finansportali.net

EVDE EK İŞ

İstanbul Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar 8.000 TL GELİR!

İstanbul evlere paketleme işi veren firmalar

Tüm şehirleri anlatıp da İstanbul’dan bahsetmemek elbette olmaz. İstanbul evlere paketleme işi veren firmalar üzerinden anlatacağım bilgiler sayesinde, iddia ediyorum belki de yüzbinlerce kişi faydalanabilecek!

Bu yazıyı niye mi hazırladım? Çünkü İstanbul evde ek iş arayan herkese yardımcı olmak istiyoruz.

Özellikle; Kartal, Pendik, Gaziosmanpaşa, Bağcılar, Esenyurt, Ümraniye, Fatih, Sultanbeyli, Kadıköy gibi semtlerde yaşıyorsanız İstanbul evde paketleme iş veren firmalar ile kolay bir şekilde iletişime geçmeniz için!

Ayrıca, İstanbul evde iş imkanı ile ayda 8.000 TL‘ye varan bir gelire sahip olacağınızı da belirtmek isterim. Evet, gördüğünüz gibi memur maaşlarından bile daha yüksek bir ücret kazanabilmeniz mümkün. Nasıl mı? Açıklayacağım, merak etmeyin.

Advertisement

Oturduğu yerden çalışarak para kazanmak isteyen ev hanımları, öğrenciler, emekliler ve paraya ihtiyacı olanlar… Hazırsanız, Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası: İstanbul evlere paketleme işi veren firmalar, bu yerlerin adresleri, telefon numaraları ve iletişim bilgileri ile ilgili 2022 yılı güncel bilgilerini paylaşıyorum. 

İstanbul Evde Ek İş İmkanları!

İstanbul Evde Ek İş İmkanları
İstanbul Evde Ek İş İmkanları

Biliyorsunuz, İstanbul evlere ek iş konusunda oldukça yoğun bir iş hacmine sahip. Türkiye’nin en yoğun nüfuslu, büyük – küçük binlerce firma ve atölyeye ev sahipliği yapan mega kent İstanbul’da yaşayanlara güzel bir haberim var.

Şehirdeki işletme, imalathane ve fabrika gibi yerlerin fazla sayıda olması, İstanbul’ da evlere iş veren firmalar listesinin kabarık olmasında son derece etkili. Evde ek iş yaparak para kazanmak istiyorsanız aşağıdaki önerilerime bir göz atın, ayrıca her bir önerimi tüm ayrıntılarıyla içlerinde açıkladım.

Mutlaka inceleyin, belki de İstanbul evlere paketleme işi veren firmalar ile kolayca iletişime geçebileceksiniz. Üzerlerine tıklayarak okuyabilir ve basit bir şekilde paketleme işlerini alabilirsiniz!

İstanbul Evde İş Arayanlara Büyük Fırsatlar Sunuyor

İstanbul evlere paketleme işi veren firmalar , tekstil ve deri işlerinin yanında, süsleme, organik bitki paketleme işleri de evlere verir. Mega kentte evlere iş veren firmaların çoğu;  Zeytinburnu, Esenyurt, Kadıköy, Güngören, Esenler, Ümraniye ve Bağcılar tarafında yoğunlaşmıştır.

Bu yerlerde iş alan ev hanımları, düzenli çalıştıkları süre boyunca her ay 5.000 – 8.000 TL arası gelir elde edebiliyor. Peki evlere iş veren firmalara nasıl ulaşabilirim diye soranlar ne yapmalıdır?

Advertisement

İstanbul evlere paketleme işi veren firmalar güvenilir mi

Firmaların güvenilir olup olmadığını ancak referansları sayesinde öğrenebilirsiniz. Daha önce çalışan kişilerden mutlaka garanti almalı ve bu şekilde iş almalısınız. İş bitiminde de paranızı isteyip siparişleri teslim edebilirsiniz.

İstanbul Evlere İş Veren Firmalar Başvuru Yöntemleri!

İstanbul Evlere İş Veren Firmalar-min
İstanbul paketleme işi başvuru yöntemi

İstanbul evlere paketleme işi firmalar için 3 farklı şekilde başvuru yapabilirsiniz. Hemen anlatıyorum:

1- İŞKUR üzerinden. Bu seçenek şöyle:

İstanbul evlere paketleme işi veren firmalar İŞKUR üzerinden ilan açabiliyorlar. Bölgenizde bulunan bir İŞKUR şubesine gidin ve bir meslek danışmanı ile görüşerek evde ek iş yapmak istediğinizi belirtin, kaydınızı oluşturun.

Ya da İŞKUR E-şube web adresi üzerinden bir profil oluşturarak İstanbul evde paketleme işi ilanları nelermiş, görüntüleyin. Kendinize uygun olan işlere internet üzerinden başvuruda bulunun.

2- Tanıdık, referans bağlantısıyla:

Bu işleri yapan bir tanıdığınızı bulun ve birlikte, ek iş aldığı firmaya giderek bizzat başvuruda bulunun. Bu en etkili yöntemdir. Özellikle, İstanbul gibi dolandırıcıların cirit attığı bir şehirde, referans üzeri çalışan almak zaten en mantıklısı…

Advertisement

İstanbul evlere iş veren firmalar, yapılan başvuruların bizzat firmaya gelerek yüz yüze yapılmasını tercih ederler.  Bunun yanı sıra şu anda evde iş yapan bir tanıdığınız varsa onun aracılığı ile de bu firmalara iş başvurusunda bulunabilirsiniz. İstanbul evlere paketleme işi veren firmalar bu yöntemlerle bulunabilir.

3- Güvenilir iş ilanı siteleri:

Günümüzde paketleme işi ilanı yayınlayan onlarca site bulunuyor. Ancak bunların güvenilir olması son derece önemli değil mi? Mesela benim size önerebileceğim web siteleri şunlar: careerjet – isinolsun sahibinden gibi siteler üzerinden de başvuru yapabilirsiniz.

Bu sitelerde yayınlanan bütün iş ilanları güncel oluyor. 

Ayrıca, İstanbul evlere paketleme işi veren firmalar ile iletişimi geçmek için Evde Ek İş İlanları ve EVDEN PARA KAZANMA İLANLARI ve Ek iş ilanları Paketleme İşleri Facebook gruplarına katılabilirsiniz.

Advertisement

Evlere İş Veren Firmalardan Nasıl Sipariş Alınır?

İstanbul evlere paketleme işi veren firmalar konusunda evde ek iş oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir.  Ek iş isteyenler, evde paketleme işi, evde tütün sarma, evde davetiye katlama, evde süs eşyası yapma, evde gelinlik süsleme gibi daha birçok alanda ek iş talebinde bulunabilirler.

Kısacası siz hangi alanda yetenekli iseniz o alanda iş siparişi isteyebilirsiniz. Bunun için internetten iş siparişi olabileceği gibi, doğrudan atölyelere giderek de çalışma talebinde bulunabilirsiniz. Hatta şöyle bir ipucu da vereyim: Doğrudan gittiğiniz zaman işi alma olasılığınız daha fazla artıyor. 

İstanbul Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar Telefon Numaraları 

İstanbul Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar Telefon Numaraları
İstanbul evlere ek iş telefon numarası

İstanbul’da evde ek iş alabileceğiniz yüzlerce, belki de binlerce firma bulunuyor. Gerçekten, bunu ispat edebilirim. Mesela, aşağıda sizlerle paylaştığım 5 maddelik listeyi, farklı firma sektörleri üzerinden deneyin. Pişman olmayacaksınız! Ayrıca, paketleme işi veren yerlerin telefon numaraları, adresleri ve iletişim bilgileri için de bu yöntemi kullanabilirsiniz. İşe yarıyor!

 1. İnternet aramaları için kullandığınız arama motorunu açın. (Google, Yandex ve Yahoo gibi…)
 2. İstanbul tekstil atölyesi yazarak haritalar kısmına gelin.
 3. İşte karşınızda, İstanbul evlere paketleme işi veren firmalar tam listesi! 
 4. Sol tarafta bu firmaların adreslerine, isimlerine ve telefon numaralarına ulaşabilirsiniz. 
 5. Bu arada 0546-0532 gibi cep telefon numaralarını değil de 0212-0216 ile başlayan iş yeri telefonlarını aramanızı öneriyorum. Aksi halde, işverenleri birazcık kızdırabilirsiniz. Benden söylemesi…
 6. Anlamadınız mı? O zaman direkt BU bağlantıya tıklayın!

Yukarıda listelediğim evde ek iş fikirlerinin bazılarını aşağıda İstanbul şehri için açıkladım. Gelin birlikte inceleyelim, hangisi size uygun?

Evde paketleme işinin ortalama kazancı ne kadar?

Paketleme işinin kazancı sizin hızınıza ve firmaya bağlı olarak değişir. Bazı kişilerin ayda 5.000 TL – 8.000 TL arası gelir elde ettiği hatta sadece bu gelir ile geçinip ev alabildikleri ifade ediliyor.

İstanbul Evde Paketleme İşi İlanları

Şimdi sizlere ilçe ilçe önemli görülen birkaç paketleme işinden bahsedeceğim. Hatta sadece işlerden bahsetmeyeceğim aynı zamanda ne kadar kazanç elde edeceğinizi de anlatacağım. O zaman haydi detaylara…

Advertisement

İstanbul’da Sabun Paketleme İşleri

İstanbul evde sabun paketleme işi
İstanbul evde sabun paketleme işi

İstanbul evlere paketleme işi veren firmalar arasında sabun üreticileri de yer alıyor. İstanbul genelinde evde sabun paketleme işi veren firmalar bulunur. Bu firmalar, ürettikleri sabunların doğru şekilde kutulanması ve paketlenmesini isterler. Evlere getirilen kokulu sabunlar, renkli sabunlar evdeki bayanlar tarafından uygun süsleme malzemeleri ile süslenir. Süslenen sabunlar uygun kutulara konularak paketlenir.

En iyi para kazandıran paketleme seçenekleri arasında sabun işinin çok fazla verildiğini söyleyebilirim. Eğer siz de evlere sabun paketleme işi veren firmalar ile iletişime geçmek istiyorsanız, yazımın devamında açıkladığım başvuru yöntemlerini deneyebilirsiniz.

Ancak acele etmeyin, daha başka İstanbul evde paketleme işlerinden de bahsettim!

Kazancı: Sabun işinde paket başına ortalama 1 TL alırsınız. Günde 400 sabun paketlerseniz, günlük kazancınız 400 TL, ayda toplam 20 gün çalışsanız elde edeceğiniz kazanç ise 8.000 TL civarında olacaktır.

İstanbul Evde Kına Paketleme İşi – 5.000 TL Kazanç!

İstanbul Evde Kına Paketleme İşi
İstanbul Evde Kına Paketleme İşi

İstanbul evlere paketleme işi veren firmalar arasında düğün-kına ürünleri satan yerleri de düşünebilirsiniz. Özellikle Eminönü ve Kapalı Çarşı ve Fatih‘te bulunan bu dükkanlar, kına malzemelerini ev hanımlarına paket ettirirler. Bunun için birçok ev hanımı da kına paketleme işi alarak evde para kazanma fırsatı elde edebilir. İstanbul içi evde kına paketleme işi yapmak isteyenler; 

 • Merter
 • Mecidiyeköy 
 • Fatih
 • Beykoz
 • Kadıköy
 • Esenyurt
 • Bağcılar
 • Zeytinburnu
 • Pendik 

semtlerinde bulunan kına ürünleri satan dükkanlara başvuru yaparak bu işi alabilirler.

Ayrıca, Evde Kına Paketleme İşi ile Para Kazanmak başlığında anlattığım bilgileri okumak da hoşunuza gidecektir. 

Kazancı: Paket başına 1- 2 TL arasında para alırsınız. Bu işi günde 10-12 saat boyunca yaparım diyorsanız, aylık kazancınız 5.000 TL‘yi geçecektir.

Advertisement

Kartal – Evde Davetiye Katlama İşi

Evde Davetiye Katlama İşi
İstanbul Evde Davetiye Katlama İşi

İstanbul evlere iş veren firmalar arasında organizasyon şirketlerinin de olduğunu açıklamak istiyorum. Bu şirketler, özellikle Kartal ve Pendik bölgelerinde sayıca çok fazlalar.

Belki şaşıracaksınız ama düğün, sünnet, kına gibi organizasyonlar ile uğraşan şirketlerin çoğu; işlerinin bir kısmını evden çalışmak isteyen kişilere devrederler. 

Davetiye katlama işlerini, çoğu zaman parti malzemeleri satan dükkanlar gibi küçük işletmeler sizlere verir. Yapımı oldukça basit, kazancı da bu oranda yeterli olan evde davetiye katlama işi ile ev ekonominize katkı sağlayabilirsiniz.

Evinizde ne kadar çok davetiye katlarsanız o kadar çok para kazanırsınız. Davetiye katlama işi yapmak isteyen kişiler, birazdan vereceğim Facebook gruplarına katılarak ilgili firmaların iş ilanlarını görebilirler.

Kazancı: Katladığınız davetiye başına 1  TL kazanırsınız. Az gelmesin, bu iş çok basit. Günde 8 saat çalışarak 300 -400 davetiye katlamanız mümkün. Bu da aylık gelirinizin 5.000 TL olmasını sağlayacak bir iş önerisiydi! Ayrıca daha  fazla çalışabilirim diyorsanız o zaman elde edeceğiniz kazanç 6.000 – 7.000 TL’yi bulabilir. İstanbul evlere paketleme işi veren firmalar genellikle bu bahsettiğim sektörler arasında yer alıyor. Devam edelim…

Advertisement

İstanbul Merter – Evde Düğme Dikim İşi

Merter evde düğme dikme işi
Merter evde düğme dikme işi

İstanbul evlere paketleme işi veren firmalar aslında evde düğme dikim işlerini de sizlere gönderiyor. Ancak bu işleri çoğunlukla tekstil atölyeleri üzerinden alabilirsiniz. Düğme dikim işi, genelde kıyafet ve perde düğmelerini içerir.  Atölyede çok fazla zaman harcanmasına sebep olan bu işler, daha çok evlere sipariş usulü verilerek aradan çıkarılır.

Bu şekilde günde 400 adet iş yapan kişiler, aylık ortalama 5.0006.000 TL kazanabilirler. Siz de evlere iş veren firmalara ulaşarak bu kazançlara ortak olabilirsiniz.

Ayrıca, İstanbul evde düğme dikim işi veren firmalar nereler diye soruyorsanız, hemen söyleyeyim. Bence siz bir an önce Merter ve bölgesini araştırmaya çıkın. Burada, bu işi alabileceğiniz yüzlerce firma ve atölye bulunuyor. 

İstanbul Evlere Tekstil İşi Veren Firmalar

İstanbul tekstil işi veren firmalar
İstanbul tekstil işi veren firmalar

İstanbul evlere paketleme işi veren firmalar haricinde bazı tekstil işlerini de düşünebilirsiniz. Bunlar paketleme işinden ziyade, düzenleme, dikme, süsleme, katlama ve temizleme gibi işleri içerebilir.

Şehrin bazı semtlerinde atölye sahipleri evlere sürekli olarak fason ek iş veriyor. Daha da iyi anlayabilmek adına, Penye Fason İş Veren Firmalar başlıklı yazımı okumanızı tavsiye ederim. !

Makinadan çıkan ürünlerin herhangi bir yerine ortaya çıkan defo ya da yanlış dikim sorunu evlere iş verilerek çözülür. Bunun için her türlü malzeme, tarafınıza temin edilir ve evde sadece makasla ya da diğer malzemeler ile yanlış dikilen kısımları düzelterek para kazanabilirsiniz. 

İstanbul’da Evlere Verilen Diğer Ek İşler

İstanbul Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar
İstanbul Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar

İstanbul içinde oturup da evde ek iş isteyenler için her zaman önerebileceğimiz ilk iş alanı evde paketleme işi ve buna benzer olarak evde ütü yapma, iplik temizleme işi, katlama, kolileme ve etiket kesme gibi işler yer alır.

Pandemi süreci nedeniyle İstanbul genelinde bulunan binlerce atölye ve fabrika, evden para kazanmak isteyen kişilere iş vererek kazan – kazan durumu yaşıyor.

Advertisement

İstanbul evlere paketleme işi veren firmalar sayesinde, aile içi gelire katkı sağlamak isteyen ev hanımlarına yönelik olan bu işler sayesinde yüzbinlerce kişi düzenli ek gelir sağlayabiliyor.  Peki, konuyla ilgili merak edilen soruları da sizlerle paylaşmamı ister misiniz?

İşte şimdi belirteceğim soruların cevaplarını verdikten sonra İstanbul evlere paketleme işi veren firmalar ile ilgili diğer detaylara da kısaca değinmek istiyorum!

Soru ve Cevap

İstanbul’da paketleme işlerini kim ya da hangi kurumlar verir?

İstanbul’da evlere paketleme işi veren firmalar arasında en aktif olan küçük atölye sahipleridir. Apartman altlarında faaliyet yürüten bu iş yeri sahiplerine şahsen başvuru yaparak evde paketleme işini alabilirsiniz.

Advertisement

İstanbul içinde hangi ek işler yapılabilir?

– Evde tekstil ürünlerini paketleme,
– ütüleme,
– etiketlerini sökme-temizleme,
– gömlek katlayıp poşetleme,
– maske dikimi,
– kürdan ve plastik bardak paketleme

gibi işlerdir. Bunların yanı sıra; sabun, mum, kına ve süs eşyası yapım işleri de vardır. Bu kadar çok çeşitliliği olan evde ek iş imkanları arasından kendinize en uygun olanını seçebilirsiniz.

İstanbul evde ek iş başvurusu nereden yapılmalı?

Advertisement

Başvuruları firmalarla yüz yüze yapabilirsiniz. Sosyal medyadaki evde ek iş ilanlarına başvurabilirsiniz. Ayrıca firmaların telefon numaralarından başvuru sağlayabilirsiniz.

İlgili içerik: Koton evde paketleme işi 

İstanbul Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar Yorumları

Bu konuyla ilgili olarak son bir detay daha aktarmak istiyorum. İstanbul evlere paketleme işi veren firmalar yorumlarının ne olduğunu birçok kişi merak ediyor. Size birkaç çalışandan şu yorumları topladım ve buraya ekledim. umarım işinize yarar: 

M.Ilgaz : “Etrafımda birkaç kişi bu işi yapıyordu. Ben de merak edip İŞKUR üzerinden başvuru yaptım. Aradan çok zaman geçmeden geri dönüş aldım ve önceleri çok iş gelmese de artık bir ayım dolu dolu geçiyor. İlk iş aldığımda kazandığım para 3.000 TL iken artık 6.000 TL‘ye kadar kazanabiliyorum. “

H. Aydın: “Kızım evde nikah şekeri paketleme işi yapmaya başladı. Önce haftada iki gün yaparken zamanla bu günler arttı ve artık sanki tek işi bu olmaya başladı. Ama aldığı para da emeğinin tam karşılığı diyebilirim. En az 7.000 TL alıyor. Tabi çoğu zamanını paketleme işi yaparak geçirdiği için bu kadar para kazanıyor. “

Advertisement

İstanbul evlere paketleme işi veren firmalar hakkında daha fazla merak ettiğiniz bir soru varsa aşağıya YORUM bırakabilirsiniz. İyi günler dilerim… 🙂

205 Yorum

 1. Kudi

  22 Haziran 2022 at 23:02

  Merhaba hayırlı işler İstanbul çekmeköy güngören mahallesinde oturuyorum yardımcı olursanız geri dönüş yaparsanız sevinirim iyi çalışmalar evde ürün paketleme işi arıyorum dönüş lütfen

 2. Fatma akçay

  20 Haziran 2022 at 22:47

  Evde paketleme işi istiyorum Sarıyerde oduruyorum bana yardımcı olabilir misiniz

 3. Kudret

  5 Haziran 2022 at 11:04

  Merhaba evde boş zamanlarımı değerlendirmek yararlı olmak istiyorum çekmeköy güngören mahallesi

 4. Merve nur Dereli

  30 Mayıs 2022 at 22:48

  Istanbul da yaşıyorum.Ek iş yapmak istiyorum. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.5530797321

 5. Aysun

  30 Mayıs 2022 at 15:45

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum sizden ricam bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

 6. gamze

  25 Mayıs 2022 at 18:36

  merhabalar evde paketleme işi arıyorum full evdeyim ve boş zamanım çok ve ihtiyacım çok lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim

  tel :05537833943
  acil dönüş yaparsanız sevinirim iyi günler

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

205 yorum

EVDE EK İŞ

Eve İş Veren Güvenilir Firmalar – 10 EN GÜVENİLİR Firmayla!

Eve iş veren güvenilir firmalar

Sizlere evde ek iş yapabilmeniz için bilgiler sunmaya devam ediyorum. Bu yazımda da tüm detaylarıyla eve iş veren güvenilir firmalar hangileri? 2022 için sizlerle paylaştım. Her geçtiğimiz gün evden çalışanların sayısı artıyor. Ev hanımları başta olmak üzere, öğrenciler, emekliler, ek kazanca ihtiyacı olan herkes eve iş veren firmalar sayesinde para kazanabiliyor.💸 Güvenilir evde paketleme işi […]

Okumaya devam et

EVDE EK İŞ

Evde Para Kazandıran İşler – 40 EN KAZANÇLI İŞ FİKRİYLE!

evde para kazandıran işler

Evde boş vaktiniz mi var? Hadi bunu kazanca çevirelim ve evden kazanç sağlayalım. Evde para kazandıran işler sayesinde, gayet tatmin edici gelirler sağlayabilirsiniz. Bunun için kazançlı evde ek iş fikri neler, bulmanız gerekiyor. Merak etmeyin, sizlere bu yazıda 40 bol kazançlı, yapabileceğiniz evde ek iş fikri sunacağım. Bu yazıda evde para kazanılacak işler bir sürü! […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.