finansportali.net

BAYİLİK

Bayilik Veren Marketler

Perakende sektörü için market bayiliği almak gerçekten çok avantajlı ve karlı. Bunun için bayilik veren marketler hangileri öğrenmeniz gerek. Bayilik veren market firmaları için size bir liste hazırladım.

Türkiye’de birçok market zinciri bulunuyor. Bu marketlerin büyük marka haline gelerek büyümesindeki en büyük etken, franchise vermeleri. Böylelikle kısa sürede oğu yerde tanınarak, müşteri çekebiliyorlar.

Siz de bayilik veren firmalardan bayilik alıp, perakende sektörüne giriş yapabilirsiniz. Elbette büyük marketlerden franchise almak için sermaye gerekiyor. Firmalar marka kalitesini korumak adına, güvenilir insanlarla çalışmak isterler.

Ben bu işi yapabilirim, market bayiliği almak istiyorum diyorsanız, doğru yerdesiniz. Sizlere en karlı bayilik veren marketleri aşağıda sıraladım. Hadi vakit kaybetmeden detaylara geçelim.

Bayilik Veren Marketler

1- İstegelsin Bayilik

istegelsin bayilik
istegelsin bayilik

Online market bayilikleri de son birkaç yılda inanılmaz popüler! Onlardan bir tanesi olan ve oldukça yeni bir firma olan İstegelsin’den bayilik alabilirsiniz.

 • Manav, şarküteri ve birçok ürünn satışını gerçekleştiren İstegelsin’in 4 milyondan fazla kullanıcısı var.
 • Ortalama olarak 300.000 sermayeyi gözden çıkarmanız gerekiyor.
 • İstegelsin bayiliğini aldığınızda reklam tanıtımları, eğitimler, bölge korumasını gibi avantajlardan faydalanabiliyorsunuz.
 • Yeni sayılan bir firma olduğu için bayiliğini alarak rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.
 • Artan online market alışveriler sayesinde kazancınız yüksek olacaktır.

2- Tarım Kredi Kooperatif (KOOP) Market Bayilik

franchise veren marketler
franchise veren marketler

Bayilik veren marketler mi arıyorsunuz? Son zamanlarda Tarım Kredi Kooperatif marketin adın çok duyuyoruz. “Başka eller değmeden, tarladan sofraya” sloganıyla müşterilerin çok sevdiği bir market.

 • İlk şubesini 2017’de açılan KOOP Market, ilk başta büyük marketlerde açılan şubeleriyle adını duyurdu.
 • Sonrasnda daha yaygın bir ağ ile hizmet verebilmek için yurt genelinde bayilik almaya başladı.
 • Sermayenizi değerlendirmek için KOOP market franchise fırsatını değerlendirebilirsiniz.
 • Trkiye Tarım Kredi Kooperatifleri “ortaımız ol” kısmından ayrıntılara göz atabilirsiniz. Dilerseniz “biz sizi arayalım” kısmındaki bilgileri doldurarak, firma ile iletişime geçebilirsiniz.

3- Kaya Çiftliği

bayilik veren marketler
bayilik veren marketler

Kaya Çiftliği hızla büyümeye devam ediyor! 21 ilde 117 şubeyle hizmete devam eden Kaya Çiftliği’nden bayilik alabilirsiniz.

 • Peynir, yoğurt ve yöresel lezzet ağırlıklı ürünleriyle geniş bir ürün yelpazesine sahip olarak satış yapacaksınız.
 • bayilik veren marketler arasında bulunan Kaya Çiftliği, farklı mağaza konseptleriyle yatırımcılarına seçenek sunuyor.
 • Kaya Çiftlii franchise almak için mağaza konumu, yeterlilik alanı, şube mesafeleri gibi şartlara dikkat etmek gerekiyor.
 • Franchise almak isteyen yatırımcı ilk önce internet sayfasındaki bayilik başvuru formunu doldurması gerekiyor.
 • İncelenen başvuru sonrasnda gerekli görüşmeler sağlanır.
 • Uygun görülen adaylar ile mağaza arayışına girilir.,
 • Kaya Çiftlii yatırımclarına her aşamada yardımcı oluyor.
 • Daha fazla bilgi almak için Kaya Çiftliği franchise sayfasnı ziyaret edebilir.

4- Peynirci Baba Franchise

franchise veren marketler
franchise veren marketler

Bayilik veren marketler için farklı seçenekler sunuyorum. 1996 yılndan beri hizmet veren Peynirci Baba, yöresel kahvaltılık ürünleriyle müşterilerin vazgeçilmezi diyebilirim. Bayilik sistemi ile büyümeye devam ediyorlar. Siz de sermayenizi burada deerlendirebilirsiniz.

 • Organik, doğal ve yöresel ürünleriyle kalitesini kantlamış bir firma ile çalışmak demek, potansiyel müşteriye sahip olmak demek.
 • Peynirci Baba’nın müşteri kitlesi de oldukça fazla.
 • Peynirci Baba franchise almak için gerekli olan yatırımı karşılayabilecek durumda olmanız gerekiyor.
 • Yatırım bedelinin içinde inşaat işlemleri, dış cepse, dolap, soğutucu, demirbaş aletler gibi birçok önemli eşya dahil ediliyor.
 • Yani yatrım bedelini verdikten sonra mağazanız için her şey karşlanıyor diyebiliriz.
 • Açılacak olan bayiliğin lokasyonu, mağaza büyüklüğü gibi durumlar gerekli olan sermayeyi etkiliyor. Bu nedenle firma ile görüşmelerden sonra net olarak bir meblağdan bahsetmek mmkün.
 • Franchise sürecine ön başvuru formunu doldurarak başlayabilirsiniz.

5- Köfteci Yusuf Hesaplı Kasap

bayilik veren marketler
bayilik veren marketler

Bayilik veren marketler içerisinde sizlere sıradışı bir önerim olacak. Köfteci Yusuf markasının Hesaplı Kasap uygulaması çok sevildi. Hemen anlatayım!

 • Bildiğimiz marketlerden birisi değil.
 • Et ürünlerinin satıldığı bir kasap olarak düşünebilirsiniz.
 • Ancak yatırımınızı gıda satışından değerlendirmek isterseniz, bu seçeneği de bir değerlendirebilirsiniz.
 • Hesaplı Kasap bayilikleri, Köfteci Yusuf mağazalarının içerisinde bulunuyor.
 • Konu hakkında daha fazla bilgi almak için Köfteci Yusuf iletişim adreslerini kullanabilirsiniz.

6- File Market Bayilik

file market franchise
file market franchise

Bayilik veren süper marketler için devam ediyorum… File market bayilik de en çok aranan başlıklardan. Her geçen gün büyümeye devam eden File Market’ten bayilik alınıyor mu? File Market franchise bedeli ne kadar? Araştrmalarıma gre şu an File Market franchise vermiyor.

Bayilik veren marketler listesine devam edelim!

7- BİM Bayilik Almak

bim bayiliği almak

Bayilik veren marketler denildiğinde BİM bayilik veriyor mu? diye çok fazla soruluyor. Türkiyenin en büyük market zincirlerinden birisi olan BİM, bayilik veren marketler içerisinde yer almıyor. En çok sorulan sorulardan birisi olduğu için açıklama gereği duyuyorum.

1995 yılnda kurulan market, bayiliklerini kendi firması içerisinde anlaşarak kuruyor. BİM bayilik veriyor adı altındaki bilgi kirliliklerini önlemek adına listemize aldım.

Marketten biraz farklı olarak, Torku firmasından bayilik almak ilginizi çekebilir. Torku bayilik şartları  yazısnı okuyun ve detayları öğrenin.

8- A101 Bayilik Almak

A101 bayilik almak

Türkiye’nin lider market firmalarından birisi olan A101 için de bayilik almak isteyen birçok insan var. Ancak A101 günümzde bayilik vermiyor. Tıpkı BİM gibi bayiliklerini kendileri ayarlıyorlar. A101 ile daha farklı şartlarda çalışabiliyorsunuz.

A101 ile çalşmak için var olan bir marketinizi kiralama şansınız var. Detayları A101 ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Advertisement

9- ŞOK Bayilik Almak

ŞOK bayilik

Bayilik veren marketler için diğer merak edilen süper market ŞOK. Türkiyenin 81 ilinde hizmet veren market firması ŞOK’tan bayilik almak mümkün mü? Migros tarafndan kurulan ŞOK market zinciri, günümüzde bayilik (franchise) vermeyi durdurmuştur.

Çok fazla sorulduğu için ŞOK hakkında açıklama yapmak istedim. ŞOK bayilik veriyor diyenlere kulak asmanız yersiz olacaktır.

Market dışında bayilik açmak isterseniz eğer daha değişik bir fikir sunacağım size. Oses Çiğköfte bayiliği  almayı düşünebilirsiniz. Oldukça karlı! Bayilik ücreti, şartları ve kazancı için yazıya tıklayın.

Sonuç:

Bayilik veren marketler içerisinde en çok sorulan sorulan sorulara da sizler için cevap vermeye çalıştım.

Sizlere bayilik veren marketler hangileri sıraladım. Girişimciler için en kazançlı olabilecek bayilik veren market firmaları hakkında olan bu yazıda en güncel bilgileri öğrendiniz!

2022 ylında perakende sektöründe market açmayı düşüyorsanız, bu listeler içerisinde yer alan marketleri değerlendirmenizi tavsiye ederim. – Bayilik –  yazı kategorimize de hemen bir göz atın. Daha farklı bayilikler için bilgi alabilirsiniz.

Reklam

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.