Getir Bayilik Şartları – Nasıl Başvurulur? Kazancı Ne Kadar? (BAYİLİK ÜCRETİ)

Getir Bayilik Şartları – Nasıl Başvurulur? Kazancı Ne Kadar? (BAYİLİK ÜCRETİ)
29.10.2020
A+
A-

Getir bayilik şartları son zamanlarda bir bayilik alarak kendi işini kurmak isteyenler tarafından oldukça merak edilmektedir. Pazar hacmi gitgide büyüyen bir şirket hâline gelen Getir, bu başarıyı da eşine rastlanmamış iş modeline borçlu. Getir ailesine katılarak, eşsiz başarıya ortak olmak için bu içeriğimizi dikkate almanız yeterli. İşte Getir bayilik şartları!

Akıllı telefonların elimizden düşmediği günümüzde artık sipariş verirken de bu telefonların sağladığı kolaylıkları sonuna kadar kullanıyoruz. Getir de bu teknolojinin nimetlerini fazlasıyla kullanıyor ve kendi mobil uygulamasıyla sektörde fırtınalar estiriyor.

Hizmet verdiği market alışverişi sektöründe kullanıcılarına siparişlerini yüksek kaliteli ürünler ile hızlı bir şekilde (10 dakikada) ulaştırırken, bayiliklerine de yüksek cirolarla iş imkânı tanımakta. Bütün bu koşullar göz önüne alındığında piyasanın en çok bayilik talebi alan şirketlerinden biri olması da tesadüf değildir. İşte 15 yıl gibi kısa bir sürede piyasada söz sahibi olabilecek denli elit bir şirket hâline gelen Getir franchise bedeli ve bayilik şartları…

Getir Bayilik Nasıl Başvurulur?

Getir bayilik, şirketin bayiliğini almak isteyenler tarafından doldurulması için hazırlanan ön başvuru formunda açıkça yer almakta. Peki, getir bayilik nasıl başvurulur? Linkte göreceğiniz gibi online başvuru da yapabilirsiniz. Getir bayilik iletişim olarak 0850 532 50 50 müşteri hizmetlerinden de bilgi alabilirsiniz.

Getir Bayilik Başvuru Linki >>> https://basvuru.getir.com/bayi/ 

Bayilik alma sürecinin başlangıcında bu formla bir ön başvuru yapılması vardır. Getir bayilik başvurusu bu formun doldurulması ile başlar. Formda;

Kişisel Bilgiler bölümü altında,

 • Ad
 • Soyad
 • Doğum Tarihi
 • Eğitim Seviyesi
 • Telefon
 • E-posta Adresi
 • İkamet İli
 • İkamet İlçesi
 • Açık Adres

başlıkları ile sizden bu bilgileri doldurmanız beklenmektedir. Buradaki amaç başvurunun gerçekleştirildiği ildeki bayilik ihtiyacının kategorizasyonunu yapmaktır. Bu yüzden konumunuzla ilgili ayrıntılı bilgiler istenir. Size daha sonra ulaşım sağlamak için de telefon ya da e-posta adresinizin girilmesi istenir. Bu bölümde tamamen T.C. kimlik kartınızda/nüfus cüzdanınızda yer alan bilgilerle eşleşme sağlanacak şekilde kendinizi tanıtınız. Sürecin sizin açınızdan olumluluğuna önemli katkıları olacaktır.

Diğer bayilik yazımızı da okuyabilirsiniz: Midyeci Ahmet Bayilik Şartları ve Ücreti

Getir Bayilik Şartları Nelerdir?

Getir bayilik, şartlar arasında tecrübeye önem veriyor. Yatırım bütçesinin yanı sıra getir franchise alacak kişinin geçmiş tecrübesine bakılıyor. Bu yüzden önceki tecrübeleriniz hakkında bilgi almaktadır.

Önceki Tecrübeler bölümü altında,

 • İş Yeri Unvanı
 • İş Yerinde Bulunulan Görev
 • İş Yerinde Çalışmaya Başlangıç Tarihi
 • İş Yerinden Ayrılış Tarihi

Şeklinde başlıklar bulunmaktadır. Bu bölümde daha önce çalıştığınız, işlettiğiniz ya da sahibi olduğunuz 2 adet yerin bilgisini girmeniz beklenir. Tecrübeleriniz, Getir bayilik başvurularının değerlendirilmesi sırasında sizler hakkında artı özellik olarak hanenize yazılacaktır. Daha önce örneğin market sektöründe yer aldığınız işinizdeki akıbetiniz, çalışma süreniz ve başarılarınız değerlendirme sürecinde belirleyici olacaktır. Geride kalan tecrübeleriniz sonrası Getir gibi hızla büyüyen bir şirketin parçası olmak için bu bölümü de eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

Detaylar bölümünde ise,

 • Hangi il/ilçe/semtte bayilik istersiniz?
 • Ne kadar yatırım yapabilirsiniz? (₺)
 • Getir bayiliğinden aylık gelir beklentiniz nedir? (₺)
 • Başka işiniz var mı?
 • Şu Anki Aylık Net Geliriniz (₺)
 • Finansal yatırımı kim yapacak?
 • Bu işin yönetiminde nasıl bulunacaksınız?
 • Daha önce bayilik yaptınız mı?
 • Neden Getir Bayisi olmak istiyorsunuz?

şeklinde soru başlıkları yer almaktadır. Bayiliğin talep edildiği il önemlidir. Çünkü Getir şu sıralar İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Kocaeli illeri içinde yeni bayilikler için ön talep toplamaktadır.

Getir Bayilik Ücreti

Şehir şartını sağladıktan sonra, Getir bayilik ücreti için şartlar arasında bir girişimci olarak yapacağınız yatırımın miktarını belirlemek vardır. Yatırım yapabileceğiniz Getir bayilik fiyatları minimum 400.000 TL, maksimum 2.000.000 TL ve üzeri olabileceği seçeneklerde belirtilmiş. Girişimcinin, açacağı bayilik için işin henüz başındayken bir sermaye belirlemesi oldukça önemlidir.

Bir girişimcinin beklentileri de iş sürecini olumlu yönde etkileyebilir. Dolayısıyla formda yer alan üçüncü soru başlığı sizden bayilik almanız durumunda aylık gelir beklentinizi merak etmektedir. Yapacağınız yatırımın miktarına göre gelir beklentinizi oranlayabilirsiniz. Getir bayilik kazancı ne kadar diye merak ediyorsanız da bulunduğunuz konuma ve müşteri potansiyeline göre değişiklik gösterebilir.

Dördüncü başlık ise herhangi bir başka işle uğraşıp uğraşmadığınızı öğrenmeye yöneliktir. Burası önemlidir çünkü bayilik, yüksek konsantrasyon ve odakla yürütülmesi gereken bir iştir. Dolayısıyla bayilik sürecini yönetirken işleri sekteye uğratabilecek herhangi bir başka işinizin olup olmadığı sorgulanır. Bunun dışında market işletiyor ve marketinizi Getir bayilik şeklinde dönüştürmek istiyor da olabilirsiniz. Vereceğiniz yanıta göre Getir yetkilileri sizi en iyi şekilde değerlendirecektir.

İlginizi çekecek diğer bayilik yazımız: Bülent Börekçilik Bayilik ve Şartları 

Getir Bayilik Aylık Net Geliri Ne Olmalı?

Getir bayilik aylık net geliri ne olmalı, bu sorunun cevabını beşinci başlığın konusunda görebilirsiniz. Beşinci başlığın konusu ise aylık net gelirinizin beyan edilmesidir. Gelir durumunuz hakkında bilgi almak, herhangi bir şirketin bayiliğini alma sürecinde önemli bir ayrıntıdır.

Altıncı soru başlığında ise Getir bayiliğine yapacağınız yatırımın kim tarafından finanse edileceği öğrenilmek istenmektedir.

Yedinci soru, Getir bayilik yönetiminden ve işletmesinden sorumlu olacak kişinin seçimine yönelik bilgi girmeniz istenmektedir. Bayiliği kendiniz yönetecekseniz seçenekler arasında kendinizi seçmeniz, yönetimi bir başkası yürütecekse diğer seçenekleri değerlendirmeniz gerekmektedir.

Daha önce herhangi bir firmanın bayiliğini yapıp yapmadığınızın öğrenilmek istendiği sekizinci soru başlığı ise yine sizin tecrübelerinize yönelik bir meraktır. Bu sorunun cevabı da başvurunuz değerlendirilirken belirleyici olabilmektedir.

Son olarak dokuzuncu soru başlığı ise size ayrıntılı bir biçimde cevap verebileceğiniz kutucuk ile birlikte sunulmaktadır. Burada yaratıcı bir fikrin öncülüğünde bayilik almak isteme sebebinizi anlatmanız, bu kısmı ön talep formunun en önemli ögesi hâline getirebilir.

Bir önceki yazımız olan 10.000 TL Sermaye İle Ne İş Yapabilirim? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.