finansportali.net

KURYE OLMAK

Hepsiexpress Motorlu Kurye Başvuru- 2023 GÜNCEL KAZANÇ!

hepsiekspress motorlu kurye

Araçlı kurye olmak istiyorum mu diyorsunuz? O zaman bu yazı tam size göre. Hepsiexpress motorlu kurye olarak çok iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Ayda en az 10.000 – 13.000 TL kazanabileceğiniz bu işle kendi işinizin patronu olacaksınız!

Hepsiburada araçlı kurye Ankara, İstanbul, İzmir gibi büyük şehirler başta olmak üzere ülkenin her bölgesinden iş başvurularını kabul ediyor ve alımlar yapıyor.Hem motorlu hem de Hepsiexpress Araçlı Kurye başvurusu hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağım

Siz de 2023 Hepsiexpress motorlu kurye maaşları, çalışma şartları ve diğer bütün bilgileri merak ediyorsanız hemen okumaya başlayın. 😉

Advertisement

Hepsiexpress Nedir? Önce Tanıyalım…

hepsiexpress nedir
hepsiexpress nedir

Hepsiexpress moto kurye olmak hakkında detaylara geçmeden önce, Hepsiexpress’i kısaca anlatacağım. Çünkü HepsiJet ile sıklıkla karıştırılıyor ve başvuru emin olunamıyor.

Hepsiexpress market alışverişleri öncelikli olmak üzere anında evlere sipariş teslimi gerçekleştiren bir firmadır. Siparişlerin teslim edilmesindeki en önemli özneler ise moto kuryeler oluyor.

İnternet alışverişlerine ilginin arttığı bu dönemlerde büyük firmalar bünyelerinde çalıştırmak için araçlı ve motorlu kurye alımını artırdı. Hepsiexpress’te onlardan birisi… Hızlı bir şekilde siparişleri tam zamanında ulaştırmak kurye alımları yapıyorlar.

Hepsiburada’nın tesliman firması olan Hepsiexpress, oldukça beğeniliyor ve müşteriler  tarafından da olumlu karşılanıyor. Üstelik market alışverişlerini son derece hızlı teslim etmesinden dolayı da uzun zamandır en çok tercih edilen firmalardan biri haline gelmiş durumda.

O zaman Hepsiexpress ile ilgili ufak tanıtımımız bittiğine göre konuyla ilgili diğer detaylara geçebilirim. 🙂 Devam edelim…

Advertisement

Hepsiexpress Kurye Olmak

hepsiexpress kurye olmak
hepsiexpress kurye olmak

Kuryecilik son yılların en popüler meslekleri arasında yer alıyor. Bunun için tercih edebileceğiniz birçok firma var. Birçok kişi tarafından Hepsiexpress’in tercih edilme sebebi ise daha garanti bir ödeme sunması ve sigorta ödemesidir.

Yani sigortalı ve maaşlı bir işçi olarak çalışmış oluyorsunuz. Her ay düzenli olarak alınan net bir maaşın olması birçok kişi için büyük avantaj. Hepsiexpress kurye olmak için iki seçeneğiniz var

 1. Motorlu kurye olmak
 2. Araçlı kurye olmak

Hadi detaylara geçelim…

Hepsiexpress Motorlu Kurye Çalışma Şartları

Hepsiexpress Araçlı Kurye Çalışma Şartları
Hepsiexpress Motorlu Kurye Çalışma Şartları

Hepsiexpress motorlu kurye olmak isteyenlerin sayısı oldukça fazla. Çünkü çalışma şartları, çalışma saatleri ve kazançları oldukça uygun. Bu yüzden şimdi yazacaklarımı dikkatli okumanızda fayda var.

İşte Hepsiexpress çalışma şartları:

 • Hepsiexpress motorlu kuryeler dönüşümlü olarak çalışıyor. Yani vardiya sistemiyle.
 • Esnaf kurye modelği bulunmuyor.
 • Hepsiexpress çalışma saati günlük 9 saat civarındadır. Vardiyalar değişkendir.
 • Bir saat yemek molanız oluyor. Bu mola saatleri firma tarafından belirleniyor ve sizin mola saatinizde size sipariş bilgisi düşmüyor.
 • Maaş + Paket başı ücret veriliyor. (Detaylar maaşlar kısmında anlatıldı)
 • Günlük 20 – 120 arası paket dağıtımı yapabiliyorsunuz.
 • Haftada bir gün izniniz oluyor.

♣Nasıl mı? Bu konuyla ilgili bütün bilgileri Esnaf Kurye Nedir yazısında anlattım. Merak ettiğiniz ne varsa buradan öğrenebilirsiniz.

Şimdi gelelim en önemli konulardan birine… Hepsiexpress moto kurye maaşları ne kadar?

Hepsiexpress Motorlu Kurye Maaşları

Hepsiexpress Araçlı Kurye Kazancı Ne Kadar
Hepsiexpress Motorlu Kurye Kazancı Ne Kadar

Hepsiexpress motorlu kurye maaşları merak ediliyor. Hepsiexpress kuryesi olacaksanız aylık net bir maaş + paket başı ücret + yemek ücreti alırsınız.

 • Hepsiexpress ile asgari ücret ödemesi alırsınız. Yani 8.500 TL net ücret söz konusudur.
 • Maaşa ek olarak ortalama 3 TL paket başı ücret alırsınız
 • Kendi motorunuzu kullanıyorsanız, +1.000 TL ödeme alırsınız.

Kendi motorunuzla Hepsiexpress kuryesi olmayı düşünürseniz, günde 50 paket atabildiğiniz taktirde aylık 13.400 TL kazancınız olur. Buna ek yemek ücreti alırsınız. Kendi motorunuz yoksa da 12.400 kazanmış olursunuz.

Biz 50 paket üzerinden hesaplama yaptık. Daha fazla ya da daha az dağıtım yapabilirsiniz. Bu sizin performansınıza bağlı. Sigortanız, şirket tarafından ödenmektedir.

Advertisement

Hepsiexpress Araçlı Kurye Maaşları 2023

hepsiexpress araçlı kurye maaşları
hepsiexpress araçlı kurye maaşları

Hepsiexpress kurye olmak için araçlı kurye olmayı da tercih etmiş olabilirsiniz. Peki, araçlı kuryeler ne kadar kazanıyor? Bunda da ödemeler net maaş + paket başı ücret + yemek ücreti şeklinde yapılıyor. Hepsiexpress araçlı kurye maaşları detayları:

 • Hepsiexpress ile asgari ücret ödemesi alırsınız. Yani 8.500 TL net ücret söz konusudur.
 • Paket başı ücret ortalam 4 TL‘dir.
 • Kendi aracınızı kullandığınızda +2.000 TL ücret alırsınız.

◊ Hatta belli paket dağıtım sayısına ulaştığınızda güzel primler de ödeniyor.

Hepsiexpress Motorlu Kurye Malzemeleri

Hepsiexpress motorlu kurye olmak için bazı malzemelre sahip olmanız gerekiyor. Bu malzemelerin hepsi firma tarafından tarafınıza teslim ediliyor.

 • Kask
 • Mont
 • Çanta
 • Eldiven
 • Yağmurluk(isteğe bağlı)

Hepsiexpress Motorlu Kurye Başvuru Şartları

Hepsiexpress Araçlı Kurye Başvuru Şartları Neler
hepsiexpress motorlu kurye şartları

İşte hepsiexpress motorlu kurye şartları şu şekilde:

 • 18 yaşınızı geçmiş olmalısınız.
 • Herhangi bir sabıka kaydınız olmamalı.
 • Hepsiexpress kurye olmak için A1/A2 Ehliyetiniz olmalı.
 • Ceza yememiş olmalısınız.
 • Erkek iseniz askerliğinizi yapmış olmalısınız.
 • En az lise mezunu olmalısınız.
 • Müşteri odaklı çalışmanız gerekiyor.
 • Sözleşme şartlarını kabul etmeniz de önemli.

Bu şartları karşılıyorsanız o halde Hepsiexpress için başvuru yapabilirsiniz!

Aracım Yok Hepsiexpress Kurye Olmak İçin Başvurabilir miyim?

Hepsiexpress araçlı kurye başvurusu yapmak için aracınızın, motorunuzun olması gerekmiyor. Başvurunuzdan sonra araç almak için 15 günlük bir müddetiniz oluyor. Kendi aracınızla kuryelik yaparsınız ek ücret ödemesi alırsınız.

Hepsiexpress Kurye Araç Özellikleri Nasıl?

– Hepsiexpress araçlı kurye olmak için tabi ki kendinize ait bir aracınız olmalı.
– Araç için ise genelde minivan tarzı araçlar tercih ediliyor.
– Minimum 3 metreküp taşıma hacmine sahip olmalı.
– Araç 2014 ve üstü bir yılda alınmış olmalı.

Hepsiexpress Kurye Motor Özellikleri Nedir?

 50cc ila 125cc motosiklete sahip olmanız yeterlidir. Motorunuzun eski olmaması ve bakımlarının yapılması gerekiyor. Motorunuz yoksa, şirket motoru ile çalışabiliyorsunuz.

Advertisement

Hepsiexpress Motorlu Kurye Başvurusu!

hepsiexpress iş başvurusu
hepsiexpress iş başvurusu

Hepsiexpress araçlı kurye olmak isteyenler genelde şunu merak ediyor: “Başvuru yapmak istiyorum ama sitesinde başvuru kısmını göremiyorum”. Hepsiexpress kurye başvuru için bilmeniz gereken bir şey var…

Size durumu şöyle açıklayayım: Hepsiburada, Hepsiexpress araçlı kurye için alımlar yapıyor fakat henüz site içerisinde başvuru yapabileceğiniz bir alan açılmadı. Bu  yüzden başvuru yapmak için, adım adım yazacaklarımı takip etmelisiniz. Böylece rahatlıkla araçlı kurye başvurusu yapabileceksiniz.

 • İlk yapmanız gereken Hepsijet‘in resmi sitesine girmek. Evet, başvurularınızı burada yapacaksınız.
 • Daha sonra “Taşımacı başvurusu” yazan yere tıklayın. Burada karşısınıza, aşağı bıraktığım form çıkıyor.
Araçlı Kurye Olmak İçin Başvurun
Araçlı Kurye Olmak İçin Başvurun
 • Bu formdaki bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurun. Ardından formu gönderin.
 • Merak etmeyin, Hepsijet araçlı kurye başvurusu sayfasından bu formu doldurdunuz evet ama hepsinin alımları buradan yapılıyor.

Diğer bir Hepsiexpress moto kurye iş başvurusu yöntemi ise yayınlanan aktif iş ilanlarına başvurmak. Sahibinden, kariyer.net gibi sitelerdeki moto kurye ilanlarını kontrol etmelisiniz.

Hepsiexpress taşıyıcı olmak karlı mı?

Evet, haftalık 6 gün boyunca çalışan Hepsiexpress motorlu kurye, aylık oldukça iyi kazançlar elde ediyor. Kazancınız sizin ne kadar sıkı çalıştığınıza göre değişiyor.

Ayrıca bu işin avantajları da çok fazla. Bunlardan size bahsedeyim.

Hepsiexpress Taşıyıcı Olma Avantajları Neler?

Evet, şimdi Hepsiexpress motorlu kurye olacaksınız ve başvuru yaptınız. Ama aklınızda bir başka soru daha var: Bu iş bana ne gibi avantajlar sağlayacak?

Advertisement

İşte ben size bu konuda da güzel bir açıklamayla geliyorum:

 • Kendi aracınızla kuryelik yaptığınız için zaten kendi işinizin patronu olacaksınız. Bu başlı başına mükemmel bir ayrıcalık.
 • Paket başı ücret alacağınız için, istediğiniz şekilde çalışma durumunuz var. Yani bu yan gelip yatmak ve firmayı zora sokmak değil tabi ki.
 • Aksine, daha çok dağıtım yaparak daha fazla ücret kazanmak. Örneğin bir gün 50 paket dağıttınız, başka gün 200 paket. Böylece bir gün sadece 100 TL kazanmışken başka gün 500 TL kazanabilirsiniz.

Hepsiexpress taşıyıcı olma fikri size uygun geldiyse o zaman bu yazımı da okumanızı  tavsiye ediyorum: Kendi aracıyla kuryelik yapma

Hepsiexpress hangi firmalarla çalışıyor?

CarrefourSA, D&R, Kahve Dünyası, Altıncı cadde, Hediyesepeti, DeFacto, Sütaş, MOPAŞ, Saka, McDonalds, Kim Markes, Sırma

Hepsiexpress Motorlu Kurye Yorumları

Şimdi size bu konuyla ilgili bir video bırakıyorum. Ama videoyu izlemeden önce bir uyarıda bulunmak istiyorum: Video geçtiğimiz yıla ait fakat ücretlendirme konusu dışındaki diğer konular arasında bir fark yok. Doğru ücretleri yukarıda aktarmıştım.

Hepsiexpress motorlu kurye kazancı ile ilgili 2023 güncel bilgileri ben yukarıda verdim.  Bu video size birçok açıdan bilgi sağlayacak 🙂

Advertisement

Ayrıca bu yazıyı da okuyabilirsiniz: Getir Çarşı Başvuru

Hepsiexpress İletişim Bilgileri…

Hepsiexpress motorlu kurye olmak için bilmeniz gereken her şeyi anlattım. Ama yine de iletişim bilgilerini toparlamak adına buraya hepsini liste haline düzenledim.

 • Hepsiexpress Resmi sitesi
 • HepsiJET resmi sitesi
 • HepsiJET İletişim numarası: 0850 558 0 333
 • HepsiJET mail adresi: info@hepsijet.com

Eğer konuyla merak ettiğiniz başka bilgiler de varsa YORUM kısmına ekleyerek bizlerle paylaşabilirsiniz. 🙂

Bir önceki yazımız olan Trendyol Go Motorlu Kurye Maaşları 2023 – AYLIK KAZANÇ! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Advertisement

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum yapmak için tıklayn.

KURYE OLMAK

Trendyol Go Motorlu Kurye Maaşları 2023 – AYLIK KAZANÇ!

trendyol go motorlu kurye olmak

Trendyol Go motorlu kurye olarak günde 12 saat çalışıp ayda 40.000 TL kazanmak ister misiniz? Kurye olmak istiyorum diyenler! Bu içerikte sizler için Trendyol kurye maaşlarını inceliyoruz… Trendyol Go başvurusunda bulunarak şahsi motosikletiniz ile hemen bu işe başlayabilirsiniz. Trendyol kurye başvuru için detayları da sizlere açıklıyoruz… Trendyol Go motorlu kurye iş başvurusu için pratik ipuçlarını […]

Okumaya devam et

KURYE OLMAK

Hepsijet Araçlı Kurye Başvuru – Şartlar ve Maaş Bilgileri!

Hepsijet araçlı kurye başvuru

Son zamanlarda kuryeliğin popüler meslekler arasına girmesiyle, Hepsijet araçlı kurye başvuru nasıl yapılır? Merak ediliyor. Size hazırladığım bu yazıda Hepsijet ile ilgili bilmeniz gereken her şeyi anlatıyorum. Hepsijet araçlı kurye maaşları 2023 yılında ne kadar öğreceksiniz! Eğer araçlı kurye olmak istiyorsanız, Hepsijet başvuruda bulunabileceğiniz başarılı bir firma. Hemen Hepsijet araçlı kurye başvurusu yaparak siz de […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.