finansportali.net

İŞ BULMA

2023’te Vodafone Çalışma Şartları ve Çalışan Maaşları!

vodafone çalışma şartları

Türkiye’nin en çok tercih edilen operatör firmalarından birisi olan Vodafone, bünyesinde birçok çalışan bulunduruyor. Yazının ilerleyen kısımlarında Vodafone bayisinde çalışmak için bilmeniz gereken her şeyi öğrenebileceksiniz.

Vodafone çalışma şartları başta olmak üzere birçok konuyu en detaylı haliyle anlatacağım. Vodafone maaşları 2023 yılında ne kadar oldu? Bundan da bahsedeceğim. Çalışma saatlerini ve diğer tüm konuları öğrenmek için hızlıca okumaya başlayın!

Vodafone Çalışma Şartları

vodafone çalışma şartları
vodafone çalışma şartları

Vodafone çalışma şartları hakkında uygunluk sağlıyorsanız, siz de Türkiye’nin en büyük operatör firmalarının birisinde çalışarak para kazanabilirsiniz. Vodefone çalışma şartları 2023 yılında aşağıdaki gibidir:

 • Haftalık 45 saat çalışma süresini tamamlamanız gerek.
 • Günlük 7,5 saat çalışa süresi vardır.
 • Günlük mola hakkı 1 saattir.
 • Vardiyalı sisteme göre çalışılır ve vardiyalar her hafta değişebilir.
 • Vardiyalar mağaza müdürü tarafından belirlenir.
 • Bayramlarda, özel günlerde çalışmak gerekebilir.
 • Mesaiye kalma durumu olabilir. Mesai ücretleri maaşa yansır.
 • Haftalık tatil hakkı 1 gündür. Hangi gün tatil olunacağı her hafta değişebilir
 • 1 yılını dolduran personeller 14 günlük yıllık izin hakkına sahip olurlar.
 • Yemek ücreti vardır buna ek yol ücreti verilmez.

Vodafone çalışma şartları temel olarak bu şekilde. Şartların size uygun olduğunu düşünüyorsanız, Vodafone iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Peki, Vodafone personel maaşları ne kadar? Şimdi öğrenelim.

Mağazacılık sektöründe çalışmak isterseniz eğer en tercih edilen markaları sizler için araştıyoruz! DeFacto çalışma şartları hakkında yazdığımız yazıyı okuyabilirsiniz.

Advertisement

Vodafone Çalışan Maaşları 2023

vodafone maaşları
vodafone maaşları

Vodafone bayide çalışmak isteyenlerin en merak ettiği konu da şüphesiz maaşlardır. Vodafone’da çalışacaksanız, alacağınız ücret asgariden başlar. Ancak Vodafone prim sistemiyle birlikte kazancınız daha da yükselir. Kıdemlere göre Vodafone çalışan maaşları aşağıdaki tabloda yer almakta:

Vodafone KıdemMaaşları
Satış Danışmanı11.400 TL – 12.000 TL
Kasa Personeli11.400 TL – 12.200 TL
Pazarlama Stajyeri8.000 TL
Mağaza Müdürü13.600 – 14.400 TL
Mağaza Müdür Yardımcısı12.700 TL – 13.000 TL
Mağaza Yöneticisi12.300 TL – 12.400 TL
Vodafone personel maaşları 2023

Vodafone Prim Sistemi

Vodafone maaşları satış personeli için asgari ücretten başlıyor. Ancak bu durum canınızı sıkmasın çünkü Vodafone prim sistemi ile çalışan bir yer. Örneğin satış danışmanı olarak gerçekleştirdiğiniz her satış için prim alırsınız.

Bir ay boyunca başarılı şekilde satış gerçekleştiren satış danışmanlarının maaşı 9 bin TL’yi rahatlıkla bulabilmekte. Vodafone’da çalışmanın en büyük avantajlarından birisi prim sistemi diyebilirim.

Öneri: FLO Çalışma Şartları

Vodafone Çalışma Saatleri

Vodafone Çalışma Saatleri
Vodafone Çalışma Saatleri

Vodafone çalışma şartlarında personellerin toplam çalışma saatlerinden bahsetmiştim. Peki günlük Vodafone personellerinin çalışma saatleri nasıl? Genellikle Vodafone bayilerinde vardiya sistemi bulunur. Bu da AVM ve cadde bayileri arasında farklılık gösteriyor.

 • AVM’lerde çalışma saatleri: 09:00 – 20:00 arasındadır.
 • Cadde bayilerde çalışma saatleri: 10:00 – 18:30 arasındadır.

Bu saatlere göre mağaza müdürü shiftleri düzenler. Sabahçı ya da akşamcı olma durumu söz konusu olabilir. Bu da yine mağaza müdürünün sorumluluğundadır. Vodafone mesai saatleri bu şekildedir.

2023 Vodafone İş Başvurusu

vodafone çalışma şartları
vodafone çalışma şartları

Vodafone çalışma şartları tam bana göre diyorsanız, Vodafone iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Peki başvuruyu nasıl yapacaksınız? İki tür şansınız bulunuyor:

 • İnternetten Vodafone iş başvurusu
 • Şubeden başvuru

İnternetten personele ihtiyaç duyan Vodafone şubeleri, iş bulma sitelerinden ilan yayınlarlar. Özellikle Kariyer, Indeed, LinkedIn, SecretTV gibi iş ilanı sitelerini kontrol edebilirsiniz.

“Vodafone iş ilanları” şeklinde arama yaptığınızda da karşınıza zaten bu siteler çıkacak. Şehir filtrelemesi yaparak size en yakın şube ilanlarını görüntüleyebilirsiniz. Vodafone insan kaynakları sayfasını ziyaret ederek de açık ilanlar kısmını inceleyebilirsiniz.

Advertisement

Diğer başvuru yöntemi de CV’nizi bir şubeye iletmektir. Bu yöntemde etkilidir. Ancak şube personele ihtiyaç duymuyorsa sizi beklemeye alır. Personele ihtiyaç olduğu taktirde sizlere ulaşır. Yakın şubelere de CV’nizi iletmeyi teklif edebilirler.

Peki Vodafone’da çalışmak için hangi özelliklere sahip olmak gerekir? Şu videoyu izleyebilirsiniz:

vodafone çalışma şartları

Vodafone İşe Alım Süreci

CV’niz olumlu yönde değerlendirildiğinde sizin telefon numaranız üzerinden iletişim kurarlar. Yüz yüze bir mülakata dahil edilirsiniz.

Mülakatta olumlu geçerse sizden bir takım belgeler istenecek. Bu belgeleri eksiksiz şekilde belirlenen güne kadar teslim etmeniz gerekiyor. Sonrasında işe başlayabiliyorsunuz.

Advertisement

Vodafone İş Başvurusu Gerekli Evraklar

Mülakatı olumlu geçen kişilerden istenecek bir takım belgeler var. Vodafone iş başvurusu gerekli evraklar şöyle:

 • İkametgah belgesi,
 • Nüfus cüzdanı fotokopisi,
 • Sicil kaydı,
 • Kan grubu belgesi,
 • Sağlık raporu,
 • Diploma,

Belgeler genel olarak bu şekilde. Fazladan başka belgelerde istenebilir. Hiç endişelenmeyin çünkü size hangi belgeleri istediklerini yazdıkları bir kağıdı zaten vereceklerdir.

Zincir marketlerde çalışmayı düşünürseniz eğer, Carrefoursa sizin için güzel bir fırsat olabilir. Bunun için hazırlamış olduğum Carrefoursa çalışma şartları hakkındaki yazıyı okuyabilirsiniz.

Vodafone Çalışan Yorumları

vodafone bayisinde çalışmak
vodafone bayisinde çalışmak

Vodafone bayisinde çalışmak isteyenler çalışan yorumlarını da önemsemeliler. Vodafone’da çalışanların yorumlarının genelde iyi yönde olduğunu söylemek mümkün. Özellikle kurumsal bir yerde satış danışmanı olmak isteyenler için büyük fırsat. Zira CV’nizde en büyük operatör firmalarından birisi olacaktır.

Yorumlar da en negatif söylemler ise mesai saatlerine yöneliktir. Bayilerde ek mesaiye kalma durumları olabiliyor. Bu nedenle fazladan çalışabilirsiniz. Yoğun çalışma temposu konusunda kendinize güveniyorsanız, çekinmeden başvuru yapabilirsiniz.

Vodafone Bayisinde Çalışmak İçin…

Vodafone bayisinde çalışmak için birkaç önerim olacak. Eğer bu işi yapmak istiyorsanız, iş görüşmesine gitmeden önce mutlaka firmayı tanımanızda fayda var. Hizmetlerini, ürünlerini bilmeniz sizi ön plana çıkartacaktır.

Yapacağınız iş her gün insanlarla sıkı iletişim gerektirdiği için iletişiminizin kuvvetli olduğunu gösterebilmelisiniz. Müşteri memnuniyetini gözetmelisiniz. Bunlar dışında firmada önceden çalışan kişiler ile iletişime geçmeniz, onlardan yorum almanız da önemlidir.

Advertisement

Bir önceki yazımız olan Bim Çalışma Şartları 2023 | Çalışma Saatleri ve Maaşları! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum yapmak için tıklayn.

İŞ BULMA

Bim Çalışma Şartları 2023 | Çalışma Saatleri ve Maaşları!

bim çalışma şartları

Türkiye’de markette çalışmak isteyen binlerce kişi var. En çok araştırılan konu ise Bim personel alımı yapıyor mu? Sizler için Bim çalışma şartları incelemesi yaptık! Bim’e girmek için şartların tamamını öğreneceksiniz… Ek olarak zamlı haliyle güncel Bim maaşları 2023 bilgilerini açıklayacağız. Bim’de çalışmak zor mu? Çalışma saatleri nasıl? Hepsine değindik… Bim part time çalışma saatleri ilginizi […]

Okumaya devam et

İŞ BULMA

Gürcistan İş İlanları 2023 | Kariyer Siteleri ve İş İmkanları

gürcistan iş ilanları

Gürcistan iş ilanları arayışında mısınız? Sizler için kariyer sitelerini ve nasıl iş başvurusu yapacağınızı anlatacağız! Gürcistan’da çalışmak istiyorum diyorsanız, bu içerik tam olarak size göre… Gürcistan iş olanakları bakımından oldukça iyi durumda ülkelerden birisidir. Ancak vasıflı işlerde şansınız daha fazla… Gürcistan iş fırsatlarını şimdi inceleyin! Gürcistan’a çalışmak için gitmek, pek çok durum için oldukça mantıklı […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.