finansportali.net

EVDE EK İŞ

LC Waikiki Evlere İş Veriyor Mu? – AYDA 12.000 TL KAZANÇ!

LC waikiki evlere iş veriyor mu

LC Waikiki evlere iş konusunda öncelikle bu işin direkt olarak firma tarafından verilmediğini söyleyelim. Ben size fason firmalar üzerinden nasıl iş alacağınızı anlatacağım. Merak etmeyin, fason firmalara nasıl ulaşabileceğinizi, yazımın devamında açıkladım. Burada ev hanımlarına iş imkanı var!

Fason firmalar aracılığıyla evde paketleme işi ile ister yarı zamanlı çalışarak ayda 7.500 TL kazanın; isterseniz de tam zamanlı çalışarak ayda 12.000 TL kazancınız olsun. Seçim tamamen size ve boş vakitlerinize bağlı!

LCW evde paketleme işi vermese de diğer yöntemlerle herkes evde para kazanabilir. Örneğin Türkiye’nin tüm şehirleri için evde paketleme işi fason firmalar sayesinde artık mümkün! O zaman, Fason firmalar evlere iş nasıl veriyor, evlere is başvuru formu nasıl doldurulur, evde çorap paketleme işi ve telefon numaraları bilgilerini açıklıyorum hazır mısınız?

Advertisement

NOT: LCW paketleme işi vermiyor. Fason firmalar aracılığıyla evde ek iş yapabilmeniz mümkündür.

LC Waikiki Evlere İş Veren Fason Firmalar

LC Waikiki evlere iş

Biliyorum, güvenilir evde paketleme işi arıyorsunuz. Bu konuya dair tüm bildiklerimi aktaracağım…

Son zamanlarda  “LC Waikiki evlere iş veriyor mu? ” diye internette çok fazla araştırma yapıldığını fark ettim. Şimdi izninizle bu soruya bir açıklık getirmek istiyorum.

LC Waikiki evlere iş veriyor mu?

Advertisement

LC Waikiki, bazı ek işleri direkt olarak vermiyor fakat fason firmalar üzerinden sizlere ulaştırıyor. Yani, aslında fason firmaları size ulaşmak için bir nevi aracı olarak kullanıyor.

Doğrudan LC Waikiki firması üzerinden bu işleri almanız SÖZ KONUSU DEĞİL. O nedenle LCW evde paketleme işi gibi işler aramayın. Fakat evlere iş veren fason firmalar üzerinden aşağıda listeleyeceğim işleri almanız mümkün!

Biliyorsunuz, paketleme işi yapan firmalar çoğunlukla tekstil üzerine üretim ve satış yapan markalar. Dolayısıyla bu markaların ürünlerinin kullanıldığı, lc waikiki evlere iş fırsatı yerine, fason firmalardan alabileceğiniz işler şunlardır:

şeklinde evinizde yaparak para kazanabileceğiniz çok farklı türlerde işler bulunuyor.

Öneri içerik: Fabrikadan Evlere İş Nasıl Alınır?

Advertisement

LC Waikiki Evlere İş – Süreç Nasıl İşliyor?

LC Waikiki şirketi bünyesinde evlere iş alarak çalışabilmeniz mümkün değildir. Bu nedenle evde çalışmak istiyorum diyorsanız LCW haricindeki diğer firmalarla iletişime geçmeniz gerekcektir. Bunun için bildiğim tüm yöntemleri sizlere aktardım.

Son dönemde LC Waikiki evlere iş veriyor şeklinde çokça haber çıksa da bunlar asılsızdır. Evlere iş veren firmalar genelde atölye ya da benzeri fason firmalardır. Bu nedenle bulunduğunuz il ya da ilçedeki sanayi firmalarını yakın takibe almanızda fayda var.

LCW Evde Paketleme İşi Veren Firmalar İletişim Adresler

LC Waikiki Evlere İş Veriyor Mu?
LC Waikiki Evlere İş Veriyor Mu?

Evet, LC Waikiki evlere iş veriyor mu sorusunun cevabını az önce belirttim. Söylediğim gibi bu süreci, fason firmalar aracılığıyla gerçekleştiriyor. O nedenle, sizlere birazcık da farklı bir konudan bahsetmek istiyorum.

Evde paketleme işi veren yerlere nasıl ulaşabileceğinizi, size kısaca anlatmak istiyorum. Hatta bunu bir örnek ve görsel üzerinden de göstererek, pekiştireceğim. Merak etmeyin, çok kolay!

 1. Kullandığınız arama motorunu açın.
 2. Tekstil atölyesi yazın ve arama butonuna basın. Ardından haritalar sekmesine gelin.
 3. İşte,  yaşadığınız şehirde bulunan tüm tekstil atölyelerini göreceksiniz.
 4. Gördüğünüz gibi sol tarafta, bu firmaların isimleri, adresler ve telefon numaraları bulunurken; sağ taraf ya da orta kısımda ise harita üzerinden konumunu görebiliyorsunuz.

Birçok kişinin aklındaki en büyük soru; evlere paketleme işi veren firmalara nasıl ulaşırım, fason firmaların evde paketleme telefon numarası kaçtı sorusuydu. LC Waikiki fason firmalar aracılığıyla direkt olarak iş alamasanız da diğer yöntemlerle iş bulabilmeniz mümkün.

Sizinle paylaştığım evde ek iş veren firmalardan iletişim bilgileri üzerinden arayıp, randevu alarak veya adreslerine bizzat giderek evde paketleme işi alabilirsiniz.

Advertisement

İsterseniz aylık sadece 12.000 TL kazanacak şekilde çalışarak da kira ya da mutfak giderleriniz için bu parayı kullanabilirsiniz. Peki, Fason evlere iş seçeneğinde kazancınız ne kadar olacak? Merak ediyorsunuz değil mi? O zaman bir sonraki başlığımda buluşalım!

LC Waikiki evlere iş hakkında bilgi vermeye devam edelim.

NOT: LC Waikiki evlere iş veriyor şeklinde çokça dolandırıcılık yapılabiliyor. Bu konuda dikkatli olmanız gerekmektedir.

Öneri içerik: Evde Para Kazanmanın Yolları

Fason Firma Paketleme İşi Aylık Kazancı Ne Kadar?

lc waikiki evde iş kazancı
evlere iş kazancı

LC Waikiki evlere iş konusunda bilgileri yeterince aktardım. Peki, bu tür işlerin aylık kazancı ne kadar oluyor? İsterseniz onu hesaplayalım…

Evde oturup para kazanmak isteyenler için son derece uygun olan Evlere iş fırsatı ile aylık olarak ne kadar para kazanabileceğinizi açıklıyorum: İlk olarak evde yapılacak işler ve paketleme işlerinin kazançları tamamen size bağlıdır. Neden mi? Şöyle ki:

Advertisement
 • Bireysel olarak tek kişi günde en az 8 saat harcayarak aylık 12.000 TL kazanabilirsiniz. Ancak bu rakam, sizin performansınıza ve pratikliğinize göre değişir. Yani 8 saatte kaç adet ürünün işini bitiriyorsunuz? Burası da çok önemli.
 • Siz ne kadar çok çalışır ve ne kadar çok iş alırsanız, geliriniz o kadar artar. Aile içerisinde birden fazla kişi bu işi yaparsa, aylık geliriniz daha fazla olacağından hiç şüpheniz olmasın. Paketleme işi yaparak kaç para kazanırım diyorsanız, kısacası bu tamamen size ve performansınıza bağlı olarak değişiyor.

DİKKATLİ OKUYUN: Evlere iş veren fason firmaların ne tür iş verdikleri, nasıl ulaşabileceğiniz ve bu işleri nasıl yapacağınız gibi tüm sorulara detaylı bir şekilde cevap verdim. Evde ek iş için asılsız bilgiler veren, internet üzerinden başvuru yapacağınızı söyleyen, belli bir ücret mukabilinde çalışma yapan, kimlik bilgilerinizi iş ile alakasız bir şekilde isteyen, telefonla görüşüp bilgilerinizi alıp “Biz Sizi Ararız” diyen kişi ve firmalardan uzak durmanızda yarar var. Ayrıca, her gördüğünüz ‘ LC Waikiki evlere iş verilir! ‘ ilanlarına da itibar etmeyiniz. Çünkü artık LC Waikiki’nin aslında evlere işi direkt vermediğini bunu fason firmalar üzerinden gerçekleştirdiğini biliyorsunuz.!

İlginizi çekebilir: Penye Fason İş Veren Firmalar


Fason Firmalar Ev Hanımlarına İş Başvuru Formu

LC Waikiki Ev Hanımlarına İş Başvuru Formu
LC Waikiki Ev Hanımlarına İş Başvuru Formu

LC Waikiki evlere iş konusunda ne yazık ki böyle bir şey mümkün olmadığı için ev hanımlarına yardımcı olamıyoruz. Ancak diğer yöntemleri sizlere açıklayabilirim.

Evde çalışarak ek gelir için ya da bu işi tam zamanlı olarak yapmayı düşünüyorsanız, bulunduğunuz şehirdeki tekstil ve paketleme firmalarını araştırın. Bu firmaların hiçbirini telefon ile aramayın; çünkü olumlu bir sonuç almanız zor olacaktır.

Araştırma sonucunda fason firmaların paketleme ya da depo bölümüyle ilgili yetkili kişilere ulaşın. Ne istediğinizi, ne yapabildiğinizi, günde kaç saat ayırabileceğinizi vs. detaylı şekilde anlatın.

Ayrıca,İŞKUR evde paketleme başvuru formu  üzerinden de işleri kontrol edebilirsiniz. yapıyor. Bu seçenek için de İŞKUR E- şube üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Sizinle paylaşmış olduğum bu linke tıklayarak, üyelik hesabı oluşturabilirsiniz. Bunun haricinde E-devlet hesabınız ile bağlanarak, evlere paketleme işi veren firmaların ilanlarını görebilirsiniz.

Advertisement

LÜTFEN DİKKAT! Bizler sadece bilgilendirme  ve tavsiye amaçlı yazılar yazıyoruz. Sizlere ek iş imkanı sağlamıyoruz. Sadece bu işleri bulmanıza yardımcı olacak bilgileri paylaşıyoruz.

LCW Evde Paketleme İş Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Formu!

Sevgili okuyucular sizlere evde ek iş alabilmeniz için gerekli bilgileri verdim. Ancak Lcw evde paketleme işi başvuru formu arayanlar var. Bu şekilde bir formun olmadığını belirtmek istiyorum.

Karşınıza böyle bir form gelirse zaten dolandırıcı biriyle muhatap oluyorsunuz demektir. O nedenle sizlere anlattığım yöntemlerle evde paketleme işleri almaya çalışın.

LC Waikiki evde paketleme iş başvurusu hakkında bu bilgileri verebiliriz…

LC Waikiki evlere iş konusunda bu yöntemleri aktarabilirim… Sırada seramik fabrikaları var: Detayları şimdi öğrenin!

Advertisement

Öneri içerik: Evde Para Kazandıran İşler

Seramik Fabrikaları Seramik Temizleme İşi Veriyor!

seramik temizleme işi
lc waikiki evlere iş

LC Waikiki evde paketleme işinden sonra seramik fabrikarlarından bahsetmek istiyorum…

Seramik fabrikaları özellikle doğu tarafında oldukça fazla bulunuyor. Bu da doğudaki kalabalık aileler için hem iş fırsatı hem de iş verecek firmalar için kalabalık aile iş gücünden yararlanma fırsatı sağlıyor.

Seramik fabrikaları seramik temizleme işi konusunda ev hanımlarına tatmin edici ölçüde iş imkanı  sunuyor. Nasıl mı? Şöyle ki; ürünler fabrikadan açık bir şekilde ev hanımlarına teslim ediliyor. Seramikler itina ile ev hanımları tarafından temizlenip güzelce paketleniyor. Daha sonra iş yeri sahibi bunları evlerden topluyor. İşleyiş bu şekilde oldukça kolay ve rahat bir şekilde gerçekleşiyor.

Seramik temizleme işi kazancı ürüne ve kişinin performansına göre değişiyor Firmalar, 1 ürün başına 3 ile 5 TL arası ücret öderler. Tek kişi günde 40 adet olacak şekilde rahatça bu işi yaparken aylık en az 6.000 TL civarında kazanç sağlar.

Advertisement

LC Waikiki evlere iş veriyor mu? yazımı beğendiyseniz o zaman Evde Ek İş Yaparak Para Kazanmak  yazımı da okuyabilirsiniz. 

Evde İplik Temizleme İşi Veren Firmalar

Lc Waikiki evlere iş diye arama yapanların dikkatini çekecek bir evde ek iş fırsatı var. Tekstil firmaları ürettikleri ürünlerde evlere iplik temizleme işi veriyor. Evde iplik paketleme işi veren fason firmalar da oldukça fazla.

Dikilen ürünlerin kenarlarından çıkan iplikleri temizlemeniz gereken bu iş oldukça kolay. Çıkan iplik atıklarını makas ile keserek işlemi tamamlayabilirsiniz. Bu işi veren firmalar çuvallarla tekstil ürünlerini belirli bölgelere gönderiyor.

Genelde şapka, atkı, bere, yün çoraplar ve eldiven gibi ürünler üzerinden iplik temizleme işi alabilirsiniz. Dilerseniz, konuyla ilgili ayrıntılı bilgiler verdiğim Evde İplik Kesme ve Temizleme İşi başlıklı yazımı da okuyarak hemen, ayda 12.000 TL kazanmaya başlayabilirsiniz! 

İŞKUR Evde Paketleme İşi Var Mı? Tüm Detaylar!

İŞKUR evde paketleme iş ilanları da sıkça araştırılıyor. Öncelikle İŞKUR E-Şube üzerinden iş ilanlarını görüntülerken arama kısmına “evde paketleme” yazmanız gerekiyor. Böylece firmaları filtreleyerek daha doğru sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Advertisement

Ancak mevcut iş ilanlarının çok az bir kısmının evde paketleme üzerine olduğunu söyleyebiliriz. Yani İŞKUR aracılığıyla bu işlere başvurup başarılı olmanız oldukça güç…

LCW Evde Paketleme İşi Yapanların Yorumları – Ne Düşünüyorlar?

LCW Evde Paketleme İşi Yapanların Yorumları
LCW Evde Paketleme İşi Yapanların Yorumları

LCW evde paketleme yapan kişilerin yorumları genel olarak iki türlüdür: Olumlu ve olumsuz! 🙂 Hemen detaylı bir şekilde açıklayalım…

Öncelikle bahsettiğimiz tavsiyelere uyan ve riskini azaltarak hareket eden kişilerin bu işlerden oldukça memnun olduğunu söylememiz gerekiyor. Siz de tavsiyelere uyarak güvenilir evde paketleme işi veren firmalarla çalışırsanız muhtemelen memnun olursunuz.

Ancak dolandırıcılık faaliyeti yoğun olarak yapıldığı için özellikle LC Waikiki evlere iş veriyor şeklinde ilan paylaşanlara inananların yorumları olumsuz. Bu nedenle bu tür faaliyetlere karşı oldukça dikkatli olmanız gerekebilir.

Güvenilir Evde Paketleme İşi Nasıl Bulunur? – 4 Tavsiye!

LC Waikiki evlere iş konusunda ayrıca güvenilir firmalara nasıl ulaşacağınızdan da bahsedeceğim. Güvenilir evde paketleme işi arıyorsanız bunun için dikkatli olmanız gerekiyor. Aşağıdaki önerileri sizler için sıraladım:

Advertisement
 • İlk olarak kurumsal firmalarla iletişime geçin. Kurumsal olmayan kişi ya da firmalarla kesinlikle çalışmayın.
 • Ön ödemeli olacak şekilde çalışmayı teklif edin. Hiç para almadan başlayacağınız işler, yoğun risk barındırır.
 • Bu iş için belki ödeme garantisi alamayacaksınız ancak, yeterince araştırma yaparak riskinizi en aza indirmeniz gerekiyor.
 • Mümkünse firmalara siz ulaşın. Yani size eve paketleme işi veriyorum diye ulaşan kişi ve kurumlara kesinlikle güvenmeyin.

Bu şekilde çok daha risksiz bir şekilde çalışabilir, iyi miktarlarda kazançlar elde edebilirsiniz. Son olarak LC Waikiki paketleme işi ile ilgili sorulara değinelim.

Sıkça Sorulan Sorular

LCW Evde paketleme işi veriyor mu?

LC Waikiki evlere iş konusuyla alakalı olarak sıkça sorulan sorular şu şekilde:

LC Waikiki evlere iş telefon numarası ne?

LCW evde paketleme telefon numarası bulunmamaktadır. Fason firmalar aracılığıyla bu işi yapacağınız için fason firmaların iletişim adreslerini kullanmalısınız. Yani LCW iletişim adresleri bir işinize yaramaz.

LC Waikiki evlere iş başvurusu nereden yapılır?

Evlere iş başvurusu LC Waikiki için mümkün değildir. İlgili firma, direkt olarak evlere iş vermiyor. Ancak şehrinizdeki organize sanayi bölgelerinde yer alan fabrikalarla görüşerek herhangi bir ürün için eve paketleme işi alabilirsiniz.

İŞKUR evde paketleme işi var mı?

Evde paketleme işleri İŞKUR aracılığıyla da verilebilir. Bunun için İŞKUR E-Şube sisteminde yer alan iş ilanlarına “evde paketleme” araması yaparak takip etmenizi öneriyoruz.

Advertisement

İlginizi çekebilir: LC Waikiki Maaşları

LC Waikiki evlere iş içeriği hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi YORUMLAR kısmından bizimle paylaşabilirsiniz. 🙂

Bir önceki yazımız olan İstanbul Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar 15.000 TL KAZAN! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Advertisement

707 Yorum

 1. Eylem demir

  2 Ocak 2024 at 22:48

  Kirdayim iki çocuğum var bana da yardımcı olur musunuz lütfen bende yapmak istiyorum ek iş

 2. Serpil Öztürk

  21 Aralık 2023 at 21:54

  Ev paket istiyorum

 3. Atakanalbayrak15@gmail.com

  2 Ekim 2023 at 12:56

  Arkadaşlar kolay gelsin kapora tc iban herhangi bir ücret ek ödeme talep etmeksizin evlere iş yerlerine Fason iş verilir haftalık aylık ödeme nakit bilginiz olsun sadece ev hanımları bayanlar içindir işimiz bilginize hayırlı günler saygılar

  • Seher yıldız

   21 Ekim 2023 at 22:57

   DAha öncede evde paketleme iplik işleri yaptım İzmir Gaziemir de oturuyorum lütfen geri dönüş sağlayın çok ihtiyacım var

  • Sümeyye

   2 Kasım 2023 at 21:06

   Evde iş yapmak için iş arıyorum evlere işiniz mevcut mudur mevcutsa geri dönüş yapabilir misiniz.

   • Canan Doğan

    28 Aralık 2023 at 07:13

    Paket evde dikiş yaparim bir

  • Dilek Barış

   24 Aralık 2023 at 00:48

   Ben kirsehirin Mucur ilcesindeyim bende fason iş istiyorum bilgi verin lütfen

 4. Gülden

  29 Eylül 2023 at 03:10

  Evde paketleme isi istiyorum iyi günler

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

707 yorum

EVDE EK İŞ

İŞKUR Evde Paketleme İşi 2024 – BAŞVURU FORMU!

işkur evde paketleme işi

Evde ek iş yapmak isteyen kişiler için en güvenilir yol İŞKUR evde paketleme işi… Bu süreç ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi adım adım açıklıyorum. Evde iş imkanı ile siz de kazanın! 🙂 2024 yılında giderek popülerleşen evde paketleme işleri ile birlikte, bu işler üzerinden dolandırıcılık yapan kişilerin sayısı da maalesef ki arttı. Bu nedenle […]

Okumaya devam et

EVDE EK İŞ

Kaporasız Evde Paketleme İşi 2023 | T.C’siz Evde Paketleme!

Kaporasız Evde Paketleme İşi

Evde çalışmak istiyorum diyenler! Kaporasız evde paketleme işi ile güvenilir bir şekilde kazanç sağlayabilirsiniz. Günümüzde gerçekten de güvenilir evde paketleme işi bulabilmek mümkün! Evlere paketleme işi veren firmalar nasıl bulunur? Detaylı olarak aktardık! Kaporasız paketleme işi veren firmaların telefon numaraları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Kapora istemeyen paketleme işini nasıl bulacağınızı açıkladık! Kaporasız evde paketleme […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.