finansportali.net

BAYİLİK VEREN SU FİRMALARI

2023 Pürsu Bayilik Şartları ve Başvuru Bilgileri!

Pürsu bayilik

Siz de su bayiliği almak istiyorum diyenlerdenseniz, Pürsu markasını mutlaka değerlendirmeniz gerek!

Peki Pürsu bayilik veriyor mu? Evet. Siz de sermayenizle doğru yatırım yapmak istiyorsanız yazımızı okumanızı öneririz. Size bu yazıda Pürsu bayilik detaylarını aktaracağız.

Bu yazıda en çok tercih edilen markalardan biri olan Pürsu bayilik şartlarına da sizler için değineceğiz. Ayrıca en güncel ve en doğru Pürsu franchise bedeline de bu yazıda ulaşabileceksiniz.

Advertisement

Uygun maliyetlerle yüksek kar marjı elde edebileceksiniz. 2023 Pürsu bayilik başvurusu için okumaya devam edin.

Pürsu Hakkında

Bayilik detaylarına geçmeden önce size bu önemli marka hakkında bilgileri aktaracağız. Pürsu 2011 yılında pazara girmiş ve girdiği günden beri müşteri portföyünü oldukça genişletmiştir.

Pürsu markasının bugün 36 ilde 400’den fazla bayisi bulunmaktadır. Peki Pürsu markasının sahibi kimdir? Pürsu markası Koç Holding’e aittir. Markanın Uludağ ve Nazilli’de 2 farklı tesisi bulunmaktadır.

Pürsu ürünlerini daha yakından incelemek için aşağıdaki videoyu izlemenizi tavsiye ederiz:

Advertisement

Ayrıca 2019 yılında üretim kapasitesini arttırmıştır. Bunun için Bal Kaynak Su İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin hisselerinin tamamı ve İnegöl’deki dolum fabrikasını satın almıştır. Bu denli talep gören ve sevilen bir markanın bayiliğini almak için ne kadar maliyet gerekecek?

Mutlaka incelemelisiniz: Damla Su Bayilik

Pürsu Bayilik Maliyeti

pürsu bayilik ücreti
pürsu bayilik ücreti 2023

Birikmiş sermayenizle en iyi yatırımı yapmak isteyeceğinize eminiz. Biz de sizler için Pürsu markasının bayilik fiyatı araştırdık. Pürsu franchise bedeli ortalama 150 Bin TL’dir.

Bu bedelin içerisinde isim hakkı dışında birçok masraf bulunmaktadır. Bunlar şu şekilde:

 • Dükkan kiralama ve giderleri
 • Çalışanların giderleri
 • Satılacak ürünleri alma
 • Dağıtım aracı satın alma

Pürsu Bayilik Maliyetini Nasıl Düşürebiliriz?

Sizler için aşağıda madde madde bayiliğinizin maliyetini nasıl düşürebileceğinizi araştırdık. Bu maddeleri inceleyerek kazancınızı arttırmanız mümkün.

 1. Pürsu bayiliği açarken dükkanınızın bulunduğu lokasyon çok önemli. Otobüs duraklarının arkası, hastane yakını, AVM içi, okul veya işyeri yakını olması adınızı duyurmanızı sağlar. Böylece işlek cadde üzerinde daha kolay bilinirlik sağlarsınız
 2. Dükkanın genişliği, satış yapacağınız suları istiflemeniz açısından çok önemli. Minimum 20 m2 olması iyi olacaktır.
 3. Pürsu markasının ay ve yıl içinde sunduğu kampanyalar dışında siz de kendi dükkanınıza özel kampanyalar hazırlayabilirsiniz. Bunu da broşür ve sosyal medya üzerinden müşterilerinize duyurabilirsiniz.
 4. Müşterinizin memnun olması özellikle Pürsu markası politikası için çok önemli. Bu sebeple en hızlı teslimatı yapmak için çalışmalısınız. Örneğin araba yerine motosiklet ile dağıtım yapabilirsiniz.
 5. Çalışanlarınız konusunda özenli olmalısınız. Her türlü giderleri size ait olacak. Müşterilerinizin memnuniyeti açısından çalışanlarınıza gerekli eğitim ve oryantasyon hizmetini verebilmelisiniz.

Farklı firmaları da mutlaka incelemenizi öneririm. Örneğin Hayat su bayilik hakkında yazdığım yazıyı okuyabilir ve karşılaştırabilirsiniz.

Pürsu Bayilik Kar Marjı

pürsu bayilik
pürsu bayilik

Bayilik maliyetinizin ne kadar olacağını öğrendiğinize göre gelelim açtıktan sonra ne kadar kar edeceğinize. Pürsu gibi bilinen ve oldukça fazla müşteriye sahip olan markadan kazanç sağlayacağınıza emin olabilirsiniz. Peki Pürsu bayilik almak mantıklı mı.

7.4 pH değerine sahip Pürsu 19 litrelik damacananın fiyatı 2023’te 40 TL oldu. Bu bağlamda bir bayilik ayda ortalama 20 Bin TL kar elde etmektedir. Tabii bu kazanç size ve giderlerinizin aylık ne kadar olacağına göre değişiklik gösterecektir.

Pürsu Bayilik Şartları

Pürsu bayilik
Pürsu bayilik şartları

Pürsu gibi bilinen ve müşterisi çok olan bir marka, bayilik verirken ince eleyip sık dokur. Bu sebeple de girişimci adaylarından bir takım şartları yerine getirmesini ister. Peki bu koşullar nelerdir? Kimler bu şartları sağlayabilir? Gelin Pürsu bayilik şartları 2023 için inceleyelim:

 • Girişimci adaylarının;çalışkan, insan yönetimine başarılı olması gerekir
 • Yatırımı karşılayabilecek finansal gücü olan kişiler öncelikli olacaktır.
 • Su sektöründe dükkan kurma ve ekip oluşturma konusunda bilgili olmanız gerekmektedir.
 • Bayilik başvurusu yapacak olan yatırımcıların motosiklet gibi dağıtım araçlarına sahip olması gerekir.
 • Başvuru sırasında gerekli bilgileri dolduran adaylar öncelikli olacaktır.
 • İletişim becerisi yüksek ve müşteri ilişkileri kuvvetli kişiler olmanız Pürsu markasının şartları arasındadır.

Pürsu ürünleri nelerdir?

1. 330 ml. cam şişe
2. 750 ml. cam şişe
3. 330 ml. pet şişe
4. 500 ml. pet şişe
5. 1.5 ml. pet şişe
6. 5 lt. pet şişe
7. 19 lt. damacana
8. 15 lt. cam damacana
9. 200-300 ml. bardak

Diğer su bayiliklerini merak ediyor musunuz? Pınar su bayilik hakkında en güncel bilgiler web sitemizde!

Pürsu Bayilik Alma Avantajları

pürsu bayilik
pürsu bayilik avantajları

Pürsu gibi bilinen bir markanın bayiliğini almak sizin için oldukça karlı olacak. Peki kar marjınızı arttırmak dışında başka hangi alanlarda avantaj kazanacaksınız. İşte Pürsu bayilik alma avantajları:

 • Pürsu gibi bilinen bir markanın adıyla işletme açarak, adınızı duyurmak için uğraşmayacaksınız.
 • Pürsu markası tarafından televizyonda ve sosyal medya da yayınlanan reklam kampanyalarından siz de yararlanabileceksiniz.
 • Siz bayilik başvurusu yaptıktan ve bayilik olarak kabul edildikten sonra işi bilmemeniz önemli olmayacak. Firma yetkilileri bu konuda size eğitim hizmeti sağlayacak.
 • Ayrıca açılış süreci boyunca size yardım etmeye devam edecek.
 • Firmanın satış destek portalından siz de yararlanma hakkı elde edebileceksiniz.

Pürsu Bayilik Başvurusu

Pürsu bayileri
Pürsu bayilik başvurusu

Pürsu franchise maliyeti ve kar marjı size uygun mu? Gerekli şartlara uyacağınızı düşünüyor musunuz? O zaman gelelim nasıl başvuru yapacağınıza. Başvuru için size iletişim bilgilerini madde madde aktaracağım. İşte Pürsu bayilik başvurusu bilgileri:

 1. Pürsu web sitesi
 2. Telefon: 444 9 787
 3. Adres: Büyükdere Caddesi No: 145/1 Zincirlikuyu 34394 İstanbul

Pürsu bayilik hakkında tüm detayları sunduk. Merak ettiğiniz ya da eklemek istediğiniz konuları YORUM kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Ayrıca bayilik veren su firmalarına da göz atmak için Finans Portalı web sitemizi ziyaret edebilirsiniz…

Advertisement

Bir önceki yazımız olan Starbucks Bayilik Şartları 2024 – YENİ Franchise Ücreti! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum yapmak için tıklayn.

BAYİLİK VEREN SU FİRMALARI

2023 YENİ Damla Su Bayilik Başvuru Şartları ve Kazançları!

Damla su bayilik

Su bayiliği almak son zamanlarda birçok girişimcinin dikkatini çekiyor. Biz de en çok tercih edilen markalardan biri olan Damla su bayilik hakkında detaylı bir araştırma yaptık. “Su sağlıktır.” ilkesiyle yola çıkan Damla su franchise kazancının ne kadar olduğunu bu yazıda sizlere aktaracağız. En güncel maliyet bilgisini ve avantajlarınızın neler olacağını bu yazının sonunda öğrenebileceksiniz. Ayrıca […]

Okumaya devam et

BAYİLİK VEREN SU FİRMALARI

2023 Nestle Pure Life Su Bayilik Şartları ve Kazançları!

Nestle pure life su bayilik

Yatırım yapmak isteyen birçok girişimci adayı en karlı fikirleri araştırmaya devam ediyor. Biz de sermayeniz için en doğru yatırımları sizler için irdeliyoruz. Bu yazıda sizlere Nestle Pure Life su bayilik hakkında bilmeniz gerekenleri aktaracağız. Peki Nestle Pure Life su bayilik veriyor mu? Evet, veriyor! Müşterisi de çok fazla… Hal böyle olunca bu marka ile iş […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.