finansportali.net

BAYİLİK

Midyeci Ahmet Bayilik Şartları ve Ücreti – Başvuru Formu

midyeci ahmet bayilik şartları

Son zamanlarda midye ve kokoreç ürünlerinin lezzetiyle tadını damaklarda bırakan meşhur Midyeci Ahmet bayilik şartları ve ücreti, internette sıkça araştırılır olmuş. Ben de konuyla ilgili en güncel bilgileri vermek için bu yazıyı hazırladım!

Geçenlerde internetin derinliklerinde gezinirken ‘ Midyeci Ahmet bayilik veriyor mu? ‘sorusuna rastladım. Biraz araştırma yaptıktan sonra bu markanın franchise hizmeti ile ilgili çok fazla arama yapıldığını gördüm.

Üstelik paylaşılan bilgilerin de çoğu yetersiz kalmıştı. Ben de hemen kapsamlı bir araştırma yaparak Midyeci Ahmet bayilik alma konusu ile ilgili 2023 yılı için tüm spesifik bilgileri buraya yazdım.

Advertisement

Türkiye’de midye denilince akla ilk olarak Midyeci Ahmet geliyor. Kendisine has özel tarifiyle iri midyeleri uygun fiyata ve lezzetli satması ile kısa sürede Türkiye’de ün elde eden firma, şu sıralar midyenin yanı sıra kokoreç konusunda da ustalığını konuşturuyor.

İşte, Türkiye’de rakibi olmayan Midyeci Ahmet bayilik şartları ve ücreti ile ilgili merak edilenler!

Midyeci Ahmet Bayilik Veriyor Mu?

midyeci ahmet bayilik
Midyeci Ahmet bayilik şartları ve ücreti

1992 tarihinde ilk satışlarına omzundaki seyyar tezgâhla başlayan Midyeci Ahmet, şimdilerde Türkiye’nin birçok yerinde tanınan bir marka.

Midyeci Ahmet bayilik veriyor mu?

Evet, Midyeci Ahmet bayiliği alabilirsiniz. Midyeci Ahmet, şu anki popülerliğini, kolay bir şekilde bayilik hizmeti vererek başlattı.

Eğer siz de bir girişimci olarak gıda sektörüne yatırım yapmak ve marka bilinirliği yüksek olan bu firmanın bir bayisi olmak istiyorsanız, Midyeci Ahmet francihse hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Advertisement

Şu sıralar Avrupa’ya da bayilikler vermek  için kolları sıvayan firmanın en büyük hedefi, Tüm dünyaya çekirdek gibi midye yedirmek.  Midyeci Ahmet bayilik veriyor mu, sorusuna cevabım, evettir!

Midyeci Ahmet bayilik şartları ve ücreti konusuna değinmeden evvel önemli bir şey daha söylemek istiyorum. Bu firma, franchise yani bayilik isteyenlere kapılarını açan bazı şartları bulunuyor. Şartların yerine getirilmesi halinde kolay bir şekilde bu markanın bayiliğini alabilir ve kısa sürede yüksek kâr elde edebilirsiniz.

İlgili İçerik: Ekrem Coşkun Döner Bayilik Şartları

Midyeci Ahmet konseptleri
Midyeci Ahmet konseptleri

Midyeci Ahmet Bayilik Konseptleri

Midyeci Ahmet bayilik almak isteyen isteyenlere özel 2 farklı konsept sunuyor. Bu konseptlerin kendi içlerinde bayilik şartı bulunmaz. Midyeci Ahmet bayilik şartları başlığında buna zaten yer verdim.

 • Midye dolma konsepti: en fazla depo hariç 50 m2, soğuk hava deposu 6 m2 ve yola bakan mekân önü 3 m2 olmalı.
 • Midye dolma ve kokoreç konsepti: en fazla depo hariç 100 m2, soğuk hava deposu 20 m2, ve yola bakan mekân önü 4 m2 olmalı.

Midyeci Ahmet bayilik şartları ve ücreti konusu ile ilişikli gördüğünüz gibi 2 farklı bayilik konsepti zorunluluğu bulunuyor. Kendi bütçenize, tecrübenize ve seçeceğiniz mekâna göre konsept seçimi yapabilirsiniz.

İlgili İçerik: Bülent Börekçilik Bayilik ve Şartları

Advertisement

Dünya’nın İlk Profesyonel Midye Dolma Fabrikası, Midyeci Ahmet Farkıyla Avrupa’da, işte ilgili Youtube videosu⇓

Midyeci Ahmet Bayilik Ücreti

Peki, sektöründe bu kadar ünlü olan bu markanın bayilik bedeli ne kadar? Midyeci Ahmet bayilik fiyatı en çok merak edilen sorulardan bir tanesidir. Bu miktar açacağınız restoranın büyüklüğüne, yatırıma ve eşya kapasitesine ve ihtiyacına göre değişiyor.

Midyeci Ahmet bayilik ücreti ne kadar?

Midyeci Ahmet bayilik alma ücreti seçeceğiniz konsepte göre de değişirken ortama 500.000 TL ile 800.000 TL  arasında bir sermayeye ihtiyaç duyacaksınız.

Advertisement

Bununla birlikte; isim hakkı, sözleşme ve kira gibi giderleri tamamladıktan sonra her ay düzenli olarak net ciro üzerinden %5 loyalty ödemeniz olacağını da belirtmek isterim. Bu arada bayilik veren marketler başlığını okudunuz mu?

Midyeci Ahmet Kazancı

Midyeci Ahmet franchise almak isteyenlerin aklındaki diğer bir soru işaretini gidereyim. Marka oldukça güvenilir ve kalitesi tescillenmiştir ki midye denildiğinde ilk akla gelenlerden birisi. Haliyle bayiliğinizin günlük cirosu oldukça tatmin edici olacaktır.

Midyeci ahmet günlük cirosu ne kadar?

İşlek bir konumdaki Midyeci Ahmet şubesinin günlük cirosu bin TL’ye yakındır. Aylık brüt olarak 90 bin TL kazanç söz konusu.

Advertisement

Çalışanlarınızın ödemeleri, malzeme tedariği, faturalar gibi giderleri çıkarmanız gerekiyor. Giderleri çıkardığınızda elinize net olarak 35 bin TL kalacaktır.

Midyeci Ahmet Bayilik Şartları Nelerdir?

Midyeci Ahmet Bayilik şartları
Midyeci Ahmet Bayilik

Bu konuda işveren sahibi Ahmet Çiçek, bayilik vereceği kişileri için biraz seçici davranıyor. Herkese bayilik vermenin doğru olmadığını savunan Çiçek, Midyeci Ahmet bayilik şartları ve ücreti konusunda adımlarını düşünerek atan bir işletmeci.

Franchise şartları arasında öncelikli olarak  dikkat etmeniz gereken nokta konum: Muhakkak 2 konseptten birini seçmelisiniz. Midyeci Ahmet bayilik şartları neler? Öğrenelim:

 • Bayilik açacağınız yerin konumu itibariyle iş yerlerine, yaya ve araç trafiklerine uygun olması gerekir.
 • Vizyonlu olmanız en önemli şartlardan bir tanesi.
 • İş tecrübeniz de bu konuda yeri önemlidir.
 • Midye dolma konsepti için giriş katında ve soğuk hava deponuzun en az 6 m2 olması lazım. Restoran yeri depo harici en fazla 50 m2, yola bakacak mekânın önü en fazla 3 m2 olmalı. 10 yıllık isim hakkı verilir ve kazancın net cirosu üzerinden %5 oranında loyalty yani sadakat ücreti alınır.
 • Midye dolma ve kokoreç konsepti için, restoranın alanı deposu hariç en fazla 100 m2 ve yola bakan alanı ise en fazla 4 m2 olmalı. Soğuk hava deposu ise en fazla 20 m2 olmalı.
 • İş yeri aynı şekilde giriş katında olması lazım. 10 yıllık isim hakkı verilirken her ay net ciro üzerinden %5 oranında loyalty alınmaktadır.

Bu şartları yerine getirmeniz durumunda Midyeci Ahmet bayilik başvuru sürecinizi başlatabilirsiniz.  Başvurunuzu yaparken elinizdeki sermayeyi de yazmanızı öneriyorum.

İlgili İçerik: Ekomini Market Bayilik Şartları

Midyeci Ahmet Bayilik Başvurusu

midyeci ahmet bayilik başvurusu

Midyeci Ahmet bayilik şartları ve ücreti sizin için uygunsa; başvuru adımına geçebilirsiniz. Başvuru işlemlerinizi, Midyeci ahmet bayilik başvurusu linki üzerinden hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Bunun haricinde Midyeci Ahmet Bayilik başvurusunu telefon ile yapmak isterseniz: 444 4 176 nolu numarayı arayarak iletişim kurabilirsiniz.

Advertisement

Girişimci ruhlu kişilerden olduğunuzu düşünüyorsanız, diğer benzer yazılarımız için BAYİLİK kategorimizi inceleyebilirsiniz!

Bir önceki yazımız olan Seç Market Bayilik Şartları 2023 – %40 Kâr Marjı! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

3 Yorum

 1. RAMAZAN KARAKUS

  31 Temmuz 2021 at 01:38

  merhaba ben RAMAZAN KARAKUS franca dan yaziyorum
  midyeci ahmet bayilikle ligimi cekiyor benimle iltibata gecerseniz memun olurum
  ilginiz icin cok tesekur ederim

 2. Hasan

  30 Temmuz 2021 at 11:31

  Keşke yazıldığı gibi olsa 10 yıl için 2 milyon tl bedel istiyorlar

  • Orhan

   26 Ağustos 2021 at 08:10

   Gercekten mi ? Oysa geldiği yeri ve şartlarını unutmaz sanıyordum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 yorum

BAYİLİK

Starbucks Bayilik Şartları 2024 – YENİ Franchise Ücreti!

Starbucks bayilik şartları

Günümüzün başarılı ve popüler kahve firmalarından birisi Starbucks, girişimcilerin ilgisini çekiyor. Bu yazıda, “Starbucks bayilik almak istiyorum” diyenlerin akıllarındaki tüm soru işaretlerini gidereceğim. Starbucks bayilik şartlarını bu içerikten öğreneceksiniz… Starbucks bayilik ücreti ne kadar? Kâr marjı nedir? Hepsini yanıtlayacağım… Starbucks franchise bedeli 2024 bilgilerini açıklayacağım. Starbucks açmak kaç para diyorsanız, sizin için de bilgiler mevcut. […]

Okumaya devam et

BAYİLİK

Seç Market Bayilik Şartları 2023 – %40 Kâr Marjı!

seç market bayilik şartları

Kendi işini kurmak isteyenlerin, özellikle 2023 yılında rağbet gösterdiği bir seçenekten bahsedeceğim. Seç Market bayilik şartları için uygunsanız siz de perakende sektörüne adım atabilirsiniz. Seç Market bayilik kar marjını bu içerikten öğrenebilirsiniz! Seç Market aylık kazanç hakkında da bilgiler vereceğiz. Yaptığımız araştırmalar sonucunda Seç Market bayilik yorumlarının çok fazla olduğunu gördük. Seç Market günlük cirosunu […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.