listelemenize ise izin veriyorlar. Yani bu konuda sizi kısıtlayan bir yapıları mevcut değil. Örnek olarak ürün gamlarında olmayan;

Advertisement
 • Gazete
 • Ekmek
 • Manav reyonu için meyve, sebze gibi ürünler.

Seç Market Ürün Gamı

seç market bayilik

Seç Market için yeterince ürün gamı olup olmadığı, müşterinin talep edeceği her şeyin var olup olmadığı şüphesine düşmüş olabilirsiniz. Bu aşamada endişeye mahal yok…

Seç Market, bir Yıldız Holding markası olup Bizim Toptan Marketler zincirine ilave, bayiler aracılığı ile yurdu dört bir yandan örmek üzere oluşturulan bir market zinciri. Kısacası, ürün gamında yaklaşık 2 bin farklı ürün barındırıyorlar.

Manav, et, ekmek gibi günübirlik tüketim malzemeleri dışında hazır gıda ve dondurulmuş gıda satışını sağlayabiliyorsunuz. Makarnasından, yağına bir markette olması gereken her türlü ürünü marketinize doldurabilecek yapıları mevcut.

Seç Market Çalışma Saatleri

Çalışma saati için özel bir saat aralığı belirtmemekteler. Bunun yerine sabit olmak koşulu ile saatleri size bırakıyorlar, buna siz karar veriyorsunuz. Mesela 08.30 ile 21.00 oldukça uygun saatler olup tercihiniz böyle ise bildiriyorsunuz ve kayıt altına alıyorlar. Çok basit değil mi?

Siparişlerinizi siz sistem üzerinden veriyorsunuz, kendileri getiriyor (Dilerseniz bizim toptan marketlerden kendinizde alım yapabiliyorsunuz), eleman sayınız da yine kendi belirleyebileceğiniz bir seçenek. Burada dikkat edilen tek unsur marketin büyüklüğü, hizmet çeşitliliği ve müşteri yoğunluğuna uygun sayının verilmesi.

Advertisement

Seç Market Bayiliği Nasıl Alınır?

seç market bayiliği nasıl alınır
Seç Market bayilik başvuru formu

Seç market bayiliği almak için Seç Market resmi sitesine giriş yapıp bayilik başvuru forumunun doldurulması ve formun gönderilmesi gerekiyor. Başvuru süreci sonrası ilgili birim sizi arıyor. Daha sonra bölge müdürlüğünden ekipler gelip gerekli sözleşmeleri imza altına alıyorsunuz.

Seç Market bayilik şartları tamam ama ben bu süreci tek başıma mı götüreceğim diye kara kara düşünmeyin! Market kurulum aşamasında, raf düzeni ve ürünlerin yerleştirilmesi noktasında yetkililer size destek sağlıyorlar. En verimli satışın nasıl yapılacağına dair bilgiler verip ürünler de ona göre düzenleniyor. Yani, işin bu kısmı oldukça kolay.

İlgili içerik: Getir Bayilik Şartları

Seç Market Bayilik Ücreti 2022

SEÇ MARKET BAYİLİK ÜCRETLERİ
SEÇ MARKET BAYİLİK ÜCRETLERİ

Marka değeri yüksek bir marketin sahibi olmak, maddi anlamda gerçekten güzel getiriler sağlayabilir. Az önce öğrendiniz, Seç Market bir süredir bayilik veriyor.Peki Seç Market bayilik ne kadar? Bu aşamada herhangi bir bayilik bedeli, isim kullanım hakkı da söz konusu değil. Yani Seç Market sahibi olmak ve bir market sahibi açmak için bayilik bedelsiz, isim kullanım hakkı bedeli ödemeksizin size bayilik veriyorlar.

Advertisement

Seç Market bayilik ücreti ne kadar?

Seç Market bayilik ücreti ve katılım bedeli talep etmemektedir. Ancak toplam yatırım bedeli lokasyonun durumuna göre ortalama 150 bin TL – 200 bin TL civarındadır.

Bu arada şu yazımı muhakkak okumanızı tavsiye ediyorum: Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar . Üstelik başvuru bilgilerini de paylaştım!

Seç Market Bayilik Şartları Nelerdir?

Bayilik bedeli istemeyen bu firmanın, şu an gözünüze de aklınıza da daha cazip göründüğünün farkındayım. O zaman, Seç Market bayilik şartları neler? Hemen anlatmak istiyorum.

Advertisement

İyi haber şu ki; bu markanın bayisi olmak istemeniz yeterince iyi bir şart gibi duruyor. Ancak yine de bir şeyler söylemem gerekirse:

 1. Firmanın her şeyden önce en büyük beklentisi pazarda farklılık yaratacak bir işletmeci. Diğer marketlerden farklı olarak insana daha çok kıymet veren, sektörü yönlendirmek ve tekelleşmeyi yıkmak isteyen Seç Market için girişimci oldukça önemli bir yer teşkil ediyor.
 2. Bu işi kıvırabilecek, işletmeyi sıkı sıkıya kavrayan, daha ileri taşıma potansiyeli bulunan, fikir verecek, çok fazla isteyecek insanları geri çevirmiyorlar. Tabii bunlar dışında da beklentileri var.

ÖRNEĞİN:

 • Bulunduğunuz lokasyona yakın bir Seç Market olmaması,
 • Yaya trafiğinin yoğun olduğu bölgede düz ayak ve 150 ile 250 metrekare arası bir dükkan (kiralık veya mal sahibi olabilirsiniz)
 • Herhangi bir sicil kaydı engelinin bulunmaması
 • Ticaret yapmaya elverişli olması

ve benzeri şekilde devede kulak sayılabilecek şeyler, Seç Market bayilik şartları arasında yer alıyor.

İlgili içerik: Ekomini Market Bayilik Şartları

seç market bayilik şartları

Seç Market Bayilik

Bayilik Aldıktan Sonra Yardım Ediliyor mu?

Bayiliği verdik oldu bitti diye bir şey söz konusu değil. Bu aşamada Seç Market sahibi olduğunuz andan itibaren ardı arkası kesilmeyen destekler var. Açılışa özel kurulum, eleman desteği, afiş ve insert destekleri (bunlar tamamen ücretsiz destekler), tabela ve reklam ekipmanları da size ücretsiz verilen hizmetler arasında!

Seç Market Bayilik Yorumları (Gerçek İşletmeler)

Seç market bayilik şartları nedir sorusundan sonra “Seç market bayilik yorumları” da oldukça merak ediliyor. Bayilik alan kişilerin güncel yorumlarını ve bayilikle alakalı bilgileri internetten sitelerinden bulabiliyorsunuz.

Advertisement

Eğer Youtube sayfasına girerek “Seç market bayilik yorumları” şeklinde arama yaparsanız gerçek işletmelere ulaşabilirsiniz. Onların nasıl kar ettiklerini ve çalışma sistemlerinin nasıl olduğunu rahatça bulabilirsiniz. 

Seç Market Bayilik İletişim

Eğer, Seç Market bayilik şartları başlıklı yazımızı okuduktan sonra, bu markanın franchisingi olmayı düşünüyorsanız, ilgili firma ile iletişim için:

İnceleyebilirsiniz: Instagram

Genel Merkez: Üsküdar / İstanbul

Advertisement

Müşteri İletişim Merkezi: 444 82 40 

Seç Market Bayilik İletişim Formu: Online iletişim 

adres veya irtibat numarasını kullanabilirsiniz.

Advertisement

1 Yorum

 1. Pingback: Seç Market Bayilik Fiyatı – BaYILIK REHBERİ

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

BAYİLİK VEREN GIDA FİRMALARI

Dondurma Bayiliği Veren Firmalar 2022 – En Kârlı 15 Şirket!

dondurma bayiliği veren firmalar

Yaz aylarının en çok kazandıran işlerinden olan dondurmacı açma fikrini hiç düşündünüz mü? Sezonda aylık 40 bin TL gelire ulaşan bu sektörün artık kış aylarında da hayatımıza girmesiyle birçok girişimcinin ilgi odağı olmuştur. Eğer siz de marka bilinirliği yüksek bir firmadan dondurma dükkanı frachisingi alarak işinizi kurmak istiyorsanız en çok kazandıran 15 şirket önerim kaçırılmaz […]

Okumaya devam et

BAYİLİK

Getir Bayilik Şartları – YENİ Kazanç Bilgisi (HEMEN BAŞVUR!)

Getir bayilik şartları

Getir markası gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Getir bayilik şartları da son zamanlarda bayilik alarak kendi işini kurmak isteyenler tarafından fazlasıyla merak ediliyor. Getir, bu başarısını kendi kulvarında tek olan iş modeline borçlu. Getir franchise alarak bu büyük aileye katılabilir ve günde ortalama 3.000 TL para kazanabilirsiniz! Bakın, günde diyorum; bu kazancı aya vurduğunuzda ortaya […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.