finansportali.net

PARA KAZANMA

Müzik Dinleyerek Para Kazanma 2023 – 12 KAZANÇLI SİTE!

müzik dinleyerek para kazanma

Müzik dinleyerek para kazanma hakkında neler duydunuz? Hazır olun çünkü bu yazıda sizlere gerçekten şarkı dinleyerek para kazanmanın yollarını sunacağım. 2023’te İnternetten para kazanmanın birçok yolu var. Bunlar arasında en eğlenceli ve kolay yollardan birisi müzik dinlemek.

Siz de, “Müzik dinleyerek nasıl para kazanabilirim?” diyorsanız doğru yerdesiniz. Tüm sorularınızın cevabı bu yazıda… Çeşitli web siteleri, kullanıcılara yeni şarkıların ve şarkı yazarlarının müziklerini incelemeleri için ödeme yapıyor.

Yani gerçekten müzik dinleyerek para kazanmak mümkün… Müzik dinleyerek para kazanmanın yolunu arıyorsanız aşağıda sıraladığım site ve uygulamalara bir şans verin!

Advertisement

Sizlere bu yazıda sunduğum müzik dinleyerek para kazanma siteleri sayesinde para kazanabileceksiniz!

Müzik Dinleyerek Nasıl Para Kazanabilirim?

müzik dinleyerek para kazanmanin yolu
müzik dinleyerek para kazanmanin yolu

Müzik dinleyerek para kazanma aslında oldukça basit. Sadece sizlere vereceğim web sitelerine üye olmanız ve profilinizi oluşturmanız gerekiyor. Profilinizin onaylanmasından sonra hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

İki şey yapmanız gerekiyor: Dinleme ve inceleme. Yeni ve gelecek sanatçıların şarkılarını dinleyin ve onlar hakkında yorum yazın.

Ne kadar çok dinlerseniz o kadar çok para kazanırsınız. Evet gelelim hangi siteler aracılığıyla para kazanabileceğinize. Merak etmeyin sizlere sıralayacağım sitelerin hepsi gayet güvenilir siteler.

Para kazandıran siteler aracılığıyla da bilgisayarınızdan ya da telefonunuzdan para kazanabilirsiniz!

Müzik Dinleyerek Para Kazanma Siteleri

Şarkı dinleyerek para kazanmak artık çok kolay! Aşağıdaki siteler aracılığıyla sizde müzik dinleyerek para kazanabilirsiniz. Hadi siteleri inceleyelim! İşte müzik dinleyerek para kazanma siteleri

Advertisement

1- Music Xray İle Para Kazan!

PUANLAMA

müzik dinleyerek para kazanma
Music Xray para kazanma

Music Xray ile para kazanma tüm dünyada oldukça popüler. Music Xray, şarkıcıların/söz yazarlarının şarkılarını gönderebilecekleri ve müzik dinleyerek para kazanabilecekleri bir platformdur.

Sanatçıları yetenek avcılarına bağlayan bir web sitesi diyebilirim. Sanatçılar, sitede müziklerini tanıtmak ve hayran kitlesi oluşturmak için belirli bir ücret ödüyorlar.

Kullanıcılara veya hayranlara, bu tür amatör sanatçıların müziklerini dinlemeleri için web sitesi tarafından ödeme yapılır. Kayıtlar çoğunlukla sadece 30 saniye uzunluğunda oluyor.

Kullanıcılarına şarkı başına 10 sent ödeniyor. Sitenin size ödeme yapması için minimum eşik 20 ABD doları. Music Xray, kullanıcılarına yalnızca PayPal üzerinden ödeme yaptığını belirtmem gerekiyor.

Advertisement

Music Xray sitesi ile ilgili daha detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız videoyu izleyebilirsiniz!

İlgili içerik: Öğrenci İçin Para Kazanma Yolları

2- RadioEarn

PUANLAMA

RadioEarn İle Para Kazan
müzik dinleyerek para kazanma

Radyo dinleyerek pasif gelir elde etmek istiyorsanız RadioEarn harika bir web sitesidir. Radioearn ile para kazanma çok kolay! Kendinize bir profil oluşturarak bu işe başlarsınız. Burada karşınıza çıkan radyo kanallarını ziyaret edecek ve dinleyeceksiniz.

Her 15 dakikada bir puan kazanacaksınız bu da size para olarak geri dönecek.

RadioEarn size farklı bir para kazanma yöntemi de sunuyor. Eğer web yöneticisiyseniz, diğer kullanıcıların dinlemesi için radyoyu web sitenize entegre edebilirsiniz. Bu seçenek de size pasif para kazandıracaktır.

Advertisement

Topladığınız puanlar daha sonra ABD dolarına dönüştürülür. Ödemeler her ay banka havalesi, Bitcoin yapılır ya da Amazon hediye kartları olarak yapılır.

Ev hanımımı mısınız? Ev hanımları için para kazanma yolları neler? Sıraladık…

3- Playlist Push

PUANLAMA

Playlist Push İle Para Kazan
müzik dinleyerek para kazanmak

Müzik dinleyerek para kazanma için sizlere önereceğim diğer bir site Playlist Push. Şarkıları dinleyip yorumladığınız için para alabilmek süper değil mi? Playlist Push, tam olarak bunu yapmanızı sağlar.

Platformun arkasındaki fikir, bağımsız sanatçıları ve şarkıcıları desteklemek ve yetenekli şarkıcıların en üst seviyeye ulaşmasına yardımcı olmak. Müzik zevkiniz olduğunu ve yorum yazma konusunda iyi olduğunuzu düşünüyorsanız, bu web sitesi tam size göre!

Advertisement

Siteden para kazanmak için site sizden emin olmak istiyor bunun için Spotify, Youtube music veya Apple music’te bir çalma listesinin sahibi olmanız gerekir. Ayrıca belli bir sayıda takipçinizin de olması lazım.

Playlist Push, harika bir ödeme oranı sunar. İncelediğiniz her şarkı için 12$ kazanacaksınız.

4- Hit Predictor İle Müzik Dinleyerek Para Kazanmak!

PUANLAMA

Hitpredictor İle Para Kazan
müzik dinleyerek para kazanma

Hit Predictor paka kazanma şansını yakalayın! Hit Predictör, şarkıları yayınlamadan önce önceden test eden bir başka harika müzik araştırma şirketi. Kullanıcılara müzik dinlemeleri ve müzikle ilgili geri bildirimlerini paylaşmaları için para ödüyorlar. Şarkıları dinleyerek para kazanmak için öncelikle kayıt olmanız gerekiyor.

Oyun oynayarak para kazanmak mümkün desem? En az müzik dinleyerek para kazanmak kadar eğlenceli! Para kazandıran oyunlar yazısını hemen okuyun…

Advertisement

Ardından müzik türlerini seçmeniz, size sunulacak müzik örneğini dinleyerek, derecelendirmelisiniz. Müzik dinleyerek para kazandıran siteler arasında oldukça popüler olduğunu belirtmem de yarar var. Siz de bu siteden faydalanabilirsiniz.

Her şarkı için, 1$’a eşit olan 3 puan alırsınız . Yeterli puan topladığınızda bunları Amazon Hediye Kartları ve ödüllerle değiştirebilirsiniz .

5- Research.fm İle Müzik Dinle Para Kazan!

PUANLAMA

Research.fm İle Para Kazan
müzik dinle para kazan

Research.fm, müzik dinleyerek para kazanma 2023 için daha farklı bir yöntem sunuyor. Bir araştırmaya katkı sağlamanızı istiyor.

Özetleyecek olursam Research.fm radyo istasyonlarına ne tür müzik çalınacağı konusunda, geri bildirim sağlamanız için size ödeme yapan bir müzik araştırma şirketidir. Şirket temel olarak kullanıcılarından e-posta yoluyla bir anket doldurmalarını ister.

Advertisement

Kullanıcıların daha sonra bir müzik örneğini dinlemesi ve anketi doldurması gerekir. Burada dikkat etmeniz gereken, anketleri tutarlı şekilde doldurmanız.

Sonrasında bir Amazon Hediye Kartı alarak kazancınızı kullanabiliyorsunuz.

6- Current.us

PUANLAMA

Current.us İle Para Kazan
şarkı dinle para kazan

Müzik dinleyerek para kazanma uygulamaları da sizlere sıralayacağım. Current.us, cep telefonunuzda müzik çalmanız için size yılda yaklaşık 600 $ ödeyen Android / iOS tabanlı bir mobil uygulamadır.

Şarkı dinleyerek para kazanmak ve pasif gelir elde etmek istiyorsanız, en ödüllendirici uygulamalardan birisi!

Advertisement

Ofiste çalışırken, koşu yaparken ve hatta işe giderken bile müzik dinleyerek para kazanabilirsiniz.

Ne kadar çok müzik dinlerseniz o kadar kazanırsınız. Biriken puanlarınızı, hediye kartlarına çevirerek veya Paypal kullanarak para çekerek harcayabilirsiniz

Para kazandıran mobil uygulamalar sayesinde de telefonunuzdan para kazanabilirsiniz!

7- Cash4minutes

PUANLAMA

Cash4minutes İle Para Kazan
şarkı dinleyerek para kazanma siteleri

Cash4minutes, internetteki bazı radyoların dinlenme sayını artırmayı amaçlar. Bunun için kullanıcılarına radyo aramaları ve dinlemeleri için ödeme yapan bir web sitesidir. Profilinizi oluşturduktan sonra, gerçekleştirmeniz gereken ilgili görevleri içeren e-postalar alırsınız.

Kullanıcılar, o sırada mevcut olan herhangi bir radyo istasyonunu dinleme seçeneğine sahiptir. Hangi radyodan ne kadar para kazanma şansınızın bulunduğu belirtiliyor. cash4minutes ile para kazanma şansınız çok yüksek.

Advertisement

Cash4minutes, dinleyicilerine dakikada yaklaşık 0,08 dolar ödüyor. Ödemeler PayPal, Bitcoin, Litecoin aracılığıyla yapılır veya paranızı Amazon Hediye Kartları aracılığıyla kullanabilirsiniz. Hangisi size uygunsa onu seçebiliyorsunuz.

İlgili içerik: Domain Alıp Satmak

8- Earnably İle Para Kazan!

PUANLAMA

Earnably İle Para Kazan
müzik dinleyerek para kazanma sitelerş

Müzik dinleyerek para kazanma için sizlere önereceğim diğer bir güvenli site de Earnably… Hatta sadece müzik dinleyerek para kazanma siteleri arasında yer almıyor.

Reklam, anket doldurma gibi görevlerden de para kazanabiliyorsunuz. Her görev, tamamladığınızda size farklı puanlar verir. Site kullanıcılarına PayPal , Bitcoin ve Amazon Hediye Kartları aracılığıyla kazançlı bir şekilde ödeme yapar.

Advertisement

Minimum para çekme limiti 225 puana eşit olan 2$ ‘dır. Sizde şarkı dinleyerek para kazanmak istiyorsanız vakit kaybetmeden bu siteyi ziyaret edin!

Evde para kazanmanın yolları  yazısı da ilginizi çekebilir.

9- Welocalize

PUANLAMA

Welocalize İle Para Kazan
şarkı dinleyerek para kazanma

Müzik dinleyerek para kazanma için yapmanız gereken şey Welocalize sitesine üye olmak! Yukarıda anlattığım birçok sitede olduğunu gibi, şarkıları değerlendirmeniz isteniyor. Ne kadar çok şarkı dinleyip, değerlendirmesini yaparsanız, o kadar kazanç elde edebilirsiniz.

Üstelik eğer ikinci bir diliniz varsa, şarkı çevirisi yaparak da para kazanabiliyorsunuz… Oldukça karlı bir site diyebilirim!

Advertisement

Çevirilerde şarkı başına 4 dolar kazanabiliyorsunuz. Daha fazla detay için Welocalize sitesini ziyaret etmekten çekinmeyin!

İlgili içerik: Mail Okuyarak Para Kazanma

10- Para Kazandıran Müzik Uygulaması Uniquerewards

PUANLAMA

Uniquerewards İle Para Kazan
müzik dinleyerek para kazanmak

Müzik dinleyerek para kazanma sitesi olan Uniquerewards ile müzik dinleyerek para kazanmak için atmanız gereken ilk adım siteye üye olmak. Üye olmanın ardından sizlerin karşısına farklı radyo kanalları çıkacak. Bu radyo kanallarından istediğinizi seçerek para kazanabiliyorsunuz.

Minimum 20 dolara eriştiğinizde de paranızı çekebiliyorsunuz. Online para kazanma için harika bir yol.

Advertisement

Evet sizlere şarkı dinleyerek rahatlıkla para kazanabileceğiniz 10 siteyi sıraladım. Bunlardan istediğinizi ya da istediklerinizi seçerek hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz. Müzikle aram çok iyi diyorsanız, kolay para kazanmak emin olun hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!

11- Slice The Pie

PUANLAMA

müzik dinleyerek para kazandıran siteler
müzik dinleyerek para kazandıran siteler

Milyonlarca yorumcuyla Slice The Pie , kullanıcılara çevrimiçi müzik incelemeleri için ödeme yapan, dünyaca bilinen web sitelerinden biridir. Bu sitede müzik inceleyerek para kazanmak için en az 90 saniye müzik dinlemeniz gerekmektedir. 

Site, derecelendirmeniz ve incelemeniz için size ödeme yapacak. İnceleme başına 2 ila 10 sent arasında bir ödeme alabiliyorsunuz.  Minimum ödeme için 10 ABD dolarına ulaşmak gerek.

12-Şarkı Dinleyerek Para Kazanma – Radioloyalty

PUANLAMA

Advertisement
müzik dinleyerek para kazanmanın yolu
müzik dinleyerek para kazanmanın yolu

Müzik dinleyerek para kazanmak için güvenilir bir site daha! Radioloyalty, radyo istasyonlarını dinlerken para kazanmanızı sağlar. Aralarda reklamlar dinlemek durumdasınız.

Bu da ekstra komisyon kazandırır. Kazançlarınızı VISA hediye çekleri aracılığıyla kullanabilirsiniz. Şarkı dinleyerek para kazanma için iyi bir fırsat!

Müzik Dinleyerek Para Kazanma Yöntemleri

müzik yorumlayarak para kazanma
müzik yorumlayarak para kazanma

Sizlere müzik dinleyerek para kazanma sitelerini sıraladık. Artık bu siteler aracılığıyla müzik dinleyerek nasıl para kazanabileceğinizi biliyorsunuz. Fakat bunun yöntemleri de çok fazla var. Peki müzik dinleyerek para kazanma yöntemleri neler?

1- Puanlama Yöntemi

Müzik dinleyerek para kazanmanin yolu için farklı alternatifleri de deneyeyin! Bu yöntem hem basit hem de karlı!

Siteler aracılığıyla tek yapmanız gereken şarkıları oylamak ve puan vermek… Sizlere sıraladığımız güvenilir müzik dinleyerek para kazanma siteleri aracılığıyla bu yöntemi uygulayabilirsiniz.

2- Şarkı Sözü Çevirmek

Eğer farklı dillere hakimseniz bu yöntem tam size göre! Ana diliniz dışında ikinci ya da üçüncü bir dile sahipseniz şarkı sözü çevirme ve transkript işlerinden para kazanmanız mümkün.

Advertisement

Sizden istenen sadece ya dinlediğiniz müzikleri yazıya dönüştürmeniz ya da müzikleri dinleyerek farklı dillere çevirmeniz. Kazancınız da oldukça yüksek olacaktır…

türkiye de müzik dinleyerek para kazanmak
türkiye de müzik dinleyerek para kazanmak

3- Sohbet Odalarına Katılmak

Yukarıda sizlere güvenilir müzik dinleyerek para kazanma sitelerini sıralamıştık. Sohbet odalarına katılma yöntemi de bu sitelerle bağlantılı. Bu sitelerde yer alan sohbet grupları vardır.

Sohbet gruplarında belirli tür müzik dinleyen, benzer zevkleri olan ya da sadece müzik konuşmak isteyen insanlar bir arada bulunup yeni çıkan gruplar, şarkılar ya da sanatçılarla ilgili sohbet ederler.

Siz de bu gruplara katılıp grup moderatörlerinin sizlere sorduğu sorulara cevap vererek para kazanabilir hatta sitelerde kazandığınız parayı bu odalarla katlayabilirsiniz.

4- Müzik Blogu Açmak

Blog açmanın ne kadar keyifli ve kazançlı bir iş olduğundan daha önceki yazılarımızda bahsetmiştik. Müzik blogu açarak bu keyfinizi katlayabilirsiniz. Yapmanız gereken en önemli şey müzik blogunuzu özelleştirmek. Bu özelleştirme nasıl olur?

Advertisement

Belirli bir müzik türü belirleyerek o türde yazı, inceleme ve önerilere yer verirsiniz. O türde yeni çıkar şarkıları, grupları ya da sanatçıları tanıtabilir, inceleyebilirsiniz. Aynı orantı da sosyal medya hesaplarında da büyüme gereçekleştirirseniz reklam/iş birlikleri ile kazancınız oldukça yüksek olacaktır.

Müzik Dinleyerek Ne Kadar Kazanılır?

spotify para kazanma
spotify para kazanma

Müzik dinleyerek para kazanma yolları ile ilgili her şeyi anlattık… Peki bunları yaptıktan sonra kazancımız ne olacak?

Her sitenin farklı para kazandırma yolu, ödeme yöntemi ve fiyatlandırması bulunmaktadır. Bu yüzden size net gelir tutara yazamıyoruz. Fakat siteler genellikle topladığınız puan kadar ya da dinlediğiniz parça başına dolar üzerinden bir fiyatlandırma yapmaktadır. Güncel kur fiyatlarını baz aldığımızda size yapılan dolar ya da euro ödemesi oldukça karlı olacaktır.

Buna istinaden söyleyebiliriz ki, şarkı başına 10 dolar alsanız ve hafta 5 şarkı dinleseniz 50 dolar kazancınız olacaktır. Çok kazançlı bir ek gelir kapısı diyebiliriz!

Müzik Dinleyerek Para Kazanmak İçin İpucu

Müzik dinleyerek para kazanmak isteyenler için en önemli ipucu, sabırlı olmak ve sürekli olarak çalışmaktır. Bu yöntemle hızlı bir şekilde para kazanmak mümkün değildir. Ancak düzenli olarak çalışarak ve müzik incelemelerinde veya yukarıdaki platformlarında aktif olarak yer alarak kazançlarını artırabilirler. Birden fazla platformu değerlendirmeniz kazancınızı artıracaktır.

Advertisement

Ayrıca, müzik dinleyerek para kazanmak isteyenlerin müzik konusunda bilgi sahibi olmaları ve incelemelerini veya dinledikleri müzikleri iyi bir şekilde yorumlayabilmeleri de önemlidir. İyi bir müzik eleştirmeni olmak, müzik dinleyerek para kazanmanın en etkili yoludur.

Sık Sorulan Sorular

müzik dinlerken para kazanmak
müzik dinlerken para kazanmak

Müzik dinleyerek para kazanma güvenilir mi?

Evet. Tercih edeceğiniz müzik dinleyerek para kazanma siteleri ve uygulamaları için doğru seçimi yaptığınız sürece güvenilirdir.

Müzik dinleyerek ne kadar kazanılır?

Her site ve uygulamanın size ödeyeceği para farklılık gösterir. Ayrıca ne kadar vakit ayırdığınıza göre de değişir. Düzenli olarak ben bu işi yaparım diyorsanız, ayda en az 8 bin TL kazanabilmenin mümkün olduğunu söyleyebiliriz.

Musicxray para kazanma nasıl yapılır?

Siteye üye olup, müzik dinlemeye başlayarak para kazanabilirsiniz! Burada dinlediğiniz şarkıları puanlayıp, yorumlayarak para kazanabilirsiniz.

Radioearn güvenilir mi?

Müzik dinle para kazan yöntemi için Raidioearn çok sık tercih edilen bir sitedir. Ücretsiz şekilde herkes güvenle üye olabilir ve para kazanabilir.

Advertisement

Sizlere şarkı dinleyerek para kazanma için tüm bilgileri sizlere sıraladım. Hadi sen de müzik dinle para kazan!

Bir önceki yazımız olan Evde Para Kazanmanın Yolları 2023 – 70 KAZANÇLI İŞ FİKRİ! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1 Yorum

  1. EBUZEYT

    30 Ocak 2023 at 12:48

    Nasıl olacak

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

PARA KAZANMA

YouTube Kazanç Hesaplama – 2023 KAZANÇ SORGULA!

youtube kazanç hesaplama

YouTube’dan ne kadar para kazanılıyor? Birçok kişi tarafından merak edildiğinin farkındayım! Bu yazımda sizlere tüm ayrıntılarıyla YouTube kazanç hesaplama nasıl yapılır? Anlatacağım. Vereceğim bilgiler ışığında YouTube kanal kazanç hesaplama, video geliri hesaplama gibi konuları anlayacaksınız. YouTube para kazanmak için belli başlı kriterler var. Ayrıca tüm bunları anlattıktan sonra sizlere Youtube gelir hesaplama programı paylaşacağım. Youtube […]

Okumaya devam et

PARA KAZANMA

Dolar Kazandıran Uygulamalar | 15 Kazandıran Uygulama!

Dolar Kazandıran Uygulamalar

Dolar kazandıran uygulamalar ile günümüzde döviz kazancı elde edilebiliyor. Uygulamaları incelediğimizde para kazanma uygulamalarından çok fazla kazanç elde edilemediği görülüyor. Ancak döviz fiyatlarının yüksek olması, kazancınızın TL bazında iyi miktarda olmasını sağlıyor. Rahatlıkla ek gelir olarak düşünebilirsiniz. Para kazandıran uygulamalar içerisinde sadece dolar kazanabileceğiniz seçenekleri sizler için listeledim. Dolar kazandiran uygulamalar incelemesinde freelance iş yapabileceğiniz […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.