finansportali.net

EVDE EK İŞ

Evde İplik Kesme ve Temizleme İşi Veren Tüm Firmalar!

Evde iplik kesme ve temizleme işi veren firmalar

Tekstilciler tarafından alabileceğiniz bir iş var! Evde iplik kesme ve temizleme işi hakkında bir şey duymuş muydunuz? Bu iş gerçekten çok hoşunuza gidecek, çünkü herhangi bir şartı, kuralı, koşulu bulunmuyor. Üstelik el becerinizin olup olmaması da önemli değil.

Mesela, bir boncuk dizme işi değil. Sadece tekstil ürünlerinin içerisinde bulunan fazladan veya çıkmış ipleri kesip düzenleyeceksiniz.

Ayrıca bu iş için kazanacağınız para da 5.000 TL! Çok iyi değil mi? Özellikle Bursa, Denizli, İzmir, Isparta, Adana, İstanbul, Çanakkale gibi tekstil ürünlerinin yoğun olarak iş hacmi oluşturduğu bu bölgelerde bahsettiğim işi bulmak daha kolay!

Bu demek değildir ki Türkiye’de Ankara, Bolu, Samsun, Konya, Gaziantep, Van, Çorum, Kayseri gibi şehirlerde evde iplik temizleme ve kesme işi yapılmıyor. Asla böyle düşünmeyin, bu işi ülkemizin her bölgesinde yaşayan ve paraya ihtiyacı olan herkes yapabilir.

Advertisement

Yeterince heyecanlanıp, meraklandıysanız e bir de parası iyi geldiyse şimdi detaylara geçmek istiyorum: Mesela, evlere iplik kesme ve temizleme işi veren firmalar, evde iplik kesme ve temizleme işi veren yerlerin telefon numarası ve adres bilgisi gibi… Hazırsanız, aşağıda hemen aşağıda buluşalım!

Evlere Ek İş Veren Tekstil Firmaları

Evlere ek iş tekstil firmaları

Evlere ek iş tekstil firmaları

Tekstil firmalarının evlere ek iş verdiğini biliyor muydunuz? Türkiye’de en çok iş hacmine sahip sektörlerin başında tekstil geliyor. Ülkemiz orta ölçekli atölyeleri ve büyüklü küçüklü fabrikalarıyla dünyanın tekstil konusunda önde gelen ülkelerinden biri…

Şüphesiz ki iç piyasadaki bu yoğunluktan siz de nasibinizi alabilirsiniz. İhracat oranında büyük kâr sahibi olan tekstil ürünlerimiz için fabrikalarda ve atölyelerde çalışan işçilerin sayısı yetersiz kalmış olacak ki bu işler artık evde ek iş arayan sizlerin de yapabileceği bir iş modeli haline geldi.

Evde iplik kesme ve temizleme işi dışında tekstil ürünleri ile havlu kenarı süsleme, perde ve nevresim dikimi gibi işler de bulunuyor. Eğer bu konuyla ilgileniyorsanız, Penye Fason İş Veren Firmalar – İletişim Bilgileri! başlıklı yazımı da muhakkak okumanızı öneriyorum.

 İplik Kesme ve Temizleme İşi Nedir?

İplik Kesme ve Temizleme İşi Nedir

Evlere iplik kesme ve temizleme işi

Evden iş yapmanın en kolay ve en kazançlı yöntemlerinden biri evde iplik kesme ve temizleme işi. Bu iş tekstil firmalarınca, çok zaman alan bir iş olduğu için çoğunlukla evlere veriliyor. Yani kendi evinizin rahatlığında, işi yetiştirdiğiniz sürece istediğiniz zaman aralığında çalışabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken dikim aşaması tamamlanmış tekstil ürünlerinin fazla iplikleri kesmek ve dikişleri temizlemek.

Bu tekstil ürünleri kıyafet, havlu, el bezi, örtüler, nevresim takımları, perde ve benzeri şeyler olabilir. Bu işleri alabileceğiniz tekstil firmalarının adres bilgilerini sizlerle paylaşacağım ancak öncesinde işin yapılış sürecine de biraz değinmek istiyorum.

Evlere iplik kesme ve temizleme işi veren firmalar ile iletişime geçtikten sonra firma temsilcileri adres bilgilerinizi alır ve ürünleri çuvallar halinde kapınıza kadar getirirler. Bu sırada, bu malların hepsi üzerinize zimmetli olduğundan bir kağıt imzalamanız dahi istenebilir. (Sonuçta binlerce liralık malı emanet alıyorsunuz. ) İmzalayacağınız yeri iyice okuduktan sonra onaylarsanız, yine de sizin için daha güvenli olacaktır.

Advertisement

İş bitim süresi iki tarafın uygun olacağı şekilde belirlenir. Tüm ürünlerin temizleme ve iplik ayıklama işleri bittikten sonra yine aynı kişiler, kapınıza kadar gelip tüm ürünleri aynı çuvallarla teslim alır ve emeğinizin karşılığı olan ücretinizi öderler.

Bu kadar basit! Hem de çayınızı yudumlayıp ayaklarınızı uzatabileceğiniz ev ortamında! Konfor ve rahatlık garantili! Evden çalışmak ilginizi mi çekiyor? Evden yapabileceğiniz daha nice iş imkanına sahip olabilirsiniz.

İlgili yazı: Koton Fabrika Evlere Ek İş Veriyor, Hemen Başvur! (4 Bin TL)

Evden İplik Kesme ve Temizleme İşi Nasıl Yaparım?

Evden İplik Kesme ve Temizleme İşi Nasıl Yaparım

Tekstil işi ek iş

Tekstil ürünlerinin geçtiği birkaç aşama var. Ürünler çıktıktan sonra defolu, ikinci sınıf ve düzeltme gerekenler olarak ayrılıyor. Hala satılabilecek durumda olan defolu ürünlere pazarlarda rastlayabilirsiniz. Büyük firmalar orijinal işlerini birkaç kusur sebebiyle ucuza satar.

Hatasız fakat olması gerektiğinden daha kalitesiz ürünler Outlet’lerde satılır. Yine burada da o markanın ürünlerini daha ucuza alma fırsatı edinirsiniz. Düzeltme gerektirenler ise sizin hedefiniz. Bu ürünler toplanarak evlere temizleme işi olarak veriliyor.

Advertisement

Sabır ve zaman gerektirmesi, firmaların bu işleri dışarıya vermesinin ana sebebi. Yani siz de bu işler sırasında hem sabırlı ve hem de hızlı olmalısınız. Evde iplik kesme ve temizleme işi nasıl yapılır diyorsanız yöntemi belli: Öncelik araştırmakla başlıyor.

Bu piyasada sizin gibilere ihtiyaç var, o yüzden tekstil firmalarını güzelce bir araştırın. Çevrenizde, bölgenizde, mahallenizde iş yapabileceğiniz tekstil firmaları var mı? Şehrinizde bir tekstil bölgesi bulunuyor mu? Bursa gibi tekstil ile tanınan yerler örneğin, eve tekstil işi almak için ideal şehirlerdir.

(Kaplı Çarşı’daki ipek kumaş satan dükkanları gezebilirsiniz.)

Çevrenizdeki bölgelerden başlamak ufaktan işlere başlamanıza yardımcı olacaktır. İlk defa evde iplik temizleme işi alacaksanız, gözünüzü korkutuyorsa o ilk adımları atmanıza da fayda sağlar. Çevrenizdeki firmalar da stabil bir gelir elde etmeniz önünde engel değil. İsterseniz sadece yakın bölgelerden iş alabilir, dilerseniz de büyük fabrikalara ulaşabilirsiniz.

Evde İplik Kesme ve Temizleme İşi  Ne Kadar Kazandırır?

Evde iplik kesme ve temizleme işi kazancı

Evde iplik kesme ve temizleme işi kazancı

Evde iplik kesme ve temizleme işinin kazancını merak mı ediyorsunuz? İyi bir iş çıkardığınız vakit güzel bir gelir elde edebilirsiniz. Günde 5-6 saat çalışarak bu işten 3.000 TL kazanmanız mümkün.

Yok, benim daha çok paraya ihtiyacım var; boş vaktim de var diyorsanız günde 10 saat çalışarak ayda 5.000 TL gelir elde edebilirsiniz.

Günde kaç parça ürünün iplerini ve kenarlarını düzenlerseniz, kazancınız da bu oranda değişecektir. Mesela, günde 100 havlu kenarı ipliği ayıklama yaparsanız 50 TL kazanırsınız. Bu arada benden size tavsiye, evlere verilen ek işlerde iyi paralar kazanmak istiyorsanız, bu işleri bir ekip halinde arkadaşlarınızla veya ailenizle yapın.

Advertisement

İlgili içerik: LC Waikiki Evlere İş Veriyor! – Başvuru Formu

Evlere İplik Kesme ve Temizleme İşi Veren Firmalar

evden iplik kesme işi veren firmalar

Evlere iplik kesme ve temizleme işi veren firmalar

Büyük şehirler evde iplik kesme işi almanız için en uygun yerler. Bunlara örnek olarak İstanbul, Ankara, Adana, İzmir, Bursa verilebilir. Yine de önemli olan tekstil firmalarına, atölyelerine ulaşmak.

Yani Kocaeli, Balıkesir, Manisa, Kayseri, Konya, Aydın gibi bölgeler de evde iplik kesme işi bulabileceğiniz illerimiz. Kısacası size iş verecek tekstil ürünü diken, imal eden işletmelere ulaşmanız gerekiyor.

Atölyelere gidip doğrudan konuşabileceğiniz gibi internet üzerinden de iletişime geçmeye çalışabilirsiniz. E-mail ideal bir iletişim aracı. İplik temizlemek evde yapabileceğiniz tekstil işlerinden sadece biri. Daha birçok evden tekstil işi imkanına ulaşabilirsiniz.

Evde iplik kesme ve temizleme işi bulmanın en kolay yolu fason firmalar ile irtibata geçmek. Bu firmalar size işleri verip sizden aldıkları işleri firmalara ulaştırabilir. Bir çeşit aracı işe alma kolu gibi düşünün. Fason firmaları araştırıp iletişime geçerek sabit güzel bir ek geliriniz olabilir.

Advertisement

Ayrıca evde ek iş istiyorsanız, İŞKUR evlere iş veriyor! başlıklı yazımı da okumanızı öneririm. İş Kur üzerinden evlere iş alabileceğiniz pek çok seçenek var. Hatta bunun için şu siteyi bir kurcalayın: İŞKUR E-şube

Yalnız evde iplik temizleme iş ilanları şeklinde bir arayışın sizi yanlış yerlere götürebileceğini bilmelisiniz. Bu iş içerisinde dolandırıcılar, evde iplik kesme işi yapmak isteyenler zor durumda bırakabiliyor. Bu durumdan kaçınmak için şirketin sizden iş öncesi para almadığına emin olun. Depozito ya da garanti ücreti adı altında para isteyenlere para vermeyin!

Unutmayın, bu iş size para kazandırmak için var, para kaybettirmek için değil. Zaten, evden ek gelir için yapabileceğiniz daha nice paketleme işi mevcut! Riske girmenize hiç gerek yok kısacası.

Evlere Dikiş İşi Veren Firmalar – Adres Bilgileri Tam Liste! bu yazı hoşunuza gidebilir. Ayrıca başlığımla da alakalı! Fason firmalara da yaşadığınız bölgedeki atölyelerden ulaşabilirsiniz.

Bu firmalar dikim işleri ile de ilgilendiğinden, size düzeltme işlerini verebilir. Fason firmalar ile iletişime geçer iyi de bir iş çıkarırsanız, sabit bir işiniz olabilir. İllerimizden bir çoğu evde iplik kesme ve temizleme gibi daha nice farklı iş imkanına sahip.

Bu arada size ilginizi çekecek birkaç firma ismi bırakıyorum:

Advertisement
 • Yıldız Tekstil ve İmalat Sanayi Firması
 • Arsuar İplik Sanayi,
 • Yeşil İplik ve Dekorasyon Ticaret,
 • Ihlamur İplik Firması

Evlere İplik Kesme ve Temizleme İşi Veren Yerler Telefon Numarası ve Adres Bilgisi!

Evde iplik kesme ve temizleme işi telefon numarası

Evde iplik kesme ve temizleme işi telefon numarası

Evde Yapılabilecek Ek İşler gibi benzeri işlerde telefon numarası bilgisi, tarafınızca en çok merak edilen başlıklardan biri. Şimdi şöyle, evlere iplik kesme ve temizleme işi veren firmaların adres ve telefon numaralarına ulaşmak o kadar kolay ki! Sadece birkaç adımda aşağıda vereceğim taktik ile bu işi halledebilirsiniz. Nasıl mı?

1- Google, Yandex, Safari veya Yahoo artık hangi arama motorunu kullanıyorsanız onu açın!

2- Ardından yaşadığınız şehri yazıp boşluk bırakarak tekstil fabrikası yazın ve enter’a basın. ( Bursa tekstil fabrikaları gibi.)

3- Ardından haritalar sekmesine gelin ve tıklayın. İşte karşınızda yaşadığınız bölgede bulunan tüm tekstil firmaları! Sol tarafta firmaların isimleri, adresleri ve telefon numaraları yer alıyor.

4- Orta tarafta ise doğrudan konum bilgilerini görebilirsiniz.

Advertisement

5- Her firmanın üstüne geldiğiniz 0232-0212-0466 gibi alan kodu ile başlayan iş yeri telefon numaraları ve iletişim bilgilerini görebilirsiniz. Bu numaraları tek tek arayarak evde iplik kesme ve temizleme işi başvurusunda bulunabilirsiniz.

İşte bu kadar basit! Evde iplik kesme ve temizleme işi almak istiyorsanız, aşağıda bulunan YORUM bölümüne isim, soy isim, telefon ve adres bilgilerinizi bırakarak evlere ek iş veren fason firmaların dikkatini çekebilirsiniz.

 

 

 

Advertisement

 

Bir önceki yazımız olan Evde Plastik Bardak Paketleme İşi – 2022 Adres Bilgileri! başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

Advertisement

90 Yorum

 1. Asya

  15 Haziran 2022 at 13:22

  Evde çalışmak zorundayım

 2. HALİSE KILINÇ

  29 Mayıs 2022 at 06:42

  altı yıl tekstilde çalıştım kalite kontrolcuyum 1engelli çocuğum var çalışamıyorum ihtiyacım var evde temizleme işi istiyorum

 3. Aslı

  15 Mayıs 2022 at 23:46

  Dışarıda çalışma imkanım yok o yüzden evde çalışmak istiyorum

 4. Neslihan

  7 Nisan 2022 at 16:04

  Merhaba parça başı temizleme ve rivana sökme işi yapıyorum sürekli işe ihtiyacım var düzenli olarak yaparım temizleme rivana sökme 0537 509 1739 sultangazi Cebeci mahallesi oturuyorum

  • Aleyna

   29 Mayıs 2022 at 20:42

   Temizleme isi yaptim daha önce yine yaparim isleri temiz teslim ederim

   • Rabia

    22 Haziran 2022 at 01:27

    Ev hanimiyim evim kira ek iş lazım acil

    • Rabia

     22 Haziran 2022 at 01:28

     Ev hanimiyim eşim çalışmıyor acil ek iş lazim

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

90 yorum

EVDE EK İŞ

Eve İş Veren Güvenilir Firmalar – 10 EN GÜVENİLİR Firmayla!

Eve iş veren güvenilir firmalar

Sizlere evde ek iş yapabilmeniz için bilgiler sunmaya devam ediyorum. Bu yazımda da tüm detaylarıyla eve iş veren güvenilir firmalar hangileri? 2022 için sizlerle paylaştım. Her geçtiğimiz gün evden çalışanların sayısı artıyor. Ev hanımları başta olmak üzere, öğrenciler, emekliler, ek kazanca ihtiyacı olan herkes eve iş veren firmalar sayesinde para kazanabiliyor.💸 Güvenilir evde paketleme işi […]

Okumaya devam et

EVDE EK İŞ

Evde Para Kazandıran İşler – 40 EN KAZANÇLI İŞ FİKRİYLE!

evde para kazandıran işler

Evde boş vaktiniz mi var? Hadi bunu kazanca çevirelim ve evden kazanç sağlayalım. Evde para kazandıran işler sayesinde, gayet tatmin edici gelirler sağlayabilirsiniz. Bunun için kazançlı evde ek iş fikri neler, bulmanız gerekiyor. Merak etmeyin, sizlere bu yazıda 40 bol kazançlı, yapabileceğiniz evde ek iş fikri sunacağım. Bu yazıda evde para kazanılacak işler bir sürü! […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.