LC Waikiki Evlere İş Veriyor! Güncel 2020 (İLETİŞİM BİLGİLERİ)

LC Waikiki Evlere İş Veriyor! Güncel 2020 (İLETİŞİM BİLGİLERİ)
20.10.2020
A+
A-

LC Waikiki evlere iş olarak fason firmalar üzerinden vermektedir. Bu sayede LC waikiki evlere is alabilmeniz fason firmalar üzerinden mümkündür. Genelde bu tür fason işi veren firmalar tercih edilirken, evinizde rahatça paketleme işi yaparak para kazanabilirsiniz. Detaylarını yazımızda görebilirsiniz. Gerçekten evde paketleme işi yapmak istiyorsanız, yazımızı dikkatli okumanızı şiddetle tavsiye ederiz. LC Waikikide çalışmak isteyenler için farklı bir makalemizde detaylı bilgi vermekteyiz.

 

DİKKATLİ OKUYUN: Evlere iş veren fason firmalar ve ne tür iş verdikleri, nasıl ulaşabileceğiniz, nasıl yapacağınız gibi tüm sorulara detaylı bir şekilde cevap verdik. Yazımızı dikkatli okuyarak gerçek sonuca ulaşabilirsiniz. Asılsız bilgiler veren, internet üzerinden başvuru yapacağınızı söyleyen, belli bir ücret mukabilinde çalışma yapan. Kimlik bilgilerinizi iş ile alakasız bir şekilde isteyen, telefonla görüşüp bilgilerinizi alıp “Biz Sizi Ararız” diyen kişi ve firmalardan uzak durmanızda yarar var. Evde paketleme işi yapmak istiyorsanız, fabrikaya bizzat gitmeniz gerektiğini bilmelisiniz.

 

İlgili İçerik: Evde Yapılabilecek Ek İşler

 

LC Waikiki Evlere İş Veren Firmalar

LC Waikiki evlere is veriyor mu sorusuna cevap olarak, direk olarak vermese de fason firmalar üzerinden veriyor. Bu konuda fason ürünleri evlere iş veren firmalar ile çalışmaktadır. Bu yüzden direk olarak LC Waikiki firmasından hizmet almanız mümkün değil. Fakat LC Waikiki evlere iş veren firmalar üzerinden bu tür hizmeti almanız mümkün. Bu konuda araştırmayı iyi yapmanız, online ve telefon ile başvuru yapmamanız gerekmektedir.

 

Evlere iş veren firmalar genel olarak;

Gibi evde yapılacak birçok paketleme ve tekstil işleri verilir. Bu işleri, bulunduğunuz ildeki tekstil ve firmalara giderek başvuruyu bizzat yapmanız daha sağlıklı ve verimli olacaktır. Evlere iş veren firmalar genelde bu tür firmalar olurken, verdikleri bu işleri yapmanızı ister. Ne kadar çok iş yaparsanız o kadar çok kazanç elde edersiniz. Yani aylık geliriniz 4.000 TL olması size bağlı diyebiliriz.

 

Evde Kimler Paketleme İşi Yapabilir?

Evde paketleme işini isteyen herkes yapabilir. Evde kimler paketleme işi yapabilir sorusuna gelecek olursak. Öğrenci, ev hanımı, işi olmayanlar, ek gelir isteyenler, ailecek ya da bireysel herkes bu işi kolaylıkla yapabilir. İsterseniz aylık 1.000 TL gibi rakamlarla çalışarak kira ya da mutfak giderleriniz için kullanabilirsiniz.

İlgili İçerik: Evde Paketleme İşi Veren Firmalar 2020

 

Evde Paketleme İşi Kazancı Ne Kadar?

Evde oturup para kazanmak isterseniz, paketleme işi yaparak gelir elde edebilirsiniz. Evde paketleme işi kazancı kişiden kişiye değişmektedir. Bireysel olarak tek kişi günde en az 4 saat harcayarak aylık 4.000 TL kazandığı görülmüştür. Bu tamamen kişinin performansına bağlı değişiklik göstermektedir.

Siz ne kadar çok çalışır ve o kadar çok iş alırsanız, geliriniz o kadar artmaktadır. Aile içerisinde birden fazla kişi bu işi yaparsa, aylık geliriniz daha fazla olacağından şüpheniz olmasın. Evde paketleme işi yaparak kaç para kazanırım diyorsanız, kısacası bu tamamen size ve performansınıza bağlı değişmektedir.

 

Seramik Fabrikaları Seramik Temizleme İşi Veriyor!

lc waikiki evde ek iş

Seramik fabrikalar özellikle doğu tarafında oldukça fazla bulunmaktadır. Bu da doğudaki kalabalık aileler için hem iş fırsatı oluyor. Hem de iş verecek firmalar için de kalabalık aile iş gücünden yararlanma fırsatı oluyor.

Seramik fabrikaları seramik temizleme işi konusunda ev hanımlarına oldukça fazla iş verebiliyor. Ürünler fabrikadan açık bir şekilde ev hanımlarına teslim edilir. Seramikler itina ile ev hanımları tarafından temizlenip güzelce paketlenir. Daha sonra iş yeri sahibi bunları evlerden toplar. İşleyiş bu şekilde oldukça kolay ve rahat bir şekilde gerçekleşmektedir.

Seramik temizleme işi kazancı ürüne ve kişinin performansına göre değişmektedir. Firmalar, 1 ürün başına 3 ila 5 TL arası vermektedir. 1 kişi günde 10 adet çok rahat bir şekilde bu işi yaparken aylık minimum 1.000 TL kazanabilir. Bir aile içinde bu işi birden fazla kişi yaparsa gelir ve kazancı siz hesap edin.

İlgili İçerik: Evde Ek İş Yaparak Para Kazanmak

 

Evde İplik Temizleme İşi Veren Firmalar

Tekstil firmaları ürettikleri ürünlerde evlere iplik temizleme işi vermektedir. Dikilen ürünlerin kenarlarından çıkan iplikleri temizlemeniz gereken bu iş oldukça kolaydır. Çıkan iplik atıklarını makas ile keserek işlemi tamamlayabilirsiniz. Bu işi veren firmalar çuvallarla tekstil ürünlerini belirli bölgelere göndermektedir. Genelde şapka, atkı, bere, yün çoraplar ve eldiven gibi ürünlerde evlere iplik temizleme işi verilir.

 

Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar

Firmalar tarafından evlere verilen iş konusunda en yaygın paketleme işi verilmektedir. Evlere paketleme işi veren firmalar Türkiye’nin hemen hemen her noktasın bulunur. Bu firmalara bizzat yüz yüze başvurarak katılım gerçekleştirmeyi deneyin. Aksi halde online başvuru olmadığı gibi telefon ile başvurularda sonuç alamazsınız. İstanbul, İzmir, Bursa, Denizli, Adana, Mersin, Ankara gibi büyük şehirlerde oturanlar daha kolay bu firmaları bulabilir.

Evlere verilen paketleme işlerinde şekerleme, kuruyemiş, giyim ürünleri, hediyelik eşyalar, sabunlar ve daha fazlası bulunur. Bulunduğunuz bölgedeki paketleme firmalarına giderek evde paketleme işi yapmak istiyorum demeniz durumunda ihtiyaç halinde sizlere bu işi verebilir. Günlük çalışabileceğiniz vakitleri de belirtirseniz aylık bir iş verilir. Memnun kalırlarsa düzenli olarak bu işi yapabilirsiniz. Bu işi almak da yapmak da tamamen sizin elinizde olduğunu unutmayın.

İlgili İçerik: Fabrikadan Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar ve Yerler (GÜNCEL-2020)

 

Evde Yarı Zamanlı Eleman Arayan Firmalar

Evde paketleme işi yapmak yerine yarı zamanlı çalışmak isterseniz bir başka yolu var. Bunun için ilan sitelerine başvurmalısınız. Sahibinden.com ve Kariyer.com gibi siteler üzerinden evde part time eleman arayan firmalar aracılığıyla iş bulabilirsiniz.

Bu sitedeki firmalar arasında sigorta ve prim veren firmalar da bulunuyor. Bu yüzden evde yapabileceğiniz işler arasında firmaların istediklerini eksiksiz ve en iyi şekilde gerçekleştirmeniz gerekir. Özellikle bayanlar bu tür işlerde daha fazla şans ile iş bulabilmektedir.

 

Elbise Paketleme İşi Veren Firmalar

lc waikiki evlere ek iş

Elbise paketleme işi veren firmalar 2 farklı şekilde iş vermektedir. Bir tanesi çuvallar ile gönderilen elbiseleri düzgünce paketleme işi. İkincisi ise elbiselere etiket yapıştırma işi şeklindedir. İşin işleyişi ise basittir. Elbise paketleme işi veren firmalar kamyonlar ile ürünleri evlere dağıtır. İşi yaparken titizlikle yapmanız, işin devamı için önemlidir.

Bu işten kazancınız yine size bağlı olarak değişmektedir. 1 haftada 100 paketleme yapan ile 1.000 paketleme yapan kişinin kazancı farklıdır. Bu yüzden aylık kazancınız da size bağlı değişir. Bu firmalar bulunduğunuz şehirdeki tekstil ve paketleme firmaları olduğu için bizzat başvurmanızda yarar var. Aksi halde telefon ile başvuruları dikkate almamaktadırlar.

 

Hediyelik Eşya Paketleme ve Montajlama İşi Veren Firmalar

Hediyelik eşya paketleme işi veren firmalar, paketlenmesi gereken oyuncakları düzgün ve temiz bir şekilde paketlenmesi istenmektedir. Hediyelik eşya montajlama işi veren firmalar genelde montaj için ahşap oyuncakları vermektedir.

Montaj sonrasında paketleme işinin yapılması gerekiyor. Ancak diğer paketleme işlerine nazaran daha az kazandırdığı bilinmektedir. Hediyelik eşya paketleme ve montajlama işi kazancı 2 kişi 1 ayda ortalama çalışma süresi ile 1.000 TL gibi bir rakam kazanabilmektedir. Bu yüzden evlere sabun paketleme işi veren firmalar gibi ürünlerin paketlenmesi daha çok tercih edilir.

 

Çikolata Paketleme İşi Veren Firmalar

İnce, titiz ve hassas bir işçilik olmasından dolayı çikolata paketleme işi veren firmalar genelde bayanları tercih ediyor. Özellikle özel günler için satılan çikolatalar, firmalar tarafından üretildikten sonra paketler halinde evlerde çalışmak isteyenlere gönderilir. Firmanın şartlarına uygun bir şekilde paketleme işi yapılarak gerçekleştirilir.

lc waikiki evlere is

Evlere Paketleme İşi Veren Firmalara Nasıl Ulaşırım?

Birçok kişinin aklındaki en büyük soru, evlere paketleme işi veren firmalara nasıl ulaşırım, sorusudur. Bu sorunun cevabını burada telefon numarası, online başvuru ya da benzeri bilgileri görmeniz sizin için kolay olacaktır. Bizim için de sizlere yardım olacaktır. Fakat hiçbir firma bu konuda online başvuru talep etmediği gibi telefonla yapılan başvuruları öneme almamaktadır.

LC Waikiki evlere iş veren firmalar gibi paketleme ve diğer iş veren firmalar, online başvuru kabul yapmamaktadır. Bu yüzden online başvuru adı altında başvuru yapabileceğinizi söyleyen sitelerden uzak durmanızda yarar var. Asılsız bilgi veren, ücret isteyen, kişisel bilgilerinizi işten önce ısrarla isteyen kişilerden uzak durmanız gerekiyor.

 

LC Waikiki Evlere İş Başvurusu 2020

LC waikiki evlere iş konusunda resmi sitesinden de zaman zaman bilgilendirme yapmaktadır. LC waikiki iş başvurusu için bu linkten bilgi alabilirsiniz.

LC Waikiki Evlere İş Hemen Başvur

 

Evde Paketleme İşi Veren Firmalara Nasıl Başvurabilirim?

Evde ek gelir için ya da bu işi tam zamanlı olarak yapmayı düşünüyorsanız, önce kendinize ne kadar istediğinizi sorun. Daha sonra bulunduğunuz şehirdeki tekstil ve paketleme firmalarını araştırın. Bu firmaların hiçbirisini telefon ile aramayın, sonuç alamazsınız. Birçok paketleme işi veren firmalar iletişim bilgisi olarak numara bu yüzden vermiyor.

Araştırma sonucunda firmaların paketleme ya da depo bölümüyle ilgili yetkili kişilere ulaşın. Ne istediğinizi, ne yapabildiğinizi, günde kaç saat ayırabileceğinizi vs. detaylı şekilde anlatın. İşi size verecek kişi uygun görürse zaten paketleme işini alırsınız. Bunun haricinde başvurularınızı sadece yüz yüze yapmaya özen gösterin.

Bunun haricinde İŞKUR üzerinden evde paketleme işi veren firmalara bu linkten ulaşabilirsiniz. https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=22893

Diğer evde paketleme yazılarımızı da inceleyerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Şehirlere göre özenle yazdığımız paketleme işlerini Evde Ek İş kategorimizde görebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Manisa Evde Paketleme İşi Veren Firmalar ve Yerler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

YORUMLAR

 1. şenay dedi ki:

  tekirdağ evde paketleme işi yapmak istiyorum

 2. şenay dedi ki:

  tekirdağ

 3. ZEHRA BABACAN dedi ki:

  Ankarada ikamet ediyorum Mart ayından buyana işsizim elim hızlıdır zamanında teslim edebilirim itinayla çalışırım hijyen konusunda çok dikkatliyimdir bu işe ihtiyacım var başvurumu kabul ederseniz sevinirim teşekkürler

 4. Çağla dedi ki:

  Çalışmak istiyorum

 5. Aysegul dedi ki:

  Her türlü paketleme işi yaparım ihtiyacım var lütfen dönüş yapın gunüne teslım ederim Ankara mamakta oturuyorum acil cok temiz ve titizim cok yere basvurdum bu sonuca cıkmadı tecrubemde var lutfen

 6. Gülşen dedi ki:

  Ankara keçiörende oturuyorum ev hanımıyım hertürlü paketleme işini yapabilirim temiz ve titiz çalışırım.

 7. Filiz dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum Sivas’ta merkezden yaziyorm

 8. Celal kılıçer dedi ki:

  Konya ereglide yaşıyorum evde ek is yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz lütfen

 9. Selda dedi ki:

  Ev hanımıyım hızlı ve titiz çalışırım siparişleri zamanında teslim ederim. Evde paketleme işi yapmak istiyorum işe ihtiyacım var. Tel.05452972790

 10. Sevim dedi ki:

  Merhaba ben İstanbul arnavutköy de oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 11. Behiye alkan dedi ki:

  Çalışmak istiyorum

 12. Oguz dedi ki:

  Almak istiyorum

 13. Nurten dedi ki:

  Bilgi almak istiyorum