finansportali.net

BANKACILIK

AGT Kurye Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma 2022

AGT Kurye Müşteri Hizmetleri

AGT Kurye Müşteri Hizmetlerine direkt bağlanmak için ve telefon numaralarına ulaşmak için tüm güncel bilgiler burada! Aynı Gün Teslim (AGT) kargo takibi ve iletişim bilgilerini de sizler için yazıma ekledim.

AGT kurye telefonuna ulaşamıyorum diye endişe etme. Size vereceği pratik bilgiler sayesinde AGT kurye kargo takibini rahatça yapabilir, AGT kurye şubeleri iletişim numarasına ulaşabilirsin. Ayrıca AGT kurye iletişim saatleri ve adres bilgisi için mutlaka bu yazıma göz atmalısınız.

AGT Kurye Müşteri Hizmetleri İletişim

Aynı Günde Teslim adıyla kurulan AGT Kurye kargo hizmetleri Türkiye’nin 700 noktasında acente ve 2400 noktasındaki kuryeleriyle geniş bir çalışma sürdürmekte olan şirkettir. BTK tarafından ulusal posta hizmet sağlayıcısı lisansı olan ve Ulaştırma Bakanlığı tarafından sağlanan ulusal yetki belgesine sahip lojistik firmasıdır.

Advertisement

E-ticaret express teslimat ve şubesiz bankacılık alanında hizmet veren şirket geniş bir alanda hizmet vermektedir. AGT kuryenin 81 ilde şubesi olması ve gönderileri aynı gün teslim etmesi nedeniyle hızla büyümekte olan bir ekibe de sahiptir.

AGT Kurye Müşteri Hizmelerine ulaşamıyorum diye sorun etmeyin! Sizler için Agt kuryenin iletişim bilgileri ve direkt bağlanma yöntemlerine bu yazıda yer verdim. İlk olarak sizler için AGT kurye irtibat numarasını aşağıya bırakıyorum;

AGT Kurye Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

AGT Kurye Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 480 76 77

Ancak AGT kurye çağrı merkezi telefon numarasından müşteri temsilcisine direkt bağlanma sorunu yaşıyorsanız yazımın tüm detaylarına dikkatlice göz atın!

Advertisement
AGT Kurye Müşteri Hizmetleri ve Adresleri

AGT Kurye İletişim Bilgileri

AGT kargoya ulaşmak için sitesinde yer alan Bize Ulaşın bölümünden Agt kurye iletişim Whatsapp butonuyla direkt olarak bağlanabilirsiniz. Ayrıca aynı bölümde yer alan Canlı Destek butonuyla müşteri temsilcisine yazabilirsiniz.

Kuryeniz hakkında bilgi almak, kargo takibi sorgulamak ve diğer işlemler için ise müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasından arayarak iritbat sağlayabilirsiniz. AGT Kurye Müşteri Hizmeleri telefonuna direkt bağlanma için yazının devamına göz atın.

AGT Kurye Müşteri Hizmeleri Telefon Direkt Bağlanma

Aynı Gün Teslim (AGT) müşteri hizmetleri telefonunu aradığınız zaman karşısına çıkan telesekretere takip numarası veya referans no vererek ayrıca aranılan tel no ile de müşteri temsilcisine kolayca ulaşabilirsiniz.

AGT Kurye Adresleri

AGT kurye nerede diye her gün yüzlerce kişi arama yapmaktadır. Sizler için AGT Kurye Adreslerini ve iletişim bilgilerini bu yazıya ekledim. Agt kurye müşteri hizmetlerine bağlanamadım diye sorun etme! AGT kurye İstanbul, Ankara, İzmir ve tüm şubeleri hakkında bilgi yazının devamında…

AGT kurye dağıtımının 81 ilde saha operasyonu bulunmaktadır. AGT Kuryenin İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyükşehirlerin neredeyse bütün ilçelerinde dağıtım elemanları bulunmaktadır. Müşteri hizmetleri çağrı merkezini arayarak siz de ilinizdeki kurye dağıtım merkezinin konumuna ulaşabilirsiniz.

Advertisement

AGT Kurye İletişim Saatleri

AGT kurye kargo takibi için internet sitesi üzerinden 7/24 sorgulama yapabilirsiniz. Kargo teslim saatleri ise 9:00 – 18:00 saatleri arasında gerçekleşmektedir. Müşteri hizmetleri ise günün her saati aktif olarak hizmet vermektedir.

AGT Kurye Gönderi Takibi Nasıl Yapılır?

AGT kurye kargo gönderi takibi için yukarıda yer alan müşteri hizmetleri telefon numarası veya www.aynigunteslim.com üzerinden Gönderi Takibi butonu aracılığıyla size verilen takip numarasıyla öğrenebilirsiniz. Takip numaranız yoksa TC Kimlik Numarasıyla Takip Sorgulama ve Telefon Numarasıyla Kargo Takip Sorgulama gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca sitemizde yer alan Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine direkt bağlanma yazısıyla bankacılık işlemlerinizi anında çözebilirsiniz. Kısa yoldan bankalara ulaşmak için bağlantıya hemen tıkla!

Bir önceki yazımız olan EFT Gitmedi Neden Geri Döner? 2022 Bankacılık Güncellemeleri başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

Advertisement

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum yapmak için tıklayn.

BANKACILIK

ATM’den IBAN’a Para Yatırma – Ziraat, Vakıfbank, Halkbank…

Kartsız ATM'den IBAN'a Para Yatırma

ATM’lerden para yatırma işlemleri hakkında en sık kullanılan işlemlerden birisi para yatırmadır. ATM’den IBAN’a para yatırmak için tüm bankalardan nasıl işlem yapacağınızı sizlere adım adım anlattım. Kartsız ibana para yatırma, ATM den kartsız para yatırma gibi işlemleri sizlere anlatacağım. ATMden para gönderme konusunda aklınızda kafa karışıklığı varsa, işlemi yapacağınız şekle göre ne yapmanız gerektiğini aşağıda […]

Okumaya devam et

BANKACILIK

EFT Gitmedi Neden Geri Döner? 2022 Bankacılık Güncellemeleri

eft gitmedi neden geri döner

EFT gitmedi neden geri döner diye merak edenler buraya! Farklı iki banka hesabı arasında yapılan para transferine EFT adı verilmektedir. EFT yapan kişi, bu işlemi yaparken karşı hesabın sahibinin adı, soyadını ve para göndereceği hesabın IBAN numarasını sisteme yazmalıdır.  EFT yapıldığını nasıl anlarız? EFT hesaba geçmedi diye endişelenmeyin, EFT yapılırken yukarıda söylediklerimden biri veya ikisinin […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.