finansportali.net

BAYİLİK

CarrefourSA Bayilik Başvurusu – 2023 Bayilik Ücreti

CarrefourSA Bayilik Başvurusu

Günümüz girişimcileri için en ideal para kazanma yöntemlerinden biri de perakende sektörüne adım atmaktır. Hâli hazırda dev bir marka olan CarrefourSA bayilik başvurusu yaparak perakende sektörüne giriş yapmak istemez misiniz?

28 yıldır CarrefourSA, bünyesine kattığı iş ortaklarına ve yatırımcılarına büyük kazançlar sağlıyor. Dolayısıyla CarrefourSA bayilik açmak, sizin için de oldukça kârlı bir yatırım seçeneği olabilir. Peki CarrefourSA bayilik kar marjı oranı hangi aralıklarda? Yazı içerisinde bulabileceksiniz.

CarrefourSA bayilik almak mantıklı mı diye de düşünüyor olabilirsiniz. İşte CarrefourSA bayilik başvurusu sistemi ile ilgili tüm merak edilenler!

Advertisement

CarrefourSA Bayilik Hakkında

CarrefourSA Bayilik Başvurusu
CarrefourSA Bayilik Başvurusu

Bayilik veren marketler arasında yer alan CarrefourSA 1993 yılında Türkiye’de ilk yatırımını yapan Fransa’nın global perakende markası.

1996 yılında Sabancı Holding ile kurduğu ortaklık sonucunda perakende sektörünün öncü markası olarak faaliyetlerine başladı. CarrefourSA, şu an yeni nesil bayilik vizyonuyla 41 ilde toplam 702 market zinciri ile hizmet veren bir firmadır.

Bayilik başvurusunu CarrefourSA Mini, CarrefourSA Süper, CarrefourSA Express için yapabiliyorsunuz. Halihazırda bir marketiniz varsa CarrefourSA, bunu kendi şubelerinden biri haline getirmenize de izin veriyor.

Ek olarak CarrefourSA; ismi bilinen, kalitesine güvenilen bir şirket olarak öne çıkmakta. Yani bayilik açtığınız zaman, ilgili şirketin sahip olduğu tüm ilkeler sizin marketiniz için de geçerli oluyor.

Mutlaka göz atmalısınız: Simit Sarayı Bayilik

CarrefourSA Bayilik Ücreti 2023

CarrefourSA Bayilik Ücreti
CarrefourSA Bayilik Ücreti

CarrefourSA bayilik başvurusu yapmak isteyenlerin en çok merak ettiği başlıklardan biri de CarrefourSA franchise ücreti konusu… Firmanın çok çeşitli yatırım kriterleri bulunuyor. CarrefourSA bayilik ücreti, açılacak marketin türüne göre değişiklik gösteriyor.

Maliyet KalemleriCarrefourSA Mini
Satış Alanı75 m2 – 250 m2
Teminat Mektubu500 – 750 bin TL
Sıfır Açılış Metrekare Fiyatı5.000 TL – 7.000 TL
Yerel Market Dönüşüm Maliyeti100 bin TL – 300 bin TL
CarrefourSA Bayilik Ücreti 2023
 • Bayilik ücretleri açacağınız market formatına göre değişiklik gösterir.
 • Sıfırdan bir market açacaksanız en az 20 m2 alana ihtiyacınız var. Bunun için de en az 500.000 TL‘ye ihtiyacınız bulunuyor.

CarrefourSA bayilik fiyatları bu şekilde. Detaylar için yukarıdaki görseli inceleyebilirsiniz.

CarrefourSA Bayilik Maliyeti 2023

CarrefourSA Bayilik Maliyeti 2022
CarrefourSA Bayilik Başvurusu Maliyeti 2023

CarrefourSA’dan bayilik almak için maliyetler değişiklik gösteriyor. Süper, Mini, Express formatlarına göre ve yerel marketinizin olup olmadığına göre maliyetler değişecektir. Bayilik alabilmeniz için ihtiyaç duyacağınız sermaye üç opsiyonludur;

 • Banka Teminat Mektubu: 350 bin TL ile 2 milyon TL arasında değişiyor.
 • Yeni Market Açılışı: Metrekare başına düşen maliyetler esas alınır. Açacağınız market formatına göre 4.500 TL – 8.000 TL arasında metrekare başına maliyetler söz konusudur.
 • Dönüşüm Maliyeti: Dönüşüm maliyetleri ise 100 bin TL ile 600 bin TL arasında değişiyor.

Ek olarak şirket açma giderleri, şirket giderleri gibi kalemler de söz konusu olacaktır.

CarrefourSA Bayilik Kazancı

CarrefourSA Bayilik Kazancı
CarrefourSA Bayilik Kazancı

CarrefourSA’nın satış politikasından faydalanmanız, daha fazla tüketiciye ulaşabilmeniz için altın değerinde bir fırsattır. CarrefourSA’nın bayiliklerinden herhangi birisini açarak günlük bazda yüksek müşteri miktarına ulaşabilirsiniz!

Bu durum CarrefourSA’nın mini bayilik imkânından faydalansanız dahi, bulunduğu konuma göre aylık güzel rakamlarda kâr etmeniz anlamına geliyor. Anlaşılacağı üzere kâr marjları, bulunduğu konumdan müşteri kapasitesine kadar birçok faktöre göre ortaya çıkar.

Advertisement

CarrefourSA bayilik başvurusu ile mini market açtığınız zaman standart marketlere göre çok daha az çalışana ihtiyacınızın olur. Bu da firmanın bir diğer avantajı. Yani giderlerinizi azalır, çok daha fazla para kazanabilirsiniz.

 • CarrefourSA Express marketlerde yıllık 3 – 6 milyon TL ciro kapasitesi vardır.
 • CarrefourSA Mini marketlerin, yılda 6 – 8 milyon TL ciro kapasitesi vardır.
 • CarrefourSA Süper marketlerde bu 11 – 40 milyon TL aralığına çıkıyor.

Rakamların istisnaları mevcuttur. Ancak ortalama ciro rakamları bu şekildedir.

Carrefoursa Bayilik Şartları Nelerdir?

CarrefourSA Bayilik Başvurusu Şartları
CarrefourSA Bayilik Başvurusu Şartları

Gelelim CarrefourSA açmak için bayilik şartlarına. Firma, adaylar bu şartlara uyduğu takdirde kolayca bayilik veriyor. CarrefourSA bayilik şartları 2023 için şöyledir:

 • Gıda ya da market sektöründe de tecrübeli olmanız şart.
 • Çalışan ekibiniz de en az sizin kadar nitelikli kişilerden oluşmalı.
 • Ek olarak temiz bir sicil kaydınızın olması da zorunlu şartlar arasında.
 • Bir başka konu ise yatırım. CarrefourSA, franchise vereceği kişilere yüksek oranda kâr sağladığından, yeterli yatırım tutarına sahip olmak önemli bir koşul.
 • Sermayenizin, bu iş için yeterli olması gerekiyor.

Bu arada Ekomini Market Bayilik başlıklı yazımızı okumuş muydunuz?

CarrefourSA Bayilik Başvurusu İçin Gereken Bilgiler

 • Başvuranın ismi
 • İletişim bilgileri (telefon ve mail adresi)
 • Hala yaptığınız iş ya da mevcut bayilik
 • Şirket adı
 • Konum (franchise açılması düşünülen il)
 • Adres bilgisi
 • Başvuruya dair kısa açıklama
 • Bankadan alınacak teminat mektubu

Gerekli yasal izinleri alabilmeniz için en az 1 senelik bir şirket sahibi olmanız bekleniyor.  Bunları da sağlayabiliyorsanız CarrefourSA franchise’ı almanız önünde hiçbir engel yok!

Carrefoursa Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

CarrefourSA Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır
CarrefourSA Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır

Her şey tamamsa Carrefoursa bayilik başvurusu için buraya tıklayabilirsiniz. Başvurmadan önce gerekli şartları taşıyıp taşımadığınızı kontrol etmek için şu kataloğu incelemenizi öneriyorum.

Neden CarrefourSA Bayilik?

Neden CarrefourSA Bayilik?
Neden CarrefourSA Bayilik?

Carrefour market franchise almanızın şu avantajları olacaktır;

 1. Avrupa’nın Öncü Perakende Zinciri: Türkiye genelinde toplam 850’den fazla CarrefourSA market yer alır. Yıllık toplam 163 milyon müşteri kapasitesiyle Avrupa’nın öncü perakende zinciri CarrefourSA’dır. Bayilik aldığınızda müşterileriniz hazır olacaktır.
 2. Yüksek Bilinirlik: CarrefourSA, yüksek bilinirliğe sahiptir. Türkiye’de ön planda yer alan en önemli süpermarketlerden birisidir. Bayilik aldığınız zaman bu avantaja da sahip olacaksınız!
 3. Güçlü Bir Lojistik Ağı Vardır: İlgili zincir market, doğru ürünleri doğru şekilde depolayarak güçlü lojistik ağı sayesinde bayilerine ulaştırır.
 4. Çoklu Format Yapısı: CarrefourSA’nın çoklu format yapısı bulunur. Bu nedenle her çeşit müşteriye hitap eder. Örneğin CarrefourSA mini bayilik alabilir, yatırımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca CarrefourSA bayilik yorumları da incelenebilir ve formatlar hakkında bilgi sahibi olunabilir.
 5. Geniş Ürün Yelpazesi: Market bünyesinde geniş ürün yelpazesi bulunur. Ürün portföyünüzü geliştirerek satış ihtimalini daha da güçlendirebilirsiniz.

CarrefourSA Bayilik Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Carrefour Bayilik Veriyor Mu?

Evet. CarrefourSA, bayilik sistemini geliştirerek franchise başvurularını almaya başlamıştır. CarrefourSA bayilik başvurusu için yazımızı okuyabilirsiniz.

CarrefourSA Bayilik Almak Mantıklı mı?

Prestijli bir markanın bayiliğini alma gibi bir düşünceniz varsa CarrefourSA firmasını rahatlıkla düşünebilirsiniz. Çünkü hem bilinirliği yüksek hem de kazancı bir o kadar fazla olacak.

CarrefourSA Bayisi Nasıl Olunur?

Öncelikle bayilik başvuru şartlarını taşımanız gerekiyor. Yeterli sermayeniz varsa ve şartları taşıyorsanız, bayilik alabilirsiniz.

Carrefour Bayilik Ne Kadar?

Formata göre değişiklik gösterir. CarrefourSA bayilik fiyatları 2023 yılında metrekareye ve formata göre belirlenir.

Advertisement

CarrefourSA Bayilik İletişim Bilgileri Nedir?

Adres: CarrefourSA Plaza Cevizli Mahallesi, Tugay Yolu Caddesi No: 67 A, Blok: B Maltepe /İstanbul
E-Mail: bilgi@carrefoursa.com
Telefon: 0216 655 00 00
Çağrı Merkezi: 444 10 00

Bir önceki yazımız olan Seç Market Bayilik Şartları 2023 – %40 Kâr Marjı! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Advertisement

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

BAYİLİK

Starbucks Bayilik Şartları 2024 – YENİ Franchise Ücreti!

Starbucks bayilik şartları

Günümüzün başarılı ve popüler kahve firmalarından birisi Starbucks, girişimcilerin ilgisini çekiyor. Bu yazıda, “Starbucks bayilik almak istiyorum” diyenlerin akıllarındaki tüm soru işaretlerini gidereceğim. Starbucks bayilik şartlarını bu içerikten öğreneceksiniz… Starbucks bayilik ücreti ne kadar? Kâr marjı nedir? Hepsini yanıtlayacağım… Starbucks franchise bedeli 2024 bilgilerini açıklayacağım. Starbucks açmak kaç para diyorsanız, sizin için de bilgiler mevcut. […]

Okumaya devam et

BAYİLİK

Seç Market Bayilik Şartları 2023 – %40 Kâr Marjı!

seç market bayilik şartları

Kendi işini kurmak isteyenlerin, özellikle 2023 yılında rağbet gösterdiği bir seçenekten bahsedeceğim. Seç Market bayilik şartları için uygunsanız siz de perakende sektörüne adım atabilirsiniz. Seç Market bayilik kar marjını bu içerikten öğrenebilirsiniz! Seç Market aylık kazanç hakkında da bilgiler vereceğiz. Yaptığımız araştırmalar sonucunda Seç Market bayilik yorumlarının çok fazla olduğunu gördük. Seç Market günlük cirosunu […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.