finansportali.net

EVDE EK İŞ

Manisa Evde Paketleme İşi Veren Firmalar – AYLIK 5.000 TL!

“Paraya ihtiyacım var. Evde ek iş yapmak istiyorum” diyenler burada mı? Tam da size göre bir yazım var. Evde paketleme işi yaparak ayda en az 5.000 TL kazanacağınız iş fırsatları olduğunu biliyor muydunuz?

Bu yazımda Manisa evde paketleme işi veren firmalar hakkında bildiğim her şeyi anlatıyorum! Manisa merkez ve büyük ilçelerinde ikamet eden özellikleri ev hanımlarını ve ek gelire ihtiyacı olanları ilgilendiren harika bir haberim var!  Manisa evlere paketleme işi veren firmalar, telefon numaraları ve İşkur başvurusu hakkında 2022 güncel bilgileri sizlerle paylaşacağım.

Kendime göre bir ek iş bulabilir miyim, diye endişelenmeyin. Manisa Şehzadeler, Yunusemre, Akhisar, Salihli, Alaşehir, Gölmarmara, Gördes, Demirci, Kula, Saruhanlı ve Soma’da yaşayıp da para kazanmak isteyenler için hangi evde ek iş imkanları bulunuyor? Haydi başlayalım!

Advertisement

Manisa’da Rağbet Gören Evde Paketleme İşleri

manisa evde paketleme işi

Manisa evde paketleme işi 2022

Manisa ilinde evden para kazanmak isteyenlerin yapabileceği çok fazla evde ek iş imkanı bulunuyor. Bu işlerin aslında başvuru, yapılış ve ödeme yöntemleri üç aşağı beş yukarı birbirleriyle aynı.

Sadece başvuru yaparken, gideceğiniz veya araştırma yapacağınız firmalar ve işverenler birazcık farklılık barındırabilir. Bunlara zaten yazımın devamın değineceğim. 

Manisa evde paketleme işi veren firmalar ve evde ek iş seçenekleri şöyle:

Gördüğünüz gibi yukarıda, Manisa evde ek iş seçenekleri için sizlere 10 farklı iş önerisinde bulundum. Bu işler daha da çeşitlenebiliyor. Fabrikaya, üretime ve işe bağlı olarak maske paketleme ya da çivi paketleme gibi işler de bulabilirsiniz.

Bu işlerin her birini Manisa ve ilçelerinde bulunan ilgili yerler aracılığıyla yapabilir ve ayda 5.000 TL- 6.000 TL ‘ye yakın para kazanabilirsiniz.

Yazılara tıklayarak işlerle ilgili daha fazla bilgi almanız da mümkün. Ben şimdi sizlere Manisa evde paketleme işi veren firmalar ve telefon numaraları gibi önemli bilgilerden bahsedeceğim. O zaman devam edelim…

Advertisement

Manisa Evde Ek İş Yapın, Para Kazanın!!

manisa evde ek iş

Manisa evde ek iş yaparak para kazanmak

Hazır, yukarıda kazanç konusu açılmışken şunu da belirtmek istiyorum. Bu firmalar, sizlere işini bitirdiğiniz ürün başına ücret öderler. Yani haftada 5 gün çalışmanız önemli değil. Kazancınızı belirleyecek asıl şey, bu 5 günde 100 paketleme işi mi yaptınız, yoksa 500 paketleme işi mi yaptınız?

Burada önemli olan teslim ettiğinizde kaç paketleme işi yaptığınızdır. Dilerseniz, küçük bir örnekle kazanç hesaplaması da yapalım?

ÖRNEK: Manisa evde paketleme işi veren firmalar aracılığıyla bir sabun paketleme işi buldunuz. Bu firma size hafta 1000 sabun paketlemenizi söyledi. Her bir paketlenmiş sabun için 1 TL alırsınız. Bu da haftalık kazancınızın 1.000 TL olmasına, aylık kazancınızın ise 4.000 TL olmasına tekabül edecektir. Eğer bu işleri ailenizle birlikte yapacaksanız, aylık geliriniz 5.000 TL‘yi  çok rahat bir şekilde geçecektir. İşte bu kadar basit ve kolay!

ÖRNEK: Salihli ilçesinde yaşıyorsunuz ve evde paketleme işi aldınız. Örneğin, kına paketleme. Firmayla anlaştınız ve paketleme başına 2 TL vereceklerini söylediler. Sizden de bir ay için toplam 3.000 paketleme yapmanızı istedi. Bu durumda, 6.000 TL kazancınız olacak.

Manisa Evde Paketleme İşi İçin İpucu 🙂

Manisa evde paketleme işi sayesinde ne kadar iş yaparsanız o kadar çok kazanacağınızı unutmayın. Evde paketleme işi yapmanın kazancı bazı etkenler doğrultusunda değişiklik gösterebiliyor. Bu kazancı belirleyen önemli faktörler ise şunlardır: 

Advertisement
 • Paketleme işi yapan kişinin el çabukluğu
 • Paketleme işi veren firmanın verdiği iş miktarı
 • İş veren kişilerin iş başı verdikleri ücretler fason olarak arıcılık yapan kişilerin aldıkları komisyonlar
 • Evde yapılan paketleme işinin niteliği

Bu gibi unsurlar paketleme işinden elde edilecek gelire yönelik değişiklikler içeriyor. Eğer hızlı olursanız bir ayda birkaç iş birden alabilirsiniz. Sadece bir işten bile asgari ücretten daha fazla para kazanacaksınız.

Firmalar sizden memnun kaldığında düzenli iş yapmanız da mümkün oluyor. Başkalarına göndereceklerine size gönderecekler ve ek geliriniz sabit gelire bile dönüşebilecek.

Konuyla İlgili içerik: Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Manisa Evde Paketleme İşi Veren Firmalar (Salihli – Turgutlu – Alaşehir – Akhisar – Soma) 

manisa evde paketleme işi veren firmalar

Salihli, Turgutlu, Soma evde paketleme işi

Manisa evde paketleme işi veren firmalar konusunda oldukça geniş bir yelpazeye sahip. Salihli, Turgutlu, Alaşehir, Akhisar, Soma gibi ilçeler oldukça büyük bölgeler…  Birçok ilde olmayan ek iş imkanlarının belirttiğim şehirlerde yaygın olduğunu söyleyebilirim.

Özellikle Turgutlu gibi birçok sektörde büyüyen bir sanayi şehri değişik alanlarda evlere paketleme işi imkanı sağlıyor.

Advertisement

Turgutlu ve Akhisar’da bulunan;

 • Düğün ile ilgili mağazalar
 • Nikah şekeri yaptıran ve satan yerler
 • Davetiye işi yapan dükkanlar
 • Tekstil firmaları
 • Sabun işiyle uğraşan yerler
 • Cerrahi maske üretimi yapan yerler
 • Tekstil atölyeleri
 • Plastik ve ambalaj fabrikaları

Salihli evde paketleme işi veren firmalar;

 • Zeytinyağı fabrikaları
 • Plastik ve ambalaj fabrikaları
 • Dondurulmuş gıda fabrikaları
 • Tekstil atölyeleri
 • Medikal fabrikalar
 • Ayakkabı üretimi yapan firmalar

gibi yerler, bu ve benzeri işleri  ev hanımlarına ve öğrencilere bir ek iş seçeneği olarak sunuyor. Aynı şekilde Alaşehir, Demirci ve Soma ilçelerinde de süs, kına paketleme, sabun paketleme, mum istifleme, streç paketleme, iplik paketleme, kürdan paketleme, mandal paketleme, elbise ütüleme gibi işleri alarak düzenli gelir elde edebilirsiniz.

Bu işi sadece ev hanımları ya da öğrenciler yapmıyor. Eğer emekliyseniz, canınız sıkılıyorsa veya aldığınız maaş dışında ek bir gelir istiyorsanız da evde paketleme işleri gayet uygun olacaktır. Zaten bir kere yapmaya başlayın, siz de çok seveceksiniz. 

Ayrıca bu konuyu da okumanızı tavsiye ediyorum: Evde Paketleme İşi

Manisa Evlere Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numarası 2022 !

manisa evde paketleme işi iletişim

manisa evde paketleme işi iletişim

Manisa evde paketleme işi veren firmaların iletişim bilgileri bu noktada oldukça önemli.  Ama şunu da söyleyeyim bütün firmaların telefon numaralarını bulmanız mümkün değil. Bazıları numaralarını gizli tutuyor. Ancak ben, Manisa evlere paketleme işi veren yerlerin iletişim bilgileri ve adresleri için size mükemmel bir ipucu ile geldim!

Şimdi şöyle yapacaksınız!

Advertisement

1♥ Google’a girin ve Manisa ambalaj ve plastik fabrikası yazın. (Manisa zeytinyağı fabrikası da yazabilirsiniz). Bu  fabrikalar en çok Merkezde, Akhisar ve Şehzadeler’de oldukça fazla. Yukarıda verdiğim örneklere iyice bakarak, hepsini tek tek bu şekilde deneyebilirsiniz.

2♥  Ardından arama butonuna basın ve haritalar kısmına gidin! Aşağıdaki görselle karşılaşacaksınız…

manisa evde zeytinyağı fabrikaları

manisa evde zeytinyağı fabrikaları

3♥  Gördüğünüz gibi sol tarafında Manisa evlere ek iş veren yerlerin isimleri, adresleri ve telefon numaraları bulunuyor. Hemen aramaya başlayın. Arayarak evlere ek iş verip vermediklerini rahatlıkla öğrenebilirsiniz. 

4♥ Son olarak, 0543,0505,0532 gibi başlayan cep telefonlarını değil de; 0236 ile başlayan Manisa evde ek iş firmalarını aramanızı tavsiye ediyorum.

Ayrıca, Manisa evde paketleme işi veren firmalar için İŞKUR’dan alacağınız telefon numarasını arayıp irtibat kurarak ek iş isteğinizi belirtmelisiniz. Ardından duruma göre bir değerlendirme yaparak size ulaşacaklardır. Referansınız varsa çok daha kolay bir şekilde ilk siparişlerinizi alabilir ve çalışmalarınıza başlayabilirsiniz.

Advertisement

Manisa Evlere Paketleme İşi İçin Başvuru

Aslında bu işi yapmak için başvuruyu nasıl yapacağınızı da konuların içerisine yerleştirdim. Ama biraz daha ayrıntılı bir şekilde anlatacak olursam evde paketleme işi başvuruları için şu yöntemleri kullanabilirsiniz. Şimdi okuyun ve yazıyı bitirdikten sonra hemen başvurunuzu yapın. Siz de para kazanmaya başlayın.. !!

Kariyer sitelerini kullanın

Kariyer siteleri ve sahibinden gibi iş ilanlarının yayınladığı siteler kesinlikle güncel iş imkanları sunuyor. Bu sayfalara üyelik oluşturarak iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz. 

Aynı şekilde Manisa evde paketleme işi yazdığınız zaman da yine Google size uygun iş imkanlarını ön sıralarda gösteriyor.

Firmalarla Görüşün

Google Haritalar evde paketleme işleri veren firmalar bulma konusunda gerçekten uzman. Çevrenizde bulunan fabrikalarla iletişime geçerek ek iş istediğinizi belirtmeniz yeterli. Sonrasında firmalar sizden ne istediklerini söylüyor ve evinize ürünleri bırakıyor. Ya da firmasına bağlı olarak bazıları sizin gelip almanızı isteyebiliyor, atölyede çalışma imkanı sunuyor. Bu bilgileri görüşürken de öğrenebilirsiniz.

Advertisement

Manisa İŞKUR Evde Paketleme İşi 

manisa işkur evde paketleme işi

manisa işkur evde paketleme işi

İŞKUR bilindiği üzere iş bulmanıza yardımcı olan bir devlet kurumu… Daha önce evde ek gelir ya da paketleme işi ile ilgili İş Kur’un bir çalışması bulunmuyordu. Fakat son yıllarda özellikle ev hanımlarının, bu konuda çok fazla talebi olması üzerine İş Kur evlere iş veren firmalar ile evden çalışmak isteyen kişiler arasında aracılık yapmaya ve işleri koordine etmeye başladı.

İşkur direkt evlere paketleme işi vermiyor ama iş isteyenlere ve iş verenleri bir sistemde buluşturup devlet kontrolünde ek iş imkanı sağlıyor. Her ilde olduğu gibi Manisa İş-Kur Müdürlüğü de evlere iş veren firmalar vasıtası ile sizlere ek iş imkanı sağlıyor. Daha detaylı bilgi için Manisa İş Kur Müdürlüğüne gidebilir ve orada bulunan meslek danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ayrıca, İŞKUR’un online olarak iş başvurusunda bulunmanıza olanak tanıyan bir de internet sitesi bulunuyor. Manisa evde paketleme işi veren firmalar kapsamında yayınlanan evde ek iş seçenekleri için İŞKUR- E Şube adresi üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Manisa evde iş ilanları için en güvenilir yolun bu olduğunu söyleyebilirim.

Ayrıca Manisa evde iş imkanları için başvuru formunu nasıl doldurabileceğinizi anlattığım bu yazıyı da okuyarak bilgi edinebilirsiniz: İŞKUR Evde Paketleme İşi Başvuru Formu 

Manisa Evde Sabun Paketleme İşi

manisa evde sabun paketleme

Manisa evde sabun paketleme

Manisa evde paketleme işi veren firmalar başlığımda, ilginizi çekeceğini düşündüğüm bir önerim var! Bu şehirde evde sabun paketleme işi yapmaya ne dersiniz? Neden mi sabun? Çünkü Manisa, zeytinleri ve meyveleri ile meşhur bir şehrimiz değil mi? 

Biliyorsunuz, özellikle zeytinyağı sabunları cilt problemlerine birebir… Manisa’da da zeytinyağı üretimi yapan onlarca fabrika ve imalathane bulunuyor. Hatta Şehzadeler ve Yunusemre ilçelerini detaylıca araştırın derim. Hem emin olun, Manisa evde sabun paketleme işi diğer paketleme işlerine nazaran bulunması çok daha yüksek bir seçenek!

Advertisement

Konuyla ilgili tüm ayrıntılı bilgileri yazmış olduğum Evlere sabun paketleme işi veren firmaların telefon numaraları başlıklı yazımı okuyarak, ek iş için başvurabilirsiniz!

Evlere İş Veren Firmalar Güvenilir mi?

Ülkemizde evlere iş veren birçok fason firma bulunuyor.  Manisa evde paketleme işi yapmak isteyen kişilerin merak ettiği konulardan biri de bu firmaların güvenilir olup olmadığı sorusudur. Bu noktada şunu söyleyebilirim ki; fason firmalarla yaptığınız işlerde ücretinizi maaş şeklinde almazsınız. Ödemeleriniz genelde yaptığınız iş başına günlük veya haftalık olarak yapılıyor.

!!!!

Benden size tavsiye, Manisa evde paketleme işi veren firmalar için başvuracağınız iş ilanlarında ücret açıklamasında çok yüksek rakamlar yazıyorsa kesinlikle bu ilanlara itibar etmeyin! Ayrıca, evlere ek iş veriyorum vaadiyle, sizden kapora ve depozito adı altında belirli bir miktarda ücret isteyen kişilere kesinlikle herhangi bir ödeme yapmayın!

İlgili içerik: Evde paketleme işi veren firmalar

Advertisement

Bir önceki yazımız olan İŞKUR Evlere İş Veriyor mu? – 24 Farklı İşe HEMEN BAŞVUR! başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

51 Yorum

 1. Ayten

  20 Mayıs 2022 at 16:35

  Paketleme işi istiyorum bnde herşey yapa bilirm

 2. Hülya kurt

  17 Mayıs 2022 at 19:30

  İş istiyorum yardımcı olursanız memnun olurum

 3. Hülya kurt

  17 Mayıs 2022 at 17:11

  Bende iş istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 4. Besra

  11 Mart 2022 at 16:03

  Manisa şehzadeler de oturuyorum evde ek iş çorap sabun paketlemesi yapmak istiyorum

 5. İsmimi irtibata geçen kişiye bildiririm

  8 Şubat 2022 at 17:36

  Merhabalar.. Güven bizim için önemli deyip güven ile iş yapalim diyenler , Benn Manisa nın Soma ilçesinde ikamet etmekteyim. 35 yaşında ve çokk pratik bir kişiyim. 1 çocuğum var okula gidip geliyor zamanım oldukça fazla. Evde paketleme yapıp hem kazandırıp hem kazanayım istiyorumm.. Bana ulaşırsanız sevinirim..

 6. İrtibata geçen kişi ye bildiririm

  8 Şubat 2022 at 17:35

  Merhabalar.. Güven bizim için önemli deyip güven ile iş yapalim diyenler , Benn Manisa nın Soma ilçesinde ikamet etmekteyim. 35 yaşında ve çokk pratik bir kişiyim. 1 çocuğum var okula gidip geliyor zamanım oldukça fazla. Evde paketleme yapıp hem kazandırıp hem kazanayım istiyorumm.. Bana ulaşırsanız sevinirim..

 7. Filiz

  3 Şubat 2022 at 02:05

  Ev hanımıyım çocuğum var çalışamıyorum evde paketleme isleri istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

51 yorum

EVDE EK İŞ

Eve İş Veren Güvenilir Firmalar – 10 EN GÜVENİLİR Firmayla!

Eve iş veren güvenilir firmalar

Sizlere evde ek iş yapabilmeniz için bilgiler sunmaya devam ediyorum. Bu yazımda da tüm detaylarıyla eve iş veren güvenilir firmalar hangileri? 2022 için sizlerle paylaştım. Her geçtiğimiz gün evden çalışanların sayısı artıyor. Ev hanımları başta olmak üzere, öğrenciler, emekliler, ek kazanca ihtiyacı olan herkes eve iş veren firmalar sayesinde para kazanabiliyor.💸 Güvenilir evde paketleme işi […]

Okumaya devam et

EVDE EK İŞ

Evde Para Kazandıran İşler – 40 EN KAZANÇLI İŞ FİKRİYLE!

evde para kazandıran işler

Evde boş vaktiniz mi var? Hadi bunu kazanca çevirelim ve evden kazanç sağlayalım. Evde para kazandıran işler sayesinde, gayet tatmin edici gelirler sağlayabilirsiniz. Bunun için kazançlı evde ek iş fikri neler, bulmanız gerekiyor. Merak etmeyin, sizlere bu yazıda 40 bol kazançlı, yapabileceğiniz evde ek iş fikri sunacağım. Bu yazıda evde para kazanılacak işler bir sürü! […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.