Midyeci Ahmet Bayilik Şartları ve Ücreti (2020 GÜNCEL)

Midyeci Ahmet Bayilik Şartları ve Ücreti (2020 GÜNCEL)
19.10.2020
A+
A-

Son zamanlarda midye ve kokoreç lezzetiyle tadını damaklarda bırakan fenomen ve meşhur Midyeci Ahmet bayilik hizmeti veriyor. Bu popülerliğini bayilik hizmeti vererek başta tüm Türkiye’ye, daha sonra Avrupa’ya yaymak istiyor. Sizde bu bayilik hizmetinden yararlanmak isterseniz yazımızı dikkatli okumanızı tavsiye ederiz.

Türkiye’de midye denilince akla ilk olarak Midyeci Ahmet geliyor. Kendisine has özel tarifiyle iri midyeleri uygun fiyata ve lezzetli satması ile kısa sürede Türkiye’de ün elde etmiştir. Midyenin yanı sıra kokoreç konusunda da usta olmuştur. Kokoreç kaplama ile daha lezzetli hale getirirken şuan Türkiye’de henüz rakibi yok denilebilir.

İlgili İçerik: Ekrem Coşkun Döner Bayilik Şartları ve Ücreti

Midyeci Ahmet Bayilik Veriyor Mu?

1992 tarihinde ilk başlarda satışa omzundaki seyyar tezgâhla başlayan Midyeci Ahmet, şimdi ise Türkiye’nin birçok yerinde. Avrupa’ya da kısa sürede atılım yapacak olan Midyeci Ahmet’in hedefi dünyaya çekirdek gibi midye yedirmek. Midyeci Ahmet bayilik veriyor mu, sorusuna kısaca cevap evet diyebiliriz.

Midye ve kokoreç satışı konusunda kazanç elde etmeyi hedefleyen Franchise yani bayilik isteyenlere yardımcı olmaktadır. Ancak her bayilik veren firma gibi Midyeci Ahmet bayilik şartları sunuyor. Bu şartları yerine getirerek sizlerde Midyeci Ahmet bayilik dükkânı açabilirsiniz.

Midyeci Ahmet Bayilik Konseptleri

Midyeci Ahmet bayilik almak isteyen isteyenlere özel 2 farklı konsept sunmaktadır. Bu konseptlerin kendi arasında bayilik şartı bulunmaktadır. Midyeci Ahmet bayilik şartları başlığında buna yer verdik.

  • Midye dolma konsepti: en fazla depo hariç 50 m2, soğuk hava deposu 6 m2 ve yola bakan mekân önü 3 m2 olmalı.
  • Midye dolma ve kokoreç konsepti: en fazla depo hariç 100 m2, soğuk hava deposu 20 m2, ve yola bakan mekân önü 4 m2 olmalı.

Olarak 2 farklı Midyeci Ahmet bayilik konseptleri bulunmaktadır. Kendi bütçenize, tecrübenize ve seçeceğiniz mekâna göre konsept seçimi yapabilirsiniz.

İlgili İçerik: Evde Yapılabilecek Ek İşler

Midyeci Ahmet Bayilik Şartları Nelerdir?

Bu konuda işveren sahibi Ahmet Çiçek, bayilik vereceği kişileri seçmektedir. Herkese bayilik vermediğinden ötürü seçici davranmasından ötürü bu şartları yerine getirmeniz şart. Başta konumuna dikkat edilmesi gerekirken, 2 konseptten birisini seçmeniz gerekmektedir. Üst başlıkta konseptleri görebilirsiniz. Gelelim bayilik şartlarına;

  • Bayilik açacağınız yerin konumu itibariyle iş yerlerine, yaya ve araç trafiklerine uygun olması gerekir.
  • Vizyonlu olmanız en önemli şartlardan bir tanesi.
  • İş tecrübeniz de bu konuda yeri önemlidir.
  • Midye dolma konsepti için giriş katında ve soğuk hava deponuzun en az 6 m2 olması lazım. Restoran yeri depo harici en fazla 50 m2, yola bakacak mekânın önü en fazla 3 m2 olmalı. 10 yıllık isim hakkı verilir ve kazancın net cirosu üzerinden %5 oranında loyalty yani sadakat ücreti alınır.
  • Midye dolma ve kokoreç konsepti için, restoranın alanı deposu hariç en fazla 100 m2 ve yola bakan alanı ise en fazla 4 m2 olmalı. Soğuk hava deposu ise en fazla 20 m2 olmalı. İş yeri aynı şekilde giriş katında olması lazım. 10 yıllık isim hakkı verilirken her ay net ciro üzerinden %5 oranında loyalty alınmaktadır.

Bu şartları yerine getirmeniz durumunda başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuzu yaparken bütçenizi de yazmanız gerektiğini de unutmayın.

 

Midyeci Ahmet Bayilik Ücreti

Midyeci Ahmet bayilik ücreti en merak edilen sorulardan bir tanesidir. Bu miktar açacağınız restoranın büyüklüğüne, yatırıma ve eşya kapasitesine ve ihtiyacına göre değişmektedir. Seçeceğiniz konsepte göre de değişirken en az 150.000 TL, en fazla ise 300.000 TL bütçenizin olması gerekmektedir. İsim hakkını, sözleşmeyi, kirayı tamamladıktan sonra her ay net ciro üzerinden %5 loyalty ödemeniz olacağını da unutmayın.

İlgili İçerik: 10.000 TL Sermaye İle Ne İş Yapabilirim?

Midyeci Ahmet Bayilik Başvurusu

Midyeci Ahmet bayilik başvurusu için resmi internet sitesinden direkt olarak başvuru yapabilirsiniz. Siteye giriş yaptıktan sonra üst menüde Kırmızı renkli olan Franchise yazısına tıklamanız yeterlidir. Görselde göreceğiniz gibi Midyeci Ahmet bayilik başvuru formu bu şekildedir.

Siteye www.midyeciahmet.com/ linkinden giriş yapabilir, bayilik başvurusuna https://www.midyeciahmet.com/index.php/franchise/ linkinden erişebilirsiniz. Bunun haricinde Midyeci Ahmet Bayilik başvurusu telefon ile yapmak isterseniz 444 4 176 numarayı arayarak iletişim kurabilirsiniz.

Diğer bayilik yazılarımıza da bakmak isteyebilirsiniz.

İlgili İçerik: Ekomini Market Bayilik Şartları (BAYİLİK ÜCRETİ)

İlgili İçerik: Bülent Börekçilik Bayilik ve Şartları (BAYİLİK ÜCRETİ)

İlgili İçerik: Seç Market Bayilik Şartları (BAYİLİK BEDELİ)

Bir önceki yazımız olan Ekrem Coşkun Döner Bayilik Şartları ve Ücreti başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.