finansportali.net

EVDE EK İŞ

İŞKUR Evde Paketleme İşi 2024 – BAŞVURU FORMU!

Evde ek iş yapmak isteyen kişiler için en güvenilir yol İŞKUR evde paketleme işi… Bu süreç ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi adım adım açıklıyorum. Evde iş imkanı ile siz de kazanın! 🙂

2024 yılında giderek popülerleşen evde paketleme işleri ile birlikte, bu işler üzerinden dolandırıcılık yapan kişilerin sayısı da maalesef ki arttı. Bu nedenle dikkatli olmanız gerekiyor

Haliyle konuyla ilgili en çok merak edilen ve onlarca internet sitesinde yalan yanlış bilgilerin verildiği İŞKUR evde paketleme işi başvuru formu nasıl doldurulur? gibi benzeri sorular var. Doğru ve güncel cevapları size göstermek için buradayım!

Advertisement

İŞKUR evlere iş veren firmalar başvuru ve iletişim bilgileri için birazdan aklınıza takılan her şeyi öğreneceksiniz.

Türkiye’nin İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara, Antalya, Adana, Diyarbakır, Kahramanmaraş, Denizli, Sivas ve Trabzon başta olmak üzere her bölgeden başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

İŞKUR Evde Paketleme İşi Neler?

Evde paketleme işi başvuru formu
işkur evde paketleme işi izmir

İŞKUR evde paketleme işi veriyor mu? İş Kur evlere iş veriyor mu?  evet üstelik ayda binlerce lira kazanma imkanı da sağlıyor! Nasıl mı, anlatıyorum… 

Evlere ek iş veren firmalar her geçen gün popülaritesini artırıyor. Başta paraya ihtiyacı olan ev hanımlarının rağbet gösterdiği bu işler ile birlikte, firmaların evlere verdiği ek işlerin yelpazesi de genişledi. Ev hanımları dedim ancak düzenli bir işe sahip olmayan herkesin yapabileceği ek işler mevcut. İŞKUR evde paketleme işi var mı? Artık biliyorsunuz…

İŞKUR evde paketleme işi başvuru formu nasıl doldurulur? bilgisinden önce, İŞKUR evde paketleme kimlere verilir? sorusunu yanıtlamamız gerekiyor. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) evden çalışarak ek gelir elde etmek isteyen başta ev hanımları olmak üzere; öğrencilere, emeklilere, engelli bireylere ve düzenli bir işte çalışmayan vatandaşlara yardımcı olmak adına birçok farklı sektörde evde ek iş ilanı yayınlıyor.

Bu şehirlerde evlere verilen ek işleri örnek verecek olursam:

Advertisement

işler gibi daha bu şekilde nicelerini sayabilirim.

Konuyla ilgili merak ettiklerinizi evde ek iş kategorisine bakarak da bulabilirsiniz.


Konu ile alakalı olarak sizlere hazırladığımız – İŞKUR Evde paketleme işi başvuru formu nasıl doldurulur ? – Videosunu izleyerek uygulamalı olarak nasıl form dolduracağınızı öğrenebilirsiniz.


işkur un evde iş imkanları

İŞKUR Evde Paketleme İşi Başvuru Formu 2024

Evde paketleme işi başvuru formu 2022
iskur evde paketleme başvurusu nasıl yapılır

Evde paketleme işi işkur için devam ediyoruz… İŞKUR evde paketleme işine nasıl başvurulur? Gerekli işlemleri tamamlayarak. İŞKUR Evde Paketleme İşi Başvuru Formu 2024 için nasıl dolduracağınızı sizlere anlatmaya başlayabilirim…

İŞKUR evde paketleme başvurusu nasıl oluyor?

Başvuru için iki farklı yol var. Dilediğinizi yapabilirsiniz. E – şube aracılığıyla ya da size en yakı İŞKUR şubesinden kayıt olabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

1- İŞKUR Binasına Gidin!

Orada bulunan meslek danışmanları ile görüşerek kaydınızı yaptırın. Bu görüşme esnasında kendinizden ve yapmak istediğiniz işlerden bahsedin. Ad-soy ad bilgisi, adresiniz ve telefon numaranızı yetkiliyle paylaşarak, size uygun bir paketleme işi olup olmadığını öğrenin.

Advertisement

İsteğiniz yönde evde ek iş ilanı olduğu taktirde meslek danışmanları tarafından SMS ile bilgilendirileceksiniz.

2- E – Şube Kaydı Yapın!

İŞKUR evde paketleme işi başvuru formu doldurma işlemi için İş Kur E-Şube üzerinden kayıt yaptırmanız gerekiyor. İlgili adrese tıkladığınız an otomatik olarak sayfaya yönlendirilirsiniz.

Birazdan paylaşacağım İŞKUR evde paketleme işi başvuru formu adlı seçenek üzerinden online bir talepte bulunarak güvenli bir şekilde evinize iş alabilirsiniz.

Türkiye İş Kurumu hiçbir zaman iş verme karşılığında sizlerden ”kapora, depozito” gibi para alma talebinde bulunmaz. İŞKUR adını kullanarak sizlerden ödeme yapmanızı isteyen kişilere lütfen itibar etmeyiniz

İlgili içerik: Evde Para Kazanmanın Yolları

Advertisement

İskur Evde Paketleme Başvurusu Nasıl Yapılır?

İŞKUR evde ek iş başvuru formu
işkur evde paketleme işi başvuru formu

İŞKUR’a üye oldunuz! Şimdi sizlere İŞKUR üzerinden evde ek iş ilanlarına nasıl başvuru yapacağınızı adım adım anlatacağım.

 1. İŞKUR e – şube üzerinden başvuru yaptıktan hemen sonra,  “İş Arayan Girişi” olarak belirtilen yere tıklayın.
 2. Sonrasında sizden istenilen bilgileri eksiksiz bir şekilde güvenle girebilirsiniz.
 3. Başvuru formunda sizden; ad-soy ad bilgileri, telefon numarası, ikametgah adresi, eğitim durumunuz, asıl mesleğiniz gibi soruların cevapları istenecektir.
 4. Gerekli sütunları doldurup, “Ara” kısmına tıklıyorsunuz.
işkur evde paketleme işi başvuru ekranı
işkur evde paketleme işi başvuru ekranı

Karşınıza böyle bir sonuç çıkacak. Ben şehir ayarı yapmadım. Tabi siz kendi şehrinizi seçerek bir arama yapmalısınız. Bu şekilde karşınıza çıkan ilanlara hızlıca başvuruda bulunabiliyorsunuz. İŞKUR evde paketleme iş başvuru ekranı da böyle…

İŞKUR evde iş imkanları projesi dahilinde yapılacak başvurular bu kuruma bağlı bulunan firmalar ve iş verenler tarafından aralıklı olarak paylaşılır. Başvuru formu işleminin başarılı bir şekilde tamamlanması durumunda evde ek iş için eğitim sertifika belgeniz, ve kişisel bilgileriniz danışmanlar tarafından sisteme kaydedilir.

Bu arada dilerseniz, İŞKUR evde paketleme iş ilanları güncel listesini görmek için sisteme E-Devlet şifreniz ile de giriş yapabilirsiniz.

Son olarak size uygun olacak iş ilanlarının yayınlanması durumunda meslek danışmanları sizi cep telefonu numaranızdan arayacaktır. İş Kur evde paketleme işleri açık ilanlar listesinde size sunulan herhangi bir işi kabul etmeniz durumunda ise bu işe hızlı bir şekilde başlayabilir ve paranızı kazanabilirsiniz!

E-devlet üzerinden evde paketleme işi var mı?

Direkt E-devlet üzerinden böyle bir başvuruda bulunmanız mümkün değil. E-devlet hesabınızla İŞKUR’a üye olabilir ve İŞKUR üzerinden evde paketleme işlerine başvurabilirsiniz.

İŞKUR Evde Paketleme İşi Kazancı

Evde Paketleme İşi Başvuru Formu
güvenilir evde paketleme işi

İŞKUR evde paketleme işi detaylarından sonra bu işlerin kazancından da bahsetmek istiyorum. Başlığımda kadınlar dedim; ancak paketleme işleri sadece bayanlara özel olmamakla birlikte evden ek iş yapmak isteyen herkes için uygunluk taşır.

Önceki başlıklarımda da belirttiğim gibi evde yapılacak işler birçok farklı paketleme, katlama, süsleme, düzenleme gibi işlerdir.

Advertisement

İŞKUR evde paketleme işi aylık ne kadar?

Bu işler için verilen ücret ortalama üç aşağı beş yukarı aynı olsa da; kazanacağınız para aynı olmayacaktır. Çünkü günde 5 – 6 saat paketleme işi yapan bir kişiyle, 10 saat paketleme işi yapan kişinin alacağı para aynı olmaz.

Sizlere daha açıklayıcı olması için bir tabloyla, haftalık çalışma gününüze binaen günlük 100 paket iş yaptığınız takdirde evde paketleme işi ile haftalık ve aylık kazancınızın ne olacağını sunduk. Tabloyu inceleyerek kazancınıza dair fikir edinebilirsiniz. Öyleyse hadi evde paketleme işi ile ne kadar kazanacağınızı öğrenelim!

Gün sayısıHaftalık KazançAylık Kazanç
4 gün4.000 TL8.000 TL
5 gün5.000 TL20.000 TL
6 gün6.000 TL24.000 TL
evde paketleme işi işkur

ÖRNEK: İŞKUR üzerinden bir paketleme işi alan kişi, 1 ay boyunca günde 10 saat gömlek yakası dikme işi yaparsa aylık ortalama kazancı 20.000 TL civarında olacaktır.

Elbette günde 10 saat çalışmak zorunda değilsiniz. İhtiyaç miktarınıza göre part-time olacak şekilde günde 5 – 6 saat de çalışarak ek gelir sağlayabilirsiniz.

Advertisement

İşkur Evde Paketleme İs İlanları

işkur evde paketleme işi
işkur evde paketleme işi telefon numarası

Güvenilir evden paketleme işi için İŞKUR çok tercih edilmeye başlandı. Direkt İŞKUR evde paketleme işi telefon numaraları için arayış içine giren kişiler var. Ancak firmalar direkt iş ilanı oluşturuyorlar. Yani telefon numaralarına ulaşmanız sizin bir faydanıza olmaz.

Çünkü zaten İŞKUR üzerinden işçi alacaklardır. Bu nedenle iletişim numaraları için bir bilgi vermemize gerek yok. Yukarıda bahsettiğim şekilde İŞKUR evde paketleme iş ilanları için başvuruda bulunabilirsiniz. Firmalarla iletişime geçmenizin yolu budur.

İŞKUR Evde Sabun Paketleme İşi

Evde sabun paketleme işi
İŞKUR Evde Sabun Paketleme İşi

Evlere iş veren firmalar arasında kimyasal, sabun üretimi yapan fabrikalarda yer alıyor.  İŞKUR Evde sabun paketleme işi yaparak 6.000 TL kazanç elde edebilirsiniz. Sizin de şehrinizde sabun üretim fabrikaları varsa başvuruda bulunabilirsiniz.

Konuyla alakalı detaylıca yazmış olduğum, evlere sabun paketleme işi veren firmalar yazısını okuyabilirsiniz. Bu şekilde para kazanan birçok kişi var!

İŞKUR Evde Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

İŞKUR evde iş için başvuru yapacaksanız, işlerin nasıl yürüdüğü konusunda bilgi sahibi olmalısınız. Bu iş size göre mi? emin olun. Aslında evde paketleme işleri herkesin yapabileceği bir iş… İhtiyacınız olan; azimli olmak ve titiz çalışmak. Kısaca aşamalardan bahsedeyim.

 1. Firmadan iş aldıktan sonra, firma sizlere gerekli olan tüm ürünleri teslim eder.
 2. Ürünlerin hepsi sayılı olarak sizlere teslim edilecektir.
 3. Size gösterilen şekilde ürünlerin paketleme işlerini gerçekleştireceksiniz.
 4. Belirtilen tarihte, firmaya paketlediğiniz ürünleri teslim etmeniz gerek.

Editörün Önerisi: Evde Maske Paketleme İşi

Neden İŞKUR Tercih Edilmeli?

İŞKUR Evde Paketleme İşi başvuru formu
İŞKUR evde paketleme başvuru formu nasıl doldurulur

Aslında, son 2 yıldır Türkiye piyasasında kargo ile evlere iş veren firmalar her geçen gün hem iş hacminde hem de evden istihdam seçeneğinde hızlı bir şekilde artış gösteriyor. Ev ekonomisine katkıda bulunmak ve biraz para kazanmak isteyen vatandaşlar da bu iş imkanı verenlerle iletişime geçerek ek iş talebinde bulunuyorlar.

Bu kadar çok talep gören bir sektörün neticesinde de ”iş veren” adı altında dolandırıcı kişiler ortaya çıkıyor. Ancak hazır İŞKUR evlere paketleme işi verirken, neden devletin kurumunu değil de; tanımadığınız insanlardan iş isteyesiniz ki?

Advertisement

Bazı ‘ Evlere paketleme işi veriyorum! ‘ diyen kişiler (dolandırıcılardan bahsediyorum) sizden kapora ve depozito gibi ön ödeme şeklinde para talebinde bulunabiliyorlar. Lütfen bu kişilere itibar etmeyiniz. Hiçbir iş veren, çalışanından ücret vermesini istemez. İşte bu yüzden evde paketleme işi ararken İŞKUR’u tercih etmenizi öneriyorum.

İŞKUR evde paketleme işi başvuru formu ile bölgenizde evlere ek iş veren güvenilir kişilere ulaşabilirsiniz. Bu süreci nasıl gerçekleştireceğinizi yazımın devamında anlatıyor olacağım!

Evde paketleme işi için güvenilir firmalar ile çalışmak mı istiyorsunuz? Fason firmalar aracılığıyla LCW ile çalışabilirsiniz. —-  LC Waikiki Evde Paketleme İşi 

İşkur’dan Evde Paketleme İşi Yapanların Yorumları

işkur evde iş
işkur evde iş

İşkur evde paketleme başvuru formu nasıl doldurulur? Artık biliyorsunuz. Peki, İŞKUR evde paketleme işi yapanların yorumları nasıl, merak etmiyor musunuz? Bu işi yapanlar bir hayli memnun. Sizlerle birkaç yorum paylaşacağım… İşte işkur’dan evde paketleme işi yapanların yorumları 🙂


Naziye Hanım: Ev hanımıyım, eşim emekli. Malum emekli maaşıyla geçinmek çok zor. Ben de evde para kazanmanın yollarını aradım. Komşularım İŞKUR evde iş ilanları için öneride bulundular. Ben de kayıt oldum. Şimdi çeşitli paketleme işleri alarak evden haftalık para kazanıyorum. Haftalık çalışmama göre kazancım değişiyor. Çok memnunum.


Gülten Hanım: Evde çocuklarıma bakıyorum. Ekonomik şartlar zor… Boş zamanlarımda ev ekonomisine destek olmak istedim. Sitenizdeki paketleme işlerini araştırdım. En son İŞKUR aracılığıyla iş almaya karar verdim. Şimdi evde nikah paketleme işi yapıyorum. Paketleme başına 1 TL veriyorlar. Haftalık 500 TL aldığım oluyor. Herkese tavsiye ederim.


Kemal Bey: Emekliyim. Evde vakit geçmiyor… E, tabi paraya da ihtiyaç var. Ne yapsam diye düşünürken, internette bu fırsata denk geldim. Şimdi İŞKUR evde paketleme işi başvuru formu sayesinde iş alıyorum. Memnunum. Aman dolandırıcılara inanıp para falan yollamasınlar…


SONUÇ:

İŞKUR evde paketleme başvuru formu nasıl doldurulur ? Artık biliyorsunuz! Güvenilir evde paketleme işi yapmak isteyenler için İŞKUR harika bir seçenek. Aklınızı kurcalayan sorular varsa aşağıya yorum bırakabilirsiniz.

Eve iş veren güvenilir firmalar için tıkla!

Eğer daha önce İŞKUR aracılığıyla evde paketleme işi yaptıysanız, bizimle mutlaka tecrübelerinizi paylaşın. İŞKUR evde paketleme işi yorumları diğer evde ek iş arayanlar için çok önemli. Daha çok evde para kazanma ve evde iş imkanı için bizi takipte kalın!

Advertisement

Bir önceki yazımız olan İstanbul Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar 15.000 TL KAZAN! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

459 Yorum

 1. Zülfiye

  13 Ocak 2024 at 18:09

  Bizde evde iş yapalım dedik fakat Tuzla işkurda böyle bir uygulama yok demiş

 2. Ayyuce

  3 Ocak 2024 at 00:53

  Gerçekten özveriyle yazmışsınız. Ama kargo ile yaşadığınız yere hickimse ek iş vermez. Çözüm yok yani. Teşekkürler…

 3. Asuman

  29 Aralık 2023 at 23:54

  Ev hanımıyım oğlum 1cisinifa gittiği için durumum olmadığı için evde paketleme işi arıyorum yardımcı olurmusunuz lütfen

 4. Songül seven kapacak

  20 Aralık 2023 at 23:53

  Bursada oturuyorum yardımcı olurmusunuz

 5. Fatime

  11 Aralık 2023 at 20:24

  Eşim inşaata çalıyor ben köyde yaşyorum iki çocuğum var bu işe ihtiyacım var bana yardımcı olurmusnuz

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

459 yorum

EVDE EK İŞ

Kaporasız Evde Paketleme İşi 2023 | T.C’siz Evde Paketleme!

Kaporasız Evde Paketleme İşi

Evde çalışmak istiyorum diyenler! Kaporasız evde paketleme işi ile güvenilir bir şekilde kazanç sağlayabilirsiniz. Günümüzde gerçekten de güvenilir evde paketleme işi bulabilmek mümkün! Evlere paketleme işi veren firmalar nasıl bulunur? Detaylı olarak aktardık! Kaporasız paketleme işi veren firmaların telefon numaraları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Kapora istemeyen paketleme işini nasıl bulacağınızı açıkladık! Kaporasız evde paketleme […]

Okumaya devam et

EVDE EK İŞ

Eve İş Veren Güvenilir Firmalar – 10 EN GÜVENİLİR Firmayla!

Eve iş veren güvenilir firmalar

Sizlere evde ek iş yapabilmeniz için bilgiler sunmaya devam ediyorum. Bu yazımda da tüm detaylarıyla eve iş veren güvenilir firmalar hangileri? 2023 için sizlerle paylaştım. Eve iş veren firmalar aracılığıyla siz de kazançlı çıkabilirsiniz.💸 Güvenilir evde paketleme işi için yapmanız gerekenler çok basit. Yeter ki vaktim var deyin ve azimli olun. Evde ek gelir sağlayacaksınız… […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.