finansportali.net

BAYİLİK

Hayat Su Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır? Tüm Ayrıntılarıyla!

hayat su bayilik

Son yıllarda neredeyse her köşe başında bir su bayiliği görmeye başladık. Su sadece içmek isteyenlerin değil, sermayesini katlamak isteyenlerin de ihtiyacı haline geldi. Biz de en çok merak ettiğiniz markalardan biri olan Hayat su bayilik detaylarını bu yazıda sizler için derledik.

Düşük maliyetle çok kazanmak için ” Hayat su bayiliği nasıl alınır?” sorusuna bu yazıda doğru bir cevap bulacaksınız. En güncel bilgileri sizler için araştırdık. Ayrıca Hayat su bayilik şartlarını inceleyerek size uygun olup olmadığını da görebileceksiniz.

“Bayilik almak karlı mı?” diyorsanız, vakit kaybetmeden yazının devamını okumanızı tavsiye ederiz. Bayilik almaya karar verirseniz, Hayat su bayilik başvuru formunu da bu yazıda bulabilirsiniz. O halde gelin Hayat su başvurusu için ayrıntılara göz atalım.

Advertisement

Hayat Su Hakkında

hayat su bayilik

Franchise hakkında ayrıntıları aktarmadan önce, sizlere Hayat su hakkında bazı bilgiler aktaracağız. Hayat su 1984 yılında kurulmuş köklü firmalar arasındadır. 38 yıldır hizmet veren marka, milyonlarca insanın en çok tercih ettiği sulardan biridir.

Hayat markası sadece su değil; mineralli içecek, gıda ürünleri gibi birçok alanda hizmet vermeye devam etmektedir. Hayat su markasının sahibi ise Danone’dir. Oldukça fazla talep alan Hayat su ‘nun müşterisinin çok olması, girişimcilerin de dikkatini çekiyor.

Hayat su ürünleri nelerdir?

1. Pet Şişe Su – 0,50 Litre
2. Pet Şişe Su – 0,75 Litre
3. Pet Şişe Su – 1,50 Litre
4. Pet Şişe Su – 5 Litre
5. Pet Şişe Su – 8 Litre
6. Damacana Su – 19 Litre
7. Akmina Ürünleri

Advertisement

Birikmiş sermayenizi doğru bir yatırımda kullanmak için hangi markanın bayiliğini alacağınıza karar veremiyor musunuz? Hayat su bayilik alma fikri kesinlikle doğru bir yatırım olabilir. Peki franchise şartları nelerdir?

Mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz: Pınar su bayilik

Hayat Su Bayilik Şartları

hayat su bayilik
hayat su bayilik şartları

En çok tercih edilen markalardan birinin bayiliğini almanın bazı şartları var. Bu şartlara uymadığınız takdirde franchise vermeme haklarına sahiptirler. Peki koşulları nelerdir? İşte resmi olarak yayınlanan Hayat su bayilik şartları şekilde listelenmiştir:

 • Firmanın belirlediği dükkan büyüklüğüne uyulmalıdır.
 • Belirlenen dükkan metre karesi onaya sunulmalıdır.
 • Gerekli olduğu taktirde ayrı bir depoya sahip olunmalıdır.
 • Müşteri odaklı bakış açısına sahip olunmalı.
 • İnsan ilişkilerinde başarılı olmak gerekmektedir.
 • Bulunduğunuz bölgede Hayat su olmamalıdır.
 • Bayi için lazım olan sermayeye sahip olunmalıdır.
 • Ticaret engeli bulunmamak.
 • 18 yaşını geçmek.

Bu şartlara uyduğunuzu düşünüyorsanız, vakit kaybetmeden franchise başvurusu yapabilirsiniz. En önemli şartlarından biri olan gerekli sermayeyi karşılamak maddesi herkesin merak ettiği konulardan birisi. Peki Hayat su bayilik maliyeti nedir?

Hayat su dışında diğer markaları da incelemek ister misiniz? O halde Hamidiye su bayilik detayları için web sitemizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz…

Hayat Su Bayilik Ücreti

hayat su bayilik ücreti
hayat su bayilik ücreti

Kendi işinin patronu olmak isteyen herkesin en merak ettiği sorulardan biri de Hayat su bayilik ücretinin ne kadar olduğu. Sizlere Hayat su franchise bedelini tüm detaylarıyla araştırdık.

Firmanın kendince bir bayilik bedeli bulunmuyor. Sembolik olarak 50.000 TL gibi bir bedel ödemeniz gerekiyor. Ancak geri kalan maliyetleriniz bu ücrete dahil değil.

Hayat su bayilik maliyeti nedir?

Dükkan seçimi ve giderleri, depo düzeni, çalışanların giderleri ve düzeni, su ve içecek temini, taşıma araçların alınması gibi maliyetlerde size aittir. Bu giderlerle birlikte Hayat su bayilik maliyeti ortalama 150.000 TL olabilir.

Advertisement

Hayat Su Bayileri Kazanıyor mu?

Hayat Su marka prestiji yüksek bir marka olduğu için karlıdır. Hayat su bayileri oldukça iyi kazançlar elde edebiliyor.

Hayat Su Bayilik Kazancı

hayat su bayiliği nasıl alınır
hayat su bayiliği nasıl alınır

Size yukarıda da bahsettiğim gibi düşük maliyetle çok kazanmak isteyenlerin yatırım olarak en çok tercih ettiği markalardan biri Hayat su. Bunun sebebini aylık kazancınızın ne kadar olacağını öğrenince anlayacaksınız. Peki Hayat su bayilik kar marjı ne kadar?

Bir Hayat su bayiliği ayda ortalama 30.000 TL kazanç sağlamaktadır. Bir Hayat marka damacana su 29 TL‘den satışa sunulmaktadır. Tabi sizin aylık kazancınız masraf ve giderlerinize, ne kadar müşteri topladığınıza göre değişiklik gösterir.

Bu da demek oluyor ki Hayat su franchise sahibi olursanız, sermayenizi birkaç ay içinde katlayarak kazanmanız mümkün. Peki bunun dışında avantajlarınız neler olacak?

Advertisement

Erikli su bayiliği nasıl alınır? Cevabı Finans Portalı web sitemizde!

Hayat su Franchise Avantajları

Kazancınızın ve maliyetinizin ne kadar olacağını öğrendiğinize göre gelelim avantajlarınızın ne olacağına. Birikmiş sermayenizi doğru bir alanda kullanmak istediğinize eminiz. Bu sebeple bu işten karlı çıkmak isteyeceksiniz. Peki Hayat su bayilik avantajlarınız nelerdir?

 • Hayat su gibi sevilen bir markanın adıyla işletme açarak, daha kolay müşteri kazanabileceksiniz.
 • Marka tarafından yayınlanan tüm reklamlardan yararlanarak ekstra reklam bütçesi ayırmayacaksınız.
 • Hayat su bu işte yeni olduğunuz için sizlere açılış süreci boyunca gerekli eğitim ve oryantasyon verecek.
 • Son olarak dükkanınızı açarken ev ve iş yerinin daha yoğun olduğu bölgeleri seçtiğiniz takdirde daha fazla kazanç sağlayabileceksiniz.

Hayat Su Bayilik Başvurusu

hayat su bayileri
hayat su bayileri

Hayat su bayiliği nasıl alınır? sorusu en sık sorulan sorulardan biri. Biz de sizler için nasıl başvuru yapacağınızı araştırdık.

Sizlere aktaracağımız hayat su iletişim bilgileri üzerinden firmayla iletişime geçebilir ve bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz. İşte Hayat su bayilik başvurusu için iletişim adresleri:

Resmi sitesi: Hayat su bayilik

Tel: 444 0 744  – (0216) 538 9700

Advertisement

E-posta: tuketici@hayatsu.com.tr

Adres: Küçükbakkalköy Mah. Vedat Günyol Cad. Defne Sok. No: 3 Büyükhanlı Plaza B Blok Kat:12 34750 Ataşehir / İstanbul

Size Hayat su bayilik hakkında tüm merak edilenleri aktardık. Bu yazıda artık Hayat su bayilik şartlarından kar marjına, başvuru bilgilerinden maliyetine kadar her ayrıntıyı inceleyebilirsiniz.

Düşük bütçeyle çok kazanç sağlayabileceğiniz su bayiliği veren firmalar hakkında daha detaylı bilgi için Finans Portalı web sitemizi ziyaret edebilirsiniz…

Advertisement

Bir önceki yazımız olan Getir Bayilik Şartları – YENİ Kazanç Bilgisi (HEMEN BAŞVUR!) başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum yapmak için tıklayn.

BAYİLİK VEREN GIDA FİRMALARI

Dondurma Bayiliği Veren Firmalar 2022 – En Kârlı 15 Şirket!

dondurma bayiliği veren firmalar

Yaz aylarının en çok kazandıran işlerinden olan dondurmacı açma fikrini hiç düşündünüz mü? Sezonda aylık 40 bin TL gelire ulaşan bu sektörün artık kış aylarında da hayatımıza girmesiyle birçok girişimcinin ilgi odağı olmuştur. Eğer siz de marka bilinirliği yüksek bir firmadan dondurma dükkanı frachisingi alarak işinizi kurmak istiyorsanız en çok kazandıran 15 şirket önerim kaçırılmaz […]

Okumaya devam et

BAYİLİK

Getir Bayilik Şartları – YENİ Kazanç Bilgisi (HEMEN BAŞVUR!)

Getir bayilik şartları

Getir markası gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Getir bayilik şartları da son zamanlarda bayilik alarak kendi işini kurmak isteyenler tarafından fazlasıyla merak ediliyor. Getir, bu başarısını kendi kulvarında tek olan iş modeline borçlu. Getir franchise alarak bu büyük aileye katılabilir ve günde ortalama 3.000 TL para kazanabilirsiniz! Bakın, günde diyorum; bu kazancı aya vurduğunuzda ortaya […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.