finansportali.net

İŞ BULMA

2023’te Vodafone Çalışma Şartları ve Çalışan Maaşları!

vodafone çalışma şartları

Türkiye’nin en çok tercih edilen operatör firmalarından birisi olan Vodafone, bünyesinde birçok çalışan bulunduruyor. Yazının ilerleyen kısımlarında Vodafone bayisinde çalışmak için bilmeniz gereken her şeyi öğrenebileceksiniz.

Vodafone çalışma şartları başta olmak üzere birçok konuyu en detaylı haliyle anlatacağım. Vodafone maaşları 2023 yılında ne kadar oldu? Bundan da bahsedeceğim. Çalışma saatlerini ve diğer tüm konuları öğrenmek için hızlıca okumaya başlayın!

Vodafone Çalışma Şartları

vodafone çalışma şartları
vodafone çalışma şartları

Vodafone çalışma şartları hakkında uygunluk sağlıyorsanız, siz de Türkiye’nin en büyük operatör firmalarının birisinde çalışarak para kazanabilirsiniz. Vodefone çalışma şartları 2023 yılında aşağıdaki gibidir:

 • Haftalık 45 saat çalışma süresini tamamlamanız gerek.
 • Günlük 7,5 saat çalışa süresi vardır.
 • Günlük mola hakkı 1 saattir.
 • Vardiyalı sisteme göre çalışılır ve vardiyalar her hafta değişebilir.
 • Vardiyalar mağaza müdürü tarafından belirlenir.
 • Bayramlarda, özel günlerde çalışmak gerekebilir.
 • Mesaiye kalma durumu olabilir. Mesai ücretleri maaşa yansır.
 • Haftalık tatil hakkı 1 gündür. Hangi gün tatil olunacağı her hafta değişebilir
 • 1 yılını dolduran personeller 14 günlük yıllık izin hakkına sahip olurlar.
 • Yemek ücreti vardır buna ek yol ücreti verilmez.

Vodafone çalışma şartları temel olarak bu şekilde. Şartların size uygun olduğunu düşünüyorsanız, Vodafone iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Peki, Vodafone personel maaşları ne kadar? Şimdi öğrenelim.

Mağazacılık sektöründe çalışmak isterseniz eğer en tercih edilen markaları sizler için araştıyoruz! DeFacto çalışma şartları hakkında yazdığımız yazıyı okuyabilirsiniz.

Advertisement

Vodafone Çalışan Maaşları 2023

vodafone maaşları
vodafone maaşları

Vodafone bayide çalışmak isteyenlerin en merak ettiği konu da şüphesiz maaşlardır. Vodafone’da çalışacaksanız, alacağınız ücret asgariden başlar. Ancak Vodafone prim sistemiyle birlikte kazancınız daha da yükselir. Kıdemlere göre Vodafone çalışan maaşları aşağıdaki tabloda yer almakta:

Vodafone KıdemMaaşları
Satış Danışmanı8.500 TL – 9.000 TL
Kasa Personeli8.500 TL – 9.100 TL
Pazarlama Stajyeri8.500 TL
Mağaza Müdürü10.200 – 10.800 TL
Mağaza Müdür Yardımcısı9.500 TL – 9.700 TL
Mağaza Yöneticisi9.200 TL – 9.300 TL
Vodafone personel maaşları 2023

Vodafone Prim Sistemi

Vodafone maaşları satış personeli için asgari ücretten başlıyor. Ancak bu durum canınızı sıkmasın çünkü Vodafone prim sistemi ile çalışan bir yer. Örneğin satış danışmanı olarak gerçekleştirdiğiniz her satış için prim alırsınız.

Bir ay boyunca başarılı şekilde satış gerçekleştiren satış danışmanlarının maaşı 9 bin TL’yi rahatlıkla bulabilmekte. Vodafone’da çalışmanın en büyük avantajlarından birisi prim sistemi diyebilirim.

Öneri: FLO Çalışma Şartları

Vodafone Çalışma Saatleri

Vodafone Çalışma Saatleri
Vodafone Çalışma Saatleri

Vodafone çalışma şartlarında personellerin toplam çalışma saatlerinden bahsetmiştim. Peki günlük Vodafone personellerinin çalışma saatleri nasıl? Genellikle Vodafone bayilerinde vardiya sistemi bulunur. Bu da AVM ve cadde bayileri arasında farklılık gösteriyor.

 • AVM’lerde çalışma saatleri: 09:00 – 20:00 arasındadır.
 • Cadde bayilerde çalışma saatleri: 10:00 – 18:30 arasındadır.

Bu saatlere göre mağaza müdürü shiftleri düzenler. Sabahçı ya da akşamcı olma durumu söz konusu olabilir. Bu da yine mağaza müdürünün sorumluluğundadır. Vodafone mesai saatleri bu şekildedir.

2023 Vodafone İş Başvurusu

vodafone çalışma şartları
vodafone çalışma şartları

Vodafone çalışma şartları tam bana göre diyorsanız, Vodafone iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Peki başvuruyu nasıl yapacaksınız? İki tür şansınız bulunuyor:

 • İnternetten Vodafone iş başvurusu
 • Şubeden başvuru

İnternetten personele ihtiyaç duyan Vodafone şubeleri, iş bulma sitelerinden ilan yayınlarlar. Özellikle Kariyer, Indeed, LinkedIn, SecretTV gibi iş ilanı sitelerini kontrol edebilirsiniz.

“Vodafone iş ilanları” şeklinde arama yaptığınızda da karşınıza zaten bu siteler çıkacak. Şehir filtrelemesi yaparak size en yakın şube ilanlarını görüntüleyebilirsiniz. Vodafone insan kaynakları sayfasını ziyaret ederek de açık ilanlar kısmını inceleyebilirsiniz.

Advertisement

Diğer başvuru yöntemi de CV’nizi bir şubeye iletmektir. Bu yöntemde etkilidir. Ancak şube personele ihtiyaç duymuyorsa sizi beklemeye alır. Personele ihtiyaç olduğu taktirde sizlere ulaşır. Yakın şubelere de CV’nizi iletmeyi teklif edebilirler.

Vodafone İşe Alım Süreci

CV’niz olumlu yönde değerlendirildiğinde sizin telefon numaranız üzerinden iletişim kurarlar. Yüz yüze bir mülakata dahil edilirsiniz.

Mülakatta olumlu geçerse sizden bir takım belgeler istenecek. Bu belgeleri eksiksiz şekilde belirlenen güne kadar teslim etmeniz gerekiyor. Sonrasında işe başlayabiliyorsunuz.

Vodafone İş Başvurusu Gerekli Evraklar

Mülakatı olumlu geçen kişilerden istenecek bir takım belgeler var. Vodafone iş başvurusu gerekli evraklar şöyle:

Advertisement
 • İkametgah belgesi,
 • Nüfus cüzdanı fotokopisi,
 • Sicil kaydı,
 • Kan grubu belgesi,
 • Sağlık raporu,
 • Diploma,

Belgeler genel olarak bu şekilde. Fazladan başka belgelerde istenebilir. Hiç endişelenmeyin çünkü size hangi belgeleri istediklerini yazdıkları bir kağıdı zaten vereceklerdir.

Zincir marketlerde çalışmayı düşünürseniz eğer, Carrefoursa sizin için güzel bir fırsat olabilir. Bunun için hazırlamış olduğum Carrefoursa çalışma şartları hakkındaki yazıyı okuyabilirsiniz.

Vodafone Çalışan Yorumları

vodafone bayisinde çalışmak
vodafone bayisinde çalışmak

Vodafone bayisinde çalışmak isteyenler çalışan yorumlarını da önemsemeliler. Vodafone’da çalışanların yorumlarının genelde iyi yönde olduğunu söylemek mümkün. Özellikle kurumsal bir yerde satış danışmanı olmak isteyenler için büyük fırsat. Zira CV’nizde en büyük operatör firmalarından birisi olacaktır.

Yorumlar da en negatif söylemler ise mesai saatlerine yöneliktir. Bayilerde ek mesaiye kalma durumları olabiliyor. Bu nedenle fazladan çalışabilirsiniz. Yoğun çalışma temposu konusunda kendinize güveniyorsanız, çekinmeden başvuru yapabilirsiniz.

Vodafone Bayisinde Çalışmak İçin…

Vodafone bayisinde çalışmak için birkaç önerim olacak. Eğer bu işi yapmak istiyorsanız, iş görüşmesine gitmeden önce mutlaka firmayı tanımanızda fayda var. Hizmetlerini, ürünlerini bilmeniz sizi ön plana çıkartacaktır.

Yapacağınız iş her gün insanlarla sıkı iletişim gerektirdiği için iletişiminizin kuvvetli olduğunu gösterebilmelisiniz. Müşteri memnuniyetini gözetmelisiniz. Bunlar dışında firmada önceden çalışan kişiler ile iletişime geçmeniz, onlardan yorum almanız da önemlidir.

Advertisement

Bir önceki yazımız olan Özbekistan İş İlanları – 2023 Başvuru ve Tüm Güncel Bilgiler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum yapmak için tıklayn.

YURTDIŞI İŞ İMKANLARI

Özbekistan İş İlanları – 2023 Başvuru ve Tüm Güncel Bilgiler

Özbekistan İş İlanları

Yurt dışı iş ilanları arasına bir yenisini daha ekliyoruz! Siz de yurt dışında çalışmak mı istiyorsunuz? Sizler için hazırladığım Özbekistan iş ilanları 2023 güncel bilgilerini derledim. Ayrıca Özbekistan işçi alımı ile iş başvurularıyla ilgili şartları da yazıma ekledim. Özbekistan’da çalışan Türk firmaları hangileri merak ediyorsan aradığın cevaplar da bu yazıda. Özbekistan’da çalışmak istiyorum diyenlere konuyla […]

Okumaya devam et

İŞ BULMA

Singapur İş İlanları – 2023 Güncel Çalışma Bilgileri

Singapur İş İlanları

Hem yurtdışında yaşamak hem de iş bulmak mı istiyorsun? İşte size müthiş bir öneri. Uzak Doğu ülkerinden birisinde çalışarak para biriktirebilirsin. Evet bu mümkün! Singapur iş ilanları yazımı da sizler için derledim. Singapur’da iş olanakları nedir diye düşünmene gerek kalmadı. Bu yazımda Singapur’da çalışmak hakkındaki bütün gerekli bilgileri sıraladım. Singapur’da maaşlar ne kadar? Öğrenmek için […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.