finansportali.net

EVDE EK İŞ

Ankara Evde Ek İş Veren Firmalar – 2022 Telefon Numaraları!

Ankara evde ek iş veren firmalar

Ankara evlere iş veren firmalar ile evden çalışarak ayda 6.000 TL para kazanmak ister misiniz? O zaman Ankara evde ek iş seçeneklerini öğrenmeniz için hazırladığım bu yazıyı muhakkak okumalısınız.

Yenimahalle, Polatlı, Sincan, Etimesgut, Keçiören, Mamak, Ayaş gibi nerede olursanız olun, bunun  önemi yok. Bu yazımda, Ankara’nın her bölgesinde yaşayan; ev hanımları, öğrenciler, emekliler ve iş arayanlar için fırsat var.

Ankara evde paketleme iş ilanları telefon numarası ve Ankara evde paketleme işi ilanlarına kadar her noktaya değineceğim. Hatta Ankara Yenimahalle’de evlere iş veren yerleri dahi öğreneceksiniz. 

Advertisement

Hadi başlayalım! İşte, Ankara evlere iş veren firmalar ve 2022 iletişim bilgileri!

Firmaların Evlere Verdiği İşlerle Para Kazanmak Mümkün Mü?

Ankara Evlere İş Veren Firmalar
Ankara Evlere İş Veren Firmalar

Ankara’nın ister merkezinde ister ilçesinde yaşıyor olun, muhakkak kendinize uygun bir ek iş imkanı bulabilirsiniz. Evden ek iş ilanlarını nasıl bulabilirim?  diye düşünen ve Ankara evlere iş veren firmalar hakkında araştırma yapanlar buraya! 

Evde ek iş yaparak para kazanmak, özellikle pandemi ile birlikte popülerlik kazandı. Haliyle artık tüm firma sahipleri, evlere verilen ek işlerde gerekli olan malzemeleri, işi yapacak olan kişiye memnuniyetle ulaştırıyor.

Firmaların evlere verdiği bu tarz işlerin en güzel yanı da; siparişlerin teslimatının toplu bir şekilde yapılması. Nasıl mı? Anlatıyorum! 🙂

Masrafsız kazanç elde etmek için evlere iş veren firmalarla iletişim kurmak, iyi bir yan gelir elde etmek için önemlidir. Beceri, biraz el çabukluğu ve disiplin ile kargo ile evlere iş veren firmalar aracılığıyla ek iş alarak para kazanabilirsiniz.

Ankara Evde Yapılabilen Tüm Ek İşler!

Ankara Evde Yapılabilen Tüm Ek İşler
Ankara evde tekstil işi

Ankara evlere iş veren firmalar her geçen gün artıyor.  Firmalar yanlarında sigortalarını ödeyecekleri personelleri çalıştırmak yerine, evden para kazanmak isteyen sizleri tercih ediyorlar.

Bu fırsatı değerlendirmek de tamamen size kalmış. Peki, Ankara evde ek iş seçenekleri neler? İşte aşağıda listeledim!

Advertisement

Ekonomik sorunlar sebebiyle çalışmanız gerekiyor; ancak çocuklarınız olduğu için evinizden çalışmak istiyorsanız, yapabileceğiniz en iyi şey, eve iş verenlerle çalışmaktır.Ankara ev içinde yapılabilecek işler;

gibi işleri kapsar. Evde paketleme işi Ankara için çok uygun bir evde ek iş fırsatı diyebilirim. Yukarıda sıraladığım bütün işleri, evlere iş veren firmalarla iletişim kurarak yapabilirsiniz.Nasıl mı?

Merak etmeyin, onu da anlattım! Ankara evlere iş veren firmalar için ayrıntılar, yazımın devamında sizleri bekliyor.

Ankara Evlere İş Veren Firmalar 

Evet, Ankara evde iş veren firmalar sayıca çok demiştim. Peki, bu yerler nereleri kapsıyor? Detaylıca anlattım. İşte onlar:

 • Düğün Malzemeleri Satan YerlerOrganizasyon ŞirketleriPlastik ve Ambalaj FabrikalarıTekstil AtölyeleriKimya Sanayi Fabrikaları

Eve iş veren firmalar Ankara 2022 için bu şekilde. Gördüğünüz gibi, sizlere Ankara evlere iş veren 5  farklı firma bilgisinde bulundum.

Ankara’da Evlere İş Veren Firmalar Kazançları

Bütün fabrika ve atölyelerin size verebileceği evde ek iş olanakları farklıdır. Bunu bir özet niteliğinde sizlere hazırladım. Ama sonrasında Ankara evlere iş veren firmalar sayesinde elde edeceğiniz kazançları daha detaylı bir şekilde örnekler kullanarak bahsettim.

evde paketleme işi veren firmalar ankara

evde paketleme işi veren firmalar

ankara

Ankara Evlere İş Veren Firmalar 
Ankara evde kına paketleme işi

Örnek (1) Evde kına paketleme ve davetiye katlama gibi işleri, Ankara’da düğün malzemeleri satan esnaflardan kolayca bulabilirsiniz. Hatta, bunun için bence Kızılay bölgesini gezin derim.Örneğin, firmayla anlaşma  yaptınız. Size paketleme başı 1 TL’den haftalık 800 paket iş verdiler. Sadece bir haftalık işten 800 TL kazanıyorsunuz. Sadece bir ayda elde edeceğiniz kazanç toplamda 3.200 TL olacak.

Tabi sadece tek bir iş yapmak zorunda değilsiniz. Ankara evlere kına paketleme işi veren firmalarla ve organizasyon şirketleriyle çalışarak  birden fazla iş yapabilirsiniz.

Ankara evlere iş veren firmalar
Ankara evlere iş veren firmalar 2022

Örnek (2) Organizasyon şirketleri de Ankara’da fazlasıyla bulunuyor. Özellikle evde paketleme işi Ankara dediğimizde Çankaya ve Etimesgut bölgesinde bu yerleri bulabilirsiniz.Az önce örnekte verdiğim işleri, dilerseniz organizasyon şirketlerinden de alabilirsiniz. Size güzel bir bilgi de vereyim. Bu işleri günde 8-10 saat yaparak organizasyon şirketlerinden ayda 4.000 TL para kazanmanız mümkün.Mesela nikah şekeri paketleme işi veren firmalar Ankara içinde organizasyon şirketleri tarafından veriliyor.

ankara evde kürdan paketleme işi
Ankara evde kürdan paketleme işi

Örnek (3) Özellikle Polatlı ve Sincan taraflarında bulabileceğiniz “Ambalaj ve Plastik fabrikaları” üzerinden; evde kürdan paketleme işi, evde maket bıçağı montajı işi, evde yara bandı paketleme işi ve evde plastik poşet katlama işi gibi işleri alabilirsiniz.Ankara evlere iş veren firmalar ile yapabileceğiniz işlerden birisi de bu. Bu işler sayesinde en az 5.000 TL kazanabilirsiniz. Aşağıda Ankara evde paketleme işi veren firmalar telefon numaralarını ve iletişim adreslerini de ekleyeceğim. Merak etmeyin…!

Ankara Evlere İş Veren Firmalar
Ankara evde paketleme işi

Örnek (4) Tekstil atölyeleri, Türkiye’nin her yerine dağıldığı gibi; Ankara evlere iş veren firmalar arasında elbette bulunuyor. Çankaya, Keçiören, Yenimahalle ve Altındağ gibi bölgeler, Ankara’da evlere tekstil işi alabileceğiniz yerler arasında.Ankara Çankaya evde paketleme işi veren firmalar mevcut. Bu gibi firmalara giderek evde etiket kesme ve iplik ayırma gibi işler alabilirsiniz.

Ayrıca, ilginizi çekeceğini düşündüğüm bir içeriğim var, dilerseniz bir göz atın: Penye Fason İş Veren Firmalar

Ankara evde sabun paketleme işi
Ankara evde sabun paketleme işi

Örnek (5) Ankara, Kimya Sanayi fabrikaları kapsamında fazlasıyla aktif bir şehirdir. Peki, bu fabrikaların evde ek iş imkanları ile ne gibi bir ilgisi var?Şöyle söyleyeyim, evde sabun paketleme işi tam olarak kimya sanayi fabrikaları tarafından evlere verilir. Evet, bazı zamanlar sabun satan yerlerden de bu işi alabilirsiniz. Ancak çoğunluk, bu fabrikalar üzerinden yürütülür.

Ankara’da İlçelere ve Semtlere Göre İş Veren Yerler

Aşağıda saydığım semtlerde ve ilçelerde değişik alanlarda iş veren yerler bulunuyor. Şimdi sıralayacağım ilçelerde Ankara evlere iş veren firmalara rahatlıkla ulaşabilirsiniz. 

Advertisement

Ankara evlere iş veren firmalar ve bulundukları ilçeler nereler?

Akyurt , Altındağ – Ayaş -Bala -Beypazarı -Çamlıdere -Çankaya -Çubuk -Elmadağ- Etimesgut-Evren-Gölbaşı -Güdül -Haymana – Kalecik-Kazan – Keçiören – Kızılcahamam -Mamak – Nallıhan – Polatlı -Pursaklar – Sincan – Şereflikoçhisar 

Ankara’da ilçelere ve semtlere göre eve iş siparişi veren bu yerlerin bir ortak özelliği de fason çalışmalarıdır. Fason kişiler genelde aracı olan ve size iş getiren kişilerdir.

Önemli Uyarı:  Kendilerini iş veren olarak tanıtıp da ön siparişler için para isteyen, kapora talebinde bulunan kişilere kesinlikle itibar etmeyiniz. Bu kişilerin tamamı dolandırıcıdır. Bir iş veren hiçbir zaman sizden para istemez. Sadece sizden referans olarak isim vermenizi isteyebilirler.

Ankara evlere iş veren firmalar ile iletişim kurmak için sosyal medya platformlarını kullanabilirsiniz.Özellikle bu ve benzeri işlerin yayınlandığı evde ek iş ilanları ve evden para kazanma ilanları adlı Facebook gruplarına üye olarak ilgili firma ve kişileri bulabilirsiniz.

Advertisement

Bunlara ek olarak bir de Ankara ek iş ilanları yayınlanan Facebook grupları da güncel ilanlar yayınlıyor. Firmalar bazı dönemsel işleri için işçi çalıştırmak yerine evlere iş vererek bu işleri daha ucuza üretilebiliyor.

Siz de yapmak istediğiniz ya da çok iyi yaptığınız bir işi internet ortamından araştırarak bu işi veren firmalara ulaşabilir ve ek iş ilanlarını inceleyebilirsiniz. Ankara Evlere İş Veren Firmalar ile ilgili içerik: Evlere Ek İş Paketleme 

Ankara Evde İş Veren Firmalar Adres Bilgisi Bulma!

ankara evde ek
Ankara evlere paketleme işi veren firmaların telefon numaraları

Ankara evlere iş veren firmalar arasında ulaşabileceğiniz yerler var; ancak doğru iletişim kanallarını da bulmanız gerekiyor.Örneğin: İnternet üzerinden bu kişiler ile iletişim kurmanız gerçekten zordur. Ancak imkansız değil! Ben size gereken tüm güncel bilgileri verdim. Hadi, sıradaki konuya geçelim!Ankara evde iş veren firmaların adreslerini nasıl bulabilirsiniz? Dikkatlice okuyun!

 1. Kullandığınız arama motoruna girin, mesela Google.
 2. Ankara Tekstil atölyesi yazın.
 3. Karşınıza Ankara ve ilçelerinde bulunan tüm tekstil firmaları çıkacaktır.
 4. Sol tarafta bu firmaların adres ve telefon numaraları bilgilerine ulaşabilirsiniz. 

Böylece Ankara evlere iş veren firmalar başvurusu da yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken güvenilir olanları bulmak.Tabi bu noktada aklımıza şu soru da geliyor:

Ankara evlere iş veren firmalar güvenilir mi?

 Çok bilinen firmalar güvenilirdir. Aynı şekilde internet siteleri üzerinden başvuru yaptıysanız da mutlaka iyice isimlerini araştırmalısınız. Eğer güven vermiyorsa, hakkında çok fazla detay yoksa kesinlikle burayı es geçebilirsiniz. Çünkü dolandırıcılar oldukça fazla. 

Ankara’da Evde İş İlanları (Güncel 2022)

Ankara evlere iş veren firmalar, bizzat başvuru dahilinde sizlere daha çok güvenecek ve iş vereceklerdir.  Bilindiği gibi başkentte büyük iş sektörleri bulunur ve yalnızca evde paketleme işi yaparak dahi güzel paralar kazanmak mümkündür.

Advertisement
 • İnternet ortamında kısa bir araştırma yaparak Ankara evde iş ilanları veren firmalara ulaşabilirsiniz.
 • Örneğin, kariyer sayfaları ya da evde ek iş siteleri bakabileceğiniz siteler arasında olabilir. 
 • Ankara evlere iş veren firmalar için aşağıdaki yollara da göz atın.

Ankara İŞKUR evde iş veriyor mu?

İŞKUR üzerinden evde paketleme işleri gibi işler alabiliyorsunuz. Bunu için İŞKUR’a kayıt olmanız gerekiyor. E – şube’den anında kayıt olabilir ve iş ilanlarını görüntüleyebilirsiniz.

İŞKUR Ankara Evde Ek İş İlanları

ankara evde iş ilanları
Ankara İŞKUR evlere ek iş başvuru

Ayrıca, Ankara evde paketleme iş ilanları yayınlayan güvenli bir kurumdan da bahsetmek istiyorum. Türkiye İş Kurumu! Evet, İşkur Ankara evlere paketleme işi veren yerler arasında yer alıyor.

 • Ankara evlere iş veren firmalar İŞKUR üzerinden ilan verebiliyor.
 • Bu yüzden İşkur üzerinden hesabınızı aktif hale getirmeniz oldukça avantajlı olacaktır!Bunun için yapacağınız şey ise çok basit. Ya bölgenizde size en yakın bulunan bir İŞKUR binasına giderek, meslek danışmanları ile görüşeceksiniz ya da İŞKUR-E şube üzerinden bir profil oluşturarak başvuru yapacaksınız.
 • Ardından İŞKUR Ankara evde ek iş ilanlarına başvurabilirsiniz.

Ayrıca, İŞKUR Evde Paketleme İşi Başvuru Formu  nasıl doldurulur? başlıklı yazımı da kesinlikle okumalısınız! Hemen başvuruda bulunabilirsiniz.

İş verenlerle telefon ile görüşme yaparak, iletişim kurarak işle ilgili tüm detayları edinebilirsiniz. Bazı firmaların verdikleri işler, bir kişinin yapmasına olanak tanımayan işleri kapsar. Böyle durumlarda tanıdıklarınız ile küçük bir ekip kurabilir ve toplu siparişler alabilirsiniz.

Sahibinden Evde Paketleme İşi var mı?

Evde paketleme işi Ankara için bazı firmaların Sahibinden.com sitesinden ilan verdiğini görebiliyoruz. Ankara evde ek iş ilanları için siteden arama yaparsanız, karşınıza bazı iş ilanları çıkabilir. Örneğin: Davetiye Katlama işi Sahibinden. Bunun için devamlı olarak ilanları kontrol etmek gerek

Ankara Evlere İş veren Yerler Telefon Numarası ve İletişim

Ankara Evlere İş veren Yerler Telefon Numarası
Ankara evde ek iş veren firmalar telefon numarası

Ankara içinde bulunan bütün iş yerlerin telefon numarası zaten internette bulunuyor. Ama buraları telefonla arayıp eve ek iş istiyorum deseniz bile iş verenlerin sizlere olumlu dönüş yapmaları neredeyse imkansız.

Çünkü bu gibi firmalar, temkinli davranıp daha çok yüz yüze tanıştıkları ve güvendikleri kişilere iş verirler. Sonuçta sizin elinize yüzlerce hatta binlerce TL değerinde ürün verecekleri için bu konuda oldukça titiz davranırlar.

Ankara’daki bazı tekstil ve perde atölyelerinin telefon numarası aşağıdaki gibidir: 

Advertisement
 • +90312220016
 • +90312211487
 •  +9031222015

Kısacası Ankara içinde ek iş istiyorum diyorsanız yine de buraları telefonla aramak yerine bizzat tekstil atölyelerine ve plastik fabrikalarına giderek iş isteyebilirsiniz. Çünkü belirttiğim gibi birebir görüşmeler her zaman daha fazla akılda kalıyor. 

Ankara Evde Maske ve Yüz Siperi Yapmak

Ankara Evde Maske ve Yüz Siperi Yapmak
maske ve yüz siperi yapma işi

Ankara evlere iş veren firmalar başlıklı yazımın sonuna gelirken; başkentte onlarca tekstil firmasının evlere koruyucu yüz maskesi işi verdiğini de söylemek istiyorum.  Her maskenin dikimi ortalama 5 dakika olup, tanesine 1 TL alırsınız. 

 • Sıkı bir çalışma temposu ile günde ortalama 500 adet maske üretebilirsiniz. 
 • Özellikle evde dikiş makinesi olan ve bu işlere yatkınlığı olan kişiler evde maske üreterek para kazanabilirler.
 • Maske yapamam diyenler ise çok basit şekilde evde yüz siperi üretebilirler.
 • Bunun için sizlere, şeffaf sert plastik, sert plastik şerit ve yapıştırıcı verilecektir.
 • Bunları kesip sadece yapıştırma işi yapacaksınız.
 • Bu işi de hızlı yapmanız durumunda ayda ortalama  6.000 TL arasında kazanç sağlayabilirsiniz. 

Bunun için evde iş alan komşularınız ve tanıdıklarınızdan yardım isteyin. Ya da Ankara’da faaliyet gösteren küçük tekstil atölyelerine giderek iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Ayrıca maske paketleme işi ile ilgili daha fazla detay almak istiyorsanız ilgili yazımı okuyabilirsiniz. 


UYARI! Finansportali.net olarak bizler iş vermiyoruz. Amacımız sadece, evde ek iş yapma hakkında en güncel bilgileri sizlere doğru bir şekilde aktarmak.


SONUÇ:

Ankara evlere iş veren firmalar  ve Ankara evde ek iş telefon numaraları için  ne yapmanız gerektiğini sizin için yukarıda yazdım. Biraz emek vererek ve araştırma yaparak mutlaka kendinize uygun bir ek iş bulabilirsiniz.

Tecrübe, düşünce ve iş ilanlarınızı YORUM kısmına yazabilir ve ilgili firmaların dikkatini çekebilirsiniz. Yorumlarınız sayesinde sizler de buradan evde ek iş imkanına sahip olabilirsiniz. 

Advertisement

Bir önceki yazımız olan İstanbul Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar 8.000 TL GELİR! başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

190 Yorum

 1. Menekşe

  24 Haziran 2022 at 01:09

  Merhabalar Ankara Etimesguttayım paketleme işi yapmak istiyorum

 2. halıse kılınc

  22 Haziran 2022 at 12:37

  ben eve ıs alıp yapmak ıstıyorum ben cok madurum yardımcı olursanız sevınırım ben ankara mamakta oturuyorum benım telefonum 05070264030 bu numaradan ararsanız sevınırım benım cok ıse ıhtıyacım var ne olur yardımcı olun

 3. Elif

  21 Haziran 2022 at 12:50

  Ankara etimesgutta oturuyorum ve evde iş imkanı istiyorum kızım ve ben hatta komşumda istiyor

 4. MERT

  16 Haziran 2022 at 00:28

  EVDE PAKETLEME İŞİ İÇİN BENİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ mrtbhs@icloud.com

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

190 yorum

EVDE EK İŞ

Eve İş Veren Güvenilir Firmalar – 10 EN GÜVENİLİR Firmayla!

Eve iş veren güvenilir firmalar

Sizlere evde ek iş yapabilmeniz için bilgiler sunmaya devam ediyorum. Bu yazımda da tüm detaylarıyla eve iş veren güvenilir firmalar hangileri? 2022 için sizlerle paylaştım. Her geçtiğimiz gün evden çalışanların sayısı artıyor. Ev hanımları başta olmak üzere, öğrenciler, emekliler, ek kazanca ihtiyacı olan herkes eve iş veren firmalar sayesinde para kazanabiliyor.💸 Güvenilir evde paketleme işi […]

Okumaya devam et

EVDE EK İŞ

Evde Para Kazandıran İşler – 40 EN KAZANÇLI İŞ FİKRİYLE!

evde para kazandıran işler

Evde boş vaktiniz mi var? Hadi bunu kazanca çevirelim ve evden kazanç sağlayalım. Evde para kazandıran işler sayesinde, gayet tatmin edici gelirler sağlayabilirsiniz. Bunun için kazançlı evde ek iş fikri neler, bulmanız gerekiyor. Merak etmeyin, sizlere bu yazıda 40 bol kazançlı, yapabileceğiniz evde ek iş fikri sunacağım. Bu yazıda evde para kazanılacak işler bir sürü! […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.