finansportali.net

PARA KAZANMA

Müzik Dinleyerek Para Kazanma 2024 – 12 KAZANÇLI SİTE!

müzik dinleyerek para kazanma

Müzik dinleyerek para kazanmak hakkında neler duydunuz? Hazır olun çünkü bu yazıda sizlere gerçekten şarkı dinleyerek para kazanmanın yollarını sunacağım. Bu içerikte Radioearn ile para kazanma detaylarını da öğreneceksiniz.

Siz de, müzik dinleyerek nasıl para kazanabilirim diyorsanız doğru yerdesiniz. Tüm sorularınızın cevabı bu yazıda. Müzik dinle para kazan sistemini çok seveceksiniz. 🙂

Yani gerçekten müzik dinleyerek para kazanabilmeniz mümkün… Şarkı dinleyerek para kazanmanın yolunu arıyorsanız aşağıda sıraladığım site ve uygulamalara bir şans verin!

Advertisement

Müzik Dinleyerek Para Kazanmak: Nasıl Yapılır?

Müzik Dinle Para Kazan
Müzik Dinle Para Kazan

Müzik dinleyerek para kazanma aslında oldukça basit. Sadece sizlere vereceğim web sitelerine üye olmanız ve profilinizi oluşturmanız gerekiyor. Profilinizin onaylanmasından sonra hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

İki şey yapmanız gerekiyor: Dinleme ve inceleme. Yeni ve gelecek sanatçıların şarkılarını dinleyin ve onlar hakkında yorum yazın.

Ne kadar çok dinlerseniz o kadar çok para kazanırsınız. Evet gelelim hangi siteler aracılığıyla para kazanabileceğinize. Merak etmeyin sizlere sıralayacağım sitelerin hepsi gayet güvenilir siteler.

Öneri içerik: Para Kazandıran Siteler

Türkiye’de Müzik Dinleyerek Para Kazanmak

Şarkı dinleyerek para kazanma için sizlere sıralayacağım sitelerin birçoğu yabancı sitelerden oluşuyor. Türkiye’de müzik dinleyerek para kazanmak için kullanacağınız siteler yabancı da olsa ödeme yapacaklardır.

Advertisement

Bunun için nasıl ödemeye yaptıklarını, ödeme yöntemlerini kontrol etmelisiniz. Ödeme yöntemleri uygunsa yabancı siteler ve uygulamalar aracılığıyla da Türkiye’de şarkı dinleyerek para kazanmak mümkün olacaktır.

Müzik Dinleyerek Para Kazanma Siteleri

Şarkı dinleyerek para kazanmak artık çok kolay! Aşağıdaki siteler aracılığıyla sizde müzik dinleyerek para kazanabilirsiniz. Hadi siteleri inceleyelim! İşte müzik dinle para kazan siteleri ve uygulamaları:

1- Music Xray İle Para Kazanma

PUANLAMA

Music Xray Para Kazanma
Music Xray Para Kazanma

Music Xray ile para kazanma tüm dünyada oldukça popüler. Music Xray, şarkıcıların/söz yazarlarının şarkılarını gönderebilecekleri ve müzik dinleyerek para kazanabilecekleri bir platformdur.

Sanatçıları yetenek avcılarına bağlayan bir web sitesi diyebilirim. Sanatçılar, sitede müziklerini tanıtmak ve hayran kitlesi oluşturmak için belirli bir ücret ödüyorlar.

Advertisement

Kullanıcılara veya hayranlara, bu tür amatör sanatçıların müziklerini dinlemeleri için web sitesi tarafından ödeme yapılır. Kayıtlar çoğunlukla sadece 30 saniye uzunluğunda oluyor.

 • Kullanıcılarına şarkı başına 10 sent ödeniyor.
 • Sitenin size ödeme yapması için minimum eşik 20 ABD doları.
 • Music Xray, kullanıcılarına yalnızca PayPal üzerinden ödeme yaptığını belirtmem gerekiyor.

Müzik dinleyerek para kazanma için devam edelim…

İlginizi çekebilir: Öğrenci İçin Para Kazanma Yolları

2- RadioEarn ile Para Kazanma

PUANLAMA

RadioEarn ile Para Kazanma
RadioEarn ile Para Kazanma

Radyo dinleyerek pasif gelir elde etmek istiyorsanız RadioEarn harika bir web sitesidir. Radioearn ile para kazanma çok kolay! Kendinize bir profil oluşturarak bu işe başlarsınız. Burada karşınıza çıkan radyo kanallarını ziyaret edecek ve dinleyeceksiniz.

RadioEarn size farklı bir para kazanma yöntemi de sunuyor. Eğer web yöneticisiyseniz, diğer kullanıcıların dinlemesi için radyoyu web sitenize entegre edebilirsiniz. Bu seçenek de size pasif para kazandıracaktır.

Advertisement
 • Topladığınız puanlar daha sonra ABD dolarına dönüştürülür.
 • Ödemeler her ay banka havalesi, Bitcoin yapılır ya da Amazon hediye kartları olarak yapılır.

Müzik dinle para kazan sisteminin detaylarına devam edelim!

3- Playlist Push Para Kazanma

PUANLAMA

Playlist Push İle Para Kazan
Playlist Push ile Para Kazan

Müzik dinleyerek para kazanma için sizlere önereceğim diğer bir site Playlist Push. Peki, Playlist Push nedir? Tam olarak şarkı yorumlayarak para kazanma sistemi şeklinde yanıt verilebilir.

Platformun arkasındaki fikir, bağımsız sanatçıları ve şarkıcıları desteklemek ve yetenekli şarkıcıların en üst seviyeye ulaşmasına yardımcı olmak. Müzik zevkiniz olduğunu ve yorum yazma konusunda iyi olduğunuzu düşünüyorsanız, bu web sitesi tam size göre!

Siteden para kazanmak için site sizden emin olmak istiyor bunun için Spotify, Youtube music veya Apple music’te bir çalma listesinin sahibi olmanız gerekir. Ayrıca belli bir sayıda takipçinizin de olması lazım.

 • Playlist Push para kazanmak için ideal bir seçenek!
 • İncelediğiniz her şarkı için 12$ kazanacaksınız.

İlginizi çekebilir: Ev Hanımları İçin Para Kazanma Yolları

4- Müzik Dinle Para Kazan: HitPredictor

PUANLAMA

Advertisement
Müzik Dinleyerek Para Kazanma Türkiye
Müzik Dinleyerek Para Kazanma Türkiye

Hit Predictor paka kazanma şansını yakalayın! Hit Predictör, şarkıları yayınlamadan önce önceden test eden bir başka harika müzik araştırma şirketi. Kullanıcılara müzik dinlemeleri ve müzikle ilgili geri bildirimlerini paylaşmaları için para ödüyorlar. Şarkıları dinleyerek para kazanmak için öncelikle kayıt olmanız gerekiyor.

Ardından müzik türlerini seçmeniz, size sunulacak müzik örneğini dinleyerek, derecelendirmelisiniz. Müzik dinleyerek para kazandıran siteler arasında oldukça popüler olduğunu belirtmem de yarar var. Siz de bu siteden faydalanabilirsiniz.

 • Her şarkı için, 1$’a eşit olan 3 puan alırsınız .
 • Yeterli puan topladığınızda bunları Amazon Hediye Kartları ve ödüllerle değiştirebilirsiniz.

Öneri içerik: Para Kazandıran Oyunlar

5- Research.fm İle Müzik Dinle Para Kazan!

PUANLAMA

Müzik Dinle Para Kazan
Müzik Dinle Para Kazan

Research.fm, müzik dinleyerek para kazanma 2024 için daha farklı bir yöntem sunuyor. Bir araştırmaya katkı sağlamanızı istiyor.

Özetleyecek olursam Research.fm radyo istasyonlarına ne tür müzik çalınacağı konusunda, geri bildirim sağlamanız için size ödeme yapan bir müzik araştırma şirketidir. Şirket temel olarak kullanıcılarından e-posta yoluyla bir anket doldurmalarını ister.

Kullanıcıların daha sonra bir müzik örneğini dinlemesi ve anketi doldurması gerekir. Burada dikkat etmeniz gereken, anketleri tutarlı şekilde doldurmanız.

Advertisement

Sonrasında bir Amazon Hediye Kartı alarak kazancınızı kullanabiliyorsunuz.

6- Current.us

PUANLAMA

Şarkı Dinle Para Kazan
Şarkı Dinle Para Kazan

Müzik dinleyerek para kazanma uygulamaları da sizlere sıralayacağım. Current.us, cep telefonunuzda müzik çalmanız için size yılda yaklaşık 600 $ ödeyen Android / iOS tabanlı bir mobil uygulamadır.

Şarkı dinleyerek para kazanmak ve pasif gelir elde etmek istiyorsanız, en ödüllendirici uygulamalardan birisi!

Ne kadar çok müzik dinlerseniz o kadar kazanırsınız. Biriken puanlarınızı, hediye kartlarına çevirerek veya Paypal kullanarak para çekerek harcayabilirsiniz.

Advertisement

Öneri yazı: Para Kazandıran Mobil Uygulamalar

7- Cash4minutes | Müzik Dinleyerek Para Kazanma

PUANLAMA

Şarkı Dinleyerek Para Kazanma Siteleri
Şarkı Dinleyerek Para Kazanma Siteleri

Cash4minutes, internetteki bazı radyoların dinlenme sayını artırmayı amaçlar. Bunun için kullanıcılarına radyo aramaları ve dinlemeleri için ödeme yapan bir web sitesidir. Profilinizi oluşturduktan sonra, gerçekleştirmeniz gereken ilgili görevleri içeren e-postalar alırsınız.

Kullanıcılar, o sırada mevcut olan herhangi bir radyo istasyonunu dinleme seçeneğine sahiptir. Hangi radyodan ne kadar para kazanma şansınızın bulunduğu belirtiliyor. cash4minutes ile para kazanma şansınız çok yüksek.

 • Cash4minutes, dinleyicilerine dakikada yaklaşık 0,08 dolar ödüyor.
 • Ödemeler PayPal, Bitcoin, Litecoin aracılığıyla yapılır veya paranızı Amazon Hediye Kartları aracılığıyla kullanabilirsiniz.
 • Hangisi size uygunsa onu seçebiliyorsunuz.

Müzik dinleyerek para kazanmak için farklı bir önerim daha var: Earnably!

Kazançlı iş fikri: Domain Alıp Satmak

Advertisement

8- Earnably ile Para Kazan!

PUANLAMA

Müzik Dinleyerek Para Kazanma Siteleri
Müzik Dinleyerek Para Kazanma Siteleri

Müzik dinle para kazan sisteminin en önemli üyesi: Earnably!

Reklam, anket doldurma gibi görevlerden de para kazanabiliyorsunuz. Her görev, tamamladığınızda size farklı puanlar verir. Site kullanıcılarına PayPal , Bitcoin ve Amazon Hediye Kartları aracılığıyla kazançlı bir şekilde ödeme yapar.

 • Minimum para çekme limiti 225 puana eşit olan 2 $ ‘dır.
 • Sizde şarkı dinleyerek para kazanmak istiyorsanız vakit kaybetmeden bu siteyi ziyaret edin!

9- Welocalize

PUANLAMA

Şarkı Dinleyerek Para Kazanma
Şarkı Dinleyerek Para Kazanma

Müzik dinleyerek para kazanma için yapmanız gereken şey Welocalize sitesine üye olmak! Yukarıda anlattığım birçok sitede olduğunu gibi, şarkıları değerlendirmeniz isteniyor. Ne kadar çok şarkı dinleyip, değerlendirmesini yaparsanız, o kadar kazanç elde edebilirsiniz.

Üstelik eğer ikinci bir diliniz varsa, şarkı çevirisi yaparak da para kazanabiliyorsunuz… Oldukça karlı bir site diyebilirim!

Çevirilerde şarkı başına 4 dolar kazanabiliyorsunuz. Daha fazla detay için Welocalize sitesini ziyaret etmekten çekinmeyin!

Advertisement

Öneri içerik: Mail Okuyarak Para Kazanma

10- Para Kazandıran Müzik Uygulaması: Uniquerewards

PUANLAMA

Şarkı Dinle Para Kazan
Şarkı Dinle Para Kazan

Müzik dinleyerek para kazanma sitelerinden birisi olan Uniquerewards ile yüksek kazanç elde edebilirsiniz.Üye olmanın ardından sizlerin karşısına farklı radyo kanalları çıkacak. Bu radyo kanallarından istediğinizi seçerek para kazanabiliyorsunuz.

Minimum 20 dolara eriştiğinizde de paranızı çekebiliyorsunuz. Online para kazanma için harika bir yol.

11- SliceThePie

PUANLAMA

Advertisement
Müzik Dinleyerek Para Kazandıran Siteler
Müzik Dinleyerek Para Kazandıran Siteler

Milyonlarca yorumcuyla Slice The Pie , kullanıcılara çevrimiçi müzik incelemeleri için ödeme yapan, dünyaca bilinen web sitelerinden biridir. Bu sitede müzik inceleyerek para kazanmak için en az 90 saniye müzik dinlemeniz gerekmektedir. 

Site, derecelendirmeniz ve incelemeniz için size ödeme yapacak. İnceleme başına 2 ila 10 sent arasında bir ödeme alabiliyorsunuz. Minimum ödeme için 10 ABD dolarına ulaşmak gerek.

Müzik dinleyerek para kazanma için devam edelim.

İmalat Fikirleri listemizi incelediniz mi? Detaylar!

12-Şarkı Dinleyerek Para Kazanma: Radioloyalty

PUANLAMA

Advertisement
Online Girişim Müzik Dinleyerek Para Kazanma
Online Girişim Müzik Dinleyerek Para Kazanma

Müzik dinleyerek para kazanabilmek için güvenilir bir site daha! Radioloyalty, radyo istasyonlarını dinlerken para kazanmanızı sağlar. Aralarda reklamlar dinlemek durumdasınız.

Bu da ekstra komisyon kazandırır. Kazançlarınızı VISA hediye çekleri aracılığıyla kullanabilirsiniz. Şarkı dinleyerek para kazanma için iyi bir fırsat!

Müzik Dinleyerek Para Kazanma Yöntemleri

Müzik Yorumlayarak Para Kazanma
Müzik Yorumlayarak Para Kazanma

Sizlere müzik dinleyerek para kazanma sitelerini sıraladık. Artık bu siteler aracılığıyla müzik dinleyerek nasıl para kazanabileceğinizi biliyorsunuz. Fakat bunun yöntemleri de çok fazla var. Peki, bu yöntemler neler? İşte detaylar…

1- Puanlama Yöntemi

Müzik dinle para kazan sisteminde birçok yol mevcut. Bunlardan ilki puanlama yöntemidir.

Siteler aracılığıyla tek yapmanız gereken şarkıları oylamak ve puan vermek… Sizlere sıraladığımız güvenilir müzik dinleyerek para kazanma siteleri aracılığıyla bu yöntemi uygulayabilirsiniz.

2- Şarkı Sözü Çevirmek

Eğer farklı dillere hakimseniz bu yöntem tam size göre! Ana diliniz dışında ikinci ya da üçüncü bir dile sahipseniz şarkı sözü çevirme ve transkript işlerinden para kazanmanız mümkün.

Advertisement

Sizden istenen sadece ya dinlediğiniz müzikleri yazıya dönüştürmeniz ya da müzikleri dinleyerek farklı dillere çevirmeniz. Kazancınız da oldukça yüksek olacaktır…

İçerik önerisi: Al Sat Yaparak Para Kazanmak

3- Sohbet Odalarına Katılmak

Türkiye'de Müzik Dinleyerek Para Kazanmak
Türkiye’de Müzik Dinleyerek Para Kazanmak

Sohbet gruplarında belirli tür müzik dinleyen, benzer zevkleri olan ya da sadece müzik konuşmak isteyen insanlar bir arada bulunup yeni çıkan gruplar, şarkılar ya da sanatçılarla ilgili sohbet ederler.

Siz de bu gruplara katılıp grup moderatörlerinin sizlere sorduğu sorulara cevap vererek para kazanabilir hatta sitelerde kazandığınız parayı bu odalarla katlayabilirsiniz.

Müzik dinleyerek para kazanmak için blog kurmayı bile deneyebilirsiniz.

Advertisement

4- Müzik Blogu Açmak

Blog açmanın ne kadar keyifli ve kazançlı bir iş olduğundan daha önceki yazılarımızda bahsetmiştik. Müzik blogu açarak bu keyfinizi katlayabilirsiniz. Yapmanız gereken en önemli şey müzik blogunuzu özelleştirmek. Bu özelleştirme nasıl olur?

Belirli bir müzik türü belirleyerek o türde yazı, inceleme ve önerilere yer verirsiniz. O türde yeni çıkar şarkıları, grupları ya da sanatçıları tanıtabilir, inceleyebilirsiniz. Aynı orantı da sosyal medya hesaplarında da büyüme gereçekleştirirseniz reklam/iş birlikleri ile kazancınız oldukça yüksek olacaktır.

Müzik Dinleyerek Ne Kadar Kazanılır?

Şarkı Dinleyerek Para Kazanma
Şarkı Dinleyerek Para Kazanma

Müzik dinleyerek para kazanma yolları ile ilgili her şeyi anlattık… Peki bunları yaptıktan sonra kazancımız ne olacak?

Her sitenin farklı para kazandırma yolu, ödeme yöntemi ve fiyatlandırması bulunmaktadır. Bu yüzden size net gelir tutara yazamıyoruz.

Fakat siteler genellikle topladığınız puan kadar ya da dinlediğiniz parça başına dolar üzerinden bir fiyatlandırma yapmaktadır. Güncel kur fiyatlarını baz aldığımızda size yapılan dolar ya da euro ödemesi oldukça karlı olacaktır.

Advertisement

Buna istinaden söyleyebiliriz ki, şarkı başına 10 dolar alsanız ve hafta 5 şarkı dinleseniz 50 dolar kazancınız olacaktır. Çok kazançlı bir ek gelir kapısı diyebiliriz!

İlginizi çekebilir: 1 Saatte Para Kazanma

Müzik Dinleyerek Para Kazanmak İçin İpucu

Müzik dinleyerek para kazanmak isteyenler için en önemli ipucu, sabırlı olmak ve sürekli olarak çalışmaktır. Bu yöntemle hızlı bir şekilde para kazanmak mümkün değildir.

Ancak düzenli olarak çalışarak ve müzik incelemelerinde veya yukarıdaki platformlarında aktif olarak yer alarak kazançlarını artırabilirler. Birden fazla platformu değerlendirmeniz kazancınızı artıracaktır.

Advertisement

Ayrıca, şarkı dinleyerek para kazanmak isteyenlerin müzik konusunda bilgi sahibi olmaları ve incelemelerini veya dinledikleri müzikleri iyi bir şekilde yorumlayabilmeleri de önemlidir. İyi bir müzik eleştirmeni olmak, müzik dinleyerek kazanç sağlamanın en etkili yoludur.

Spotify Müzik Dinleyerek Para Kazanma

Şarkı dinle para kazan sistemine dâhil olmak isteyenlerin en sık arattığı konulardan birisi de Spotify üzerinden şarkı dinleyerek para kazanmaktır. Spotify müzik dinleyerek para kazanma şansı sunmuyor.

O nedenle Spotify para kazanma ile direkt olarak mümkün değildir. Bu şekilde platform sizlere para ödemeyecektir.

Ancak bazı forumlarda Spotify’da bazı şarkıları dinlemeniz karşılığında ücret ödeme teklifinde bulunmak isteyenler olabilir. Forumları bu amaçla takip edebilirsiniz.

Advertisement

Müzik Dinle Para Kazan Sisteminin Geleceği

Müzik dinleyerek para kazanmayı seviyor olabilirsiniz. Peki, bu sistem sürdürülebilir mi? Yani müzik dinle para kazan sistemiyle iyi bir gelir elde edilebilir mi? İşte detaylar…

Müzik dinleyip para kazanmak oldukça basit. Ancak uygulamaların güvenilirlikleri üzerinde yoğun olarak şüphe var. Bu anlamda doğru uygulamaları bulmanız önemlidir. Bu sistemin sürdürülebilir olduğunu söyleyebiliriz, ancak bazı şartları var.

Öncelikle buradan gelecek gelirin sizi idare edebilecek düzeyde olmadığını bilin. Bu nedenle uygulamalara çok fazla vakit ayırmadan güzel bir ek gelir elde edebilirsiniz.

Bunun haricinde müzik dinle para kazan sisteminin her zaman var olacağını söyleyebiliriz. Çünkü reklam gelirlerini üyelerine paylaşan iş modelleri son dönemde hep var oldu. Buna bağlı olarak bu sistemde de aynı şey geçerlidir.

Advertisement

Spotify Para Kazanma yolları için sizlere ayrıca hazırladığım yazı bu noktada ilginizi çekecektir.

Sık Sorulan Sorular

Müzik dinleyerek para kazanma güvenilir mi?

Evet. Tercih edeceğiniz müzik dinleyerek para kazanabileceğiniz siteler ve uygulamalar için doğru seçimi yaptığınız sürece güvenilirdir.

Müzik dinleyerek ne kadar kazanılır?

Her site ve uygulamanın size ödeyeceği para farklılık gösterir. Ayrıca ne kadar vakit ayırdığınıza göre de değişir. Düzenli olarak ben bu işi yaparım diyorsanız, ayda en az 10.000 TL kazanabilmenin mümkün olduğunu söyleyebiliriz.

Musicxray para kazanma nasıl yapılır?

Siteye üye olup, müzik dinlemeye başlayarak para kazanabilirsiniz! Burada dinlediğiniz şarkıları puanlayıp, yorumlayarak para kazanabilirsiniz.

Advertisement

Radioearn güvenilir mi?

Müzik dinle para kazan yöntemi için Raidioearn çok sık tercih edilen bir sitedir. Ücretsiz şekilde herkes güvenle üye olabilir ve para kazanabilir.

Sizlere şarkı dinleyerek para kazanma için tüm bilgileri sizlere sıraladım. Hadi sen de müzik dinle para kazan!

Bir önceki yazımız olan Gerçek Para Kazandıran Oyunlar 2023 – 35 OYUNLA OYNA KAZAN! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Advertisement

2 Yorum

 1. Dilek

  25 Haziran 2023 at 15:45

  Bende para kazanmak istiyorum

 2. EBUZEYT

  30 Ocak 2023 at 12:48

  Nasıl olacak

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 yorum

PARA KAZANMA

Yorum Yaparak Para Kazanma 2023 – Youtube, Amazon, Trendyol!

yorum yaparak para kazanma

Acil paraya mı ihtiyacınız var? Ya da ek gelir mi arıyorsunuz? O halde size bir önerim olacak… Yorum yap para kazan! Evet yanlış okumuyorsunuz. Yorum yaparak para kazanmak son dönemin popüler işleri arasında. Yorum yaz para kazan sistemi nedir? Açıkladık! Yaşadığımız çevrimiçi dünyada para kazanma yöntemleri gittikçe artıyor. Buna bağlı olarak sürekli yeni yöntemler çıkıyor. […]

Okumaya devam et

PARA KAZANMA

Yürüyerek Para Kazanma | 20 APP ile Adım At Para Kazan!

yürüyerek para kazanma uygulaması

İnternetten kazanç sağlama yolları arasında en merak edilen konulardan birisi de şüphesiz yürüyerek para kazanmak! Son zamanlarda yürüyüş yaparak para kazanma fırsatını değerlendiren birçok insan var. Bu kadar basit bir şekilde günde 200 TL kazanmak mümkün! Siz de ek kazanç yolları arayanlardansınız değil mi? O zaman adım atarak para kazanma tam size göre! Sağlığınızı koruyarak […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.