finansportali.net

BAYİLİK

CarrefourSA Bayilik Başvurusu – 2022 Bayilik Ücreti

Günümüz girişimcileri için en ideal para kazanma yöntemlerinden biri de perakende sektörüne adım atmaktır. Halihazırda dev bir marka olan Carrefoursa bayilik başvurusu yaparak perakende sektörüne adım atmak istemez misiniz?

28 yıldır Carrefoursa, bünyesine kattığı iş ortaklarına ve yatırımcılarına büyük kazançlar vadediyor. Dolayısıyla Carrefoursa bayilik açmak düşüncesi sizin için de oldukça kârlı bir yatırım seçeneği olabilir. Peki Carrefoursa kar marjı nedir?

Eminim aylık kazancınızı görünce “Carrefoursa bayilik almak mantıklı mı?” diye düşünmeyeceksiniz. İşte Carrefoursa bayilik başvurusu sistemi ile ilgili tüm merak edilenler!

Advertisement

Carrefoursa Bayilik Hakkında

Carrefoursa bayilik açmak
Carrefoursa bayilik başvurusu

Bayilik veren marketler arasında yer alan Carrefoursa 1993 yılında Türkiye’de ilk yatırımını yapan Fransa’nın global perakende markası.

1996 yılında Türkiye’nin Sabancısı, Sabancı Holding ile kurduğu ortaklık sonucunda perakende sektörünün öncü markası olarak faaliyetlerine başladı! Carrefoursa, şu an yeni nesil bayilik vizyonuyla 41 ilde toplam 702 market zinciri ile hizmet veren bir firmadır.

Şu an için bayilik başvurusunu Carrefoursa Mini ve Carrefoursa Süper için yapabiliyorsunuz. Halihazırda bir marketiniz varsa Carrefoursa bunu kendi şubelerinden biri haline getirmenize de izin veriyor.

Ek olarak Carrefoursa; gibi ismi bilinen, kalitesine güvenilen bir şirket olarak öne çıkmakta. Yani  bayilik açtığınız vakit, Carrefoursa’nın sahip olduğu tüm ilkeler sizin marketiniz için de geçerli oluyor.

Mutlaka göz atmalısınız: Simit sarayı bayilik

Carrefoursa Bayilik Ücreti

Carrefoursa Bayilik Ücreti
Carrefoursa Bayilik Ücreti

Carrefoursa bayilik başvurusu yapmak isteyenlerin en çok merak ettiği başlıklardan biri de Carrefoursa franchise ücreti konusu… Firmanın çok çeşitli yatırım kriterleri bulunuyor.

 • Hali hazırda var olan marketinizi Carrefoursa bünyesine katmak istediğiniz zaman bu yaklaşık 150 Bin- 250 bin TL yatırıma ihtiyacınız olduğu anlamına geliyor.
 • Bu durumda açılacak olan bayiliğin hangi türde olacağını bilmek de oldukça önemli. Mesela, yeni bir market açmak için ise metrekare başında en az 2 buçuk milyon TL kadar bir bütçeniz olmalı.
 • Bunlara ilaveten 300 bin TL ile 1 milyon arasında değişen banka teminat mektubuna da ihtiyacınız var.
 • Mini Carrefoursa en az 100 -280 metrakarelik satış alanına sahiptir ve en az 300 bin TL gerekmektedir.
 • Süper formatta Carrefoursa açacaksanız, en az 280 en fazla 600 metrekare alana ihtiyacınız var. Bunun için de ortalama 750 bin TL sermaye gerekiyor.

Carrefoursa Bayilik Kazancı

Carrefoursa Bayilik Kar Marjı

Carrefoursa’nın satış politikasından faydalanmanız, daha fazla tüketiciye ulaşabilmeniz için altın değerinde bir fırsat. Carrefoursa’nın bayiliklerinden birini açarak günlük 1000’den fazla müşteriye ulaşabilirsiniz!

Bu durum Carrefoursa’nın mini bayilik imkanından faydalansanız dahi, bulunduğu konuma göre aylık 50 Bin ile 200 Bin TL‘ye yakın bir rakamda kâr etmeniz anlamına geliyor.

Advertisement

Carrefoursa bayilik başvurusu ile Mini Market açtığınız zaman standart marketlere göre çok daha az çalışana ihtiyacınızın olması da firmanın bir diğer avantajı. Yani giderlerinizi azalır, çok daha fazla para kazanabilirsiniz.

Az çalışan ihtiyacına karşın Carrefoursa Mini yılda minimum 5 milyon TL ciro yapmakta. Carrefoursa Süper ise aylık olarak 3 milyona yakın ciro yapabilmekte. Bu da yıllık 36 milyon ve fazla ciro demek!

Carrefoursa bayilik kar marjı ne kadar?

Carrefoursa bayiliğinin kar marjı yüzde 50’dir. Bayilikten bayiliğe bu oran değişebilse dahi ortalama olarak bu civardadır.

Peki, şundan haberiniz var mı? ↓

Carrefoursa'dan Küçük Esnafa Destek!
Carrefoursa’dan Küçük Esnafa Destek!

CarrefourSA’dan Bayilik Sistemiyle Küçük Esnafla Dayanışma Sabancı Holding ve Carrefour Grup iştiraki CarrefourSA olarak, küçük esnafa destek veren “Bayilik” sistemi ile 33 yeni bayi bulunuyor. 👍

Türkiye organize gıda perakendeciliğinin öncü markası CarrefourSA olarak gelişimin bir parçası olmak ve kendi başarı hikayesini yazmak isteyen esnaflar için başlatılan “Bayilik” sistemi ile küçük esnafla birlikte hareket edilen yepyeni bir sistem var. 

Advertisement

Peki Carrefoursa bayilik almak için istenilen şartlar neler?

Carrefoursa Bayilik Şartları Neler?

Carrefoursa bayilik başvurusu
Carrefoursa bayilik başvurusu

Gelelim Carrefoursa açmak için bayilik şartlarına. Firma, adaylar bu şartlara uyduğu takdirde kolayca bayilik veriyor. Carrefoursa bayilik şartları 2022 için şöyledir:

 • Her şeyden önce Carrefoursa bayilik başvurusu için heves, niyet ve motivasyon öncelikli! Yani bu işe inanarak baş koymuş olmanız gerekiyor.
 • Tabii bundan sonra ise sıra tecrübeye geliyor. Gıda sektöründe de tecrübeli olmanız şart.
 • Çalışan ekibiniz de en az sizin kadar nitelikli kişilerden oluşmalı.
 • Ek olarak temiz bir sicil kaydınızın olması da zorunlu şartlar arasında
 • Bir başka konu ise yatırım. Carrefoursa, franchise vereceği kişilere yüksek oranda kâr sağladığından, yeterli yatırıma sahip olmak önemli bir koşul.

Bu arada Ekomini market bayilik başlıklı yazımızı okumuş muydunuz?

Carrefoursa Bayilik Başvurusu İçin Gereken Bilgiler

 • Başvuranın ismi
 • İletişim bilgileri (Telefon ve mail adresi)
 • Hala yaptığınız iş ya da mevcut bayilik
 • Şirket adı
 • Konum (Franchise açılması düşünülen il)
 • Adres bilgisi
 • Başvuruya dair kısa açıklama

Tüm bu bilgiler dışında temiz adli sicil kaydı belgesi de gerekenler arasında. Bankadan teminat mektubu almanız ise istenen bir başka evrak.

Gerekli yasal izinleri alabilmeniz için en az 1 senelik bir şirket sahibi olmanız bekleniyor.  Bunları da sağlayabiliyorsanız Carrefoursa franchise’ı almanız önünde hiçbir engel yok!

Carrefoursa Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Carrefoursa Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Her şey tamamsa Carrefoursa bayilik başvurusu için şuraya tıklayabilirsiniz. Bu link sizi CarrefourSA’nın direkt kendi web sitesine yönlendirecektir. Bu arada detaylı bilgi için

Carrefoursa bayilik iletişim bilgileri nedir?

Adres: CarrefourSA Plaza Cevizli Mahallesi, Tugay Yolu Caddesi No: 67 A, Blok: B Maltepe /İstanbul
E-Mail: bilgi@carrefoursa.com
Telefon: 0216 655 00 00
Çağrı Merkezi: 444 10 00

Advertisement

Carrefoursa Bayilik Almak Mantıklı mı?

Prestijli bir markanın bayiliğini alma gibi bir düşünceniz varsa Carrefoursa firmasını rahatlıkla düşünebilirsiniz. Çünkü hem bilinirliği yüksek hem de kazancı bir o kadar fazla olacak.

Carrefoursa Bayilik Avantajları Nelerdir?

Carrefoursa Bayilik almanın avantajlarını sizlere madde madde sıralayacağım:
1. Avrupa öncü perakende zinciri
2. Güçlü ve güvenilir marka imajı,
3. Kendilerine özel marka ürünler
4. Karlı yatırım tercihi
5. Bayilik süresince yanınızda olma ve çözüm sunma

Bir önceki yazımız olan Getir Bayilik Şartları – YENİ Kazanç Bilgisi (HEMEN BAŞVUR!) başlıklı makalemizde bu konuda bilgiler verilmektedir.

Advertisement

1 Yorum

 1. Pingback: Carrefoursa Bayilik- Şartları ve Fiyatları 2022 | Esnafkobi.net

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

BAYİLİK VEREN GIDA FİRMALARI

Dondurma Bayiliği Veren Firmalar 2022 – En Kârlı 15 Şirket!

dondurma bayiliği veren firmalar

Yaz aylarının en çok kazandıran işlerinden olan dondurmacı açma fikrini hiç düşündünüz mü? Sezonda aylık 40 bin TL gelire ulaşan bu sektörün artık kış aylarında da hayatımıza girmesiyle birçok girişimcinin ilgi odağı olmuştur. Eğer siz de marka bilinirliği yüksek bir firmadan dondurma dükkanı frachisingi alarak işinizi kurmak istiyorsanız en çok kazandıran 15 şirket önerim kaçırılmaz […]

Okumaya devam et

BAYİLİK

Getir Bayilik Şartları – YENİ Kazanç Bilgisi (HEMEN BAŞVUR!)

Getir bayilik şartları

Getir markası gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Getir bayilik şartları da son zamanlarda bayilik alarak kendi işini kurmak isteyenler tarafından fazlasıyla merak ediliyor. Getir, bu başarısını kendi kulvarında tek olan iş modeline borçlu. Getir franchise alarak bu büyük aileye katılabilir ve günde ortalama 3.000 TL para kazanabilirsiniz! Bakın, günde diyorum; bu kazancı aya vurduğunuzda ortaya […]

Okumaya devam et

Trendler

© 2015 finansportali.net | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.