finansportali.net

EVDE EK İŞ

LC Waikiki Evlere İş Veriyor mu! – 2023 Haberin Detayı

LC waikiki evlere iş veriyor mu

LC Waikiki evlere iş direkt vermiyor. Ben size fason firmalar üzerinden nasıl iş alacağınızı anlatacağım. Merak etmeyin, fason firmalara nasıl ulaşabileceğinizi, yazımın devamında açıkladım.

Ayrıca, az önce bahsettiğim fason işi veren firmaları tercih ederek, evinizde çok rahat ve basit bir şekilde çalışma imkanına sahip olacaksınız. Bu yazımı, özellikle evde çalışarak ek gelir elde etmek isteyen ev hanımlarına ithaf ediyorum!

Fason firmalar aracılığıyla evde paketleme işi ile ister yarı zamanlı çalışarak ayda 5.000 TL kazanın; isterseniz de tam zamanlı çalışarak ayda 9.000 TL kazancınız olsun. Seçim tamamen size ve boş vakitlerinize bağlı!

Advertisement

Evde para kazandıran işler den herkes yararlanabilir. Mesela, Ankara’da yaşayan bir öğrenci, bu markanın anlaştığı fason firmalar ile birlikte çalışabilir. Ya da şöyle söyleyeyim; İstanbul, İzmir, Bursa, Eskişehir, Kırıkkale, Çanakkale, Samsun, Ağrı, Erzurum, Van, Antalya, Adana ve Türkiye’nin geri kalan tüm şehirleri için evde paketleme işi fason firmalar sayesinde artık mümkün!

DİKKAT! LCW PAKETLEME İŞİ VERMİYOR. FASON FİRMALAR ARACILIĞIYLA EVDE EK İŞ YAPABİLİRSİNİZ.
Bunun için LCW Firmasına başvuruda bulunmanızın bir anlamı yoktur.

Lc waikiki evlere iş

O zaman, Fason firmalar evlere iş nasıl veriyor, evlere is başvuru formu nasıl doldurulur, evde çorap paketleme işi ve telefon numaraları bilgilerini açıklıyorum hazır mısınız!

Evlere İş Veren Fason Firmalar

Son zamanlarda  “LC Waikiki evlere iş veriyor mu? ” diye internette çok fazla araştırma yapıldığını fark ettim. Şimdi izninizle bu soruya bir açıklık getirmek istiyorum.

LC Waikiki evlere iş veriyor mu?

Advertisement

LC Waikiki, bazı ek işleri direkt olarak vermiyor fakat fason firmalar üzerinden sizlere ulaştırıyor. Yani, aslında fason firmaları size ulaşmak için bir nevi aracı olarak kullanıyor.

Doğrudan LC Waikiki firması üzerinden bu işleri almanız SÖZ KONUSU DEĞİL. O nedenle LCW evde paketleme işi gibi işler aramayın. Fakat evlere iş veren fason firmalar üzerinden aşağıda listeleyeceğim işleri almanız mümkün!

Biliyorsunuz, paketleme işi yapan firmalar çoğunlukla tekstil üzerine üretim ve satış yapan markalar. Dolayısıyla bu markaların ürünlerinin kullanıldığı, lc waikiki evlere iş fırsatı yerine, fason firmalardan alabileceğiniz işler şunlardır:

şeklinde evinizde yaparak para kazanabileceğiniz çok farklı türlerde işler bulunuyor.

Fabrikadan evlere iş imkanı da var. Ayrıca bu konuyu da merak ederseniz okuyabilirsiniz.

Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar İletişim Adresleri

Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar İletişim Adresleri
Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar İletişim Adresleri

Evet, LC Waikiki evlere iş veriyor mu sorusunun cevabını az önce belirttim. Söylediğim gibi bu süreci, fason firmalar aracılığıyla gerçekleştiriyor. O nedenle, sizlere birazcık da farklı bir konudan bahsetmek istiyorum.

Evde paketleme işi veren yerlere nasıl ulaşabileceğinizi, size kısaca anlatmak istiyorum. Hatta bunu bir örnek ve görsel üzerinden de göstererek, pekiştireceğim. Merak etmeyin, çok kolay!

Advertisement
 1. Kullandığınız arama motorunu açın.
 2. Tekstil atölyesi yazın ve arama butonuna basın. Ardından haritalar sekmesine gelin.
 3. İşte,  yaşadığınız şehirde bulunan tüm tekstil atölyelerini göreceksiniz.
 4. Gördüğünüz gibi sol tarafta, bu firmaların isimleri, adresler ve telefon numaraları bulunurken; sağ taraf ya da orta kısımda ise harita üzerinden konumunu görebiliyorsunuz.

Birçok kişinin aklındaki en büyük soru; evlere paketleme işi veren firmalara nasıl ulaşırım, fason firmaların evde paketleme telefon numarası kaçtı sorusuydu. Şimdi öğrendiniz işte! O zaman evlere iş verecek fason firmaları nerede bulabileceğinizi artık biliyorsunuz.

Paketlemeleri ve diğer işleri veren firmalar, online başvuruları çoğu zaman pek önemsemiyor. Zaten elinizde artık bu firmaların adresleri ve telefon numaraları bulunuyor. Sizinle paylaştığım evde ek iş veren firmalardan iletişim bilgileri üzerinden arayıp, randevu alarak veya adreslerine bizzat giderek evde paketleme işi alabilirsiniz.

Bu arada, evden para kazanmanın yöntemlerini merak ediyorsanız evde para kazanmanın yolları olarak hazırladığım ve tam 60 farklı işi anlattığım yazımı da okumanızı tavsiye ederim!

Kimler Evde Paketleme İşi Yapabilir?

Para kazanmak isteyen her öğrenci, ev hanımı, düzenli bir işi olmayanlar, engelli vatandaşlar, ek gelir isteyenler, emekliler ve  ailecek ya da bireysel olacak şekilde herkes bu işi kolaylıkla yapabilir.

İsterseniz aylık sadece 9.500 TL kazanacak şekilde çalışarak da kira ya da mutfak giderleriniz için bu parayı kullanabilirsiniz. Peki, Fason evlere iş seçeneğinde kazancınız ne kadar olacak? Merak ediyorsunuz değil mi? O zaman bir sonraki başlığımda buluşalım!

İlgili içerik: Penye Fason İş Veren Firmalar

Fason Firma Paketleme İşi Aylık Kazancı Ne Kadar?

lc waikiki evde iş kazancı
evlere iş kazancı

Evde oturup para kazanmak isteyenler için son derece uygun olan Evlere iş fırsatı ile aylık olarak ne kadar para kazanabileceğinizi açıklıyorum: İlk olarak evde yapılacak işler ve paketleme işlerinin kazançları tamamen size bağlıdır. Neden mi? Şöyle ki:

 • Bireysel olarak tek kişi günde en az 8 saat harcayarak aylık 8.000 TL kazanabilirsiniz. Ancak bu rakam, sizin performansınıza ve pratikliğinize göre değişir. Yani 8 saatte kaç adet ürünün işini bitiriyorsunuz? Burası da çok önemli.
 • Siz ne kadar çok çalışır ve ne kadar çok iş alırsanız, geliriniz o kadar artar. Aile içerisinde birden fazla kişi bu işi yaparsa, aylık geliriniz daha fazla olacağından hiç şüpheniz olmasın. Paketleme işi yaparak kaç para kazanırım diyorsanız, kısacası bu tamamen size ve performansınıza bağlı olarak değişiyor.

YAZI ÖNERİSİ: Lc Waikiki Maaşları 


DİKKATLİ OKUYUN: Evlere iş veren fason firmaların ne tür iş verdikleri, nasıl ulaşabileceğiniz ve bu işleri nasıl yapacağınız gibi tüm sorulara detaylı bir şekilde cevap verdim. Yazımızı dikkatli okuyarak 2023 güncel sonuçlara ulaşabilirsiniz. Evde ek iş için asılsız bilgiler veren, internet üzerinden başvuru yapacağınızı söyleyen, belli bir ücret mukabilinde çalışma yapan, kimlik bilgilerinizi iş ile alakasız bir şekilde isteyen, telefonla görüşüp bilgilerinizi alıp “Biz Sizi Ararız” diyen kişi ve firmalardan uzak durmanızda yarar var. Ayrıca, her gördüğünüz ‘ LC Waikiki evlere iş verilir! ‘ ilanlarına da itibar etmeyiniz. Çünkü artık LC Waikiki’nin aslında evlere işi direkt vermediğini bunu fason firmalar üzerinden gerçekleştirdiğini biliyorsunuz.!


Fason Firmalar Ev Hanımlarına İş Başvuru Formu

LC Waikiki Ev Hanımlarına İş Başvuru Formu
LC Waikiki Ev Hanımlarına İş Başvuru Formu

Evde çalışarak ek gelir için ya da bu işi tam zamanlı olarak yapmayı düşünüyorsanız, bulunduğunuz şehirdeki tekstil ve paketleme firmalarını araştırın. Bu firmaların hiçbirini telefon ile aramayın; çünkü olumlu bir sonuç almanız zor olacaktır.

Araştırma sonucunda fason firmaların paketleme ya da depo bölümüyle ilgili yetkili kişilere ulaşın. Ne istediğinizi, ne yapabildiğinizi, günde kaç saat ayırabileceğinizi vs. detaylı şekilde anlatın. İşi size verecek olan kişi, sizi bu işe uygun görürse zaten paketleme işini alırsınız. Bunun haricinde başvurularınızı sadece yüz yüze yapmaya özen gösterin.

Advertisement

Ayrıca,İŞKUR evde paketleme başvuru formu  üzerinden de işleri kontrol edebilirsiniz. yapıyor. Bu seçenek için de İŞKUR E- şube üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Sizinle paylaşmış olduğum bu linke tıklayarak, üyelik hesabı oluşturabilirsiniz. Bunun haricinde E-devlet hesabınız ile bağlanarak, evlere paketleme işi veren firmaların ilanlarını görebilirsiniz.

LÜTFEN DİKKAT! Bizler sadece bilgilendirme  ve tavsiye amaçlı yazılar yazıyoruz. Sizlere ek iş imkanı sağlamıyoruz. Sadece bu işleri bulmanıza yardımcı olacak bilgileri paylaşıyoruz.

LCW Evde Paketleme İşi Başvuru Formu

Sevgili okuyucular sizlere evde ek iş alabilmeniz için gerekli bilgileri verdim. Ancak Lcw evde paketleme işi başvuru formu arayanlar var. Bu şekilde bir formun olmadığını belirtmek istiyorum.

Karşınıza böyle bir form gelirse zaten dolandırıcı biriyle muhatap oluyorsunuz demektir. O nedenle sizlere anlattığım yöntemlerle evde paketleme işleri almaya çalışın.

Seramik Fabrikaları Seramik Temizleme İşi Veriyor!

seramik temizleme işi
lc waikiki evlere iş

Seramik fabrikaları özellikle doğu tarafında oldukça fazla bulunuyor. Bu da doğudaki kalabalık aileler için hem iş fırsatı hem de iş verecek firmalar için kalabalık aile iş gücünden yararlanma fırsatı sağlıyor.

Seramik fabrikaları seramik temizleme işi konusunda ev hanımlarına tatmin edici ölçüde iş imkanı  sunuyor. Nasıl mı? Şöyle ki; ürünler fabrikadan açık bir şekilde ev hanımlarına teslim ediliyor. Seramikler itina ile ev hanımları tarafından temizlenip güzelce paketleniyor. Daha sonra iş yeri sahibi bunları evlerden topluyor. İşleyiş bu şekilde oldukça kolay ve rahat bir şekilde gerçekleşiyor.

Advertisement

Seramik temizleme işi kazancı ürüne ve kişinin performansına göre değişiyor Firmalar, 1 ürün başına 3 ile 5 TL arası ücret öderler. Tek kişi günde 40 adet olacak şekilde rahatça bu işi yaparken aylık en az 3.200 TL kazanç sağlar.

LC Waikiki evlere iş veriyor mu? yazımı beğendiyseniz o zaman Evde Ek İş Yaparak Para Kazanmak  yazımı da okuyabilirsiniz. 

Evde İplik Temizleme İşi Veren Firmalar

Lc Waikiki evlere iş diye arama yapanların dikkatini çekecek bir evde ek iş fırsatı var. Tekstil firmaları ürettikleri ürünlerde evlere iplik temizleme işi veriyor. Evde iplik paketleme işi veren fason firmalar da oldukça fazla.

Dikilen ürünlerin kenarlarından çıkan iplikleri temizlemeniz gereken bu iş oldukça kolay. Çıkan iplik atıklarını makas ile keserek işlemi tamamlayabilirsiniz. Bu işi veren firmalar çuvallarla tekstil ürünlerini belirli bölgelere gönderiyor.

Genelde şapka, atkı, bere, yün çoraplar ve eldiven gibi ürünler üzerinden iplik temizleme işi alabilirsiniz. Dilerseniz, konuyla ilgili ayrıntılı bilgiler verdiğim Evde İplik Kesme ve Temizleme İşi başlıklı yazımı da okuyarak hemen, ayda 8.000 TL kazanmaya başlayabilirsiniz! 

Advertisement

Diğer evde paketleme yazılarımızı da inceleyerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Şehirlere göre özenle yazdığımız paketleme işlerini Evde Ek İş kategorimizde bulmanız mümkün!

LC Waikiki evlere iş telefon numarası ne?

LC Waikiki için bir telefon numarası yok. Fason firmalar aracılığıyla bu işi yapacağınız için fason firmaların iletişim adreslerini kullanmalısınız. Yani LCW iletişim adresleri bir işinize yaramaz.

Bir önceki yazımız olan Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar! 2023 Başvuru başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Advertisement

694 Yorum

 1. Melek ÇAKIR

  27 Mayıs 2023 at 07:33

  çok güzel harika bir uygulama ben de bu şekilde çalışmak istiyorum

 2. Filiz sen

  24 Mayıs 2023 at 02:28

  Benimde işe ihtiyacım var

 3. Şeyda

  22 Mayıs 2023 at 00:35

  Merhabalar, İplik kesme işinize talibim .
  Yardımcı olur musunuz lütfen.

 4. Fatma Durmuş

  18 Mayıs 2023 at 16:34

  Bursada yaşıyorum evde paket leme işi için bilgi alabilir miyim

 5. Gülnihal

  19 Ocak 2023 at 23:45

  Evde paketleme işi yapmak istiyoruz. Hızlı ve titiz çalısıyoruz. Daha önceden tecrübemiz var. Kravat ve papyon paketleme, toka paketleme, silgi kalemtras paketleme gibi bir çok paketleme işi yaptık. Ekbimiz kalabalık ve saglam.

 6. Gönül gündüz

  23 Aralık 2022 at 19:32

  İhtiyacım var işe iki çocuğum var yardımcı olursanız sevinirim geri dönüş yapın bize lütfen

 7. Fatime yıldırım

  20 Aralık 2022 at 18:25

  Antalya paketleme işi yapmak istiyorum bilgi lütfen dönüş yaparsanız sevinirim ihtiyacımız var

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

694 yorum

EVDE EK İŞ

Eve İş Veren Güvenilir Firmalar – 10 EN GÜVENİLİR Firmayla!

Eve iş veren güvenilir firmalar

Sizlere evde ek iş yapabilmeniz için bilgiler sunmaya devam ediyorum. Bu yazımda da tüm detaylarıyla eve iş veren güvenilir firmalar hangileri? 2023 için sizlerle paylaştım. Her geçtiğimiz gün evden çalışanların sayısı artıyor. Ev hanımları başta olmak üzere, öğrenciler, emekliler, ek kazanca ihtiyacı olan herkes eve iş veren firmalar sayesinde para kazanabiliyor.💸 Güvenilir evde paketleme işi […]

Okumaya devam et

EVDE EK İŞ

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar! 2023 Başvuru

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi

Evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalar ile ilgili 2023 yılının en güncel ve doğru bilgileri bu yazının altında sizleri bekliyor. Ev konforu tadında mükemmel bir ek işten bahsediyorum sizlere! Üstelik başvuru yapmanız için adres bilgilerini dahi paylaştım!  Evlere nikah şekeri paketleme işi veren firmalar başta ev hanımları olmak üzere; öğrencilere, düzenli bir işte çalışmayanlara, […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.