finansportali.net

BANKACILIK

MaxiPuan Geçen Yerler 2023 – Hemen Kullanın!

MaxiPuan Geçen ve Kullanılan Yerler

Biriken MaxiPuanlarımı nerelerde kullanabilirim? diye merak ediyorsanız, doğru yerdesiniz. 2023 yılında MaxiPuan geçen yerler hakkında detaylı bir anlatımda bulundum. Ayrıca, Maximum Puan hangi sitelerde kullanılır, bilgisinin de en güncel halini sizlerle paylaştım.

Peki, MaxiPuan para nedir? diye sorduğunuzu da duyar gibiyim. Öncelikle şunu söyleyebilirim ki MaxiPuan, İş Bankası Maximum Kredi Kartı çerçevesinde sunulan faydalardan biridir.

En doğru şekilde, MaxiPuan nasıl kullanılır? Anlatacağım. MaxiPuan kart geçen yerler hakkında bilgiler vereceğim.

Advertisement

Şimdi, eğer siz de İş Bankası Maximum Kredi Kartı kullanıcıysanız; bu yazıyı sonuna kadar okuyun! sonrasında biriken MaxiPuan paralarınızı dilediğinizce, Maxipuan kullanılan yerlerde kullanın!

MaxiPuan Para Nedir?

MaxiPuan Nedir
MaxiPuan Nedir

MaxiPuan geçen yerler bilgisini vereceğim. Fakat öncesinde İş Bankası’nın sağladığı bir hizmet olan MaxiPuan nedir, açıklamak istiyorum. Maximum kredi kartı kullanan ve bu kredi kartı ile anlaşmalı olan yerlerden alışveriş yapan kişilere verilen puanın ismidir.

MaxiPuan avantajlarından yararlanmak için Maximum Kart’ınızla alışveriş yapmanız gerekiyor. Çünkü yaptığınız her alışverişte -istisnasız- MaxiPuan kazanıyorsunuz. Bu puanlarınızı isterseniz biriktirebilir, isterseniz fiziki Maximum üye kuruluşlarında anında nakit para yerine de harcayabiliyorsunuz.

Şunu da belirtmemde fayda var. Maximum üye kuruluşlarından yapacağınız tüm alışverişlerde MaxiPuan kazanma imkânına sahipsiniz. Örneğin, %1 MaxiPuan veren bir Maximum üye kuruluşundan yapacağınız 100 TL’lik alışverişinizde 1 TL değerinde MaxiPuan kazanırsınız​.

📎 Her bir Maxipuan 1 TL değerinde oluyor ve kişinin alışveriş yapma fazlalığına göre birikiyor.

Advertisement

Sadece Türkiye’de geçerli olmayan MaxiPuan sistemi, yurt dışında da anlaşmalı firmalar ile geçerlidir.

İlgili içerik: Banka Yırtık Parayı Alır Mı?

MaxiPuan Geçen Yerler 2023

MaxiPuan Geçen ve Kullanılan Yerler
MaxiPuan Geçen Yerler

Peki, MaxiPuan nerelerde Kullanılabilir? Türkiye’de birçok banka, müşterilerine sanal puan hizmeti sunmaktadır. Fakat bu bankaların arasında İş Bankası daima daha önde gelen bankalar arasında yer alıyor.

Sizler de İş Bankası’nın kredi kartı olan Maxiumum Kart ile MaxiPuan hizmetinden hemen yararlanabilirsiniz. İş Bankası buna ek olarak birçok farklı hizmeti daha kullanıcıları için sunuyor.

Onlarca farklı yerde geçen ve kullanılan MaxiPuan, kullanıcılarının daha çok imkândan faydalanabilmesi için büyük bir alan oluşturuyor. İş Bankası’nın anlaşmalı olduğu yerlerde kazanılan bu puan, anlaşmalı olmadığı yerlerde de kazanılabiliyor.

Aradaki tek fark, anlaşmalı olan yerlerde 100 TL alışverişte 1 TL değerinde MaxiPuan kazanılır. Anlaşmalı olmayan yerlerde ise 100 TL alışverişte 0,01 TL değerinde MaxiPuan kazanıyorsunuz. MaxiPuan geçen yerler ise aşağıda listelediğim gibidir! 

Advertisement

📌 MaxiPuan para nasıl kullanılır? İşte başlıyoruz!

MaxiPuan Kullanılan Siteler

MaxiPuan Kullanılan Online Alışveriş Siteleri
MaxiPuan Kullanılan siteler

Maxipuan nerelerde kullanılır? Tabi ki alışveriş sitelerinde! Türkiye’de bulunan birçok e-ticaret sitesi ile anlaşması bulunan MaxiPuan, Maxiumum Kartın sunduğu hizmetlerden biridir.

Aşağıda yer alan online alışveriş siteleri hem Türkiye’nin en büyük e-ticaret siteleri arasında yer alıyor hem de MaxiPuan geçen yerler arasında bulunuyor. İşte güncel olarak Maxipuan kullanılan siteler

 • N11
 • Hepsiburada
 • Pazarama
 • Pazaramatatil

Maxipuan geçen siteler bu şekilde. Bahsi geçen siteler üzerinden World puanlarınızı kullanabilirsiniz.

Bu yazıyı da okuyarak zamanınızı daha güzel kullanabilirsiniz 🙂 Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

MaxiPuan Geçen Marketler

MaxiPuan Kullanılan Marketler & Mağazalar
MaxiPuan Kullanılan Marketler & Mağazalar

Maxi puanın geçtiği yerler arasında elbette marketlerde bulunuyor. Maximum kredi kartı kullanıcıları, kazandığı MaxiPuanlarını ister internet üzerinden isterse de günlük hayatta kullanabiliyor.

Alışveriş siteleri ile anlaşmalı olan Maximum kredi kartı, aynı zamanda birçok marketle de anlaşmış ve böylece kullanıcılarının burada MaxiPuan kullanmasını sağlıyor. MaxiPuan geçen marketler aşağıdaki gibidir.

– Teknosa
– MediaMarkt
– Migros
– A101
– Şok Market
– BİM
– Macro Center

MaxiPuan Geçen Benzinlikler

MaxiPuan Geçen Akaryakıt İstasyonları
MaxiPuan Geçen Akaryakıt İstasyonları

MaxiPuan geçen akaryakıt istasyonları ile Maximum kredi kartı kullanıcılarına büyük fırsatlar tanınıyor. Aracınızın yakıtını doldururken bazı akaryakıt istasyonlarından daha avantajlı alışverişler gerçekleştirebilirsiniz. Biriken MaxiPuanlarınızı harcayabilir ve cebinizden para çıkmadan alışveriş yapabilirsiniz. MaxiPuan geçen benzinlikler aşağıdadır:

– Petrol Ofisi
– OPET

– BP
– Shell

Advertisement

İlgili içerik: Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar

MaxiPuan ile Uçak Bileti Alma

MaxiPuan ile Uçak Bileti Alma
MaxiPuan ile Uçak Bileti Alma

İş Bankası, özellikle seyahat ve tatil alışverişleri için Pazaramatatil.com sitesini duyurdu. MaxiPuanlarınızı bu site üzerinden bilet almak için kullanabiliyorsunuz.

MaxiPuan ile uçak bileti alabilir miyim?

– İş Bankası girişimi olan pazaramatatil ile MaxiPuan kullanarak uçak bileti alabilmeniz mümkün.
– Ayrıca Maximiles kartlarla MaxiMil kazanabilir ve bunları uçak bileti almak için kullanabilirsiniz.

MaxiPuan Nasıl Birikir?

Maxipuan Nasıl Birikir?
Maxipuan Nasıl Birikir?

Maxipuan kullanılan yerlerden sonra gelelim Maxipuan biriktirme konusuna… İş Bankası’nın Maximum kredi kartına sahip olduktan sonra MaxiPuan kazanmanın birçok farklı yöntemi bulunmaktadır.

Bu yöntemler az önce yukarıda saydığımız MaxiPuan geçen yerler aracılığı ile geçerli oluyor. Siz de MaxiPuan sisteminden faydalanmak istiyorsanız fakat MaxiPuan nasıl birikir diyorsanız, yazımın devamını okuyun.

Güncel MaxiPuan Kampanyaları

Güncel Maximum kampanyalarıyla MaxiPuan kazanabilirsiniz. 1000 TL’ye varan MaxiPuan fırsatlarını görmek için Kampanyalar bölümüne bakabilirsiniz. Şuan hali hazırda birçok aktif kampanya var. Bu kampanyalardan faydalanarak Maxipuanlar elde edebilirsiniz.

Advertisement

Bu yazıyı okuduktan sonra size alternatif bir yazı daha ekliyorum: Bonus Geçen Yerler  

MaxiPuanlar Ne Zamana Kadar Kullanılır?

Kazanılan MaxiPuanlar kullanılmazsa ne olur? Bir takvim yılı boyunca, kampanyalar haricinde, yapılan alışverişlerden kazanılan MaxiPuanların, takip eden iki yıllık sürenin sonuna kadar kullanılması gerekiyor. Kullanılmayan MaxiPuanlar söz konusu sürenin bitiminde siliniyor.

Kampanyalar kapsamında kazanılan ilave MaxiPuanlar ise, kampanya koşullarında mutlaka belirtilmek suretiyle belirli bir kullanım süresinin sonunda halen bozdurulmamış ise geri alınıyor.

Biriken MaxiPuanlara Nereden Bakılır?

Biriken MaxiPuan’lara Nereden Bakılır?
Biriken MaxiPuan’lara Nereden Bakılır?

Maxipuan geçen yerler kısmı tamamsa; o zaman biriken maxipuanlara nereden bakılır? sorunuzu cevaplamaya geçelim. Türkiye İş Bankası Maximum kredi kartı ile biriktirmiş olduğunuz Maxipuan miktarını, birkaç farklı yöntemi kullanarak öğrenebilirsiniz.

 1. Maximum mobil uygulamasını kullanarak,
 2. Kredi kartı hesap özetlerinizi kontrol ederek,
 3. Kredi kartı alışveriş sliplerinizden,
 4. Maximum işyerlerindeki pos cihazlarından sorgu yaptırarak,
 5. kredi kartınızla giriş yaparak İşbank ATM’lerinden,
 6. İş Bankası internet şubesinden,
 7. 0850 724 0 724 numaralı İş Bankası telefon bankacılığı üzerinden, 
 8. Mesai saatleri içerisinde şubelerden,

birikmiş MaxiPuan’larınızı öğrenebilirsiniz. 

MaxiPuan geçen yerler yazısının hemen ardından hızlıca  bir göz atabilirsiniz: Papara kart çeşitleri

İş Bankası Girişimi “Pazarama” Nedir?

 • Pazarama, İş Bankası girişimi olarak faaliyetine başladı. Yenilikçi e-ticaret ekosistemi olarak tanımlanabilir. Seçkin markalardan online alışveriş yapabiliyorsunuz. Market alışverişlerinizi MaxiPuan kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. MaxiPuan geçen yerler listesinin başında Pazarama platformu yer alıyor.
 • Ayrıca Pazaramatatil adlı bir platform da kurulmuştur. Burada ise seyahate dair tüm alışverişlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Buradan MaxiPuan kullanarak uçak bileti alabilmeniz de mümkün. Pazarama online aramasıyla ilgili platformlara ulaşabilmeniz mümkün.

Pazarama MaxiPuan Kullanımı

Maximum kartlardan kazandığınız MaxiPuanları pazarama ve pazaramatatil sitelerinde kullanabiliyorsunuz. Pazarama platformunda markaların çeşitli kampanyaları bulunuyor. Ayrıca alışverişlerinizde de bu platformları kullanarak kampanyalardan faydalanabilmeniz mümkün.

Kategorilere göre çeşitli yüzdelerde indirimler sizi bekliyor. MaxiPuan geçen yerler için Pazarama platformunu da değerlendirebilirsiniz.

Pazarama MaxiPuan kullanımı için alacağınız ürünleri seçtikten sonra ödeme seçenekleri kısmında MaxiPuan kullan seçeneğini işaretleyebilirsiniz.

Advertisement

Pazarama’da sepette 200 TL’ye varan indirimler söz konusu.

Bir önceki yazımız olan Düğün Altınları Nerede Saklanır? – BANKA MI EV Mİ? 5 YÖNTEM! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

2 Yorum

 1. emre

  1 Kasım 2022 at 23:04

  mainstream olarak kabul edilen trendyol-hepsiburada-n11 falan gibi alışveriş sitelerinde kullanılmıyor.

 2. Özlem

  11 Haziran 2022 at 17:15

  maksipuan kullanılabileceğiniz yerler diye sıralamışsınız..denediklerim,carrefour,n11,hepsiburada,gittigidiyor,trendyol,….ve bunlarda kullanılamıyor. bilginize

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 yorum

BANKACILIK

Almanya’dan Türkiye’ye Para Gönderme 2023 EN UCUZ YÖNTEMLER!

Almanyadan Türkiyeye para gönderme

Almanyadan Türkiyeye para gönderme işlemlerini gerçekleştirmek isteyen gurbetçiler için harika bir yazı hazırladım. Almanya’da yaşayan Türk vatandaşları sık sık Türkiye’ye para transferi gerçekleştiriyorlar. Durum böyleyken en hızlı ve uygun yollarla Türkiye’ye para transferi nasıl gerçekleştirilir? Merak ediliyor. 2023 Almanya’dan Türkiye’ye para gönderme konusuna açıklık getireceğim. Ziraat Bankası, Denizbank, Halkbank gibi tüm bankalardan Türkiye’ye transferi anlatacağım. […]

Okumaya devam et

BANKACILIK

Düğün Altınları Nerede Saklanır? – BANKA MI EV Mİ? 5 YÖNTEM!

düğün altınları nerede saklanır

Düğün yapan ailelerin aklındaki en büyük ortak soru: Düğün altınları nerede saklanır? Yeni evli çiftlerin, düğün altınlarının saklanması ile ilgili endişelerini gidermek için buradayım. 😉 Yüzbinlerce lira değerinde nakit para ve altın toplanılan düğünlerde çiftlerin en merak ettiği konu altınların ne olacağı… Düğün sonrası oldukça değerli olan düğün takılarının, nerede saklanacağı önemli bir konu. Düğünde […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.