finansportali.net

EVDE EK İŞ

Evde Çorap Paketleme İşi – 2022 İletişim Bilgileri!

EVDE ÇORAP PAKETLEME İŞİ

Evde çorap paketleme işi ile ayda 4.000 TL nasıl para kazanılır? Anlatıyorum! Oldukça kolay bir şekilde paketleme işi yaparak günlük, haftalık ya da aylık olarak ek gelir sağlayabilirsiniz.

Bu işten kazanacağınız ücret tamamen sizin çalışma potansiyelinize bağlı. Ancak ben bazı küçük örnekler vererek evde çorap paketleme işi sayesinde kazancınızı nasıl belirleyebilirsiniz, açıkladım.

Evlere çorap paketleme işi veren firmalar hakkında sürekli araştırma yaptığınızın farkındayım. Artık bu konuda endişelenmenize ve arayışa geçmenize gerek yok.

Advertisement

Çünkü başta evde çorap paketleme işi İstanbul olmak üzere; Bursa, Denizli, İzmir, Adana, Ankara, Kütahya gibi şehirlerimizde bu işi veren yerlerin telefon numaraları ve adreslerine varana kadar size mükemmel taktikler sunuyorum.

Hazırsanız, ayda binlerce lira kazanabileceğiniz ev konforundaki bu işi sizlere tanıtmak isterim!

Evde Çorap Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde Çorap Paketleme İşi
Evde Çorap Paketleme İşi

Bu yazıyı okuyorsanız, son yıllarda evde paketleme işi kapsamında verilen ek işlerden haberiniz var demektir! Evde çorap paketleme işi de diğerleri gibi paketleme işleri arasında yer alıyor. Niçin diğerleri gibi dedim.

Çünkü bu iş gibi daha onlarca paketleme işi örneği bulunuyor. Hatta bunun için yukarıda kırmızı renkte bulunan yazıma tıklayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hem belki bu işler arasında şehrinize daha uygun olan bir paketleme işi de bulabilirsiniz. Mesela, Isparta sabun paketleme işi gibi…

Her neyse, şimdi asıl konumuz olan evde çorap paketleme işi hakkında bilgi vermek istiyorum. Bu iş, paketleme işleri arasında en kolay ve en kazançlı işlerden biridir. Adından da anlayacağınız üzere yalnızca çorap paketleyerek kazanç sağlayabileceğiniz bir iş türüdür.

Advertisement

Bu çoraplar türlerine göre değişiklik gösterebilir. Babet çorap, yün çorap, erkek, kadın, çocuk ya da  bebek çorapları gibi…

Evlere iş veren firmalar, kamyonlar aracılığıyla çuvallar halinde çorapları evlere dağıtırlar. İş bitiminde de sırayla sizden toplarlar. Çorap paketleme işleri, firma ve çalışanın belirlediği bir teslimat sayısı doğrultusunda yapılmaktadır.

Örneğin: Siz günde 100 çift çorap da paketlemek isteyebilirsiniz, 500 çift çorap da… Dediğim gibi ne kadar paketleme yapacağınız tamamen size bağlıdır.

Bunun yanı sıra  evde  paketleme işi veren firmalar, paketleme yapacak çalışanlara bazı şartlar sunabilirler. Evde yapılan paketleme işlerinde hassaslık, titizlik ve temizlik konusunda oldukça disiplinli çalışmanız gerekiyor.  Çeşitli renkleri ve ebatları sizden istenilen şekilde düzenleyerek çuvallara ya da kolilere koymanız önem taşır.

Örneğin: Babet çorapların paketlenmesi diğerlerine göre biraz farklıdır. Bu tarz çoraplar, mukavva kâğıda özel olarak giydirilir ve öyle paketlenir. (Endişelenmeyin, gerektiğinde firma temsilcileri tüm malzemeleri size temin edeceklerdir.)

 • Evde çorap paketleme yaparken çorapları size verilen naylon poşetler ya da benzeri ürünlere belirli sayılarda yerleştirmeniz istenir.
 • Her parça bittiğinde itina ile karton kutu yani kolilere yerleştirilir.
 • Çorapları; renk, ayak numarası ve türüne göre ayırdığınızdan emin olduğunuz sürece çorap paketleme işi oldukça kolay olacaktır.

Firmalardan aldığınız toptan ürünleri bitirdiğinizde firmaya haber vermeniz yeterlidir. İş veren yer, elinizdeki tüm ürünleri sayarak toplayacaktır. (Çünkü üzerinize zimmetliler) Evde çorap paketleme işi ile kazancınız, yaptığınız ürün kadar size peşin, aylık, haftalık ya da günlük yevmiye verilecek şekilde gerçekleşir.

evde paketleme işi
evde paketleme işi

Okuyucularımızın Dikkatine! İnternet üzerinden asılsız bilgi veren, senet imzalatarak iş veren, kimlik bilgilerinizi isteyen tanımadığınız kişilerden uzak durmanızda yarar var. Ben size evde ek iş arama sürecinizde nasıl bir yol izlemeniz gerektiği hakkında rehber olurken, sizden ödeme talebinde bulunan kişilerden uzak durmanızı öneriyorum. Bu yazımı dikkatli bir şekilde okuyarak ‘evde paketleme işi nasıl yapılır?’ sorunuza karşı aradığınız tüm cevapları bulacaksınız.

Evde Çorap Paketleme İşini Kimler Yapabilir?

Evde Çorap Paketleme İşini Kimler Yapabilir
Evde Çorap Paketleme İşini Kimler Yapabilir

Evde çorap paketleme işi veren firmalar, bu işi daha çok kimlere veriyor, belirli bir şart arıyor mu? Diye merak ediyor olabilirsiniz. Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki boş vakti olan çalışmayan kişiler, öğrenci olanlar, ev hanımları, evine ek gelir katkısında bulunmak isteyenler, engelli vatandaşlar gibi herkes bu işi yapabilir.

Yeter ki yapacağınız işi titizlikle, disiplinli ve temiz bir şekilde gerçekleştirin. Bu sayede firmalar, sizlere çok daha fazla evde iş imkanı verecektir. Evde çorap paketleme işi yapmak istiyorum diyorsanız, bu işi tek kişi yapmamanızı öneriyorum. Neden mi?

Advertisement

Bu işi ne kadar çok fazla kişi ile yaparsanız o kadar çok kazanç ve iş yükü alabilirsiniz. Aslında bu iş, aileler için de oldukça uygun! Bir aile olarak çalışıyor olsanız dahi boş zamanlarınızda birlikte evde çorap paketleyebilirsiniz. Hatta bu sayede evinizin tüm faturaları ve giderlerini çorap paketleyerek karşılayabilirsiniz. Bence harika ve denemeye değer!

İlgili içerik: Evde İplik  Temizleme İşi Veren Firmalar

Evde Çorap Paketleme İşiyle Ne Kadar Kazanırım?

Evde Çorap Paketleme İşiyle Ne Kadar Kazanırım
Evde Çorap Paketleme İşiyle Ne Kadar Kazanırım

Tekstil sektöründeki başarıları ile tanınan Türkiye, bu sektördeki bazı çalışma kollarını evlere çoktan taşıdı bile. Özellikle öğrenciler veya ev hanımları için oldukça uygun olan evde çorap paketleme işi ile aylık 5.000 TL’ye kadar para kazanmanız mümkün.

Tek kişinin yapacağı iş ile günde 4 saat gibi ayırarak yalnızca mutfak masraflarınızı çıkaracak şekilde aylık 3.000 TL kazanabilirsiniz. Eğer daha fazla kişi ile veya daha çok zaman harcayarak (günde 10 saat gibi) aylık 6.000 TL civarı ek gelir elde edebilirsiniz.

Örneğin: Tekirdağ’da Çorlu veya Çerkezköy’de yaşayan ve yaz tatiline girmiş bir öğrencisiniz ve kardeşinizle birlikte evde çorap paketleyerek para kazanmak istiyorsunuz. Evde çorap paketleme işi Çerkezköy kapsamında bir iş arayışına girdiniz ve buldunuz.

Günde 10 saat çalışmaya uygunsunuz ve yine günde kardeşiniz ile birlikte 1.000 çift çorap paketliyorsunuz. Kazancınız toplamda en az 1. 000 TL olacaktır. Bunu aya vurduğumuzda kardeşiniz ile aylık ortalama 8.000 TL‘den fazla para kazanabileceksiniz!

Advertisement

Bilinenlere göre bu iş daha çok toptan ürün paketleme işi yapanlar için uygunluk taşıyor. Siz de daha fazla kişi ile daha fazla iş yükü alarak yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

Bu yazıya da ayrıca bakabilirsiniz: Evde Maske Paketleme

Evde Çorap Paketleme İşi Veren Firmalar (81 İlde Geçerli!)

Evde çorap paketleme işi veren firmalar, pandemi süreci ile birlikte evlere daha çok iş göndermeye başladılar ki bence bu durum iş verenlerin de çıkarına oldu.  Fabrikalarda çalıştırılan işçilerin sayısında azalmaya gidildi ve iş hacmi evlere doğru kaydı. Bu da evde ek iş arayan kişilerin avantajına oldu.

Neyse, evlere çorap paketleme işi veren firmaları daha fazla aramayın, anlatıyorum! Öncelikle nerede yaşıyorsunuz? İstanbul, İzmir, Samsun, Artvin, Manisa, Hatay, Denizli? İnanın hiç önemi yok. Birazdan vereceğim taktik ile Türkiye’nin 81 ilinde geçerli olan paketleme firmaları adres bilgilerini vereceğim.

Bu arada, çorap paketleme işlerini çoğu zaman tekstil firmaları ve atölyelerinden alabilirsiniz. Yani, çevrenizde bulunan tüm tekstil fabrikalarını araştırarak bu işi yapabilir ve ek gelir sağlayabilirsiniz. Hatta ve hatta Penye Fason İş Veren Firmalar başlıklı yazımı da okumanızı öneriyorum!

Tekstil firmaları evde çorap paketleme işi olarak farklı türde birçok sipariş verebilir. Bu firmaları bulmak sizler için oldukça kolay olacaktır. Çorap firmaları, örgü firmaları ve tekstil firmaları aracılığı ile evde çorap paketleme iş başvurusu yapabilirsiniz.

Advertisement

Size hoşunuza gidecek bir şey daha söyleyeceğim, Türkiye İş Kurumu üzerinden de evlere ek iş alabilirsiniz. İşkur evde çorap paketleme işi firmalar ile iletişime geçerek size ek gelir sağlamanızda en büyük destekçi. Konuyla ilgilendiyseniz İskurdan evde paketleme isi yapanlar başlıklı yazımı okuyarak detayları öğrenebilirsiniz.

UNUTMAYIN! Hiçbir firma evlere ürün verirken kaparo alıp senet imzalatmaz. Paketleme işini veren firmalar, bizzat adresinize ürünleri gönderecek ve ürünleri aynı şekilde adresinizden tedarik edecektir.

Evde Çorap Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları ve Adresleri

evde çorap paketleme işi telefon numaraları
evde çorap paketleme işi telefon numaraları

Şimdi sıra sizinle paylaşacağım taktikte! Evde çorap paketleme işi veren firmaların telefon numaraları ve adresleri ile ilgili bilgiye nasıl ulaşabilirsiniz? Elbette Finansportalı ile! 

Söyleyeceklerimi, güzel okuyun ve hemen uygulamaya geçin:

 • Google, Yandex, Yahoo, Safari gibi internette arama yaptığınız uygulamayı açın.
 • Yaşadığınız şehri yazın ve tekstil fabrikaları diye aratın.
 • 3- Ardından yukarıdaki kısımda bulunan Haritalar sekmesine tıklayın.
 • İşte karşınızda size en yakın tekstil firmaları.
 • Sol tarafta adresleri ve evde çorap paketleme işi telefon numarası bilgileri yer alıyor.
 • Sağ tarafta da resmen evlere çorap paketleme işi veren firmaların resmen açık adresleri bulunuyor.

Evde Çorap Paketleme İşi Başvuru

Evde Çorap Paketleme İşi Başvuru
Evde Çorap Paketleme İşi Başvuru

Yukarıda, hemen bir üst başlıkta sizlere vermiş olduğum bilgide evde çorap paketleme işi başvuru yöntemi için aslında bir bilgi verdim. Ancak burada hemen kısaca anlatmak istiyorum.

Evde çorap paketleme iş ilanları aracılığıyla da bulabileceğiniz firmalar ile telefondan ya da online şekilde başvuru yapabilirsiniz. Ancak şunu da unutmayın ki diğer evde paketleme işi veren firmalar yazılarımda da bahsettiğim gibi telefon aracılığıyla yaptığınız başvurulardan çoğu zaman olumlu sonuçlar alamazsınız. Evde paketleme işi veren firmaları internet üzerinden bulmalı; ardından görüşmeye giderek ek iş talebinde bulunmalısınız.

Advertisement

Yine de üst başlıkta söylediğim evlere çorap paketleme işi veren firmaların telefon numarası ve iletişim bilgileri üzerinden bu yerleri arayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Fakat size bir öneri: 0542-0543-0555 gibi cep telefon numaralarını lütfen aramayın. Bunun yerine; 0212-0321- 0266 gibi şehirlerin alan kodu ile başlayan fabrika telefonlarını aramayı tercih edin!

Bir de bazı yenilikçi firmalar internet veya sosyal medya hesaplarından bu tür iş alımlarını duyurabilmektedir. Ancak onun dışında bulunduğunuz şehirdeki tekstil firmaları en sağlam başvuru yeri olacaktır.

Size tavsiyem evde ek iş ilanlarıve evden para kazanma ilanları ile ek iş ilanları ve evde paketleme işleri gibi Facebook gruplarına katılarak güncel iş ilanlarını görebilirsiniz!

Son olarak İŞKUR Evde Paketleme İşi Başvuru Formu başlıklı yazımı da okuyun! 🙂

Advertisement

Çorap paketleme işinde kaç paketleme yapılıyor?

Kaç adet paketleme işi yapacağınızı firmayla anlaşıyorsunuz. Genellikle haftalık olarak paketleme işleri veriliyor. Haftalık 500 – 1.000 paketleme verilebiliyor. Yani tamamen firmaya bağlı.

Firmalar ödemeyi nasıl gerçekleştiriyor?

Genellikle IBAN numarasıyla banka hesaplarına ödeme gerçekleştiriliyor. Bazı firmalar ürünleri teslim aldıktan sonra elden de ödeme yapabiliyor.

Çorap paketleme işi teslim süresi ne kadar?

Bu da yine firmanın iş durumuna bağlı… Kimi zaman günlük teslim süresi olurken, kimi zaman haftalık ya da aylık teslim süresi olabiliyor. İşin acil olmasına ve kaç paketleme olduğuna göre değişiyor.

Çorap paketleme işi kolay mı?

Evet, herhangi bir zorluğu yok. Çorap paketleme işi için herhangi bir beceriye gerek yok. Herkesin rahatlıkla yapabileceği bir evde ek iş fırsatı.

Advertisement

Bir önceki yazımız olan Evde Plastik Bardak Paketleme İşi – 2022 Adres Bilgileri! başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

457 Yorum

 1. Atiye Taşpunar

  6 Temmuz 2022 at 15:19

  Evde iş varmı yapmak istiyorum yardımı olmadan yardımı olur sevinirim efendim kupa yara bantı paketleme iş isdiyorum çok kişiyis 0530 141 38 36

 2. Arzu

  5 Temmuz 2022 at 14:30

  Bizde bu işi yapmak istiyoruz yardımcı olurmu sunuz elimiz gayet pratiktir

 3. Dilan özel

  1 Temmuz 2022 at 00:26

  İletişime geçerseniz sevinirim

 4. Zeycan düzgün

  29 Haziran 2022 at 11:39

  merhaba evde paketleme ek işi yapmak istiyorum iki kişiyiz elimiz pratik çabuk teslimat yaparız çekmeköyde ikamet ediyorum

  • Derya

   5 Temmuz 2022 at 16:14

   İhtiyacım var paketleme yaparımcocuklarım var üç tane mağdurum ihtiyacım var

 5. Burcu

  28 Haziran 2022 at 19:47

  Hamileyim bir ay sonra doğum iznine ayrilcam evde tek calisan olcagi için gecimimiz zor olcak eşime katkıda bulunmak istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

 6. Cansu

  26 Haziran 2022 at 15:07

  İzmir bergamada oturmaktayim ev hanimiyim evde iş yapmak istiyorum çorap paketleme vb iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim iyi gunler

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

457 yorum

EVDE EK İŞ

Eve İş Veren Güvenilir Firmalar – 10 EN GÜVENİLİR Firmayla!

Eve iş veren güvenilir firmalar

Sizlere evde ek iş yapabilmeniz için bilgiler sunmaya devam ediyorum. Bu yazımda da tüm detaylarıyla eve iş veren güvenilir firmalar hangileri? 2022 için sizlerle paylaştım. Her geçtiğimiz gün evden çalışanların sayısı artıyor. Ev hanımları başta olmak üzere, öğrenciler, emekliler, ek kazanca ihtiyacı olan herkes eve iş veren firmalar sayesinde para kazanabiliyor.💸 Güvenilir evde paketleme işi […]

Okumaya devam et

EVDE EK İŞ

Evde Para Kazandıran İşler – 40 EN KAZANÇLI İŞ FİKRİYLE!

evde para kazandıran işler

Evde boş vaktiniz mi var? Hadi bunu kazanca çevirelim ve evden kazanç sağlayalım. Evde para kazandıran işler sayesinde, gayet tatmin edici gelirler sağlayabilirsiniz. Bunun için kazançlı evde ek iş fikri neler, bulmanız gerekiyor. Merak etmeyin, sizlere bu yazıda 40 bol kazançlı, yapabileceğiniz evde ek iş fikri sunacağım. Bu yazıda evde para kazanılacak işler bir sürü! […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.